MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Pytaj nie błądz

Hej, planujemy z dziewczyną ucieczkę z naszego Pisowskiego raju za granicę w niedalekiej przyszłości, rozważamy Holandię lub Niemcy. W NL kiedyś pracowałem i mam doświadczenia z agencjami. Jedyna agencja jaką znalazłem z opiniami wyżej niz 2 gwiazdki to właśnie ta, opowie mi ktoś coś więcej o agencji, warunkach mieszkaniowych i ogólnie jak wyglądają prace przez nich proponowane? Wiem że łatwo można się naciąć, opinie agencje potrafią robić sobie same więc te 4+ gwiazdki nie musi o niczym świadczyć. Ja mam duże doświadczenie (aktualnie pracuję) na wózkach widłowych w branży automotive, szukamy czegoś w tym kierunku. Jeśli znajdzie się ktoś chętny kto może coś opowiedzieć o tej agencji zapraszam na email: maciejsp95@gmail.com Pozdrawiam ;)

@Pytaj nie błądz

Hej. Pracuję od lutego w branży automotiv w Morsbach. Też jestem pierwszy raz z Narzeczoną i ogólnie jeśli chodzi o pracę to jak dla mnie i Narzeczonej jest okey. Są 3 werki, my pracujemy na 2 i nie ma ciężkiej pracy przynajmniej dla nas. Warunki mieszkaniowe to zależy jak traficie bo różnie to czasami bywa, jeśli nie macie wysokich wymagań to powinno być okey. Wszystko jest co potrzebne to codziennego życia. Z agencją póki co nie mieliśmy większych problemów, wypłaty na czas

Ddd
@Mnmn8

Mieszkacie w mieszkaniu sami czy może w hotelu ?

@Ddd

Mieszkania są

@Ddd

I raczej nikt nie mieszka sam w parze tylko mniej więcej 4-8 osób w mieszkaniu lub domu

@Mnmn8

Mógłby pan mniej więcej powiedzieć przy czym ta praca jest dokładnie ? Niby pani z agencji opowiadała jak to wyglada ale lepiej zawsze się zapytac kogoś kto już tam pracuje. My z chłopakiem zaczynamy od poniedziałku.

@Regus

Zależy gdzie się trafi? Na jaką zmianę idziecie? Są ludzie na lakierni, są ludzie na kontroli jakości i na produkcji więc to wszystko zależy gdzie się trafi, ale generalnie nigdzie nie jest ciężko jeśli człowiek przyjeżdża z nastawieniem że przyjeżdża zarobić. W Polsce też trzeba się gdzie nie gdzie narobić,ale tutaj przynajmniej pieniądze dobre

My idziemy na lakiernie

My na lakiernie

kiełbowicz.87
@Regus

no to najgorszy dział wedlug mnie,bylem tam przez tydzien ale mnie przeniesli bo brakowalo ludzi na wysylce

@Regus

Osobiście tam nie pracowałem,ale inni Polacy tam pracują i mówią że jest w porządku tylko trzeba się przyzwyczaić do specyficznego zapachu

@Mnmn8

ale to jakaś trudna praca? skomplikowana?

@Mnmn8

wiesz coś więcej o niej?

@Mnmn8

albo powiedz coś o tym tam gdzie ty byłeś

@Mnmn8

bo ja się wybieram dopiero i nie mam jeszcze sprecyzowanej zmiany

@mebbi

Widziałem tylko, że ludzie zakładają dane elementy do lakierowania lub je ściągają na takich jakby stojakach. Ja pracuję na produkcji i według mnie jest w porządku. Trzeba wyrabiać normy na danych stanowiskach ale po kilku razach jak się człowiek nauczy to idzie je spokojnie wyrobić

Praca morsbach
@Mnmn8

Chciałem zapytać jak dokładnie wygląda praca na tym projekcie ?

@Praca morsbach

Przeczytaj dokładnie wiadomości powyżej ????

Praca morsbach
@Mnmn8

Chciałem zapytać jak to wygląda że znajomością języka niemieckiego ?

@Praca morsbach

Witam. Zapytanie aktualne ? Mam zamiar się wybrać. Pomogę chętnie w każdej sprawie z j.Niemieckim i Ang. Pozdrawiam

@Praca morsbach

Witam. Zapytanie aktualne ? Mam zamiar się wybrać innym dołączył. Pomogę chętnie w każdej sprawie z j.Niemieckim i Ang. Z całą reszta można się dogadać. Pozdrawiam

Widzę że pojawiła się oferta pracy na pralni w siemmern i warburgu ktoś może coś więcej napisać na temat pracy na tym projekcie ?

fooo

planujesz tam jechać?

@fooo

Jak narazie zastanawiam się jaki projekt wybrać.

@fooo

Możesz coś więcej napisać na temat tego projektu ?

fooo
@Anonim

no jak dopiero planuje to ci o nim nie opowiem... poczekaj na jakiegoś pracownika albo sam zadzwoń do nich i się dopytaj

Xddd
@Anonim

Pracuje na pralni 5 misiecy w raz z chłopakiem co prawda w innej lokalizacji ale jestesmy bardzo zadowoleni. Wyplata zawsze na czas. Na nadgodzinny też mozna liczyc, jak jest jakies święto w miesiacu to dodatkowe pieniadze do wypłaty. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre i co najważniejsze za darmo. Także śmiało mozemy polecić prace na pralni.

ciekawy

a wyplata co ile jest?

Xddd
@ciekawy

Do 10 kazdego miesiąca.

Kida
@Xddd

W jakiej lokalizacji pracujecie?

xenon

pralnia jak pralnia

Również ciekawy
@Xddd

Mnie ciekawi tylko czy miejsce pracy jest blisko zakwaterowania czy trzeba jeździć godzinę do pracy i wydawać (usunięte przez administratora) siana na paliwo? Oraz o średnie zarobki i możliwość nadgodzin. Z góry dzięki za odp.

@Również ciekawy

Witam. Zapytanie aktualne ? Mam zamiar się wybrać. Pomogę chętnie w każdej sprawie z j.Niemieckim i Ang. Sprawami finansowymi chętnie się dogadam Pozdrawiam

Dawid

Cześć,szukam chętnej osoby na wspólny wyjazd za granicę po nowym roku z Krakowa w wieku 20-23 lata,sam jestem chłopakiem w wieku 22 lat,chciałbym się przed wyjazdem dobrze poznać,jeśli jest ktoś chętny to niech zostawi maila w komentarzu :D

ona
@Dawid

a masz już jakąś lokalizację upatrzoną?

ona
@Dawid

na jak długo planujesz wyjechać?

Mateusz
@Dawid

Czesc, wstepnie jesli sie uda to chciałbym po nowym roku udać się na magazyn Edeki pod magdeburgiem. Jeśli byłbyś chetny tez tam polecieć to się odezwij :) Bucio200053@gmail.com

Dawid
@ona

Jeszcze nie, dopiero myślę nad wyjazdem

kopter
@Mateusz

a byłeś już tam? planujesz jechać autem?

kopter
@Mateusz

ja z kumplem też się zastanawiamy czy tam nie śmignąć, także można by było się zgadać

Mateusz
@kopter

Kurde byłem w tamtym roku na magazynie pod Berlinem(więc wiem jak wygląda robota) ale słyszałem ze ten magazyn jest troszke lepszy I w połowie Stycznia jakos mam plan tam skoczyć( Spod Opola jestem jakby co)bo nie wiem ze tak spytam, macie zamiar zjeżdżać co 2/3 weekend?

@Dawid

Witam. Zapytanie aktualne ? Mam zamiar się wybrać do automotive lub też gdzie indziej. Pomogę chętnie w każdej sprawie z j.Niemieckim i Ang. W innych sprawach też się dogadamy. Pozdrawiam

Czy zakłady automotiv stoją do końca roku od świąt?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

dgfh

Mam auto. czy mogę jechać sam czy tylko w grupach ?

@dgfh

Witam. Kiedy planujesz wyjechać i dokąd ? Chętnie pomogę w każdej sprawie z j.Niemieckim oraz ang. Pozdrawiam

Hanna

Projekt Automotive 9 stycznia 2022 w Morsbach. Wybieram się tam samochodem, szukam kogoś kto ze mną pojedzie.

Hej ja jestem chętna. Napisz do mnie na email ann.na28@o2.pl

Hej ja jestem chętna. Napisz do mnie na email ann.na28@o2.pl

Aga
@Hanna

hej, na jak długo chcesz jechac?

Mosss
@Hanna

Ile miesc jeszcze wolnych?

@Mosss

Jestem sama, jadę oplem corsa

@Aga

Może do Wielkanocy

@Hanna

Też jestem chętny żeby jechać ciekawy tylko jestem jak tam praca wgl wygląda ?

@Anonim

Wyjeżdżam prawdopodobnie 7 stycznia, praca od 9 stycznia. Napisz do mnie: hanna_kluczek@wp.pl

@Hanna

moze by zebrac wieksza ekipe i pojechac jakims wiekszym autem?

wyszloby taniej na pewno

@krupa

Nie wiem ile jeszcze osób mogą zatrudnić, potrzebowali 40. Ja dzisiaj dostałam komplet dokumentów z umową.

@Hanna

a masz jeszcze miejsca na pokladzie ew?

@krupa

Jak na razie jadę sama.

@Hanna

Witam. Zapytanie aktualne ? Mam zamiar się wybrać do automotive. Pomogę chętnie w każdej sprawie z j.Niemieckim i Ang. Spore doświadczenie w motoryzacji Pozdrawiam

Pracownik przyszły

Ktoś wybiera się na projekt elektronika Überlingen? Mam odnośnie tego dużo pytań...

@Pracownik przyszły

Ciekawy też jestem gdzie wgl znalazłeś tą ofertę bo jak sprawdzałem to jest tylko automotive i magazyny ?

Aga
@Pracownik przyszły

rozmawiałam z rekruterka i mówiła że tam tylko pary zatrudniają , bo jest praca podzielona dla kobiety ( pracę manualne) i mężczyzny (praca przy pakowaniu m.in. magazyn). Chciałam aplikować sama, ale nie mam możliwości bo przyjmują tylko pary.

Klaudia

Czy pracuje/pracował ktoś w pralni przez tę agencję? Jak warunki pracy i zalwaterowania?

mamming

mam pytanie, chce załapać się na operatora wózkowego widłowego w Mamming, robie właśnie kurs i po nowym roku chciałem wyjechać, tylko o doświadczeniu jako tako nie piszą w ogłoszeniu więc się zastanawiam czy mnie puszczą tylko po kursie albo z ewentualnym niewielkim doświadczeniem?

Ghjk
@mamming

no jak nie piszą o doświadczeniu to chyba go nie wymagają, a myślisz że w ogóle po nowym roku ta oferta dalej będzie?

Ghjk
@mamming

znaczy no jak na wózek to też chyba dość często się oferty pojawiają, więc ewentualnie coś innego znajdziesz, ale wydaje mi się, że ta oferta konkretna może zniknąć do tego czasu, ale jak ci ogólnie na wózku zależy a nie na konkretnie tej ofercie to pewnie coś będzie

bonus
@Ghjk

a tak w ogóle w tym ogłoszeniu jest napisane, że dla osób ze znajomością j.niem. jest jakiś bonus pieniężny, ktoś wie ile wynosi?

bonus
@Ghjk

i to jest jednorazowa kasa? wgl jak ktoś po pewnym czasie się nauczy to też może taki dodatek dostać?

@Ghjk

też mnie to zastanawiało, dlatego myślałem żeby do nich napisać i nie wiem coś na zasadzie rezerwacji miejsca miało by miejsce?

@Ghjk

kumpel tam jeździł i mówił że spoko tam jest dlatego, chciałem akurat tam bo może też by ze mną pojechał na pierwszy raz

Witek
@mamming

Cześć! Mam pytanko! Czy jedziesz tam do pracy w styczniu? Bo dostałem propozycje i nie wiem co mam robić. Co jeszcze kumpel opowiadał ? Interesuje mnie zarobki i warunki zakwaterowania. Jak coś to daj znać może razem pojedziemy. Zostaw kontakt jakiś. Pozdro

Kamil

Witam pracował ktoś lub pracuje w Magdeburg jakie są warunki i ile trzeba dojeżdżać do miejsca pracy?

Polak
@Kamil

Ja pracuje na magazynie langewedingen oraz często jesteśmy wysyłani na drugi magazyn ostewedingen do pracy z mieszkań masz przeważnie około 12 kilometrów

Karola

Hejka chcemy wyjechać z chłopakiem do pracy jako Pracownik produkcji automotive Hannover możecie coś o tej pracy powiedzieć? Czy kobieta sobie poradzi. Mój chłopak zna bardzo dobrze angielski a ja nie znam żadnego języka czy bez da się parcowac? Pozdrawiam

Hhh
@Karola

Podaj maila to Ci napisze,ale kobieta da radę

jagiellonka
@Karola

na spokojnie, ja byłam w zeszłe wakacje i powiem że masz opiekę osoby która mówi po niemiecku więc masz opiekuna na miejscu... więc nie musisz znać a jak jedziesz z chłopakiem który mówi to bez problemu jak byś miała jakieś pytania to śmiało

Hhhyighg
@Karola

Kiedy jedziecie jest tam oferta ?

karolcia.szymaszek@gmail.com

Dziękuję

@Hhhyighg

Wyjazd jest 5 grudnia karolcia.szymaszek@gmail.com

karolcia.szymaszek@gmail.com Wyjzad jest 5 grudnia

karolcia.szymaszek@gmail.com

Hej napiszesz tez do mnie jak tam jest? Bardzo proszę. Mój email ann.na@o2.pl

@jagiellonka

Możesz napisać mi na e-maila theblues600@gmail.com coś więcej o tej pracy ?

@Hhh

Też jestem ciekawy jak tam praca wygląda proszę więcej info na adres email theblues600@gmail.com

@Hhh

Witam, wiesz może czy dojazdy do pracy są zapewniane? Mam na myśli codziennie dojazdy do pracy oraz po prostu na przyjazd do Niemiec

@jagiellonka

A czy dojazdy do pracy są zapewniane?

@Hhh

Ja też mogę prosić jak tam jest i jak z mieszkaniem ?

@Hhhyighg

Ja też poproszę o maila jak to tam wygląda łącznie z mieszkaniem carolinnnbe78@gmail.com

Witam, chciałabym zapytać o opinie kwater na projekt Bockenem, mamy tam jechać z narzeczonym 16 stycznia, a najbardziej właśnie nas zastanawia kwestia mieszkania. Ktoś coś ?

Jery

czy zatrudniają ludzi na emeryturze ???

Witam Mam pytanie ta agencja daje niemiecka umowę

Nie

Olek

Witam mam pytanie odnośnie pracy na produkcji napojów może ktoś coś powiedzieć czy jest sens wybierać sie tam Loßburg okolice Stuttgart.

Olek

Lolis

Czy w tym roku będą premie półroczne do grudniowej wypłaty w edece dla osób, które pracują ponad 9msc?

ciekawy
@Lolis

a skad to pytanie? bylo juz tak?

Klient
@Lolis

Witam Mam pytanko czy ta agencja daje nie kiecka umowe

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy te zarobki, które pokazują w ogłoszeniu (1400-1600) euro netto są faktycznie osiągalne, czy to tylko ściema?? Podzrawiam

@anonymous

Jak najbardziej, czasem gdy są święta czy tam złapie się dodatkowe godziny można wyciągnąć lekko ponad :)

Pawlos

Cześć możesz napisać na jakim projekcie jesteś i jak praca wygląda czy daleko do pracy i jak warunki mieszkalne? e mail pawlos1979@interia.pl

misiek

kuszaca informacja nie powiem

Daras89

Chętnie bym pojechał na jakiś projekt ale znajomi mówili,że mieszkają z koordynatorem co moim zdaniem jest nie do przyjęcia. Czy tak faktycznie jest? I pytanie jeszcze czy da się wyrobić cały etat?

Gal Anonim
@Daras89

Z tym koordynatorem to prawda byłem na takim magazynie z tego co wiem to co chwile zmienia mieszkanie ciekawe czy centrala wie co on wyprawia. Co do godzin bywa różnie ale z reguły da się coś tam zarobić pewnie zależy od lokalizacji.

Zuzanna
@Gal Anonim

w sumie to co w tym złego, że mieszkałby z kimś? Tzn., mam na myśli to czy taka sytuacja w jakikolwiek sposób wpływa na warunki współpracy, jego stosunek do ludzi się zmienił? I czy ktoś tego nie zgłaszał skoro uznawane to było za coś złego?

Martynka
@Gal Anonim

Można prosić o więcej informacji " co odwala " ?

misiek
@Daras89

jak koordynator do dogadania to nie widze problemu

Domi

Hejka, planujemy z mężem wyjechać po nowym roku do pracy, jakie polecacie oferty? W tym roku pracowaliśmy na produkcji kilka miesięcy:)

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1930.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.