opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10093)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10093)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ula

    19.05.2022 12:03

    Pracownik

    Jest ktoś na produkcji sałaty przy granicy holenderskiej? Jak wygląda praca? Są nadgodziny jak mieszkania? Proszę o jakieś informacje. Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Robert

    19.05.2022 11:21

    Kandydat

    Witam! 20 czerwca razem z kumplem jedziemy do Monachium na pralnie :) jakieś opinie? Co sądzicie o tej pracy? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Paris

    04.05.2022 08:53

    Kandydat

    WITAM, kto byl na produkcji czekoladek? Jak to wyglada? Stoisz przy tasmie? Sa jakies normy? Sa przerwy?
    ReviewUserIcon
    bions

    16.05.2022 11:20

    Kandydat

    ale to i tak lepiej niż siedzieć na stanowisku, na którym widać, że ci nie idzie
    ReviewUserIcon
    XD

    19.05.2022 10:11

    Były pracownik

    Oczywiście że nie może zwolnić, przecież ma ludzi nad sobą
    ReviewUserIcon
    anon

    14.05.2022 21:55

    Kandydat

    czy ktoś pracował jako KOMISJONER - Pomocnik magazynowy • Miejsce pracy: okolice Magdeburga (Osterweddingen) i może sie na ten temat wypowiedzieć ?
    ReviewUserIcon
    kinka

    18.05.2022 15:44

    Kandydat

    ma ktoś jakąś opinie?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2022 10:44

    Inne

    Czy ktoś wybiera się do pracy jako komisjoner? Jestem w Niemczech bez samochodu i chętnie bym się przyłączył, bo niestety auto jest obowiązkowe.
    ReviewUserIcon
    Nik

    18.05.2022 08:04

    Inne

    Lipsk nie znajduje się blisko granicy !!!!
    ReviewUserIcon
    Pablo

    18.05.2022 07:32

    Kandydat

    Jaki jest czas w którym dzwonią z agencji z ofertą pracy? Jakoś 2 tygodnie przed wyjazdem? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    17.05.2022 11:01

    Kandydat

    mam pytanie, w jakim czasie dzwonią z biura w sprawie właśnie pracy jakoś 2 tygodnie przed danym terminem, który się wpisało w formularzu?
    ReviewUserIcon
    anonim 420

    14.05.2022 21:56

    Kandydat

    czy ktoś pracował jako KOMISJONER - Pomocnik magazynowy • Miejsce pracy: okolice Magdeburga (Osterweddingen) i może powiedziec czy to legit robota czy odpuścić
    ReviewUserIcon
    Pstka

    13.05.2022 21:11

    Były pracownik

    Chciałabym się dowiedzieć jak to jest z umowa? Czy można jechać na 2 miesiące i wrócić ? Czy np jest kara pieniężna za to.
    ReviewUserIcon
    A

    14.05.2022 16:54

    Były pracownik

    Normalnie możesz wypowiedzieć umowę jak każdą inną
    ReviewUserIcon
    Bartek

    11.05.2022 18:48

    Kandydat

    Czy do wyjazdu konieczne jest posiadanie samochodu?
    ReviewUserIcon
    Demo

    13.05.2022 14:03

    Kandydat

    Generalnie tak, wysoce wskazane. Ewentualnie jeśli się dogadasz z kimś, kto ma samochód, to wtedy spoko, ale tak to ogólnie oferty raczej skierowane do osób zmotoryzowanych
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    03.05.2022 09:28

    Kandydat

    Cześć, Planuję wyjechać do Niemiec wraz z jedną osobą na pralnie na początku czerwca, niestety z tego co się dowiedziałam to w MG wymagają samochodu przynajmniej jednego na 4 osoby, więc mam pytanie czy ktoś planuje wyjazd z początkiem czerwca i można się do niego dokoptować? Sama samochodu nie posiadam.
    ReviewUserIcon
    Gohgi

    05.05.2022 17:32

    Kandydat

    Bo to nieprawda
    ReviewUserIcon
    iza 123

    13.05.2022 11:36

    Pracownik

    ja planuje z chłopakiem jechac, mamy samochod ale pod koniec czerwca wyjazd
    ReviewUserIcon
    Dani

    29.04.2022 18:10

    Były pracownik

    Witam, czy ktoś pracuje lub pracował na produkcji czekoladek w Magdeburgu i może podzielić się swoją opinią??
    ReviewUserIcon
    Trutuu

    05.05.2022 19:50

    Były pracownik

    Pakujesz paczki z cukierkami do kartonów głównie. Zależy gdzie trafisz :p zakwaterowania tez maja spoko my jako para mieliśmy kawalerke . Wypłaty to około 1500 bez nadgodzin :d
    ReviewUserIcon
    iza 123

    13.05.2022 11:32

    Pracownik

    a zakwaterowanie platne i czy daleko trzeba do pracy dojezdzać?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik fizyczny przy produkcji komponentów samochodowych

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Meckenheim

    WalletIcon

    17.75 - 17.75 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Iza 123

    13.05.2022 10:50

    Pracownik

    Czy ktoś pracował przez ta agencje Mg.. mam zamiar z chłopakiem wyjechać na produkcję czekoladek polecacie ?
    ReviewUserIcon
    Marta

    12.05.2022 09:45

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś wie jak to jest z tym ubezpieczeniem dodatkowym Chubb European Group SE. Czy warto faktycznie to brać czy jest to zbędne ?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    11.05.2022 20:13

    Kandydat

    Witam. Mam pytanie czy można rozwiązać umowę po 3 miesiącach? Czy będą za to jakieś konsekwencje?
    ReviewUserIcon
    German

    08.05.2022 21:05

    Kandydat

    Czy ktoś miał jakieś problemy z warunkami mieszkania? W razie problemów agencja załatwia nowe?
    ReviewUserIcon
    kind

    09.05.2022 14:09

    Były pracownik

    nigdy mi się nie zdarzyło cokolwiek nie tak z mieszkaniem, a byłem z mg 3 razy
    ReviewUserIcon
    retto

    11.05.2022 10:31

    Pracownik

    Myślę, że w razie problemów coś ogarną, bo to solidna agencja, ale sam nie miałem takiem sytuacji więc nie wiem z autopsji
    ReviewUserIcon
    Ddd

    10.05.2022 20:24

    Kandydat

    Możecie napisać jakie są przeciętne wypłaty na projektach ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    10.05.2022 11:21

    Kandydat

    Cześć, wybieramy się z chłopakiem na projekt produkcja czekolady w miejscowości Wernigerode. Czy może jest ktoś kto wie jak wygląda sytuacja mieszkaniowa i praca tam?
    ReviewUserIcon
    Magdziaa

    06.05.2022 17:36

    Kandydat

    Czy ktoś pracował w magazynie w Bremen Automotive jako komisjoner? Mógłby ktoś napisać co się tam robi dokładnie i czy praca jest dość ciężka czy jednak nie do końca? I jakie zarobki meisieczne
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Wika

    01.05.2022 12:13

    Kandydat

    Witam jedzie ktoś może na pralnie i miałby dwa wolne miejsca? Bydgoszcz i okolice.
    ReviewUserIcon
    Mloda

    05.05.2022 21:01

    Kandydat

    My planujemy jechać mamy 50 km do Bydgoszczy.
    ReviewUserIcon
    Wika

    06.05.2022 09:36

    Kandydat

    Możesz do mnie napisać na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aga

    03.05.2022 12:31

    Kandydat

    witam chciałabym się zgłosić do pracy przy projekcie produkcja warzyw- produkcja i pakowanie sałaty, mam kilka pytań; jak wygląda przejazd z polski i po zakończeniu pracy do Niemiec czy agencja w tym pomaga? czy można sie zgłaszać jak nie mam samochodu ?czy praca jest z polakami ? i czy trzeba coś konkretnego brać ze sobą (np do mieszkania?pracy?)
    ReviewUserIcon
    Gohgi

    05.05.2022 17:36

    Kandydat

    Z tego co zostałem poinformowany to do każdej oferty niezbędny jest samochód, przy hamniej na 1 na 4 osoby
    ReviewUserIcon
    Nataliap123

    05.05.2022 04:34

    Kandydat

    Cześć. Czy ktoś się orientuję czy ta firma nie ma problemu z tym aby zabrać ze sobą do zakwaterowania swojego pupila? Planuje wyjechać z chłopakiem do pracy i nie mamy gdzie zostawić kota, bardzo jesteśmy do niego przywiązani. Może ktoś wie coś na ten temat czy jeśli będę mieszkać tam z partnerem to kot to nie problem ?
    ReviewUserIcon
    bob

    05.05.2022 13:32

    Pracownik

    nie znam nikogo kto miał taką sytuację, ale może to zależy od projektu i konkretnej lokalizacji, więc pewnie najlepiej zadzwonić i zapytać bezpośrednio
    ReviewUserIcon
    Elf

    30.04.2022 12:35

    Kandydat

    Czy ktoś pracuje na produkcji przyborów szkolnych ? Jak tam jest???
    ReviewUserIcon
    User12

    03.05.2022 21:45

    Pracownik

    Jakie stanowisko i kiedy zaczynasz ?
    ReviewUserIcon
    Elf

    05.05.2022 13:07

    Kandydat

    Czytaj ze zrozumieniem...
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    05.05.2022 10:20

    Kandydat

    Czy ktoś pracował przy produkcji i pakowaniu sałaty? Jakie opinie?
    ReviewUserIcon
    12345

    03.05.2022 17:50

    Pracownik

    Cześć, umowa niemiecka jest czy Polska zazwyczaj?
    ReviewUserIcon
    Malutkagg

    04.05.2022 08:55

    Były pracownik

    Umowa o prace jest na niemieckim prawie pracy i niemieckim podatku, ale składki płacisz nadal w polskim ZUS można tak przez dwa lata ciągiem i wychodzi się na tym o 100-200 eur na miesiąc lepiej niż gdybys była na składkach niemieckich bo są jakieś ulgi na polskim Zusie dla pracowników delegowanych i rzeczywiście tak jest bo my na pralni zarabialiśmy lepiej niż Niemcy właśnie dzięki składkom bo oni mieli swoje niemieckie a my polskie
    ReviewUserIcon
    Tofik

    05.05.2022 07:13

    Były pracownik

    Tylko na niemieckich składkach idąc do lekarza nie musisz się obawiać czy cię przyjmie z polską kartą czy prywatnie. Kolega w zeszłym roku miał dwie wizyty u lekarza i kosztowało go to 260 euro, z czego NFZ zwrócił mu jedynie 80 euro.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Monika

    13.04.2022 18:53

    Pracownik

    Czy po 18 miesiącach na danym projekcie można przejść od razu na inny?
    ReviewUserIcon
    Tobi

    30.04.2022 14:20

    Były pracownik

    Z tego co się orientuję to na inny projekt można przejść od razu, a pozostanie na danym projekcie wiąże się i pauzą trzech miesięcy.
    ReviewUserIcon
    loko

    04.05.2022 08:51

    Pracownik

    czy jest ktoś w stanie to potwierdzić? Bo sam się zastanawiam nad tym
    ReviewUserIcon
    Ala

    03.05.2022 21:34

    Kandydat

    Był ktoś w Magdeburgu lub Berlinie, jako komisjoner? Jak zakwaterowanie oraz sama praca i zarobki?
    ReviewUserIcon
    Aron

    03.05.2022 08:04

    Kandydat

    Cześć. Czy macie jakieś informacje o tym jak wygląda praca w Jesewitz (okolice Lipska) przy lrodukcji okien i drzwi? Dzięki z góry.
    ReviewUserIcon
    Eda

    02.05.2022 19:19

    Kandydat

    Cześć. Czy ktoś się wybiera do Hamburga jako pomocnik produkcji ryb?
    ReviewUserIcon
    agucHa1624

    02.05.2022 19:00

    Kandydat

    Witam, czy pracował ktoś w Straelen przy pakowaniu warzyw? Jakie opinie? Jakie zakwaterowanie? Daleko od miejsca pracy?
    ReviewUserIcon
    Answpol29

    02.05.2022 09:41

    Kandydat

    Hej, szukam kogos kto chcialby wyjechac w maju do Niemiec i jedzie autem. Kobieta z dolnoslaskiego lub okolic, ktora nie chce jechac sama tak jak ja. Moj mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gohgi

    02.05.2022 09:07

    Kandydat

    Cześć, Planuję wyjechać do Niemiec z datą +/- 9.05, niestety z tego co się dowiedziałem to w MG wymagają samochodu przynajmniej jednego na 4 osoby, więc mam pytanie czy ktoś planuje wyjazd w tym terminie i można się to niego dokoptować? Sam samochodu nie posiadam
    ReviewUserIcon
    Bartek54321

    01.05.2022 22:38

    Pracownik

    Cześć pracował ktoś na pakowaniu karmy dla piesków??
    ReviewUserIcon
    Wika

    01.05.2022 15:06

    Kandydat

    Witam czy jest tutaj ktoś kto wybiera się do pralni na początku czerwca z Bydgoszczy bądź okolic i miałby dwa miejsca w aucie?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.04.2022 14:20

    Kandydat

    Cześć, czy jest może jakaś dziewczyna, która chciałaby wyjechać wspólnie do pracy? Zawsze jest raźniej jak są dwie osoby :D Najlepiej z dolnośląskiego, ja sama jestem z Wrocławia. Interesuje mnie wyjazd jak najszybciej, także zainteresowane koleżanki proszę o maila na [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    27.04.2022 13:46

    Kandydat

    @Paulina dasz na siebie jakiś namiar? :D albo napisz do mnie na maila [email protected] będzie szybciej
    ReviewUserIcon
    Sanna

    01.05.2022 09:07

    Kandydat

    Hej, czy nadal się wybierasz? Ja też bym chciała jechać, ale nie mam prawa jazdy. Jeśli Ty jechałabyś samochodem (i jeśli nadal nie wyjechałaś :)) to daj znać: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Magdziaa

    25.04.2022 18:55

    Kandydat

    Witam czy ktoś jest na produkcji napojów alkoholowych i powie jak praca wygląda czy ciężka bardzo?
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    30.04.2022 18:39

    Były pracownik

    Pracowałam tam z chłopakiem 2 miesiące i szczerze nie polecam, szybkie tempo na liniach produkcyjnych i tragiczna atmosfera w zakładzie pracy, lepiej wybierz inną ofertę.
    ReviewUserIcon
    Atze

    29.04.2022 17:00

    Pracownik

    Czy przebywa ktoś obecnie albo wybiera się Do magdeburg/oldenburg na napoje? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Answpol29

    29.04.2022 13:15

    Kandydat

    Chcialabym wyjechac na pakowanie salaty, ale oferta dla par, w sensie dla 2 osob z autem. Jest jakas dziewczyna z Dolnego Slaska albo okolic, ktora chcialaby tam pojechac w sumie na dniach i ma auto?
    ReviewUserIcon
    finder

    27.04.2022 13:56

    Były pracownik

    Bardzo solidna agencja. Serio, przerobiłem już 4 i taka to normalnie biały kruk na tym rynku, z większością było coś nie tak, a tu się nie mam do czego przyczepić
    ReviewUserIcon
    efka

    28.04.2022 09:54

    Kandydat

    jeździłeś w to samo miejsce czy różnie?
    ReviewUserIcon
    finder

    29.04.2022 11:41

    Były pracownik

    Różne

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.