opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10103)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10103)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marco

    30.11.2022 11:18

    Kandydat

    Proszę o odpowiedź: jak długie są te wyjazdy do pracy? Krótkoterminowe czy można zostać na dłużej za granicą?
    ReviewUserIcon
    dec

    02.12.2022 13:37

    Kandydat

    o no to dobrze w sumie jak by coś było nie tak to można bez problem się wycofać, ale jak czytam to wydaje mi się że ludzie zostają na dłużej. dzięki
    ReviewUserIcon
    Edy1111

    05.12.2022 22:17

    Były pracownik

    Tylko gorzej z mieszkaniami, bo warunki nie są takie jak opisują, to są mieszkania typu monteurzimmer, czyli typowo pracownicze i napewno nie warte 300€ od osoby po rzekomym dofinansowaniu przez agencje, bo wystarczy poszukać na internecie i właśnie za taką cenę, czyli 300€ można bezpośrednio wynająć. (usunięte przez administratora)… ogólnie warunki nieciekawe.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.11.2022 18:32

    Kandydat

    Ktoś pracował może na projekcie w Morsbach albo Meckenheim na produkcji automotive i może udzielić na ten temat więcej informacji ?
    ReviewUserIcon
    Zuza

    05.12.2022 20:13

    Kandydat

    Dołączam się do pytania. Ktoś mógłbyś określić jakie są warunki mieszkalne i jak wyglada praca ?
    ReviewUserIcon
    Ina

    30.11.2022 11:19

    Kandydat

    Hej. Pracuje ktos lub pracował na projekcie automotiv w Morsbach?? I mógłby napisać jak wygląda tam praca i zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    felix

    05.12.2022 09:45

    Pracownik

    kwatery spoko nie ma (usunięte przez administratora) ani nic praca taka dosc prosta powtarzalna raczej nic szczególnego typowa produkcja
    ReviewUserIcon
    Zuza

    05.12.2022 20:10

    Kandydat

    Hej , kwatery spoko ale czego nie ma bo widzę ze administrator usunął wpis.
    ReviewUserIcon
    Jus123

    04.11.2022 10:50

    Kandydat

    Witam. Chętnie wyjechałabym przez tą agencję do pracy ale nie mam z kim + nie mam prawa jazdy. Planuje ktoś może samotny wyjazd i szuka towarzyszki? Jestem chętna.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    28.11.2022 14:51

    Kandydat

    podaj e mail :) moze sie zgadamy
    ReviewUserIcon
    Pablo

    29.11.2022 17:21

    Pracownik

    [email protected] posiadam auto i jestem chętny na wyjazd pisz na [email protected]

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    wanda

    10.11.2022 11:33

    Kandydat

    jaki jest ogólny przedział wieku zatrudnianych osób?
    ReviewUserIcon
    john

    28.11.2022 12:51

    Kandydat

    a polecasz jakąś lokalizację konkretnie?
    ReviewUserIcon
    mamming

    29.11.2022 13:39

    Były pracownik

    tak jak moja nazwa wskazuje... jest to jedna z lokalizacji :)
    ReviewUserIcon
    Warszawa

    25.11.2022 21:08

    Kandydat

    (magazyn spożywczy i kosmetyczny) Jak wygląda tam normalny dzień pracy?
    ReviewUserIcon
    Kobieta29

    12.11.2022 22:04

    Kandydat

    Hej :) Szukam osoby , która chcialaby wyjechac ze mną do pracy. Najlepiej z autem, ponieważ ja niestety nie mam. Mam 29lat I jestem spokojną osobą. Jeżeli chcesz to napisz na email I wspólnie wybierzemy ofertę pracy [email protected]
    ReviewUserIcon
    Julia

    24.11.2022 02:33

    Pracownik

    Ja też zastanawiam się nad wyjazdem, chętnie pojechałabym z kimś. Możecie napisać do mnie na maila? [email protected]
    ReviewUserIcon
    marisa

    24.11.2022 15:40

    Kandydat

    a gdzie już byłaś? bo widzę że oznaczyłaś się juz jako pracownik
    ReviewUserIcon
    pytam

    23.11.2022 16:47

    Kandydat

    Pracował ktoś w Hamburgu Pomocnik produkcji ryb? dziękuję za odpowiedź ????
    ReviewUserIcon
    Ee

    13.11.2022 14:19

    Inne

    Czy samochód jest wymagany?
    ReviewUserIcon
    Sopel

    14.11.2022 10:46

    Pracownik

    no ciężko bez własnego środka transportu. niby możesz się dogadywać z kimś, żeby dojeżdżać na robotę, ale to może być uciążliwe, tak sie całkowicie podporządkować pod kogoś
    ReviewUserIcon
    rajdowiec

    23.11.2022 14:13

    Pracownik

    no dokładnie, ja wole swoim, bo to jednak wygoda, kiedyś byłem z kumplem i on miał auto, więc no da się, choć i tak co swoje to swoje
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.11.2022 23:12

    Kandydat

    Czy warto wgl jechać na projekt w Bockenem automotive ? Bardzo proszę o opinie
    ReviewUserIcon
    Ina

    18.11.2022 17:30

    Kandydat

    Hej. Pracowal ktos lub pracuje na produkcji automotiv w Bockenem? Bardzo proszę o opinie jak wyglada tam praca oraz czy jest to ciezka praca dla kobiety?
    ReviewUserIcon
    Ina

    21.11.2022 14:39

    Kandydat

    Hej. Napiszesz do mnie na email? Mialabym pytanie odnośnie tego projektu. Pozdrawiam [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    22.11.2022 18:53

    Kandydat

    Też jestem ciekawy jak to dokładnie wygląda możesz napisać na adres e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Polka

    18.11.2022 09:40

    Inne

    Hejka, Jest ktoś na projekcie automotive o ok Hanoweru, a dokładniej w Bockenem ? Mogłyby powiedzieć coś więcej czy praca jest ciężka i czy fizyczność jest duża?
    ReviewUserIcon
    Polka

    20.11.2022 10:47

    Inne

    A jak z godzinami ? Warunki mieszkaniowe ? Ile wychodzi za taki czysty miesiąc beż nadgodzin ? Jak pracujecie na zmiany, tydzień rano, tydzień po południu i tydzień noc ?
    ReviewUserIcon
    masza

    21.11.2022 14:36

    Były pracownik

    masz w ogłoszeniach w zakładce kariera praktycznie wszystkie odpowiedzi na twoje pytania
    ReviewUserIcon
    Robert

    20.11.2022 15:33

    Pracownik

    Cześć może by ktoś chciał jechać na projekt jakas dobra duszyczka najlepiej jakas miła dziewczyna wiek 19-24. Mam samochód i prawko dostosuje się do projektu
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji napojów

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    WalletIcon

    11000 - 13000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów - rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Augsburg

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.11.2022 16:39

    Kandydat

    Chciałem zapytać jak wygląda praca na projekcie automotive w bockenem dostałem właśnie ofertę na ten projekt i chciałem się nie co więcej dowiedzieć jak tam wygląda praca ?
    ReviewUserIcon
    Mis

    17.11.2022 22:43

    Kandydat

    Witam pracowal ktos czy produkcji slodyczy? Chciałbym tam wyjechac
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    17.11.2022 19:52

    Kandydat

    Chciałem zapytać jak wygląda praca na automotive czy są jakieś normy i czy ciężko jest je wyrobić ?
    ReviewUserIcon
    Julia

    16.11.2022 20:52

    Kandydat

    Jakie są warunki mieszkaniowe ?
    ReviewUserIcon
    Marian

    15.11.2022 18:04

    Kandydat

    Praca Cześć szukam chętnej osoby kobiety 19-25 do wspólnego wyjazdu mam auto oferta mi obojętna
    ReviewUserIcon
    Aska

    16.11.2022 10:29

    Kandydat

    Podaj email
    ReviewUserIcon
    Marian

    16.11.2022 19:15

    Pracownik

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Julia J

    16.11.2022 17:56

    Kandydat

    Czy warunki mieszkaniowe są w porządku?
    ReviewUserIcon
    kima

    15.11.2022 15:20

    Były pracownik

    WItam! Czy pracuje ktos na automotive w Wellendingen w poludniowo zachodnich Niemczech i moze napisac jak wygalada praca i mieszaknia na tym projekcie? Czy warto jechac na ten projekt? Pozdrawiam :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Arrek

    23.10.2022 16:36

    Kandydat

    Witam Jak wygląda praca na Komisjonowaniu w Magdeburgu lub Brlinie ? Jakie są pieniążki do zarobienia? Czy zakwaterowanie jest daleko od miejsca pracy ? Czy praca 6 dni w tygodniu jest przymusem ? Chciałbym np. co 2 tygodnie jechać na weekend do domu.
    ReviewUserIcon
    abrra

    09.11.2022 12:06

    Kandydat

    a ty gdzie konkretnie jestes? w miare sa warunki zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    wanda

    10.11.2022 11:36

    Kandydat

    a w niedziele również zdarzają się nadgodziny? czy ewentualnie można zgłosić nie dyspozycje w tym przypadku jednego dnia?
    ReviewUserIcon
    Anonimx

    05.11.2022 12:32

    Kandydat

    Ktoś pracuje lub pracował na produkcji napojów alkoholowych w Loßburg i może się wypowiedzieć jak wygląda tam praca w praktyce?
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    09.11.2022 21:16

    Były pracownik

    Praca bardzo prosta przy liniach produkcyjnych. Dużo godzin, pieniądze też dobre, polecam.
    ReviewUserIcon
    wanda

    10.11.2022 11:31

    Kandydat

    czy osoba w wieku około 45 znalazła by zatrudnienie?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.10.2022 18:37

    Kandydat

    Poszukuje osoby chętnej na wspólny wyjazd. Najlepiej październik.
    ReviewUserIcon
    Beti

    18.10.2022 16:28

    Były pracownik

    Ja tez szukam na początek listopada.
    ReviewUserIcon
    Deny

    08.11.2022 08:40

    Pracownik

    Cześć i pojechał ktoś przez tą agencje, ja chce jechać już na dniach na komisjo erke berlin coś ktos
    ReviewUserIcon
    Wyjazd

    07.11.2022 01:37

    Kandydat

    Hej, planuje wyjazd w listopadzie do pracy za granicą. Mam 21 lat i zastanawiam się czy jest tu ktoś w podobnym wieku kto chciałby się razem wybrać. Płeć obojętna. Wszystkie szczegóły wyjazdu można ustalić na priv. Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    MATI

    07.11.2022 18:46

    Pracownik

    789 897 865 zadzwon
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    04.11.2022 12:12

    Kandydat

    Też planuję wyjazd ale po nowym roku.
    ReviewUserIcon
    Piotruś

    05.11.2022 14:12

    Kandydat

    To ja z wami. Dajcie kontakt do Was.
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    05.11.2022 17:31

    Kandydat

    Spoko
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    01.11.2022 21:06

    Kandydat

    Jakie są warunki mieszkaniowe zapewniane przez firmę
    ReviewUserIcon
    balon

    04.11.2022 14:25

    Pracownik

    my jechaliśmy w 3 i mieliśmy te same zmiany, więc myśle, że nie powinno być problemu z tym
    ReviewUserIcon
    balon

    04.11.2022 14:27

    Pracownik

    znajomi też tak mieli, więc no idą na rękę

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pepe

    31.10.2022 21:12

    Pracownik

    Dzień dobry znalazłem prace na magazynie spożywczym Edeka w Mittenwalde (okolice Berlina) mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda kwestia języka ? system słuchawkowy jest w języku niemieckim czy też i w Polskim
    ReviewUserIcon
    Kombi

    03.11.2022 18:03

    Kandydat

    przy każdej ofercie piszą czy język jest wymagany czy nie, więc tam powinieneś znaleźć odpowiedź
    ReviewUserIcon
    basic

    04.11.2022 14:23

    Kandydat

    podstawy warto znać, ale konkretnie to przy ofercie powinno być, ewentualnie możesz ich dopytać bezpośrednio
    ReviewUserIcon
    Miki

    26.10.2022 16:27

    Kandydat

    Planuje wyjazd z tą agencja na któryś z projektów, własnym autem. Ktoś zamierza zrobić to samo? Świętokrzyskie
    ReviewUserIcon
    Jus123

    04.11.2022 10:39

    Kandydat

    Ja bym chętnie pojechała przez tą agencję do pracy.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    03.10.2022 16:37

    Kandydat

    Czy ta firma jest wiarygodna? Proszę o opinię bo zastanawiam się czy nie spróbować.
    ReviewUserIcon
    Eryk,

    29.10.2022 16:18

    Kandydat

    Byli w rejonie Magdeburg, byli ludzie bardzo zawiedzeni, szło o warunki mieszkaniowe
    ReviewUserIcon
    Operator

    02.11.2022 13:12

    Pracownik

    Wiarygodne jest to, że trzeba pilnować wypłat i prawnie jest nie do końca dobrze... Raz Ci powiedzą, że tak jest w polskim kodeksie pracy, a raz że tak jest w niemieckim... Więc którego prawa mamy się trzymać?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    01.11.2022 19:11

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie pracy w okolicach Berlina przy komsjonowaniu jak wyglądają mieszkania i jak z pracą, czy dużo nadgodzin ?
    ReviewUserIcon
    Werka

    01.11.2022 17:54

    Kandydat

    Witam czy jest ktoś na projekcie czekoladki w wernigerode i może dać opinie ?
    ReviewUserIcon
    Pepe

    31.10.2022 21:17

    Pracownik

    Dzień dobry znalazłem prace na magazynie spożywczym Edeka w Mittenwalde (okolice Berlina) mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda kwestia języka ? system słuchawkowy jest w języku niemieckim czy też i w Polskim
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    01.11.2022 13:28

    Pracownik

    Słuchawka niby jest niemiecka, ale jest kilka wielojęzycznych, pewnie kwestia dogadania, co do języka, jest sporo Polaków, więc nie ma problemu z dogadaniem, ale podstawy warto znać
    ReviewUserIcon
    Bibi

    27.10.2022 19:48

    Inne

    Cześć , 2 zdecydowane dziewczyny szukają osoby z samochodem na wspólny wyjazd na początku roku ! Ktoś chętny? Proszę o kontakt
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    30.10.2022 00:34

    Kandydat

    Chętny, skąd jesteście ?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    30.10.2022 23:12

    Inne

    Szacunek dla kobiety :D
    ReviewUserIcon
    Dobry żart

    30.10.2022 09:11

    Pracownik

    Bardzo często w mieszkaniach które proponuje agencja są ale warunki, płatne pranie a właściciele wchodzą do pokojów pod nieobecność wynajmującego. Radzę poszukać własnego mieszkania. A umowy podpisywane co miesiąc nie dają gwarancji że będzie się pracować 18 miesięcy. W mojej firmie zwolniono wiele ludzi przed końcem projekt było to w czerwcu. Po dwóch trzech miesiącach przychodziły nowe grupy ludzi i przychodzą nadal.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    09.10.2022 22:55

    Pracownik

    Hejka wybiera się ktoś 17.10 do Harsleben na przetwórstwo rybne? My jedziemy z dziewczyna z okolic Rypina
    ReviewUserIcon
    Michał

    14.10.2022 17:02

    Pracownik

    Pewnie. Pisz na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Erwin

    29.10.2022 16:21

    Były pracownik

    Dam coś priv o tej firmie
    ReviewUserIcon
    Natalia

    27.10.2022 13:04

    Kandydat

    Czy ktoś pracował jako pomocnik magazynowy (pakowanie i układanie towaru) i mógłby coś wiecej powiedzieć o tym projekcie? Jak wygląda praca i czy jest ciężka fizycznie? Kobieta da sobie radę? Jak z zarobkami i warunkami mieszkaniowymi na lokacji? Czy daleko trzeba dojeżdżać do pracy?
    ReviewUserIcon
    polecajka

    28.10.2022 08:47

    Były pracownik

    ja byłam w Niemczech na pomocniczej produkcja/ magazyn. ogólnie spoko proste, powtarzalne. zajmowałam sie pakowaniem i układaniem no różnie zależy czy już tak pracowałaś wcześniej, dla mnie już na spokojnie wiadomo raz lepiej raz gorzej ale no jest okej. dla mnie ważna była umowa o prace i pewne godziny, i dodatki za nadgodziny święta itp. więc ja polecam i myśle że wiele od Ciebie zależy... Powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    20.10.2022 14:07

    Kandydat

    Czy jest ktoś na automotive w BOCKENEM? Proszę o jakieś opinie co do pracy i zakwaterowania
    ReviewUserIcon
    Ciekawe jak

    27.10.2022 13:47

    Kandydat

    Agencja nie ma wpływu na opinie ,a tym bardziej nie może ich usuwać taką władze ma tylko administrator ,a on o ile mi wiadomo nie podlega żadnej agencji.Jesli ktoś używa wulgaryzmów w swojej wypowiedź to nie ma się później czemu dziwić,że owa opinia została usunięta.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    27.10.2022 14:54

    Kandydat

    A jakie warunki trzeba spelnic? Papiery jakie dac? Badania?
    ReviewUserIcon
    Ola

    27.10.2022 14:21

    Kandydat

    Jakie papiery podczas rekrutacji wymaga MGS? I jakie badania?
    ReviewUserIcon
    Wyjazd

    27.10.2022 13:51

    Kandydat

    Hej, planuje wyjazd w listopadzie do pracy za granicą. Mam 21 lat i zastanawiam się czy jest tu ktoś w podobnym wieku kto chciałby się razem wybrać. Płeć obojętna. Wszystkie szczegóły wyjazdu można ustalić na priv. Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    27.10.2022 12:15

    Kandydat

    Jak wygląda praca przy produkcji książek ?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.