MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Morsbach

Chciałem zapytać czy był ktoś może na projekcie automotive w Morsbach lub Meckenheim i może nieco więcej napisać na ten temat ?

Szym
@Morsbach

Cześć właśnie razem z kobietą będziemy 16 jechać do Morsbach na. Pracował ktoś tam ? Jak wygląda praca i mieszkania ?

@Szym

Dasz znać później jak to wszytko wygląda jak już będziecie na miejscu ?

Narman
@Morsbach

a nie wiecie czy przyjmują na ten projekt cały czas czy nabór zakończony?

Xxxonaaxx
@Szym

Cześć również wyjeżdżamy 15 do Morsbach . Dostaliśmy już może informacje na jakiej zmianie będziecie ?

Xxxoonnnnx
@Szym

Czesc my również wyjeżdżamy na ten projekt. Dostaliście już może informacje na jakiej zmianie będziecie ?

Poszukuję koleżanki na wspólny wyjazd do pracy Niemcy .

Daria

Ktoś pracuje na produkcji ryb może?

@Daria

Tak, praca odziwo lekka jak na pracę przy rybach

@...

mógłbys cos więcej napisac na czym polega jakie zarobki bo dostałem propozycje ale się waham pozdro

jakis
@...

a mozesz cos blizej o tej pracy i jak wygladaja zarobki

@jakis

Zarobki około 1800-2100 Godziny pracy zależne od działu 4-12 lub 10-18

@jakis

Pakowanie próżniowe Filetowanie ryb Pakowanie w pojemniki Kompletowanie zamówień Zależy od działu

Ona30
@...

A wiecie może czy sa jeszcze wolne miejsca na ta produkcje ryb???

Kamilo
@...

Naprawdę takie zarobki przy jednej zmianie ???? A zakwaterowania i atmosfera w pracy tez ok???

Jakiś
@Kamilo

Zarobki są bardzo dobre ponieważ robisz godziny nocne zakwaterowanie bardzo dobre warunki podziemny parking ludzie w pracy bardzo w porządku pomagają jak czegoś nie wiesz Ale nie polecam bo jak jest mało pracy to dostaliśmy wypowiedzenie 2 dniowe

Kamilo
@Jakiś

A przyjmują kobiety????

Chciałem zapytać czy warto wyjeżdzać przez tą agencję są wgl wypłacalni jak wygląda zakwaterowanie i jaki projekt możecie polecić ?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Kuba

Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu, poszukuję osoby z autem, może być też grupka. Miejsce pracy do wybrania. Preferuje bardziej spokojne towarzystwo :) jjakkubg@gmail.com Pozdrawiam

Witam. Czy ta agencja jest godna polecenia dla kogoś kto chciałby jechać na kilka miesięcy żeby jak najwiecej zarobić ? Czy agencja zapewnia godziny? I normalne kwatery?

Xxxxxc

Można samemu zmieniać projekt czy nie

qwerty

Witam , orientuje się ktoś na temat pracy w ocynkowni w Wurzburgu ?, chodzi mi o wypłaty , zakwaterowanie , godziny pracy i ogólnie czy jest się w to pchać , mam doświadczenie , proszę o informacje .

Robson3540
@qwerty

witam też jestem ciekawy tej oferty proszę o jakieś opinie na temat tej pracy

Daria

Mogę prosić email na firmę lub numer telefonu

Pumpit
@Daria

W sensie chcesz zdobyć kontakt do firmy, czy o co chodzi?

Barbara

Hej, sproo w ostatnim czasie pojawiło sie tu wpisów na temat ewentualnych wyjazdów. A może ktoś ostatnio wyjechał do pracy za granicę poprzez firmę i opowie jak to wygląda organizacyjnie? Nie ma się czego bać? :) Bo trochę stres jest :P

@Barbara

Właśnie też jestem ciekawy jak to wygląda jeśli chodzi o zakwaterowanie i przede wszystkim wypłaty ?

Nicki
@Anonim

Podpinam się pod pytanie, jestem ciekawa zarobków, faktycznie płacą tylko 1400-1700?

Fufu
@Nicki

To i tak jest dużo inne agencje płacą po 1200 i trzeba robić.

pavlo29
@Fufu

to jest dużo??????? odejmij spanie to ile ci zostanie??????

@pavlo29

No właśnie ciekawy jestem czy to już jest kwota po odliczeniu zakwaterowania ?

pavlo29
@Praca Niemcy

po przeliczeniu godzin 165 - 176 te1400 - 1700 wychodzi netto to raczej przed odliczeniem chaty. ale zadzwon dowiec sie choc laski mieszaja w odpowiedziach. szukaj firm które jeszcze diete dają. nie moge tu podac nazwy bo i tak usuną POLW. reszte sobie dopisz sam POZDRO

Xxxz
@Praca Niemcy

W ofertach zawsze podają zarobki na rękę, już jest odliczony koszt mieszkania

@Xxxz

Spoko no to nie ma źle w takim razie

@Xxxz

policz sobie 168 godz razy proponowane 12,43 eurogodz daje okolo2090 minus podatek okolo23 procent okolo 1600 euro netto bez mieszkania oczywiscie jak wyjdzie duzo wiecej godzin

Xyz
@Barbara

Ja z dziewczyną pracuję już ponad rok przez tą agencję. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do współpracy. To nasz trzeci projekt. Do pierwszego i ostatniego nie mamy żadnych zastrzeżeń. Dużo zależy od tego do ktorego koordynatora z MG i na jaką firmę za granicą trafisz, chociaż i tutaj bywa czasem tak że na jednej zmianie jest miód malina a na drugiej klawo. My ogólnie jesteśmy zadowoleni, praca spoko, blisko do pracy i mamy mieszkanie. Zarobki w ogłoszeniach są podane już na czysto, tyle ile dostaniesz do ręki już po obtrąceniu kosztów mieszkania i podatków. Raczej nie słuchaj że będziesz zarabiać po 1000e bo to nosens co ludzie czasem tu wypisują. Pozdrawiam i powodzenia:)

@Xyz

Chciałem zapytać na jakim projekcie pracujecie ?

Belriso choco

Hej :) chcę wyjechać wraz ze znajomymi w marcu. To będzie nasz pierwszy wyjazd za granicę. Polecacie tę agencję?

Jaro
@Belriso choco

Jak najbardziej z innych nie jeżdżę

JAKIS
@Jaro

jaro a jak wygląda kwestia zarobków ile zostaje na rękę po odliczeniu mieszkania?????

Jaro
@JAKIS

Tak jak masz podany przedział w ogłoszeniu min i max a reszta zależy od godzin i miesiąca

Jedzie ktoś może na jakiś projekt sam samochodem i wziąłby 3 osoby żeby dojeżdżać ponieważ zepsuł się samochód, a byłoby raźniej i taniej? Z podkarpackiego

Praca Niemcy

Jaki projekt możecie polecić przez tą agencję myślę już od dłuższego czasu o wyjeździe ?

konkret
@Praca Niemcy

a jakieś konkrety? co chcesz robić?

@konkret

W sumie to sam nie wiem myślałem nad automotive może ktoś coś więcej napisać o tym projekcie ?

Mamming 8 stycznia

Cześć, wyjeżdżam własnym autem na projekt do mamming 8 stycznia, mogę kogoś zabrać po trasie Skarżysko- piotrków tryb.- wrocław. patryk_gwozdz@yahoo.com

RobertS
@Mamming 8 stycznia

Witam. Zapytanie aktualne ? Był bym zainteresowany Pozdrawiam

dami
@Mamming 8 stycznia

ktoś wie czy można sie jeszcze zgłosić na ten projekt, tak żeby zdążyć sie zabrać?

Mamming 8 stycznia
@RobertS

odezwij sie na email

Hanna

Wybieram się do Morsbach na projekt od 9 stycznia. Czy ktoś może jedzie z Wielkopolski, razem było by raźniej.

2 stycznia

Jedzie ktoś 2 stycznia do Wernigerode?

L
@2 stycznia

Powodzenia

dami
@2 stycznia

a w ogóle to wyjeżdża się jakąś zorganizowaną większą grupą czy indywidualnie?

Karhaw

Hej razem z narzeczonym szukamy ofert pracy. Byliśmy już raz z tej agencji ale projekt nam nie spasował, czy macie jakiś warty polecenia na wyjazd od stycznia?

Nicki
@Karhaw

Długo byliście? Możesz powiedzieć coś o zarobkach?:)

swoszo

Nadal mają biuro w Swoszowicach?

mio
@swoszo

Myślenicka 133 info z ich strony

Ona

Witam Szukam osoby/grupy, żeby razem wyjechać. Najchętniej Stuttgard, ale nie wykluczam innych opcji. Interesuje mnie wyjazd pod koniec stycznia. (annanowak.97@wp.pl )

Ola

Wita, czy wybiera się ktoś od stycznia na produkcję alkoholi Loßburg ?

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.