opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 169 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10098)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10098)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.09.2022 15:45

    Pracownik

    Ile zazwyczaj się czeka po wysłaniu CV na odzew agencji i pracę ?
    ReviewUserIcon
    Gość

    26.09.2022 13:35

    Pracownik

    Automotiv w Haldensleben napisze ktoś jak praca i warunki mieszkaniowe.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    08.09.2022 10:31

    Pracownik

    Cześć wszystkim Bardzo chcę jechać do Bremy warzywa - owoce. Niestety problem mam taki że nie posiadam samochodu . Czy jest ktoś chętny z samochodem połączyć siły?
    ReviewUserIcon
    Basia

    26.09.2022 08:32

    Kandydat

    Cześć Rowniez poszukuje kogoś na wyjazd z tą agencja ala tam tylko pary jak co odezwij się 502385176
    ReviewUserIcon
    dziobak267

    25.09.2022 22:59

    Były pracownik

    czy zrezygnował ktoś może z projektu przed końcem umowy (np po 2-3 Msc) a później chciał jechać na inny? Czy agencja nie robi z tego powodu problemów?

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Olka

    09.09.2022 11:40

    Kandydat

    Witam. Dostałam propozycje pracy na produkcji napojów alkoholowych. Czy ktoś z was tak procował i może polecić?
    ReviewUserIcon
    Alicja

    16.09.2022 10:09

    Pracownik

    Trzeba przewinąć kilka stron tam są opinie
    ReviewUserIcon
    Bogusia

    24.09.2022 23:53

    Były pracownik

    Nie polecam. Atmosfera w pracy jest beznadziejna. Sama praca tak samo nudna i monotonna. Przerwa jest jedna i trwa aż godzinę. Jak nie będziesz się podlizywać to nie licz na dłuższą karierę.
    ReviewUserIcon
    Gość 123456

    15.09.2022 22:15

    Kandydat

    Witam, chcielibyśmy z narzeczonym wyjechać do pracy na projekt automotive i chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki pracy i atmosfera. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gość 123456

    23.09.2022 17:55

    Kandydat

    Możliwe że nie maja ofert żadnych aktualnie.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    24.09.2022 20:27

    Kandydat

    My z dziewczyna wyjeżdżamy 17.10 na pakowanie śledzi do Harsleben. Projekt sezonowy i trwa do 22/23.12. Z tego co się orientuje my byliśmy przed ostatnia para dla której było miejsce
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    04.08.2022 11:16

    Kandydat

    Witam Czy w Morsbach lub Meckenheim są mieszkania czy raczej hotele ?
    ReviewUserIcon
    Julia GKS FCe

    23.09.2022 21:46

    Pracownik

    W Morsbach są też hotele
    ReviewUserIcon
    Luky777

    20.09.2022 11:33

    Kandydat

    Cześć, wybieram się na komisjonowanie do Edeki koło Magdeburga , czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy? Czy każdy sobie poradzi? Jak wyglądają warunki mieszkalne? z góry dzięki za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.09.2022 19:41

    Pracownik

    Poradzi sobie osoba silna fizycznie. Towar jest ciężki a czas na załadowanie krótki. Mieszkania różne, zależy jak trafisz.
    ReviewUserIcon
    Edeka

    23.09.2022 16:57

    Pracownik

    Kiedyś może i było lepiej, ale teraz od początku gonią o wyrabianie normy (raczej niemożliwej do wyrobienia). Mieszkania są spoko, ale praca ciężka.
    ReviewUserIcon
    Fryta

    21.09.2022 23:46

    Kandydat

    Pracował ktoś na magazynie w miejscowości Wiefelstede?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    19.09.2022 18:42

    Kandydat

    Jest ktoś może chętny do wspólnej pracy w przyszły piątek? Interesuje mnie wyjazd do Niemiec na stanowisko komisjonera w jakiejś niedalekiej miejscowości od granicy. Jeśli będziesz chętny odezwij się na email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Lego

    20.09.2022 14:09

    Kandydat

    W sumie spoko, ale chyba mnie tak szybko nie zdążyliby przyjąć
    ReviewUserIcon
    Now

    18.09.2022 21:39

    Pracownik

    Jakie konto trzeba mieć żeby agencja płaciła wystarczy polskie walutowe czy niemieckie ,
    ReviewUserIcon
    Tete

    20.09.2022 00:26

    Pracownik

    Polskie walutowe wystarczy
    ReviewUserIcon
    Lego

    20.09.2022 14:08

    Kandydat

    O, to dobrze, bo też się zastanawiałem
    ReviewUserIcon
    Oko

    16.09.2022 11:45

    Pracownik

    Witam my obecnie pracujemy na projekcie w Goslar
    ReviewUserIcon
    Oko

    19.09.2022 19:24

    Pracownik

    Praca na 3 zmiany 5-13, 13-21, 21-5 praca spoko same wtryskarki odbiera się części z taśmy kontroluje i pakuje
    ReviewUserIcon
    Lego

    20.09.2022 14:06

    Kandydat

    I jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    17.09.2022 14:00

    Pracownik

    Czy ktoś z okolic Tarnów Brzeska wybiera się na pomoc do pralni od połowy października Ja mam auto i jednego chłopaka mogę zabrać aazz11 (małpa )op.pl
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji napojów

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    WalletIcon

    11000 - 13000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów - rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Augsburg

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Lech

    17.09.2022 04:03

    Kandydat

    Czy jakiś chłopak z okolic Tarnowa Brzeska wybiera się na pralnie lub coś innego łatwego w połowie październiku ? Ja mam auto i mogę jednego zabrać dla zmniejszenia kosztów paliwa kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Byku

    14.09.2022 16:07

    Kandydat

    Czy wiadomo jak długo można pracować na jednym projekcie i kiedy ewentualnie można przejść na kontrakt z niemiecką firmą?
    ReviewUserIcon
    Tobi

    16.09.2022 10:41

    Były pracownik

    Następnie bylem z zapaleniem gardła u polskiego lekarza to też powiedziała że albo prywatnie albo wcale. Bo nie będzie się dochodzić o swoje pieniądze z polskim NFZ-etem
    ReviewUserIcon
    Poziomka

    16.09.2022 17:12

    Pracownik

    A czy agencja pomaga coś w umówieniu wizyty u lekarza czy trzeba samemu załatwiać?
    ReviewUserIcon
    Anna

    16.09.2022 11:52

    Kandydat

    Czy pracuje ktoś w Grevenbroich branża automotive ?Ciężka praca dla kobiet? Jak wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    11.09.2022 14:25

    Kandydat

    Witam, dostaliśmy ofertę pracy pomocnik produkcji słodyczy (czekolady) w Hohentengen, był ktoś może, bądź jest w tym momencie i może się wypowiedzieć jak to tam wygląda, podzielić się swoimi odczuciami?
    ReviewUserIcon
    jokt

    14.09.2022 17:03

    Były pracownik

    a jakie masz pytania konkretnie?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    15.09.2022 21:41

    Kandydat

    Konkretnie chodzi mi o to czy praca jest bardzo ciężka? Ile średnio wychodzi wynagrodzenie już na czysto po odbiciach? Ogólnie jak to wygląda z pola widzenia kogoś kto już tam pracuje
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    15.09.2022 14:43

    Kandydat

    Witam wraz z chłopakiem zaczynamy pracy na produkcji w branży automotive w Morsbach. Jest tu jakiś miły Polak co udzieli mi informacji o pracy ? Byłabym bardzo wdzięczna :)
    ReviewUserIcon
    Krzysztof Łódź

    15.09.2022 10:54

    Kandydat

    Witam planuję wyjazd do pracy od nowego roku (lub grudzień ) jest jeszcze trochę czasu czy ktoś będzie jechał może z woj. Łódzkie własnym autem oferty pracy jeszcze nie wybrałem ale coś związanego z magazynem kwestia dogadania itd. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Adam

    13.09.2022 19:14

    Pracownik

    Witam mam pytanie praca przez MG jest na Polskiej umowie z kartą EKUZ co nie każdy lekarz honoruje można dodatkowe ubezpieczenie od MG niemieckie wykupić aby nie było problemów z kartą ekuz czy nie ma tak ?
    ReviewUserIcon
    Bonzo

    14.09.2022 18:43

    Pracownik

    Oferowane jest także ubezpieczenie prywatne ze względu na to, że EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Dan

    13.09.2022 20:54

    Pracownik

    Czesc, jesteśmy obecnie z dziewczyną w Holandii, posiadamy samochód, zastanawiamy się zacząć od października pracę przez MG, jaką pracę polecacie żeby zarobić fajnie?
    ReviewUserIcon
    jokt

    14.09.2022 17:04

    Były pracownik

    zależy też co umiecie i chcecie robić, a stawki to chyba się nie będą aż tak bardzo różnić między ofertami, tak myśle
    ReviewUserIcon
    jokt

    14.09.2022 17:06

    Były pracownik

    poprzeglądajcie sobie na ich stronie oferty, albo zadzwońcie się dopytać i coś może doradzą, ja tak kiedyś dzwoniłem
    ReviewUserIcon
    Poul

    14.09.2022 13:33

    Kandydat

    Witam jadę z okolic Gdańska do Niemiec jeszcz nie wiem w jakim kierunku jak ktoś ma jakąś ciekawą ofertę to zapraszam mam własne auto [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marions

    13.09.2022 10:23

    Były pracownik

    Pracowałem na jednym projekcie przez 9 miesięcy i mam pytanie do innych pracowników. Czy na każdym projekcie MG wszędzie są umowy polskie - jako pracownik tymczasowy? Czy jest jakiś projekt gdzie jest umowa niemiecka ?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    13.09.2022 13:00

    Były pracownik

    Wszędzie są te same umowy Na jakim projekcie pracowałeś?
    ReviewUserIcon
    Marions

    14.09.2022 10:53

    Były pracownik

    Tak myślałem. Ja pracowałem na projekcie w Monachium.
    ReviewUserIcon
    kkk

    13.09.2022 13:06

    Kandydat

    Cześć, jest ktoś może chętny na wyjazd po 20 września? Chłopak 22 lata oferta do dogadania. Mam swój samochód i jestem z województwa pomorskiego. Mail do kontaktu: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nick Furry

    13.09.2022 11:03

    Kandydat

    Witam. Otrzymałem ofertę pracy do Mittenwalde jako komisjoner. Jestem z Poznania. Mam 35 lat (M). Ktoś chętny na wyjazd? Mam samochód. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.09.2022 20:44

    Kandydat

    Witam, czy jedzie ktoś lub pracuje juz w Goslar na produkcji tworzyw sztucznych ?
    ReviewUserIcon
    Wicek

    13.09.2022 10:14

    Pracownik

    mogę udzielić odpowiedzi na pytania [email protected]

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Natalia

    12.09.2022 08:50

    Kandydat

    Hej, mam zamiar od nowego roku wyjechać. Jest jeszcze trochę czasu, ale już powoli się rozglądam. Planuję jechać sama, ale nie mam prawka -i stąd moje pytanie do Was- Czy jest ono konieczne? Widziałam różne ogłoszenia i w jednych jest wyraźnie napisane, że wymagają własne auto na dojazd do pracy, a w drugich nie ma zawartej takiej informacji. I jak to wyglada w praktyce?
    ReviewUserIcon
    Domi

    13.09.2022 08:47

    Kandydat

    Niestety z tego co wiem to wymagają samochodu na każdym projekcie. Nie zapewniają transportu i też nie mogą naciskać na współlokatorów żeby kogoś wozili. Dlatego jak się jedzie samemu to konieczne jest auto, a jak w grupie to jedno na grupę. Wtedy pracują zawsze na jedną zmianę. Odezwij się do mnie. Maila podałam w moim poście
    ReviewUserIcon
    Ania

    08.09.2022 18:48

    Pracownik

    Witam. Czy ktoś zaczyna bądź pracuje w miejscowości Osterweddingen okolice Magdemburga jako komisjoner ?
    ReviewUserIcon
    len

    12.09.2022 12:19

    Kandydat

    ja dopiero szukam jakiejś oferty? polecasz coś?
    ReviewUserIcon
    Domi

    12.09.2022 11:00

    Kandydat

    Planuje wyjechać jeszcze w tym roku (termin do ustalenia) do Niemiec przez tą agencje. Szukam kogoś z kim mogłabym jechać (razem raźniej). Praca i termin jak wspominałam do ustalenia. Prawo jazdy mam, samochód też ale wolałabym go zostawić w pl (wiekowy). Jestem osobą spokojna, nastawiona na pracę. Przed 30stka :) Jak ktoś nie chce jak ja jechać sam to zapraszam do kontaktu, może uda się dogadać. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.09.2022 00:18

    Kandydat

    Czy ktoś swoim autem (najlepiej kobieta 30+) z okolic Torunia lub Bydgoszczy wybiera się do pracy w Niemczech w październiku? Szukam koleżanki na wspólny projekt żeby razem dojeżdżać do pracy i co jakiś czas do Pl do rodziny. Oczywiście dorzucę się do paliwa i eksploatacji.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    08.09.2022 12:15

    Kandydat

    Podpinam się do konwersacji. Sama mam podobny problem Chcę wyjechać do pracy niestety nie posiadam samochodu i Pani poinformowała mnie że takiej kandydatury nie przyjmuje z powodu braku samochodu że musi być ktoś z autem do dojazdu do pracy z miejsca zamieszkania i najlepiej szukać kogoś
    ReviewUserIcon
    Patryk

    11.09.2022 19:46

    Kandydat

    Będę niedługo się wybierał z okolic Gdańska oferty jeszcze żadnej konkretnej nie wybrałem, pracy szukam z kolega ale będę wstanie zapewnić transport proszę o informacje o tym jakie warto wybrać oferty na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Amija

    08.09.2022 21:47

    Kandydat

    Czy ktoś coś może napisać o projekcie Automotive w Morsbach? Będę wdzięczna.
    ReviewUserIcon
    Muminekss

    09.09.2022 18:23

    Pracownik

    Tak pracuje proszę pisać na maila podam informacje [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.09.2022 09:38

    Kandydat

    Podaj maila,odpowiem
    ReviewUserIcon
    Pytajaca ona

    07.09.2022 14:55

    Pracownik

    Witam, czy ktoś pracuje na posypkach cukrowych w Calw? Jakies opinie? ;)
    ReviewUserIcon
    uroboros

    09.09.2022 11:23

    Kandydat

    a jest w ogóle taka oferta? bo nie widzę na stronce
    ReviewUserIcon
    Adam

    07.09.2022 10:16

    Pracownik

    Dzień dobry, wraz z dziewczyną rozpoczniemy 19 września prace w Bad Hersfeld (okolice Kassel ) przy produkcji książek. Czy ktoś mógłby podzielić się opinia jak wyglada tam praca , życie? Może ktoś inny również w tym okresie się tam wybiera ?? Jeśli ktoś ma ochotę się podzielić pomocnymi informacjami to rewelacja ????poniżej mój e-mail - [email protected]
    ReviewUserIcon
    Magi

    08.09.2022 22:54

    Pracownik

    Tez z Niemiec. Jaki projekt i z jakiej miejscowości??
    ReviewUserIcon
    Adam

    09.09.2022 09:25

    Pracownik

    Może będzie prościej jak napiszesz e-mail [email protected] albo podaj swój to ja napisze ????
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    05.08.2022 09:12

    Pracownik

    Witam. Wybieram się do Mittenwalde jako komisjoner. Pracował tam ktoś może?
    ReviewUserIcon
    Komisioner

    06.09.2022 23:21

    Pracownik

    Nie tylko po niemiecku Polacy mają po polsku jeśli znasz niemiecki nie ma problemu można po niemiecku
    ReviewUserIcon
    Bon

    08.09.2022 10:59

    Kandydat

    I jak, wyjechałeś już?
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    29.08.2022 14:23

    Kandydat

    Witam serdecznie, Czy wybiera się ktoś od września na projekt Automotive do Bockenem? Lub może był ktoś wcześniej w tej firmie i może się wypowiedzieć na temat zakwaterowań i pracy na terenie zakładu? Pozdrawiam serdecznie, Klaudia N
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.09.2022 01:07

    Pracownik

    Praca jest lekka
    ReviewUserIcon
    Marzena

    08.09.2022 09:53

    Pracownik

    Hej jeśli możesz odezwij się do mnie na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    tk

    08.09.2022 09:01

    Były pracownik

    Hej, byliśmy już z mężem na produkcji rybnej, praca trochę ciężka. Jakie inne projekty od MGsolutions polecacie? Chętnie weźmiemy godziny nocne
    ReviewUserIcon
    polandoemigrante

    02.09.2022 12:20

    Kandydat

    jade
    ReviewUserIcon
    bern

    05.09.2022 12:10

    Kandydat

    gdzie dokładnie?
    ReviewUserIcon
    Melman

    07.09.2022 13:11

    Pracownik

    No to fajnie xd
    ReviewUserIcon
    Adam

    07.09.2022 09:54

    Pracownik

    Dzień dobry, wraz z dziewczyną rozpoczniemy 19 września prace w Bad Hersfeld (okolice Kassel ) przy produkcji książek. Czy ktoś mógłby podzielić się opinia jak wyglada tam praca , życie? Może ktoś inny również w tym okresie się tam wybiera ?? Jeśli ktoś ma ochotę się podzielić pomocnymi informacjami to rewelacja ????poniżej mój e-mail - [email protected]
    ReviewUserIcon
    Just

    19.08.2022 10:23

    Kandydat

    Hejka,interesuje mnie praca Pomocnik (m/k) na magazynie spożywczym - mile widziane pary (!) Miejsce pracy: Magdeburg, Brema, Monachium (Niemcy) zy jakaś kobieta z wielkopolski byłaby chętna pojechać po 10 września,razem w dwie rażniej
    ReviewUserIcon
    Melka

    06.09.2022 08:44

    Kandydat

    Hej,ja szukam pracy w Magdeburgu..możemy się dogadać co do wyjazdu,tez wole jechać z kimś
    ReviewUserIcon
    Justa

    07.09.2022 08:52

    Pracownik

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Justa

    07.09.2022 08:51

    Pracownik

    Hej mnie tez interesuje praca Magdeburgu raźniej było by pojechać z kimś [email protected] dziewczyny z kimś zawsze raźniej:)

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.