MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

An.

Szukam dziewczyny do wyjazdu do Niemiec koniec Kwietnia /Maj. Ja mam 20 lat i pracuje w Niemczech ponad dwa lata, teraz będę szukać nowej pracy niekoniecznie przez tą agencje pracy ponieważ bardziej odpowiadałby mi niemiecka umowa. Mam samochód.

Pordukcyjny

Witam, wybieram się na produkcję rybną do Hamburga, jest może ktoś kto już był i może się wypowiedzieć jak tam wygląda?

@Pordukcyjny

Hej a kiedy sie wybierasz swoim autem? Tez mnie ta oferta interesuje ale nie mam auta na dojazd do pracy.

@Pordukcyjny

Hej wiesz może kiedy startuje ten projekt ?

Hej jak wygląda praca na produkcji ryb? Jakie mniej więcej zarobki i jak z mieszkaniami? ;)

Bartek

Witam, wraz ze znajomym mamy zamiar wyjechać do pracy na produkcji/magazynie i szukamy jeszcze kogoś chętnego z autem do wyjazdu (Kraków, Małopolska), pisz śmiało: bartoszmicek0@gmail.com

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Mateusz02

Witam Jest ktoś zainteresowany by wspólnie wyjechać? Zostawiam maila do kontaktu: mateusz127148@gmail.com

Bremen

Chciałem zapytać czy ktoś był na magazynie w Bremen i może więcej napisać coś o tym projekcie ?

Jerme

zwykły pracownik fizyczny na która lokalizacje najlepiej jechać?

Jerme
@Jerme

jakaś porada?

Projekt Morsbach

Chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie w Morsbach i może napisać jak wgl wygląda praca na tym projekcie ?

Mmm
@Projekt Morsbach

Wszystko zależy jak trafisz, na który WERK. My byliśmy na 1 i było ciężko, nie pod względem pracy, bo jak się ktoś nauczył to jakoś szło, ale pod względem tempa jakiego narzucali brygadzisci i ludzie co pracują dłużej. Nauka trwa zazwyczaj 5 minut a później nara, radź sobie sam. Do toalety nie można pójść w trakcie pracy, chyba ze znajdzie się jakaś dobra dusza która przyjdzie i zastąpi, ale bardzo rzadko się to zdarza. wodę niby można pic, ale często nie ma na to czasu bo tak szybko wszystko idzie. Tez dużym minusem jest to, ze codziennie stoi się gdzies indziej przez co jeszcze trudniej jest się nauczyć robić dobrze i utrzymywać tempo. Na hali nie ma żadnych wywietrzników, ani nic co pozwalałoby na odpowiednia cyrkulację powietrza. Przez pierwsze dwie godziny czułam jakbym się dusiła przez zapach palonego plastiku i chodzących maszyn (smary i inne nieprzyjemne smrody wychodzące z wielu maszyn). Ogólnie praca polegała na obróbce materiału, który maszyna zgrzewa do plastiku. Brzmi łatwo, ale jak już wcześniej pisałam , jest ciężko przez szybkość jaka jest narzucona już od pierwszych minut pracy. Rozmawiałam z osobami z 2 i 3 to praca tam jest o wiele lepsza, ale niestety nie pamietam dokładnie o co w niej chodziło. Jeśli chodzi o mieszkania to również zależy jak się trafi, niektórzy maja 34 km, a niektórzy 4. Niektórym trafiają się super warunki, gdzie jest zaopatrzona kuchnia we wszystko, innym trafia się mieszkanie gdzie w kuchni nie ma nic, ale myśle ze to nie stanowi problemu bo zawsze warto mieć ze sobą swoje rzeczy.

@Mmm

Rozumiem że nie ma możliwości żeby przejść na inny werk jakby robota nie pasowała ?

@Kandydat

Też zastanawiamy się nad tą ofertą ale czytając opinie wyżej to już całkiem nie wiemy co robić

@Anna

No właśnie mnie ta opinia też bardzo mocno zniechęciła.

Mmm
@Kandydat

Niestety nie :/

@Mmm

Rozumiem kiedy człowiek się dowiaduje na którym werku będzie pracował można to ustalić przed wyjazdem ?

K
@Projekt Morsbach

My jesteśmy na werk 2 i bardzo polecamy, nie jest to nasz pierwszy projekt a praca jak narazie jest najlepsza. Tu też dużo zależy gdzie trafisz, zależy też czy wolisz pracę w ruchu czy raczej nie. Można też trafić na maszynę, ale można na linię albo inne stanowiska na ktorych masz mozliwosc bez problemu wyjść do toalety, napić się normalnie itd. Ludzie na naszej zmianie są super, łącznie z kierownikiem co zdarza się chyba raz na milion. Ogólnie chcielibyśmy zostać tu na stałe, rowniez opinia innych osób z pracy jest podobna, jeszcze nie spotkałam osoby która stwierdziła że się zwalnia bo praca jest okropna

Praca Morsbach
@K

Chciałem zapytać czy to na który werk się trafi to jest wiadome przed wyjazdem czy dopiero jak się przyjedzie bo myślę właśnie żeby się wybrać na ten projekt tylko że ludzie narzekają na pracę na 1 werku z tego co czytałem

K
@Praca Morsbach

Zawsze przed wyjazdem dostajesz maila z instrukcją co gdzie i jak, tam też będzie podany werk. Tylko że to dopiero po podpisaniu umowy, a wydaje mi się że nie będziesz miec możliwości zmienić werku bo biorą ludzi tam gdzie aktualnie potrzebują, ale mogę się mylic

@Praca Morsbach

Hej, i co zdecydowałeś się na ten projekt?

@Praca Morsbach

Hej i co zdecydowałeś się na projekt?

@Projekt Morsbach

Wybieramy się z chłopakiem 13.03, dostaliśmy informację że zakład mieści się na Krottorfer 25, więc wychodzi na to że jest to werk 1. Pracowaliśmy długo w Polsce w kontroli jakości w branży automotive na różnych zakładach jednak po zobaczeniu opinii mamy obawy

@Morsbach

To do zobaczenia, też zaczynamy 13.03 :)

@Morsbach

Dajcie znać jak ogólnie praca wygląda też jestem zainteresowany żeby wyjechać na ten projekt ;)

Też jedziemy 13.03 :) pozdrawiam

Zuza

Cześć,pracował ktoś w pralni? Po ile godzin jedna zmiana ? Co ile się zjeżdża do domu? Jaka lokalizacja, daleko od granicy?

Łukasz

Ktos z autem wybiera sie 7.03 na automotiv bockenem?

@Łukasz

Ja daj info skad jesteś i czy jedziesz swoim?

@Łukasz

Daj znac do jutra tez lece tam.

Artur
@Łukasz

Mam swoje auto i bardzo się zastanawiam nad tym projektem. Ktoś coś więcej może opowiedzieć?

@RAFAŁ

Ja z mazur, nie mam prawka i szukam kogos z autem zeby dojezdzac do pracy

Szym

Kolego ja też z Mazur okolice Ostródy pisz jak coś kruk199444@o2.pl

Hej jak wygląda praca przy produkcji ryb? Jak zakwaterowania? Byłabym wdzięczna za odpowiedź:)

Magdeburg

Czy ktoś był na projekcie w Magdeburgu i może napisać jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o normy i samą pracę ?

Pati

Co powiecie na temat pracy w automotive Morsbach?

Łukasz

Ktos z autem na automotiv bockenem? Start 7.03?

Kris
@Łukasz

Witam. Dziś dostałem smsa więc jutro do nich dzwonie mam auto. A ty się tam wybierasz

@Kris

Tak, chce tez jechac tylko auta nie mam dzis tez bd dzwonil Lukasz.ocho@interia.pl moj mail jak cos.

@Łukasz

Ja wysłałem dokumenty wczoraj a dzisiaj zamiast skierowania na badania dostałem maila że to już zajęte. Słabo

Ja to samo.

Przyszły pracownik

Cześć, co powiecie o pracy na produkcji czekoladek w Wernigerode? Jak atmosfera i czy jest ciężko?

Nie

Mi się nie podobało

@Nie

Powiesz dlaczego?

@Nie

Opowiesz co było nie tak? Chodzi o atmosferę czy samą pracę?

Olek
@Przyszły pracownik

A to szukaja do czekoladek? Od kiedy są terminy?

Baska
@Przyszły pracownik

A to tam nie kończy się jakoś teraz sezon?

@Baska

Nie, praca jest jednak na dłużej.

@Przyszły pracownik

A do kiedy jest tam praca? Marzec, kwiecień?

Ola

Jedzie ktoś na projekt produkcja alkoholi Loßburg? My jedziemy 10 stycznia

@Ola

My chcemy się wybrać teraz, możecie coś o projekcie opowiedzieć?

Sebas
@Ola

I jak tam projekt?

RAFAŁ

Czy ta agencja jeszcze działa, bo cisza i na nic nie odpisują?

Nicki
@RAFAŁ

Działa, też czekam na ofertę pracy :)

Rena

Wybieram się z koleżanką do Morsbach na automotive. Rozpoczęcie projektu 27 luty. Brak auta na dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy. Chciałybyśmy podłączyć się do kogoś z autem. Pracowałam przez rok przez MG wypłaty na czas, mieszkania ok, koordynatorzy pomocni.

anna
@Rena

Hej. A pracowałyście kiedyś na branży automotive? My mamy swoje auto ale tyle różnych rzeczy czytałam że już sama nie wiem

Wloszczowa
@Rena

Cześć. Napisz na Wloszczowa1234@interia.pl, mam samochód, szukam projektu właśnie

Rena
@anna

Cześć. Jeszcze nie pracowałyśmy na automotive ale chcemy spróbować. Mówią o tej pracy różnie. Jednym jest ciężko innym podoba się. Najlepiej przekonać się osobiście. Ważne, że agencja jest konkretna.

anna
@Rena

Hej, czy możesz dać mi znać po paru dniach oczywiście jak wrażenia? z pracy i zamieszkania?

Ktoś może polecić projekt na który warto wyjechać przez tą agencję ?

@Anonim

Automotive Morsbach

Morsbach3

Jesteśmy teraz na morsbachu we 4 osoby na 3 werku i szczerze nie polecam! Nie chodzi o agencje - MG jest wporzadku ale o prace. Katastrofa

@Morsbach3

Jak wgl wygląda praca co się tam dokładnie robi ?

@Morsbach3

A coś więcej? My też się wybieramy na początku marca

@Morsbach3

Czy możesz napisać coś więcej natalia_derewicz@wp.pl mamy wyjechać 13.03 ale cały czas mam obawy przez to co ludzie piszą. Proszę daj znac

@Nati

Osobiście nie polecam, noe podoba mi się kompletnie. Po krótkim czasie pracy wracam już do domu.

Anonimm
@Anonim

Ile czekała/eś na ofertę pracy?:)

Anonimm
@Anonimm

Dzwoniliśmy od początku stycznia, chcieliśmy zacząć pracę od lutego i dopiero teraz się udało

Piotrek99

Pracował ktoś jako pomoc w pralni ?

Kazik
@Piotrek99

Dwa razy na pralni co chcesz wiedzieć?

Qwe
@Piotrek99

A gdzie masz propozycje? Zależy na jakiej pralni, na jednej może być spoko a na innej nie

Kazik
@Qwe

Dokładnie zależy gdzie trafisz

@Kazik

Po ile godzin się pracuje na pralni? Jest możliwość nadgodzin? Jak z zakwaterowaniem? Daleko do pracy? Pracowałam w pralni ale w Polsce, zastanawiam się jak w de to wygląda i ile można zarobić:)

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.