opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10097)
Dodaj opinię
Oferty pracy(29)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10097)

Dodaj opinię
Oferty pracy(29)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Yo

    25.07.2022 13:18

    Kandydat

    Czy też dlugo czekaliscie na telefon od opiekuna z firmy? Z agencją juz wszystko dopięte
    ReviewUserIcon
    K

    28.07.2022 15:23

    Pracownik

    A gdzie jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Yo

    29.07.2022 12:39

    Kandydat

    Praca edeka mittenwalde Mieszkanie niedaleko 12km
    ReviewUserIcon
    Piotr

    27.07.2022 22:51

    Kandydat

    Chciałem zapytać,czy umowa jest Polska czy niemiecka?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.07.2022 09:27

    Pracownik

    "Polsko-niemiecka" ale właściwie w Niemczech oprócz podatków nie masz nic odkładane. A przedłużanie umowy jest co miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Anka00

    28.07.2022 15:07

    Pracownik

    Mieszkam na waszej cudownej lokacji,nazywacie ja pokazowym mieszkaniem,delikatnie mówiąc tragedia.Osiem osób do jednej czteropalnikowej kuchenki,z czego sześć na tą samą zmianę,jedna łazienka połączona z ubikacja,dostać się tam to prawdziwy cud.Jedt druga łazienka na doledla nas niedostęp
    ReviewUserIcon
    Pawel

    28.07.2022 21:07

    Kandydat

    A na jakim projekcie jesteś ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    29.07.2022 08:12

    Pracownik

    Gdzie tak cudownie jest jaka lokalizacja
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.07.2022 20:59

    Kandydat

    Szukam osoby chętnej na wyjazd z własnym autem [email protected]
    ReviewUserIcon
    Przemek

    27.07.2022 11:07

    Pracownik

    Masz już coś na oku?. Posiadam auto również chcę wyjechać najlepiej okolice berlina.
    ReviewUserIcon
    Pawel

    28.07.2022 21:08

    Kandydat

    Kiedy planujesz jechać ? Na oku mam ofertę na Magdeburg

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Przyszłypracownik

    15.07.2022 12:14

    Kandydat

    Witam, pracował może ktoś na magazynie w Mittenwalde i może wyrazi jak tam było jest warto jechać?
    ReviewUserIcon
    @pracownik

    25.07.2022 21:17

    Kandydat

    Dzięki dziś wyjeździłam się trochę za tymi butami bo oczywiście mała numerację ciężko znaleźć a przez neta nie zdarzyłoby mi przyjść . Czyli dresy mogę mieć tak i jakieś bluzy ? Nie potrzebuje jakiś specjalnych spodni ? ???? co warto ze sobą jeszcze zabrać ?
    ReviewUserIcon
    Yo

    28.07.2022 16:37

    Kandydat

    Hej wiecie juz moze w jakim miescie bedziecie mieszkac? Moze trafimy w to samo jesli jedziecie dl tej samej pracy
    ReviewUserIcon
    Kasia

    28.07.2022 10:57

    Kandydat

    Hej, chciałam się dowiedzieć, czy zwracają koszty paliwa za dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy?
    ReviewUserIcon
    Edii

    28.07.2022 14:18

    Pracownik

    Powyżej 30 km
    ReviewUserIcon
    Hej

    28.07.2022 15:22

    Pracownik

    Powyżej iluś km, chyba 30 z tego co pamiętam
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    26.07.2022 09:19

    Kandydat

    Hej, z narzeczonym wybieram się na KOMISJONER - Pomocnik magazynowy do Wiefelstede od sierpnia. Czy ktos juz tam byl i moze powiedziec jak wyglada praca? Czy praca ciezka jest dla kobiet? Jak wyglada praca na sluchawce bez znajomosci jezyka?
    ReviewUserIcon
    @PRZYSZŁY PRACOWNIK

    27.07.2022 09:11

    Kandydat

    TEŻ SIĘ TAM WYBIERAMY I TEŻ JESTEM CIEKAWA JAK TAM JEST
    ReviewUserIcon
    Inka93

    04.07.2022 20:23

    Pracownik

    Czy ktoś był na czekoladkach w Forhcheim ?
    ReviewUserIcon
    Ddd

    26.07.2022 23:11

    Kandydat

    Też jestem ciekawa czy ktoś jest i jak tam praca i zakwaterowanie
    ReviewUserIcon
    Daniel

    04.07.2022 11:49

    Kandydat

    Cześć z żoną dostaliśmy propozycje pracy w Bockenem branża automotive był ktoś ? Jakie warunki ? Ogólnie wrażenia
    ReviewUserIcon
    lolo

    26.07.2022 22:47

    Inne

    Jest ok warto polecam
    ReviewUserIcon
    anielaxxx

    04.07.2022 19:47

    Kandydat

    Hej , razem z chłopakiem mamy zamiar się wybrać przez tę agencję do pracy gdzieś początkiem lipca. Mamy wolne miejsce w samochodzie więc może ktoś też zechce poszukać z nami zlecenia i również się z nami wybrać :) Jesteśmy z okolic Krakowa --- zostawiam swojego emaila : [email protected]
    ReviewUserIcon
    anielaxxx

    25.07.2022 13:27

    Kandydat

    To pisz na emaila , my auto mamy ale nie wiemy jaki projekt wybrać ;) [email protected]
    ReviewUserIcon
    lolo

    26.07.2022 22:18

    Inne

    WYIERZCIE AUTOMATIWE HANNOVER WARTO MOJ WNUK JUZ TAM PRACUJE 3 LATA JEST ZADOWOLONY
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    26.07.2022 22:01

    Kandydat

    Jest/Był ktoś na projekcie pralinek w Forchheim ? I może napisać jak praca i zakwaterowanie
    ReviewUserIcon
    Andżela

    30.07.2022 00:05

    Były pracownik

    Praca nie jest ciężka ale bardzo nudna. Ciągle stoisz przy lini i robisz to samo. Ludzie w pracy są okej. Największym problemem jest zakwaterowanie. W ofercie mieszkanie 2-3 pokojowe, w praktyce hotel pracowniczy. (usunięte przez administratora)Pokoje nieposprzątane, kuchnia okropna, lodówki i mikrofalówki brudne.(usunięte przez administratora)Agencja poinformowana ale w ogóle ich to nie interesuje.
    ReviewUserIcon
    Przyszły Kandydat

    26.07.2022 17:03

    Kandydat

    Był może ktoś na produkcji pralinek w Forchheim? Jakieś opinie jak wygląda tam praca, zakwaterowanie i wgl?
    ReviewUserIcon
    Simon

    19.07.2022 19:51

    Kandydat

    Witam. Leci ktoś na Magdeburg/ Osterweddingen 08.08.2022 ? Ktoś tam był? Może jakieś opinie. Dziękuję z góry.
    ReviewUserIcon
    Simon

    21.07.2022 22:06

    Pracownik

    Mnie oficjalnie interesują nadgodziny. W umowie jest napisane przy 23dniach roboczych max 184godziny. A dosłali tabele do ponad 341+ nadgodzin i ile można brutto wiecej wyciągnąć. O co tu chodzi ? Kto kłamie i jak to wygląda w praniu. Bo jechać dla 1000 euro to wolę na socjalu siedzieć haha.
    ReviewUserIcon
    Edeka

    25.07.2022 10:40

    Pracownik

    341+ to ilość coli miesięcznie za jakie możesz dostać premię (wydajność), a nie ilość godzin miesięcznie ????
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Ostrów Wielkopolski

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Xddd

    25.07.2022 10:27

    Kandydat

    Witam. Czy może ktoś pracuje na pralni w Reisa?
    ReviewUserIcon
    Bartek 111

    22.07.2022 16:29

    Kandydat

    Witam, zapytam się tutaj. Czy ktoś słyszał o Agencji Otto? Czy warto jechać? Jak jest naprawdę czy ktoś słyszał? Może był ? Ktoś coś ??
    ReviewUserIcon
    Bartek111

    25.07.2022 08:05

    Pracownik

    Mam ofertę pracy w jd UNNA na magazynie właśnie pierwszy raz jadę i różne słyszałem pogłoski o tej agencji
    ReviewUserIcon
    Adam

    25.07.2022 02:41

    Kandydat

    Da radę bez posiadania prawka i samochodu czy teraz wszędzie trzeba? I jak wygląda praca w MG Solutions jest to dłuższa praca? czy po 2-3 miesiącach odsyłają do domu bo nie ma pracy ?
    ReviewUserIcon
    IDIANA

    15.07.2022 09:02

    Kandydat

    Szukam koleżani która by chciała ze mną wyjechać:)
    ReviewUserIcon
    IDIANA

    21.07.2022 15:38

    Kandydat

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    kinia

    24.07.2022 17:52

    Kandydat

    ja też szukam osoby z samochodem do wspolnego wyjazdu :)
    ReviewUserIcon
    xyz1

    24.07.2022 17:47

    Kandydat

    czy można posiadać małe zwierzątko w klatce w miejscu zakwaterowania???
    ReviewUserIcon
    Baobab

    24.07.2022 12:00

    Pracownik

    Czy za pierwszy miesiąc dostaje się mniejsza wypłatę?
    ReviewUserIcon
    Nice

    23.07.2022 16:40

    Kandydat

    Witam. Czy może ktoś wybiera sie na pralnie w Niemczech- Reisen od 25 lipca?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Julka

    22.07.2022 14:43

    Kandydat

    KOMISJONER - Pomocnik magazynowy, dział z asortymentem suchym praca w Wiefelstede. Czy ktoś może jest już na miejscu i może się wypowiedzieć jak to wyglada? Chodzi głównie o mieszkanie i same warunki pracy
    ReviewUserIcon
    Xxx

    22.07.2022 16:19

    Kandydat

    Będę tam od 1 sierpnia tylko na nabiale
    ReviewUserIcon
    Paweł

    22.07.2022 05:20

    Kandydat

    Szukam kogoś z autem do wyjazdu na Magdeburg 8.08 email do mnie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    22.03.2022 18:59

    Kandydat

    Witam, planuje wyjechać do pracy do Wiefelstede na magazyn z produktami suchymi spożywczymi. Czy jest ktoś kto może podzielić się opinią o pracy w tym miejscu? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Xan

    20.07.2022 22:47

    Kandydat

    Hej możesz powiedzieć jak tam jest ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    21.07.2022 13:34

    Kandydat

    właśnie, trudna praca?
    ReviewUserIcon
    Nanana

    21.07.2022 12:43

    Kandydat

    na magazyn do Wiefelstede firma Edeka . Praca komisjowanie produktów dokładnie nabiał i same nocki ? Albo ktokolwiek kto tam był pracował czy pracuje może powiedzieć coś więcej o tej pracy albo o tej firmie ? Jak w rzeczywistości wygląda praca , pieniądze ? Jak jest z ta premia wydajnościową czy da się ja wyrobić ? 260-270 colli ? Będę wdzięczna za odpowiedz .
    ReviewUserIcon
    Dominik1

    21.07.2022 01:37

    Kandydat

    Witam orientuje sie ktos z praca na wakacje dla pary czy jest taka możliwość?
    ReviewUserIcon
    Szymon

    17.07.2022 01:59

    Pracownik

    Witam, mam bardzo ważne dla mnie pytanie. Jak wygląda sprawa dopłaty agencji do mieszkania, domy które samemu chce się wynająć? Wiem że MG odciąga po 200 euro od osoby z pary za pokój, jeśli to oni dają nam mieszkanie , w zamian za dobrą frekwencję redukowane jest to do 100 EUR. Co w sytuacji kiedy para chce sama wynająć mieszkanie? Dopłacają coś? Prosze o pilną informację.
    ReviewUserIcon
    Szymon

    20.07.2022 23:08

    Pracownik

    Jak do tej pory, ogólnie oceniam ich dobrze, ale niektóre kwestie nie są do końca jasne, albo przynajmniej dziwne i nie do końca zgadzają się z tym co było ustalane na początku. Dam znać po jakimś czasie.
    ReviewUserIcon
    Szymon

    20.07.2022 23:09

    Pracownik

    Nie zgadzam się z tym, tak samo mi mówili na starcie, później mówili już, że tylko 100 euro jest oddawane za frekwencję. Mam nadzieję, że nie okaże się, iż ostatecznie w ogóle nie jest nic dopłacane.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Frau:))))

    18.06.2022 20:32

    Pracownik

    Jesteśmy na pralni w Niemczech z partnerem i powiem wam że na prawdę nie ma się do czego doczepic mieszkanie super w nowym stylu 10km od pracy z drugą parą ale mieszkanie duże i w dodatku jest całkowicie darmowe . Stawka jest 10.88 ale z dodatkami i brakiem potrąceń za lokum wychodzimy min 1.500 na rękę a jak są nadgodziny to zdarzało się i 1700 serio jest spoko 1 raz postanowiłam napisać opinie o pracodawcy jakimś ale się należy z czystym sercem to pisze bo jesteśmy tu już 4 miesiąc a Pan Łukasz i Kasia z agencji bardzo mili i sympatyczni ludzie i czasem.im współczuję jak słyszę z jakimi problemami ludzie do mnich dziś ja ale szacunek że są zawsze profesjonalni
    ReviewUserIcon
    Daniel

    05.07.2022 15:31

    Kandydat

    Czy możesz napisać więcej na temat pracy w pralni. Podaje maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kinga

    20.07.2022 13:45

    Kandydat

    Czy przyjeliscie tę ofertę na pralni? Jeśli tak to proszę napisać, jak ogólnie wygląda praca????
    ReviewUserIcon
    Ediii

    15.07.2022 09:01

    Pracownik

    Wybiera się ktos do pracy na produkcje przyborów szkolnych i zeszytów?
    ReviewUserIcon
    sindi

    20.07.2022 13:22

    Kandydat

    w Hanower widziałem taką ofertę
    ReviewUserIcon
    sindi

    20.07.2022 13:24

    Kandydat

    i też się zastanawiam nad tą ofertą
    ReviewUserIcon
    Kinga

    20.07.2022 12:07

    Kandydat

    Witam, czy pracował ktoś na pralni w Postdam? Jesli tak, to proszę napisać jak wygląda tam praca????
    ReviewUserIcon
    IDIANA

    19.07.2022 19:56

    Kandydat

    Wybiera się ktoś do Lippstadt Pracownik laboratorium - produkcja sadzonek Miasto: Lippstad (Niemcy)??
    ReviewUserIcon
    moli

    20.07.2022 11:43

    Pracownik

    ja tam byłam kiedyś
    ReviewUserIcon
    moli

    20.07.2022 11:43

    Pracownik

    i z mojej perspektywy spoko miejsce
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    17.07.2022 17:39

    Kandydat

    Czy jest w Łodzi wasze biuro
    ReviewUserIcon
    nick

    19.07.2022 12:00

    Były pracownik

    Z tego co wiem, to jest w Krakowie
    ReviewUserIcon
    moli

    20.07.2022 11:42

    Pracownik

    i chyba tylko tam nie?
    ReviewUserIcon
    Nana

    18.07.2022 13:43

    Kandydat

    Hej ktoś wybiera się 1 sierpnia do pracy okolice Bremy miejscowość Wiefelstede na magazyn z nabiałem ?
    ReviewUserIcon
    Xx

    17.07.2022 17:50

    Kandydat

    Hej czy ktoś trafił do pracy na magazyn w Mittenwalde? jakieś opinie? I jak z mieszkaniami? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Albedo

    14.07.2022 14:36

    Kandydat

    Szukam osoby do wspólnego wyjazdu w okolicach sierpnia, z własnym autem i prawem jazdy,
    ReviewUserIcon
    Albedo

    17.07.2022 14:46

    Kandydat

    O super, napisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Albedo

    17.07.2022 17:32

    Pracownik

    Siema napisz do mnie na [email protected]
    ReviewUserIcon
    W

    14.07.2022 08:43

    Kandydat

    Czy był ktoś może na komisjonowaniu napojów w Oldenburg?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    16.07.2022 13:02

    Kandydat

    Witam, też się zastanawiam nad podjęciem pracy na tym magazynie, jeżeli masz własny samochód to jestem chętny do wyjazdu na początku sierpnia ????
    ReviewUserIcon
    Paweł

    16.07.2022 13:58

    Kandydat

    Witam też zamierzam wyjechać i szukam osoby z autem do wspólnego wyjazdu, jeżeli jesteś zainteresowany napisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ninaa

    16.07.2022 09:48

    Kandydat

    Cześć , czy wyjeżdżam ktoś może na projekt na automotiv do Bockenem ?
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    16.07.2022 09:46

    Kandydat

    Czy wybiera się ktoś może od 1 sierpnia do pracy na magazynie przy nabiale nocki 23-6 rano .
    ReviewUserIcon
    Przemek

    15.07.2022 17:56

    Kandydat

    Szukam kogoś normalnego do wspólnego wyjazdu ,chcącego zarobić trochę kasy. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Klotka

    10.07.2022 20:23

    Kandydat

    Hej, czy firma nie robi problemów z meldunkiem? Ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    iz

    11.07.2022 15:40

    Kandydat

    dlaczego niby?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.07.2022 19:05

    Pracownik

    Ale meldunek to nie ich sprawa więc z jakiej racji mają robić problem
    ReviewUserIcon
    Aszik25

    13.07.2022 18:09

    Były pracownik

    W końcu lojalna i uczciwa agencja!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.