opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10093)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10093)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Paweł

    30.05.2022 14:28

    Kandydat

    Hej Czy był ktoś na automotive i może mi powiedzieć jakie zadania miej więcej były powierzane dla kobiet ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.06.2022 21:40

    Pracownik

    Myślę że parę dni wcześniej już wiedzą gdzie cię dadzą także można poprosić i kontakt do koordynatora i podpytać gdzie planują cię dać
    ReviewUserIcon
    sajo

    09.06.2022 12:31

    Były pracownik

    okej, dzięki
    ReviewUserIcon
    Pytający

    06.06.2022 14:59

    Kandydat

    Witam, chciałbym się dowiedzieć co w sytuacji, gdy chce pracować załóżmy 2 miesiące, a z tego co słyszałem przyjmują przy min. 6 miesiącach. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Hhh

    08.06.2022 09:21

    Inne

    Nie płacisz żadnej kary po prostu składasz wypowiedzenie i tyle .
    ReviewUserIcon
    Kubaszka

    08.06.2022 09:41

    Pracownik

    Ale lepiej dopytaj opiekuna. Z tego co wiem najlepiej nie przedłużyć umowy i dać im wcześniej znać tydzień ze pracujesz do końca miesiąca tak aby nie zapłacić opłaty za zbyt późne wypowiedzenie mieszkania. Wiec musisz wypowiedzieć umowę onorace ale tez pamiętać ze mieszkanie to inna rzecz i przy mieszkaniu zgłaszasz to min tydzień przed końcem miesiąca bieżącego i wtedy od nowego miesiąca ci nie wynajmują i nie płacisz opłaty. Tak robią tutaj wszyscy i wtedy jest Ok
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    07.06.2022 23:02

    Kandydat

    Cześć czy pracował lub pracuje ktoś przy przemyśle rybnym w Hamburgu ? Jak wrażenia ?
    ReviewUserIcon
    wspólny wyjazd

    07.06.2022 17:33

    Kandydat

    Hej, chce wyjechać do Niemiec do pracy w czerwcu lipcu albo sierpniu, termin do ustalenia. Chce ktoś razem pojechać? Chodzi mi o tą samą pracę i wspólny pokój, bo zazwyczaj są 2 osobowe i lepiej wiedzieć wcześniej z kim się będzie mieszkać. Szukam osób do 30 lat. Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać na ten adres [email protected]

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Olala

    07.06.2022 06:19

    Kandydat

    Hej :) Szukam kolezanki, która byłaby chętna wyjechac ze mną do pracy. (Razem zawsze raźnjej) Najlepiej z prawem jazdy i autem. Ja niestety nie posiadam. Jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie na email [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Świętokrzyskie

    05.06.2022 20:31

    Kandydat

    Witam ktoś chętny do pojechania za granice z tą agencją bo mam zamiar pojechać 19 lat chłopak pozdro
    ReviewUserIcon
    leonidas

    06.06.2022 14:47

    Kandydat

    a masz jakiś kierunek juz wybrany?
    ReviewUserIcon
    Mazowieckie

    06.06.2022 19:29

    Kandydat

    Cześć, ja wybieram się z początkiem lipca
    ReviewUserIcon
    Mmmm

    31.05.2022 15:50

    Inne

    Witam 7maja jedziemy z dziewczyną do pracy w Halendensleben Automotiv czy ktoś może coś opowiedzieć o pracy, zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    05.06.2022 13:44

    Pracownik

    To jest nowy projekt od mg, część osób przechodzi tam z meteora z bockenem bo meteor pozwalniał ludzi, my tez jedziemy ze znajomymi z tego co wiem będziemy pierwszym rzutem Polaków
    ReviewUserIcon
    Ml

    05.06.2022 19:59

    Kandydat

    Daj znac mi tez jak wiesz cos o tym projekcie ;) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Xxx

    30.05.2022 11:32

    Kandydat

    Witam. Czy ktos wybiera się wlasnym samochodem do fabryki czkekoladek? 2 chlopakow 19 lat szuka transportu z okolic Rzeszowa
    ReviewUserIcon
    Kinga

    31.05.2022 10:47

    Kandydat

    Chłopaki napiszcie proszę na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    M

    04.06.2022 15:06

    Były pracownik

    A no może w tym że żeby jeździć do pracy potrzebny jest samochód?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    01.06.2022 10:40

    Kandydat

    Witam pracuje ktoś może bądź pracował w Weningerode na czekoladkach bo pytam bo ciekawi mnie ile można tam zarobić miesięcznie czy mieszkania ok.i praca w miarę normalna?
    ReviewUserIcon
    Odpo

    04.06.2022 00:42

    Były pracownik

    Zarobić można bez nadgodzin około 1500. Mieszkania to jest zawsze loteria. Praca zależy od stanowiska na jednym możesz się wynudzić a na innym nie masz czasu zmienić dziurawych rękawiczek. Jedna przerwa po nawet 5h pracy raz przed i raz po przerwie puszczają cię cie do toalety (a przynajmniej powinni) wtedy też masz czas aby napić się wody z dystrybutora. Nie nazwałbym pracy normalną gdy nie można wziąść łyka wody gdy masz sucho w gardle i gdzie trzeba się prosić po kilka razy aby ktoś cie puścił do toalety.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    03.06.2022 23:44

    Kandydat

    Automotiv w Koblenz? Ktoś był i może wypowiedzieć się na temat pracy oraz mieszkań
    ReviewUserIcon
    Xxx

    02.06.2022 01:44

    Pracownik

    Czy ktoś może coś napisać na temat projektu przy produkcji pralinek w Forchheim ?
    ReviewUserIcon
    Goszka

    03.06.2022 19:19

    Były pracownik

    Nie lubię agencji ani pracy ani żadnych ale oni czyli mg i tak jeszcze jest najlepsza jaką znam... czasami trzeba trochę poczekać aż Ci coś załatwia ale przynajmniej załatwiają i widać że się przejmują. Czasem aż im współczuję jakie ludzie mają problemy a oni muszą tego słuchać.... na tej ofercie co ty piszesz to nie byłam ale byłem na magazynie w Mahdebyrgu tzn pod Magdeburgiem i ogólnie spoko wszystko mogłoby być zawsze lepiej np gdyby nie dawali znać o madgodzina na ostatnią chwilę ale poza tym mieszkanie spoko ludzie też no i nie tak daleko mieliśmy do Polski. Teraz chcemy wyjechać na pralni od lipca z mężem bo tam darmowe mieszkanie i prosta praca dla par to wtedy napiszę jak tam to wygląda chociaż z tego co siendowiedzialam to maja dużo tych pralni z różnych firm więc my jedziemy do Monachium prawdopodobnie więc innych się nie będę wypowiadać
    ReviewUserIcon
    Paweł

    03.06.2022 12:30

    Kandydat

    Witam, czy przed wyjazdem do Niemiec robicie „rekomendowany test na covid” ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    01.06.2022 18:51

    Kandydat

    Jak wyglądają warunki mieszkaniowe? Czy wyjeżdżając z partnerem jest szansa na dostanie kawalerki?
    ReviewUserIcon
    Tete

    03.06.2022 02:56

    Pracownik

    Jak najbardziej szansą jest,ale tak na prawdę to loteria gdzie traficie,ale nie zaszkodzi wspomnieć agencji przed wyjazdem, że zależy wam na kawalerce. Zapytać i może akurat. Pozdrawiam i powodzenia:)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik fizyczny przy produkcji komponentów samochodowych

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Meckenheim

    WalletIcon

    17.75 - 17.75 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    KKKK

    02.06.2022 21:55

    Pracownik

    Witam 6 czerwca jedziemy z dziewczyną do pracy w Halendensleben Automotiv czy ktoś może coś opowiedzieć o pracy, zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    Matt

    01.06.2022 21:21

    Pracownik

    Hej, witam ponownie. Mam kolejne kilka pytań :) 1. Na czym dokładnie polega praca w projekcie Automotive ? W skali innych ofert od MG solutions, czy jest on najtrudniejszy do nauczenia ? 2. Ile jest zmian w poszczególnych projektach ? Ile przy produkcji czekolady, ile w automotive, ile przy komisjonowaniu, a ile w pralni ? Która z tych prac jest stosunkowo najprostsza ? 3. Jak wyglądają kwestie mieszkaniowe, ale nie pytam o wnętrze i wyposażenie, ale o lokalizację. Mieszka się z reguł na obrzeżach, centrum miasta, czy można trafić również na wieś ? Czy okolice są bezpieczne wieczorami, czy trzeba uważać ?
    ReviewUserIcon
    Olga

    31.05.2022 13:21

    Pracownik

    Jakie umowy podpisujecie z nami? Co miesiąc nową umową, urlopu nie można łączyć dlaczego jeżeli zatrudniacie nas na polskich warunkach?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    07.03.2022 20:41

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, Szanowni Kandydaci i Pracownicy, od kilku dni staliśmy się ofiarą ataku nieuczciwej konkurencji, która za wszelką cenę stara się oczernić dobre imię naszej Agencji Pracy używając do tego różnych portali internetowych, w tym bardzo popularnego forum na portalu Gowork.pl. Kwestią negatywnych komentarzy, które są masowo (o tych samych porach dnia oraz przez tych samych Użytkowników) publikowane na forach dot. pracy w Agencji Pracy MGsolutions zajmują się już odpowiednie służby w tym Policja oraz Dział Prawny spółki MGs MGJJ. Pozyskaliśmy już wiele dowodów, w tym numery IP, z których rozpowszechniane są nieprawdziwe opinie działające na szkodę dobrego imienia spółki. Konsekwentnie będziemy podejmować wszelkie możliwe kroki prawne w stosunku do osób, które dopuściły się tego nieetycznego i krzywdzącego ataku na naszą Agencję Pracy. Ochronę dóbr osobistych zapewnia art. 24 k.c., według którego ten, którego dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. Natomiast jeżeli naruszenie zastało już dokonane uprawniony może ubiegać się o usunięcie skutków naruszenia. Pozostajemy również w stałym kontakcie z Administratorami portalu Gowork.pl, którzy również dokładają wszelkich starań w udzieleniu nam odpowiedniego wsparcia i niezbędnych informacji. Zwracamy się zatem z olbrzymią prośbą bezpośrednio do Państwa, aby z dużym dystansem i rozsądkiem czytać negatywne opinie na temat naszej spółki, które pojawiły się w ostatnim okresie na poniższym forum. Nie mają one żadnego pokrycia w rzeczywistości, a osoba publikująca te opinie, kompletnie nie bazuje na faktach i wykazuje się totalną nieznajomością naszych ofert / projektów, jak również podaje informacje, które w żaden sposób nie można powiązać z naszym biurem ani z żadną z aktualnych ofert pracy, które oferujemy naszym Kandydatom. Z każdym pytaniem prosimy kierować się bezpośrednio do Nas (Dział Rekrutacji, tel.: 0048 12 656 50 05), gdzie zawsze zasięgniecie Państwo rzetelnych i potwierdzonych informacji na nurtujące pytania lub niejasne kwestie dot. zatrudnienia. Fakt, że to właśnie my staliśmy się ofiarą ataku nieuczciwej i bezkompromisowej konkurencji, świadczy o tym, że tysiące Kandydatów i Pracowników chętniej wybiera właśnie nas na swojego Pracodawcę. Rocznie zatrudniamy setki Pracowników, którzy zgłaszają się do nas z polecenia, co świadczy o naszej wiarygodności, potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem, a zadowolenie naszych Pracowników było i jest naszą nadrzędną wartością w codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że żadne tego typu praktyki stosowane przez nieuczciwe osoby, nie zostaną bez prawnej konsekwencji, a nasi aktualni i przyszli Pracownicy nadal będą doceniać naszą jakość i wybierać nas na swojego Pracodawcę! Serdecznie Pozdrawiamy, Zespół MGsolutions
    ReviewUserIcon
    Beata

    28.04.2022 15:21

    Były pracownik

    Współpracowałam z agencją kilka lat na różnych projektach,nie zawsze było różowo jeśli chodzi o pracę,bywało ciężko ale jedno co muszę przyznać to nigdy wypłata się nie spóźniała,co więcej godziny się zgadzały,jeśli czegoś nie rozumiałam a tak było w przypadku rozliczeń poprosiłam o wyjaśnienie odpowiedniego pracownika i takowe dostalam.Gdybym miała jeszcze wyjeżdżać do pracy do Niemiec bez wąchania wybrałabym ponownie MG.
    ReviewUserIcon
    Olga

    31.05.2022 13:11

    Pracownik

    Proszę mi odpowiedzieć jakie umowy dajecie pracownikom, jeżeli są one podpisywane co miesiąc i nie można sumowac urlopów, tylko po miesiącu 2 dni wolnego. Zatrudniacie na polskich umowach, dlatego proszę o odpowiedź jak to jest możliwe.
    ReviewUserIcon
    Falout

    31.05.2022 12:33

    Kandydat

    Wernigerode Wergona chcialbym uzyskac informacje o pracy w tym zakladzie, prosze o wypowiedzenie sie osob ktore juz tam byly. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    pracownik produkcji

    31.05.2022 11:38

    Kandydat

    Witam Proszę o opinie na temat pracy przy produkcji czekolady w Wernigerode. Chodzi o atmosferę w pracy, przerwy, zarobki, pracę przy produkcji - jak to wygląda? Czy polecanie czy raczej odradzacie? Proszę o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Produkcji

    31.05.2022 11:11

    Kandydat

    Witam Proszę o opinie na temat pracy przy produkcji czekolady w Wernigerode? Chodzi o atmosferę w pracy, przerwy, zarobki, pracę przy produkcji - jak to wygląda. Czy polecanie czy raczej odradzacie? Proszę o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Agent007

    31.05.2022 10:57

    Pracownik

    Praca ok. Wszystko zależy od stanowiska i osoby prowadzącej maszynę. Razem z żoną trafiliśmy na halę Mogul gdzie okazało się z tyłu maszynę prowadzi Polak Pan Krzysztof w okularach który nam wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał za co bardzo dziękujemy. W ciągu zmiany przychodził i pytał czy wszystko jest ok co bardzo pomaga. Jak by wszyscy tacy byli to to naprawdę było by super. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    26.05.2022 21:13

    Kandydat

    Witam Czy był ktoś na projekcie automotiv w Koblenz ? I może powiedzieć jak jest ? Chodzi o mieszkanie czy są pokoje czy kawalerki ? Jak z pracą co dokładnie się robi ? I jakie są zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Patrycja 330

    30.05.2022 10:56

    Kandydat

    Podpinam się
    ReviewUserIcon
    magda00

    29.05.2022 19:49

    Kandydat

    Hej, chcemy się wybrać w dwie osoby do pracy na komisjonowanie Berlin albo Monachium, ale nie mamy samochodu. Jeśli ktoś z was posiada samochód to czy byłaby opcja dołączenia sie do przejazdów do pracy? Proszę pisać na e-mail [email protected].
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.05.2022 10:50

    Kandydat

    Hej :) Jestem zainteresowany pracą w Berlinie jako komisjoner/magazynier.Czy może ktoś coś powiedzieć na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Anonin

    28.05.2022 19:22

    Kandydat

    Witam. Również podpinam się do pytania wyżej. Bardzo bym chciał uzyskać odpowiedź, ponieważ jest to mój pierwszy wyjazd i pytań oraz niepewności jest bardzo dużo. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wyjazd

    26.05.2022 19:35

    Kandydat

    Hej, planuje wyjazd do pracy za granicę i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    pytanie

    27.05.2022 11:40

    Kandydat

    a masz kierunek już upatrzony?
    ReviewUserIcon
    Wyjazd

    28.05.2022 00:55

    Kandydat

    Najchętniej Niemcy, ale można coś wspólnie wybrać
    ReviewUserIcon
    Mag

    24.05.2022 21:25

    Kandydat

    Hej :) Był ktoś może lub jest teraz na pakowaniu i układaniu towaru w Magdeburgu i może powiedzieć cos więcej na temat pracy i zakwaterowania? Z góry dzięki ????
    ReviewUserIcon
    nob

    26.05.2022 11:04

    Były pracownik

    a co byś chciała widzieć, bo tak ogólnie to trudno mi coś powiedzieć
    ReviewUserIcon
    Meg

    27.05.2022 19:18

    Kandydat

    Chciałabym np wiedzieć jak z zarobkami, ile tak średnio miesięcznie mogę wyciągnąć i czy jest możliwość nadgodzin :) i czy praca raczej taka spokojna, czy poganiają itp, szukam czegoś na dłużej, dlatego zależy mi na tym, żeby nie była to praca wykańczająca jakoś bardzo fizycznie i psychicznie

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Arturo

    25.05.2022 21:32

    Pracownik

    Jesteśmy na projekcie 5 miesiąc. W ciągu ostatniego miesiąca mieliśmy 2 przeprowadzki.Obecnie znajdujemy się już tydzień na mieszkaniu na którym nie ma internetu mimo zagwarantowania w ofercie pracy. Nasz wynajmujący poinformował nas że w ciągu następnych tygodni nie jest w stanie zapewnić nam internetu lecz nasza opiekunka projektu uspokaja nas że internet będzie(ciekawe kiedy, ponieważ kończymy współprace końcem czerwca) Także uważajcie bo nie każda oferta jest tak kolorowa jak obiecują.
    ReviewUserIcon
    abc

    26.05.2022 16:17

    Kandydat

    jaki to projekt jeśli można wiedzieć ? I dlaczego musieliście się przeprowadzać?
    ReviewUserIcon
    Arturo

    27.05.2022 09:54

    Pracownik

    Otrzymaliśmy e-maila po którym musieliśmy się przeprowadzić do innego pokoju w tym samym hotelu gdzie mieliśmy pokój z internetem i 5 km do roboty lecz 2 tygodnie później otrzymaliśmy e-maila z kolejną przeprowadzką tym razem 25 km do roboty bez internetu. Projekt czekoladek na granicy ze Szwajcarią w związku z tym ciężko się skontaktować z rodziną ponieważ ciągle łapie nam sieć Szwajcarską której nie obejmuje roaming
    ReviewUserIcon
    Patrycja 112

    21.05.2022 10:00

    Pracownik

    Pracował ktoś może w pralni ? Praca ciężka ?2
    ReviewUserIcon
    Tete

    26.05.2022 20:52

    Pracownik

    Niestety zero angielskiego,nawet najprostszych słów nie rozumieją albo nie chcą rozumieć. A co do nauki niemieckiego to super,że już zaczynasz ,bo nawet takie podstawy podstaw w jakiś sposób Ci pomogą a z czasem wiadomo powinno być lepiej :) ja tylko trochę znam niemiecki i jako tako,bardzo kalecząc ten język uda mi się czasami coś dogadać. Lepsze to niż nic
    ReviewUserIcon
    Tete

    26.05.2022 20:59

    Pracownik

    Totalnie od zera. Da się nauczyć i czasami to kwestia dni a czasami tylko kilku minut,żeby załapać co trzeba robić. Wszystko zależy kto i jak będzie Ci to tłumaczyć,i od tego co trzeba robić,bo są stanowiska łatwiejsze i trudniejsze .a i zależy też czy będą Cię ,,rzucać,,po różnych stanowiskach. Jednak myślę,że jak jesteś ogarniętą osobą, nastawioną na pracę z cierpliwość to sobie poradzisz :)
    ReviewUserIcon
    Matt

    18.05.2022 11:28

    Kandydat

    Hej, witam wszystkich serdecznie :) Za miesiąc zamierzamy zacząć pracę w Niemczech z narzeczoną i zostać na wiele lat. Ta agencja została nam polecona przez różnych znajomych, oraz ogólnie ma najlepsze opinie. Chcemy za jej pomocą znaleźć pierwszą pracę. Czy mogą Państwo odpowiedzieć na moich kilka pytań ? Byłbym bardzo wdzięczny. 1. Rodzaj pracy : Widziałem różne oferty, np : pakowacz czekoladek, komisjoner, pakowanie kosmetyków, praca w magazynie itp. Jakie prace Państwo rekomendują na start dla par ? Ja mam 26 lat, narzeczona 22. Czy te pracę są bardzo trudne i ciężkie, czy jeśli jest się zmotywowanym i pracowitym da się ogarnąć ? 2. Czy występują 2 zmiany, czy więcej ? Są częste lub obowiązkowe nadgodziny, czy jest to dobrowolne ? 3. Jak wyglądają mieszkania które oferują agencje ? Chcemy bardzo mieszkać we dwójkę i mieć prywatność i spokój, nie chcemy dzielić mieszkań. Z doświadczenia wiem, że to najgorsze co może być. Wolimy dopłacić, ale żyć po swojemu, jest taka możliwość ? 4. Czy w takich pracach jest możliwość awansu lub premii, czy zawsze jest tak samo ? 5. Mamy swoje auto, czy zawsze jest ono niezbędne w ramach dojazdu do pracy, czy są jakieś środki zapewniane przez zakład pracy ? 6. Czy agencja płaci uczciwie- na czas i zgodnie z umową ? To są moje główne pytania, jeżeli komuś wpadnie do głowy jeszcze jakaś informacja którą warto nam przekazać, to jestem otwarty na wszelkie wskazówki. Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Matt

    26.05.2022 09:58

    Pracownik

    @Domcix, chodziło mi bardziej o to, czy jeżeli idziesz na chorobowe, to agencja nie zrezygnuje ze współpracy z Tobą, korzystając z faktu, że umowy są miesięczne. Pracowałem kiedyś przez kilkanaście miesięcy poprzez agencję pracy, ale w Polsce i wszyscy bali się wziąć choćby dzień chorobowego, bo zdarzało się, że agencje nie przedłużały umowy z osobami które zachorowały na dłużej. Jadę do pracy, nie na wakacje, jestem tego w pełni świadomy, ale już trochę doświadczenia w życiu nazbierałem i wiem że takie sytuacje się zdarzają( zapalenie oskrzeli, płuc, ciężka grypa, zwichnięcie, złamanie ). Chodzi mi po prostu o to, czy w przypadku jakiejś choroby poważnej, ( np. 2 tygodnie chorobowego, choć jest mała szansa że to się wydarzy ) potraktują Cię jak człowieka i dalej pozwolą Ci pracować i przedłużą umowę.
    ReviewUserIcon
    Domcix

    26.05.2022 17:15

    Pracownik

    Myślę, że jeśli sam jesteś w porządku i pracujesz jak należy to pracodawca (agencja) również będzie w porządku w stosunku Ciebie. U mnie na projekcie były choroby, nawet blisko miesiąca, a jak złamania czy inne urazy to nawet dłużej. Musisz się po prostu nastawić, że przez nieobecność stracisz jakieś benefity za 100% obecności. Ale zdrowie jest najważniejsze. Nikt Cię nie zwolni jeśli jesteś naprawdę chory a zaświadczenia masz od lekarza . Całkiem możliwe, że jak ktoś długo siedzi w domu, to koordynator przyjdzie i sprawdzi jak sytuacja się ma w rzeczywistości, ale ogólnie myślę, że nie ma ci się martwić. Nie wiem jak to się ma w przypadku ciąży, ale skoro to z miesiąca na miesiąc umowa, to niestety w tym przypadku na pewno należy się pożegnać z pracą.
    ReviewUserIcon
    Bastek91

    25.05.2022 08:19

    Były pracownik

    Hej. Był by ktoś zainteresowany wyjazdem na jakiś projekt? Posiadam auto, koszty wyjazdu do pracy i dojazdu do pracy na pół. Jestem ze Śląska.
    ReviewUserIcon
    Pieter

    25.05.2022 10:08

    Kandydat

    Dawaj Bastek91 namiary do siebie.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    26.05.2022 10:23

    Kandydat

    Też chce wyjechać, jestem z Krakowa, pisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tom

    11.05.2022 14:44

    Kandydat

    Witam mam pytania do osób pracujących w sieci sklepów w Magdeburg,Brema i Hanower : to praca na magazynie kauflanda? Mieszkacie blisko pracy czy dowożą was autami? Mieszkacie w jakichś domkach czy na hotelach pracowniczych ? Są pokoje jednoosobowe? Po tych 9 miesiącach można mieć prace na stałe czy jak to wyglada tzn ile możecie tam czasu pracować?
    ReviewUserIcon
    Bb

    25.05.2022 19:46

    Pracownik

    W Magdeburgu to edeka. Niektórzy W hotelu pracowniczym, niektórzy w mieszkaniach jak się trafi. Trzeba samemu dojechać już od pierwszych dni. Jak nie masz auta, to nie da rady, przynajmniej na początku, później może z kimś się dogadasz. Wszyscy a agencji, kogo znam pracują od 3-20(max) od pracy.
    ReviewUserIcon
    Patrycja 112

    21.05.2022 09:58

    Pracownik

    Witam czy ktoś pracował w pralni i po krotce mógłby opisać czy jest ciężko ? I na czym głównie polega praca ?
    ReviewUserIcon
    opka

    24.05.2022 10:13

    Były pracownik

    jak to w pralni - sortowanie, układanie rzeczy, też obsługa maszyn
    ReviewUserIcon
    Ori

    25.05.2022 17:19

    Były pracownik

    Nie jest jakoś ponad siły, ale super lekko też nie. W każdym razie do wyrobienia, nie miałam sytuacji, żeby ktoś sobie nie poradził jak byłam
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    25.05.2022 13:08

    Kandydat

    Co to znaczy, ze w dzień wolny od pracy, bo święto 7x stawka godzinowa jest płacone? I czy urlop wypoczynkowy jest płatny jeżeli zakład zrobił tak, ze po czwartku w piątek nie trzeba iść do pracy?
    ReviewUserIcon
    ..

    24.05.2022 19:55

    Kandydat

    Hej, z chłopakiem planujemy w tym roku przyjechać do pracy przez ta agencje pracy. Czy mozecie polecic jakies konkretne oferty? A czego lepiej unikać? Dziekuje za odpowiedz :) Milego dnia ;)
    ReviewUserIcon
    XYZ

    24.05.2022 19:45

    Kandydat

    Hej, z chłopakiem planujemy w tym roku przyjechać do pracy przez ta agencje pracy. Czy mozecie polecic jakies konkretne oferty? A czego lepiej unikać? Dziekuje za odpowiedz :) Milego dnia ;)
    ReviewUserIcon
    Rafi

    23.05.2022 15:06

    Kandydat

    Witam, ktoś może powiedzieć czy praca w automotive na produkcji jest cieżka ? Mógłby ktoś opowiedzieć co się tam robi ? I czy przyjmują na ten projekt pary typu chłopak + dziewczyna ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    24.05.2022 09:35

    Pracownik

    Tak, to jak najbardziej praca dla par. Praca na maszynach, pakowanie, kontrola części, ich obróbka. Jak wszystkiego trzeba się nauczyć i wyrobić tempo, ale jest w porządku.
    ReviewUserIcon
    Rufi

    24.05.2022 12:59

    Pracownik

    Dzięki za odpowiedź, byłem na czekoladkach z tą firmą i zastanawiam się nad automotive może będzie lepiej , A jak z dostaniem się na automotive? Trudno się jest wbić czy raczej jest duża rotacja i szybko można dołączyć?
    ReviewUserIcon
    Daniel

    20.05.2022 20:40

    Kandydat

    Cześć, szukam osób które w okresie 3-4 miesięcy temu pracowały w Niemczech. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Qtas

    22.05.2022 17:44

    Kandydat

    A do czego Ci takie osoby lub informacje potrzebne ? Co one mają wnieść do tego wątku z opiniami ?
    ReviewUserIcon
    Bartek 111

    22.05.2022 12:03

    Pracownik

    Witam, jak jest z zakwaterowaniem?? Ktoś coś więcej powie ? Jakie są warunki? I czy ktos pracował lub pracuje jako pomocnik na magazynie z produktami dla zwierząt?
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.05.2022 13:26

    Pracownik

    Czy ktoś pracował w Wernigerode przy czekoladkach? Ciężko jest?
    ReviewUserIcon
    lesti

    18.05.2022 11:07

    Były pracownik

    masz o tym cały wątek tu, poczytaj
    ReviewUserIcon
    Ola

    21.05.2022 13:56

    Kandydat

    Gdzie?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    06.05.2022 20:21

    Kandydat

    Cześć, razem z chłopakiem myślimy nad aplikacja na ofertę automotiv np. do Soltao. Chciałabym zapytać czy ktos tam pracuje i w jakich okolicach kształtują się zarobki i jak wyglada zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    kinka

    20.05.2022 11:40

    Kandydat

    a czy ja pytałam czy ktoś będzie za mnie sprzątał?
    ReviewUserIcon
    kinka

    20.05.2022 11:43

    Kandydat

    chciałam tylko wiedzieć w jakim stanie są mieszkania

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.