MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Mam pytanie odnośnie pracy w okolicach Berlina przy komsjonowaniu jak wyglądają mieszkania i jak z pracą, czy dużo nadgodzin ?

Werka

Witam czy jest ktoś na projekcie czekoladki w wernigerode i może dać opinie ?

Pepe

Dzień dobry znalazłem prace na magazynie spożywczym Edeka w Mittenwalde (okolice Berlina) mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda kwestia języka ? system słuchawkowy jest w języku niemieckim czy też i w Polskim

Qwerty
@Pepe

Słuchawka niby jest niemiecka, ale jest kilka wielojęzycznych, pewnie kwestia dogadania, co do języka, jest sporo Polaków, więc nie ma problemu z dogadaniem, ale podstawy warto znać

Bibi

Cześć , 2 zdecydowane dziewczyny szukają osoby z samochodem na wspólny wyjazd na początku roku ! Ktoś chętny? Proszę o kontakt

Pawel
@Bibi

Siemanko, możliwe że będę się wybierał, macie już wybrane miejsce ?

@Bibi

Chętny, skąd jesteście ?

@Wojtek

Szacunek dla kobiety :D

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Dobry żart

Bardzo często w mieszkaniach które proponuje agencja są ale warunki, płatne pranie a właściciele wchodzą do pokojów pod nieobecność wynajmującego. Radzę poszukać własnego mieszkania. A umowy podpisywane co miesiąc nie dają gwarancji że będzie się pracować 18 miesięcy. W mojej firmie zwolniono wiele ludzi przed końcem projekt było to w czerwcu. Po dwóch trzech miesiącach przychodziły nowe grupy ludzi i przychodzą nadal.

Dawid

Hejka wybiera się ktoś 17.10 do Harsleben na przetwórstwo rybne? My jedziemy z dziewczyna z okolic Rypina

@Dawid

Hej. My też się wybieramy w to miejsce z dziewczyną. Mamy kawałek, bo z Białegostoku jedziemy.

@Michał

Ooo to fajnie. Podasz mail?

@Michał

To fajnie. Dasz jakiś kontakt do Siebie?

@Dawid

Facebook: Michał Podhajski (Miasto Augustów) Wyjeżdżamy jutro i robimy postój w Świebodzinie na noc.

@Dawid

Pewnie. Pisz na maila michal.podhajski@gmail.com. Wyjeżdżamy jutro i robimy postój w Świebodzinie na noc

Erwin
@Michał

Dam coś priv o tej firmie

Natalia

Czy ktoś pracował jako pomocnik magazynowy (pakowanie i układanie towaru) i mógłby coś wiecej powiedzieć o tym projekcie? Jak wygląda praca i czy jest ciężka fizycznie? Kobieta da sobie radę? Jak z zarobkami i warunkami mieszkaniowymi na lokacji? Czy daleko trzeba dojeżdżać do pracy?

polecajka
@Natalia

ja byłam w Niemczech na pomocniczej produkcja/ magazyn. ogólnie spoko proste, powtarzalne. zajmowałam sie pakowaniem i układaniem no różnie zależy czy już tak pracowałaś wcześniej, dla mnie już na spokojnie wiadomo raz lepiej raz gorzej ale no jest okej. dla mnie ważna była umowa o prace i pewne godziny, i dodatki za nadgodziny święta itp. więc ja polecam i myśle że wiele od Ciebie zależy... Powodzenia!

Krzysztof

Czy jest ktoś na automotive w BOCKENEM? Proszę o jakieś opinie co do pracy i zakwaterowania

Bockenem
@Krzysztof

Jedziesz jako pomocnik , a tam się okazuje ze masz być samodzielnym operatorem wtryskarek ,a dojazd do pracy 30-45 km

Hhh
@Krzysztof

Praca ok bez szaleństw cieplutko na hali, mieszkanie zależy gdzie trafisz,masz już adres zakwaterowania

@Krzysztof

Opinie kiepskie są usuwane wiec prawdy nie można napisać

@Bockenem

Na ile zmian ta praca? Codziennie 40 km dojazdu?

Kamil
@Kandydat

3 zmiany ,6 dni w tygodniu ,codziennie trzeba dojeżdżać chyba ze utrafisz na bliższy kwaterunek

Ciekawe jak
@…

Agencja nie ma wpływu na opinie ,a tym bardziej nie może ich usuwać taką władze ma tylko administrator ,a on o ile mi wiadomo nie podlega żadnej agencji.Jesli ktoś używa wulgaryzmów w swojej wypowiedź to nie ma się później czemu dziwić,że owa opinia została usunięta.

@Bockenem

A jakie warunki trzeba spelnic? Papiery jakie dac? Badania?

Ola

Jakie papiery podczas rekrutacji wymaga MGS? I jakie badania?

Wyjazd

Hej, planuje wyjazd w listopadzie do pracy za granicą. Mam 21 lat i zastanawiam się czy jest tu ktoś w podobnym wieku kto chciałby się razem wybrać. Płeć obojętna. Wszystkie szczegóły wyjazdu można ustalić na priv. Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać na maila wyjazd477@gmail.com

Jak wygląda praca przy produkcji książek ?

Patryk

Chętnie wyjadę z kimś do pracy obojętnie jaki projekt mam samochód pisać na priv patryk.wwisniewski@wp.pl

@Patryk

Hej ,podaj jakieś namiary do siebie

Patryk
@Ania

Xxmkd

Mógłby ktoś wypowiedzieć się o pracy automotiv w bockenem? Mogę podać maila

Ilona

Uczcie się niemieckiego bo agencja nie wymaga ,ale początki bez języka to tragedia wszędzie na zakładzie potrzebny

siska
@Ilona

a Ty pojechałaś znając niemiecki bardzo dobrze? ja tam jakieś podstawy tylko znam i się zastanawiam czy to wystarczy?

@Ilona

Ilona na jakim projekcie pracujesz? Obawiam się właśnie języka.

siska
@Nowy

chyba faktycznie trzeba się podszkolić, bo no zawsze to łatwiej się dogadać, a ang może nie starczyć

Luki

Hej Jest ktoś może z okolic Krakowa ( Bochnia, Brzesko) kto chciałby jechać w październiku na którąś z ofert? We dwójkę zawsze lepiej

@Luki

Hej,podaj jakieś namiary do siebie

Natka

Czy ktoś pracował jako pomocnik na produkcji ryb w Hamburgu albo się tam teraz wybiera? Jest ktoś w stanie coś więcej napisać o tym projekcie? Jak wygląda praca i czy jest ciężka? Jak z zarobkami? Jak wyglądają warunki zakwaterowania i czy daleko trzeba dojeżdżać do pracy?

BiBi

Również rozważań ten wyjazd

@Natka

byliśmy w zeszłym roku, jeszcze zależy na jakie stanowisko się trafi, ale ogólnie łatwo nie jest. trzeba mieć siłę, troche się udźwigać i jest zimno

@BiBi

ale godzin było sporo i kasa fajna

@Natka

jeszcze zależy na jakie stanowisko się trafi, ale ogólnie fizycznie ciężko, trzeba się czasami udźwigać no i jest zimno

Wojtek

Cześć, czy jest ktoś chętny na wyjazd w listopadzie?

Wojtek

Cześć, ktoś chętny na wyjazd w listopadzie ?

Czt ktoś był w lokalizacji Magdeburg na komisjonowaniu i mógłby powiedzieć jak to wszystko wygląda (zakwaterowanie, praca itp.)?

Karol
@Marta

Mieszkanie zależy jak się trafi szału nie ma.Praca nie jest ciężka, tylko trzeba się przygotować na dużo nadgodzin

Kumpel
@Marta

Hej Ja na pon tam mam byc wiec sie dowiem co i jak xd

Arrek
@Kumpel

Hej i jak to wygląda? Kwatera daleko od pracy? Jak warunki płacy i pracy?

Aaa

Jest ktoś lub pracował przy produkcji książek ? Jak wygląda praca , czy ciężka.

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1936.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.