opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10098)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10098)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Szymon

    19.08.2022 16:33

    Kandydat

    Witam pytanie kieruje do osób pracujących w edece w mittelwalde jakie warunki na mieszkaniach macie jaka norma w pracy ile realnie da sie zarobic ?
    ReviewUserIcon
    Aga

    19.08.2022 15:35

    Kandydat

    Czy znajdzie sie jakas osoba (dziewczyna) ze śląska na wyjazd do Niemiec Podobno tak szybciej otrzymac oferte
    ReviewUserIcon
    MrFafik

    19.08.2022 14:36

    Kandydat

    Był ktos bądz jest na projekcie automotiv w Meckenheim? Jak wygląda tam zakwaterowanie i atmosfera w pracy? Bardzo proszę o odpowidź! :D
    ReviewUserIcon
    Strysz

    18.08.2022 17:14

    Kandydat

    Hej pracuje ktoś w forheim na produkcji pralinek albo się tam wybiera? chciałam zapytac jak warunki mieszkaniowe i czy jest ciężko
    ReviewUserIcon
    Xyz

    19.08.2022 11:31

    Pracownik

    Praca ogólnie nie jest ciężka, bardziej monotonna. 3 zmiany, pracujące soboty. Nocleg jest w hotelu, 12 km od miejsca pracy

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Ania

    18.08.2022 11:44

    Były pracownik

    Polecam agencje, wywiązali się ze wszystkiego, wypłaty zawsze były na czas oraz Pani Klaudia zawsze starała się pomoc nawet po zakończeniu pracy, zawsze dostawaliśmy paski po każdej wypłacie z dokładnymi informacjami za co mieliśmy zapłacone, agencyjne mieszkania takze na plus oraz zarobki nie były złe. Do pani Klaudii zawsze mogliśmy zadzwonić jeśli czegoś potrzebowaliśmy i nigdy nie było problemów z załatwieniem jakichś dokumentów czy papierów. Szczerze polecam i zachęcam do współpracy z Nimi ;)
    ReviewUserIcon
    Laki

    08.08.2022 08:07

    Kandydat

    Hej pytanie odnośnie pracownika produkcji automotive magdeburg jakie warunki itp pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Braaaan

    14.08.2022 11:20

    Kandydat

    Ciężka pod jakim względem ? Możesz podać więcej konkretów co dokładnie się tam robi jak wyglądają przerwy :)
    ReviewUserIcon
    K123

    18.08.2022 11:27

    Kandydat

    [email protected] Będę wdzięczna za informacje. Głównie to mieszkanie, rodzaj pracy i czy kierownictwo produkcji jest w porządku.
    ReviewUserIcon
    Majvixsss

    26.07.2022 14:31

    Kandydat

    Hej! Wybiera się ktoś z was bądź już jest na projekcie przy produkcji napojów alkoholowych w Loßburgu - okolice Stuttgartu? Start projektu 01.08.2022. My się wybieramy i zastanawiamy się czy warto. Jak wygląda kwestia mieszkań, powiedziano nam że mieszkania są zazwyczaj 3-4 pokojowe przy czym każdy pokój na parę. A jak praca oraz ludzie tam? Będę wdzięczna za każdy odzew.
    ReviewUserIcon
    Ulala

    31.07.2022 18:21

    Były pracownik

    Praca fajna mieszkania, ale atmosfera w pracy i ludzie tam pracujący to tragedia
    ReviewUserIcon
    Marianna

    17.08.2022 09:19

    Były pracownik

    Jak dla mnie praca jest nudna, monotonna. Bardzo się w niej dłuży, dodatkowo jedna przerwa godzinna nie jest najlepszym pomysłem. Ludzie i atmosfera tam panująca to faktycznie tragedia. Uważać na niemkę kierowniczkę, ponieważ cały czas obserwuje, najczęściej z góry z balkonu. Brygadzistka polka pani B. stoi murem za niemcami, a z polaków wybiera sobie swoich pupilków. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to zależy jak trafisz, jeśli na pensjonat to nie będzie źle, pokoje są okey tylko oczywiście wspólne łazienka i kuchnia. Tylko uważać bo jest tam pokój jednoosobowy, do którego wprowadzają pary, a tam nie ma się jak ruszyć. Gorzej również będzie jak trafisz na stadninę koni i będziesz budził się z widokiem końskiego łba za oknem, o zapachu nie wspomnę.
    ReviewUserIcon
    An.na

    15.08.2022 15:52

    Kandydat

    Hej szukam osoby , która posiada samochód i chcialaby ze mną wyjechac do pracy do Niemiec. Razem zawsze raźniej :) Jeśli chcesz napisz do mnie na email ann.na28@o2.
    ReviewUserIcon
    Emi

    18.08.2022 11:34

    Pracownik

    Hejka podałaś dobry email??
    ReviewUserIcon
    Emi

    18.08.2022 11:36

    Kandydat

    Hej,też mogę?
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik Pati

    08.08.2022 17:30

    Kandydat

    Witam jedzie ktos na projekt który zaczyna sie 22,08,2022? branża automotiv Soltau. czy moze ktos juz tam pracował i podzieli sie opinia?
    ReviewUserIcon
    Nowaa

    14.08.2022 11:42

    Pracownik

    Podaj meila to się odezwę
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    15.08.2022 20:43

    Kandydat

    [email protected] to mój mail i my jedziemy swoim samochodem
    ReviewUserIcon
    Marvolo

    14.08.2022 15:02

    Pracownik

    Hej, jak wygląda sprawa zaliczek? Końcem sierpnia potrzebowalibyśmy wziąć jakieś 15 0 EUR zaliczki, będziemy mieć pełny przepracowany miesiąc. Jest to jakis dodatkowy koszt podatkowy? Traci się coś więcej niż te 150 EUR od wypłaty?
    ReviewUserIcon
    Bbb

    09.08.2022 15:24

    Kandydat

    Czy potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności?
    ReviewUserIcon
    limon

    11.08.2022 14:44

    Kandydat

    a to spoko, bo w większości agencji wymagali ode mnie krk. nie żebym figurował w kartotece, ale to zawsze bieganie do sądu i załatwianie, a w wakacje zwykle są kolejki
    ReviewUserIcon
    Xddd

    13.08.2022 08:20

    Pracownik

    No jasne, więc bez problemu bo akurat tutaj nie jest potrzebne.
    ReviewUserIcon
    NIKKI

    12.08.2022 22:04

    Pracownik

    Witam, wybiera się ktoś może w najbliższym czasie lub pracował ( i może się wypowiedzieć) w pracy na stanowisku pracownik pralni w mieście Simmern/Hunsrück. Wybieramy się z chłopakiem już jutro :D
    ReviewUserIcon
    Hania

    08.08.2022 18:31

    Kandydat

    Witam, moglibyście mi opisać jak mniej więcej wyglądają zakwaterowania? Byłam w Holandii z chłopakiem, domek na 12 osób, mieliśmy własny pokój Jak tu to wygląda? Nie wiem czego się spodziewać, trochę się tym martwię Dziękuje za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Raczek

    10.08.2022 12:52

    Kandydat

    Zadowoleni jesteście z warunków?
    ReviewUserIcon
    Xddd

    11.08.2022 13:03

    Pracownik

    Tez mamy dwupokojowe mieszkanie, i mieszkamy z jeszcze jedna parą. Każdy ma pokój zamykany na klucz. Warunki jak dla mnie bardzo dobre, jedynie musimy dzielić kuchnie i łazienkę, ale to nie robi duzego problemu.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji napojów

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    WalletIcon

    11000 - 13000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów - rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Augsburg

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Zielu

    10.08.2022 16:41

    Pracownik

    Pracuje w edece Miałem dobrą opinię o mg ale wszyscy pracownicy nie otrzymali dodatkowego wynagrodzenia za pracę w sobotę i okazuje się że jak osły robiliśmy za darmo ????
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    11.08.2022 08:21

    Pracownik

    W jakim mieście pracujesz? Mittenwalde?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    11.08.2022 08:24

    Pracodawca

    Proszę o kontakt pod adresem mailem i podanie tam swoich danych oraz projekt na jakim Pan pracuje, sprawdzimy to jakie były ustalenia. Na maila otrzyma (otrzymał) Pan pasek wynagrodzenia, może Pan tam zobaczyć za ile godzin otrzymał Pan wynagrodzenie za lipiec i czy uwzględniają one godziny sobotnie, jesteśmy pewni, że tak, ale proszę zweryfikować.
    ReviewUserIcon
    agucHa

    11.08.2022 07:48

    Kandydat

    Czy był może ktos w Hamburgu przy rybach? Jakieś opinie? Jakie warunki? Ciężka praca?
    ReviewUserIcon
    Julka

    10.08.2022 15:07

    Kandydat

    Hej , mam pytanie jak jest na projekcie automotive w Morsbach ? Ile średnio na miesiąc wychodzi godzin oraz jak wygląda kwestia zakwaterowania ( chodzi o warunki i wyposażenie)
    ReviewUserIcon
    Hania

    08.08.2022 18:26

    Kandydat

    Hej, czy ktoś może mi napisać jak wyglądają zakwaterowania? Są to domki, pokoje, mieszkania? Jadę z chłopakiem i nie wiem czego się spodziewać Dziękuje :)
    ReviewUserIcon
    Hania

    09.08.2022 22:16

    Pracownik

    Mieszkania w pełni umeblowane spoko warunki
    ReviewUserIcon
    Joanna

    29.07.2022 08:16

    Były pracownik

    Dziewczyny! Chętne na lippstadt, okazuje się niestety, że zwalniają Polaków na rzecz ukraincow :( pracowałam ledwo 4 tyg i dali wypowiedzenie z propozycją aplikacji we wrześniu, co jest mega dziwne :( fajna praca, ale musicie być przygotowani na wszelkie scenariuszd
    ReviewUserIcon
    Aaaach

    31.07.2022 14:58

    Kandydat

    To tak jak w Polsce.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    09.08.2022 18:16

    Były pracownik

    Hej . Ja tez zostałam zwolniona z pracy w Lippstadt przy orchideach . A mówili że do 18 miesięcy mogą zatrudnić . Nie ma co jechać na 3 miesiące. Ludzie niektórzy z prac w Polsce pozwalniali się
    ReviewUserIcon
    Mona Lisa

    09.08.2022 17:17

    Kandydat

    Proszę o kontakt osoby,które pracują bądź będą pracować na projekcie automotive koło Magdeburga .Proszę o odzew najpierw tutaj,a potem podałabym adres e-mail bo mam parę pytań co do projektu, Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ashe

    08.08.2022 19:43

    Kandydat

    Czy w tej agencji też jest wymagany samochód na dojazdy do pracy? Szukam pracy a wszędzie chcą by posiadać własne auto. Jak wcześniej byłem w Niemczech to auto nie było potrzebne bo był dobry system komunikacji.. Ehhh
    ReviewUserIcon
    megan

    09.08.2022 15:33

    Kandydat

    z tego co słyszałem najlepiej tak
    ReviewUserIcon
    megan

    09.08.2022 15:33

    Kandydat

    chyba, że się z kimś dogadasz
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    przyszły pracownik

    05.08.2022 08:56

    Kandydat

    Hej ! Wybiera się ktoś na zlecenie 15.08 do Bockenem , branża automotive? Lub ewentualnie ktoś wie jakie są tam warunki w pracy etc? Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Nowa

    08.08.2022 22:33

    Pracownik

    Przygotowania idą pomału, adres mamy mieć koło środy. [email protected] odezwij się jak coś :)
    ReviewUserIcon
    Nowa

    08.08.2022 22:38

    Pracownik

    Przygotowania idą pomału, adres mamy dostać koło środy [email protected] odezwij się jak coś :)
    ReviewUserIcon
    Oko

    08.08.2022 19:50

    Kandydat

    Witam jedzie ktoś do pracy 15.08 w okolice Goslar/ Brunszwik branża automotive
    ReviewUserIcon
    Bram

    08.08.2022 19:20

    Kandydat

    Hejka. Chciałam zapytać o pracę na magazynie części samochodowych w miejscowości Soltau. Ciężka praca ? Pozdrawiam. ☺️☺️ Warunki mieszkaniowe jak ?
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    08.08.2022 16:08

    Pracownik

    Hej. 15.08 zaczynam pracę w firmie Edeka. Miejscowość Mittenwalde. Wyjeżdżam 14.08 woj. Świętokrzyskie. Jeżeli ktoś chętny i też tam proszę pisać na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Remas

    08.08.2022 08:57

    Kandydat

    Witam. Aktualnie zastanawiałem się nad wyjazdem do Bremen na magazyn. Czy już ktoś tam jest może? Jak wyglądają przygotowania do wyjazdu? Jak wygląda praca i zakwaterowania? Oraz jak wygląda cała organizacja związana z takim wyjazdem? Aktualnie nie posiadam samochodu, ale posiadam prawo jazdy i byłbym chętny na wyjazd. Prosiłbym o jakieś odpowiedzi na wyższe pytania, oraz czy byłby ktoś chętny na parę. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Olala

    06.08.2022 12:08

    Kandydat

    Hej czy jest ktoś zainteresowany wspolnym wyjazdem do pracy? We dwoje zawsze razniej :) Ja niestety nie posiadam prawa jazdy. Jeśli chcesz , napisz do mnie na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Remas

    08.08.2022 08:52

    Kandydat

    Witam. Wysłałem wiadomość na maila.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Rex

    06.08.2022 09:32

    Kandydat

    Witam jak długo maksymalnie trwają projekty?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    08.08.2022 00:27

    Pracownik

    9/18 miesięcy
    ReviewUserIcon
    Weronika

    07.08.2022 12:33

    Kandydat

    Czy ktoś pracuje na magazynie w Wiefelstede? Jak wasze odczucia? Jak mieszkanie? Wybieramy się tam od połowy sierpnia na magazyn suchy.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    07.08.2022 21:24

    Pracownik

    Praca jak każda nie jest źle . Spoko robota . Mieszkania w bardzo dobrym stanie . Blisko wszędzie , sklepy na każdym kroku . Ludzie mili,pomocni .
    ReviewUserIcon
    Kuba

    08.08.2022 00:26

    Pracownik

    Będziecie pozytywnie zaskoczeni :) Praca fizyczna ale nie ciężka w ogarnięciu, dobra znajomość niemieckiego nie potrzebna. Na pewno na +
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    03.07.2022 21:20

    Kandydat

    Czy trudno wyjechać z tą agencją bez języka? Jak sobie radzicie w pracy bez niemieckiego?
    ReviewUserIcon
    Rrrr

    07.08.2022 22:42

    Pracownik

    Bez problemu idzie to ogarnąć. My pracujemy na pralni i jak czegoś nie rozumiemy to spokojnie możemy komunikować się z koordynatorką przez translator.
    ReviewUserIcon
    Xddd

    05.08.2022 17:16

    Pracownik

    Czy przerwy w niemczech są płatne?
    ReviewUserIcon
    Beata

    06.08.2022 18:18

    Były pracownik

    Przerwy w Niemczech nie są płatne czyli np pół godziny przerwy to pół godziny później wyjście z pracy
    ReviewUserIcon
    Xddd

    07.08.2022 10:03

    Pracownik

    Dzięki wielkie za informację!
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    02.08.2022 10:40

    Pracownik

    Hej Pracuje obecnie w Holandii,ale niestety chce zakończyć tę współpracę,mało godzin, brak nadgodzin,wypłata mała. Szukam pracy dalej,mogą być Niemcy, mam auto i prawo jazdy. Czy mógłby mi ktoś polecić dobrą ofertę?
    ReviewUserIcon
    IL

    05.08.2022 18:34

    Kandydat

    Hej też jestem w Holandii i również nie jestem zadowolona z pracy, widziałam ofertę w laboratorium przy cięciu orchidei
    ReviewUserIcon
    Dominika

    02.08.2022 08:47

    Kandydat

    Czesc chciałabym wyjechać 1 raz do pracy za granicę. Nie wiem jaki projekt wybrać a mam problem bo nie mam własnego samochodu. Czy ktoś jedzie z okolic Płocka /Warszawy ?
    ReviewUserIcon
    KamilW97

    03.08.2022 16:13

    Kandydat

    Witam jadę we wrześniu i właśnie szukam drugiej osoby
    ReviewUserIcon
    Ola

    05.08.2022 16:22

    Kandydat

    Wraz z chłopakiem wybieramy się w połowie sierpnia z Płocka do Niemiec. Jedziemy również pierwszy raz za granice.
    ReviewUserIcon
    Mona Lisa

    05.08.2022 10:58

    Kandydat

    Jak wygląda tam praca i zakwaterowanie?Bo to okolice Magdeburga?
    ReviewUserIcon
    KamilW97

    03.08.2022 16:24

    Kandydat

    Witam, planuję wyjechać na początku września i szukam drugiej osoby na wyjazd. Jestem z Podkarpacia ale jest możliwość wzięcia osoby nawet z Warszawy bo jest dobra droga. Jeśli jest ktoś chętny proszę o wiadomość.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    04.08.2022 22:48

    Inne

    Hej, A masz już załatwiona pracę?
    ReviewUserIcon
    Paula

    02.08.2022 12:38

    Kandydat

    Hejka. Mam pytanko odnośnie pracy na produkcji sałatek. Czy ktoś tu jest i może udzielić informacji odnośne tego projektu ?? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Mixon

    28.07.2022 20:26

    Kandydat

    Da się całą rekrutację załatwić zdalnie?
    ReviewUserIcon
    Mixon

    01.08.2022 12:21

    Kandydat

    Dzięki za info
    ReviewUserIcon
    Mixon

    02.08.2022 12:10

    Kandydat

    Bałem się, że będzie trzeba się bujać do jakiegoś biura, niby nie daleko mam, ale jednak. A to ma być mój pierwszy wyjazd, więc jeszcze nie wiem jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    Paweł

    01.08.2022 13:52

    Kandydat

    Szukam osoby z własnym autem, proszę pisać na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Rex

    27.07.2022 11:36

    Pracownik

    Witam na jakie zarobki można liczyć netto na pralni ? Stawka na umowie 10.88e brutto za h.
    ReviewUserIcon
    Kaszka

    27.07.2022 20:49

    Pracownik

    Od 1.10 stawka wzrasta na 12,43 eur dzisiaj się dowiedziałam i dodatkowo nadal zostaje darmowe zakwaterowanie a warunki mieszkaniowe bardzo w porządku. Aktualnie na rękę wyciągamy spokojnie 1.500 eur ale jak jest dużo nadgodzin to nawet 1.700 się zdarzało wiec od października taka pensja będzie pewnie normalna przy normalnej ilości godzin. Ogólnie polecamy ci agencje mg od lat jeździmy tylko z nimi o zadnych większych problemów sobie nie przypominam
    ReviewUserIcon
    Arczi

    30.07.2022 12:53

    Pracownik

    Witam, Potwierdzam słowa Kaszki. 1500 to jest tak normalnie. Najwięcej jak do tej pory to za brudną stronę wziąłem 1800 jurków. Dużym plusem jest to że za święta (dzień wolny od pracy) dostajesz hajs od agencji, a potem firma (przynajmniej moja) robi pracujące soboty żeby nadrobić. :) Na każdej pralni agencja nie pobiera za zakwaterowanie.
    ReviewUserIcon
    Kasiax

    30.07.2022 12:02

    Były pracownik

    Dobra koordynacja zespołu, każdy nastawiony na kontakt z pracownikiem. Każdy problem był do rozwiązania. Rozwiązanie umowy bez problemów, za porozumieniem stron. Śmiało mogę polecić
    ReviewUserIcon
    Paula

    29.07.2022 12:55

    Pracownik

    Hejka. Mam pytanko odnośnie pracy na produkcji sałatek. Czy ktoś tu jest i może udzielić informacji odnośne tego projektu ?? Pozdrawiam.

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.