MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Xxxx

Witam, Czy pracował ktoś jako komisjoner - pomocnik magazynowy - Osterweddingen ( okolice Magdeburga )? Jak wygląda mieszkanie, praca i zarobki? Czy warto ?

Dumel

Polecam agencję, zero zastrzeżeń

@Dumel

Jaki projekt możesz polecić ?

igor
@Anonim

jedź na to co umiesz i w miarę lubisz robić, dobra rada, bo to zależy od człowieka gdzie mu robota pójdzie sprawnie a gdzie się będzie męczył, takie moje zdanie

Myszka

Pracuje w Morsbach w automotiv robota była ok w tamtym roku teraz są takie normy ze nieraz nie można wyrobić .Ludzie narzekają . Wiecznie coś zmieniają i ulepszają nie dla pracownika .

LLL.

Witam. Chcemy z koleżanką wybrać się do Morsbach na projekt automotive jedyny problem jaki mamy to brak samochodu na dojazdy do pracy. Pracowalysmy w tej agencji rok i wiemy,że to jest dobry wybór niestety brak smaochodu...wybiera się ktoś z kim mogłybyśmy się dogadać w sprawie dojazdów?

Wloszczowa
@LLL.

Cześć. Napisz na Wloszczowa1234@interia.pl, mam samochód, szukam projektu właśnie

@Wloszczowa

Hej Napisałam na maila

Nati
@LLL.

Natalia_Derewicz@wp.pl napisz do mnie. Ja z partnerem jadę 13.03 i swoim autem zawsze można dogadać. Pytanie jeśli tam pracowałaś możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy?

@Nati

Napisałam na maila

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Łukasz

POMOCNIK PRODUKCJI RYB. Wybiera sie ktos z autem lub na inny projekt? Szukam kogos z autem na dojazd do pracy?

hmmmm

Witam mam pytanie czy był już ktoś może na projekcie w Oldenburg bądź się wybie i ma jakaś opinie na ten temat?

Witam czy agencja dysponuje pokojami jednoosobowymi?

szukający

Witam, macie jakieś opinie na temat magazynu w Oldenburgu albo w Bremie? Z góry dziękuję :)

czesiek
@szukający

polecam ten w mamming

Łukasz

Praca POMOCNIK PRODUKCJI RYB - 14,5 EUR/h. Jedzie ktos swoim autem, potrzebne na dojazd do pracy, podlaczyl bym sie.

Siemka, 8 marca zaczynam robotę z kolega w Edece w Wiefelstede, jest ktoś kto tez zaczyna w tym projekcie z dolnego śląska najlepiej wro kto chciałby cię zabrać z nami ?

@Adam

Witam, napisz na audia4b5sound@gmail.com ja z Wałbrzycha

Julka

Witam czy pracował ktoś na projekcie pracownik produkcji elektroniki w Uberlingen? Chciałabym się dowiedzieć na czym polega praca ?

Polecam automotive Morsbach werk 2. Praca lekka, rzucają na różne stanowiska przynajmniej nie ma nudy. 160 h w miesiącu zapewnione, wypłaty takie jakie podane w ofercie agencji, nawet trochę większe. Z sobotami i świętami idzie zarobić nawet 2 tys. Polecam.

Łukasz

Pracownik produkcji napoi stuttgart ktos sie wybiera? Ktos tam pracowal?

Szym
@Łukasz

A kiedy rusza projekt ?

Witold

Cześć, pracuje ktoś na wózkach we wschodniej Bawarii? Czy doświadczenie i język jest wymagany?

wczorajszy
@Witold

doświadczenie tak, język nie.

Bartek

Witam, 16 marca jadę z kolegą do pracy do wiefelstede, jedzie ktoś też i może chciałby się zabrać? Województwo dolnośląskie

@Bartek

Szkoda, że nie szybciej. Też dolny Śląsk i bym się zabrał z kimś ogarniętym

Hmmmmmmm
@Patryk

Też bym pojechał, moglibyście chociaż namiary po sobie zostawiać XD jak ktoś tu zajrzy to mail: marylarodowicz46@gmail.com , nie jestem babą, mail na szybko zrobiony do kontaktu w takich miejscach.

@Hmmmmmmm

patrykmar122@wp.pl

Xxx

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w Mittenwalde?

Xnz
@Xxx

W przyszłym tygodniu tam jadę. Mogę dać znać

Zuzanna
@Xnz

to będzie ogólnie pierwszy Twój wyjazd czy już masz parę za sobą i zmieniasz miejscowość? I dacie znać czemu tam warto potencjalnie jechać skoro się interesujecie?

Xxx
@Xnz

Napisz na maila pawliszakdawid58@gmail.com

Łukasz

Witam , orientuje się ktoś na temat pracy w ocynkowni w Wurzburgu? , zarobki , godziny pracy , warunki pracy i zakwaterowania itp.?

Xxxx

Witam czy ktoś może z okolic Podkarpacia myśli nad wyjazdem przez tą agencje do Niemiec na magazyny? Jeśli ktoś byłby chętny niech zostawi jakiś kontakt do siebie, a na pewno się odezwę.

Rafalnix
@Xxxx

Siema. Ja się zastanawiam nad tą pracą właśnie. Jestem z małopolski

@Rafalnix

bialek1230@gmail.com mój adres email, możesz się odezwać to porozmawiamy.

@Rafalnix

Napisz do mnie na maila (bialek1230@gmail.com) to porozmawiamy na ten temat.

@Xxxx

Ja z Podkarpacia:) Planuję z koleżanką wyjazd przez mg solutions od marca ( jeszcze nie wiemy dokładnie na jaki projekt), stąd moje pytanie, czy ktoś planuje wyjazd własnym autem?

Qwerty
@Ania

Ja planuje z koleżanką jechać. Mamy samochód. Nie wybrany projekt ale to do dogadania. Fajnie byłoby jechać w 4 osoby to takie mieszkania dają przeważnie. Zostaw kontakt do siebie, napisze

@Qwerty

Ja również wybieram się z koleżanką:) Też nie wiemy do końca jeszcze na jaki projekt, ale dobrze się składa, szukam kogoś kto również planuje wyjazd prywatnym autem, bo teoretycznie ja jestem w posiadaniu auta i sama zastanawiam się czy go nie wziąć, ale nie czułabym się pewnie jeżdżąc po obcym państwie xd

mój e-mail: ania3357@interia.pl

Nie wiem czy wczoraj dodała się moja wiadomość, mój e-mail: ania3357@interia.pl

To mój e-mail; ania3357@interia.pl

Mój e-mail ania3357@interia.pl

Abcd1234
@Xxxx

Cześć, za około dwa tygodnie wybieramy się najprawdopodobniej z dziewczyną na picer’ke do Niemczech i jedziemy samochodem z podkarpacia

Amiko
@Ania

tak, chyba z 4 razy podałaś maila :)

Amiko
@Ania

czemu? takie same drogi tam, jak i tu, dałabyś radę myślę bez problemu

pt177
@Xxxx

Hej, myślę nad wyjazdem od marca i też jestem z podkarpacia, nie mam samochodu kontakt na patrycjanagraba [ @ ] wp.pl

Marcela

????????

Damian
@Xxxx

Jestem z Podkarpacia i zastanawiam się nad wyjazdem

hubert
@Xxxx

podaj kontakt do ciebie napisze

Shiro

Ktos sie wybiera na EDEKA, Edekastr. 1, 26215 Wiefelstede ?

Patryk

Gdyby ktoś chciał gdzieś wspólnie pojechać w tym tygodniu to zapraszam. Ja 26 lat, może jakaś koleżanka albo kolega. Lubiących alkohol lub inne używki od razu podziękuję. Jak ktoś ma whatsappa to może wysłać numer na e-mail patrykmar122@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1928.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 514, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 212 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.