opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10103)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10103)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Xxxx

    24.02.2023 14:13

    Kandydat

    Witam, Czy pracował ktoś jako komisjoner - pomocnik magazynowy - Osterweddingen ( okolice Magdeburga )? Jak wygląda mieszkanie, praca i zarobki? Czy warto ?
    ReviewUserIcon
    Dumel

    22.02.2023 15:03

    Były pracownik

    Polecam agencję, zero zastrzeżeń
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.02.2023 09:33

    Kandydat

    Jaki projekt możesz polecić ?
    ReviewUserIcon
    igor

    24.02.2023 13:57

    Były pracownik

    jedź na to co umiesz i w miarę lubisz robić, dobra rada, bo to zależy od człowieka gdzie mu robota pójdzie sprawnie a gdzie się będzie męczył, takie moje zdanie
    ReviewUserIcon
    Myszka

    24.02.2023 04:45

    Pracownik

    Pracuje w Morsbach w automotiv robota była ok w tamtym roku teraz są takie normy ze nieraz nie można wyrobić .Ludzie narzekają . Wiecznie coś zmieniają i ulepszają nie dla pracownika .
    ReviewUserIcon
    LLL.

    20.02.2023 14:09

    Pracownik

    Witam. Chcemy z koleżanką wybrać się do Morsbach na projekt automotive jedyny problem jaki mamy to brak samochodu na dojazdy do pracy. Pracowalysmy w tej agencji rok i wiemy,że to jest dobry wybór niestety brak smaochodu...wybiera się ktoś z kim mogłybyśmy się dogadać w sprawie dojazdów?
    ReviewUserIcon
    Nati

    22.02.2023 15:22

    Pracownik

    [email protected] napisz do mnie. Ja z partnerem jadę 13.03 i swoim autem zawsze można dogadać. Pytanie jeśli tam pracowałaś możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy?
    ReviewUserIcon
    LLL.

    23.02.2023 13:19

    Pracownik

    Napisałam na maila

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    23.02.2023 09:50

    Kandydat

    POMOCNIK PRODUKCJI RYB. Wybiera sie ktos z autem lub na inny projekt? Szukam kogos z autem na dojazd do pracy?
    ReviewUserIcon
    hmmmm

    22.02.2023 22:12

    Kandydat

    Witam mam pytanie czy był już ktoś może na projekcie w Oldenburg bądź się wybie i ma jakaś opinie na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    22.02.2023 20:26

    Pracownik

    Witam czy agencja dysponuje pokojami jednoosobowymi?
    ReviewUserIcon
    szukający

    22.02.2023 11:25

    Kandydat

    Witam, macie jakieś opinie na temat magazynu w Oldenburgu albo w Bremie? Z góry dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    czesiek

    22.02.2023 15:38

    Pracownik

    polecam ten w mamming
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    22.02.2023 09:10

    Kandydat

    Praca POMOCNIK PRODUKCJI RYB - 14,5 EUR/h. Jedzie ktos swoim autem, potrzebne na dojazd do pracy, podlaczyl bym sie.
    ReviewUserIcon
    Adam

    20.02.2023 13:35

    Kandydat

    Siemka, 8 marca zaczynam robotę z kolega w Edece w Wiefelstede, jest ktoś kto tez zaczyna w tym projekcie z dolnego śląska najlepiej wro kto chciałby cię zabrać z nami ?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    21.02.2023 19:58

    Kandydat

    Witam, napisz na [email protected] ja z Wałbrzycha
    ReviewUserIcon
    Julka

    21.02.2023 19:13

    Kandydat

    Witam czy pracował ktoś na projekcie pracownik produkcji elektroniki w Uberlingen? Chciałabym się dowiedzieć na czym polega praca ?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.02.2023 14:30

    Pracownik

    Polecam automotive Morsbach werk 2. Praca lekka, rzucają na różne stanowiska przynajmniej nie ma nudy. 160 h w miesiącu zapewnione, wypłaty takie jakie podane w ofercie agencji, nawet trochę większe. Z sobotami i świętami idzie zarobić nawet 2 tys. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    21.02.2023 09:08

    Kandydat

    Pracownik produkcji napoi stuttgart ktos sie wybiera? Ktos tam pracowal?
    ReviewUserIcon
    Szym

    21.02.2023 10:46

    Pracownik

    A kiedy rusza projekt ?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Brema

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji napojów

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    WalletIcon

    11000 - 13000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Witold

    20.02.2023 14:39

    Kandydat

    Cześć, pracuje ktoś na wózkach we wschodniej Bawarii? Czy doświadczenie i język jest wymagany?
    ReviewUserIcon
    wczorajszy

    20.02.2023 18:03

    Pracownik

    doświadczenie tak, język nie.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    17.02.2023 16:26

    Kandydat

    Witam, 16 marca jadę z kolegą do pracy do wiefelstede, jedzie ktoś też i może chciałby się zabrać? Województwo dolnośląskie
    ReviewUserIcon
    Hmmmmmmm

    20.02.2023 12:01

    Kandydat

    Też bym pojechał, moglibyście chociaż namiary po sobie zostawiać XD jak ktoś tu zajrzy to mail: [email protected] , nie jestem babą, mail na szybko zrobiony do kontaktu w takich miejscach.
    ReviewUserIcon
    Patryk

    20.02.2023 13:42

    Kandydat

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.02.2023 17:22

    Kandydat

    Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w Mittenwalde?
    ReviewUserIcon
    Xnz

    15.02.2023 17:26

    Pracownik

    W przyszłym tygodniu tam jadę. Mogę dać znać
    ReviewUserIcon
    Xxx

    19.02.2023 01:05

    Kandydat

    Napisz na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    18.02.2023 16:50

    Kandydat

    Witam , orientuje się ktoś na temat pracy w ocynkowni w Wurzburgu? , zarobki , godziny pracy , warunki pracy i zakwaterowania itp.?
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    01.02.2023 15:06

    Kandydat

    Witam czy ktoś może z okolic Podkarpacia myśli nad wyjazdem przez tą agencje do Niemiec na magazyny? Jeśli ktoś byłby chętny niech zostawi jakiś kontakt do siebie, a na pewno się odezwę.
    ReviewUserIcon
    Damian

    16.02.2023 19:45

    Kandydat

    Jestem z Podkarpacia i zastanawiam się nad wyjazdem
    ReviewUserIcon
    hubert

    17.02.2023 09:24

    Pracownik

    podaj kontakt do ciebie napisze
    ReviewUserIcon
    Shiro

    16.02.2023 18:53

    Kandydat

    Ktos sie wybiera na EDEKA, Edekastr. 1, 26215 Wiefelstede ?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    16.02.2023 17:45

    Kandydat

    Gdyby ktoś chciał gdzieś wspólnie pojechać w tym tygodniu to zapraszam. Ja 26 lat, może jakaś koleżanka albo kolega. Lubiących alkohol lub inne używki od razu podziękuję. Jak ktoś ma whatsappa to może wysłać numer na e-mail [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Piosikowa

    13.02.2023 17:36

    Kandydat

    Hej, czy ktoś może jedzie z okolic Nowego Tomyśla? Województwa Wielkopolskiego ?
    ReviewUserIcon
    Szym

    16.02.2023 15:03

    Pracownik

    Jedziesz sam czy jako para ? Bo wczoraj dzwoniłem to nie mają żadnych ofert
    ReviewUserIcon
    Kuba

    16.02.2023 16:07

    Kandydat

    San jadę, zgłaszałem się około 3 tyg temu
    ReviewUserIcon
    Chętny

    16.02.2023 08:26

    Kandydat

    Chciałem zapytać czy warto wyjechać przez tą agencje i jaki projekt najlepiej wybrać na początek ?
    ReviewUserIcon
    Frota

    15.02.2023 15:46

    Kandydat

    Hej, rusza ktoś może 27 lutego badz 1 marca na magazyn wlwarzyw i owoców EDEKA w mieście Wiefelstede?
    ReviewUserIcon
    Nika

    14.02.2023 13:25

    Inne

    Hej czy ktoś z małopolski bądź okolic planuje wyjazd w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    Lukas

    15.02.2023 14:22

    Kandydat

    Zastanawiamy sie z dziewczyna nad praca na magazynie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.02.2023 12:52

    Pracownik

    Witam serdecznie Chciałbym gorąco polecić firmę wszystkim tym, którzy jeszcze nie zdecydowali się się na podjęcie pracy za granicą. Firma godna polecenia, sprawdzona już wiele razy na różnych projektach. Pomoc i indywidualne podejście do pracowników na bardzo dobrym poziomie. Kontakt i pomoc już na miejscu - zawsze. Szczególnie chciałbym podziękować opiekunom danych projektów za zaangażowanie, przekazanie informacji i stałą pomoc w różnych sytuacjach. Pracownik nigdy nie czuł dyskomfortu, że został sam, w każdej chwili mógł liczyć na wsparcie firmy, będąc już na miejscu za granicą, wykonując swoją pracę na danym projekcie. Nie mam żadnych zastrzeżeń! To już kolejny udany i pomyślny projekt przy współpracy z firmą, za co serdecznie dziękuję ! Polecam serdecznie jeszcze raz i pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    14.02.2023 16:52

    Kandydat

    dzięki za opinie!
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    14.02.2023 16:53

    Kandydat

    na jakich projektach byłeś?
    ReviewUserIcon
    Z.Kinga

    10.01.2023 14:48

    Były pracownik

    Cześć, Szukam dziewczyny chętnej na wspólny wyjazd od lutego. Posiadam auto na wyjazd. Mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Julka

    26.01.2023 18:09

    Pracownik

    Hej. Ja wybieram się na dniach za granicę, mam w sumie już ofertę ale z innej agencji, byłabyś chętna? napisz na maila. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ania

    12.02.2023 12:53

    Pracownik

    Pojechałaś już może? :)

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    gruby

    06.02.2023 15:34

    Pracownik

    Polecam znów dostępny projekt Mamming na wózki widłowe, dobra praca, dobre zarobki, nie mam się do czego przyczepić.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    08.02.2023 15:02

    Kandydat

    Jeszcze pytanie, jakie kwatery? Zadbane?
    ReviewUserIcon
    gruby

    11.02.2023 10:32

    Pracownik

    Zależy od lokalizacji ale nikt nie narzeka. Dużo wyższy poziom niż w np w holandii w polu w kontenerze :D
    ReviewUserIcon
    Hanna

    20.01.2023 18:40

    Pracownik

    Polecam najlepsza agencja jaka znam!!!!
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    21.01.2023 15:49

    Kandydat

    Chciałem zapytać na jakim projekcie Pani pracowała ?
    ReviewUserIcon
    Rex

    11.02.2023 00:28

    Kandydat

    Proszę o kontakt . Chciał bym się coś więcej dowiedzieć o tej agencji . Mój @ : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Polak

    11.11.2022 04:20

    Pracownik

    Praca w Magdeburgu komisjonowanie Osterwedingen i Langewedingen. Praca jako praca fajna kasa też dobra lecz jeśli firma nie zmieni aktualnych koordynatorów to ludzi nigdy tu nie będzie. W przypadku aktualnych koordynatorów ich zadanie polega tylko i wyłącznie na rozdaniu aneksu do umowy, w przypadku jakich kolwiek problemów np szpital odpowiadają że nie lerzy to w ich obowiązkach i niestety nie pomogą. Ludzie przyjeżdżają i odjeżdżają jeśli ktoś zna język napewno sobie sam poradzi. Pozdrawaim jeśli ktoś miał być jakieś pytania odnośnie tych dwuch magazynów służę pomoca
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    22.01.2023 03:24

    Kandydat

    Można priv, [email protected]
    ReviewUserIcon
    Rex

    11.02.2023 00:24

    Kandydat

    Podaj meila do kontaktu bądź napisz do mnie jeśli możesz, [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kuba

    11.02.2023 00:05

    Kandydat

    Siemka, był ktoś/ jest na projekcie Mittenwalde Edeka magazyn? Jakieś opinie ???
    ReviewUserIcon
    Michał

    10.02.2023 20:11

    Kandydat

    Witam jadę z tej agencji na projekt Mamming operator wózka widłowego praca od 01.03.2023,wyjazd 28.02.2023,jeżeli ktoś udaje się na ten projekt w tym terminie mogę zabrać jadę swoim autem kontakt do mnie [email protected],pozdrawiam michał
    ReviewUserIcon
    Robert

    09.02.2023 11:20

    Kandydat

    Witam. Pracuje, albo pracowal ktos przez tą agencje na ocynkowni w niemczech? Mozna prosic o opinie?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    09.02.2023 09:23

    Kandydat

    Jaki projekt możecie polecić przez tą agencję ?
    ReviewUserIcon
    duva16

    06.02.2023 09:42

    Kandydat

    Witam jaką umowe podpisuje sie z agencją,tzn polską czy niemiecką
    ReviewUserIcon
    duva16

    07.02.2023 10:03

    Kandydat

    dzieki czyli polska to lipa
    ReviewUserIcon
    duva16

    07.02.2023 10:03

    Kandydat

    dzieki czyli polska to lipa
    ReviewUserIcon
    Dawid

    02.02.2023 13:30

    Kandydat

    Szukam towarzysza lub towarzyszki do wspólnego wyjazdu na długi okres czasu od marca Piszcie tu : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Rambo

    03.02.2023 10:58

    Kandydat

    chyba, że jeszcze nie masz ustalonego konkretnego kierunku?
    ReviewUserIcon
    Poul

    05.02.2023 23:48

    Kandydat

    Chciałem właśnie aplikować na wyjazd przez agencje ale teraz więc jak coś to [email protected] mogę kogoś zabrać z okolic poznania na Berlin
    ReviewUserIcon
    David ????????

    04.02.2023 21:11

    Kandydat

    Witam jak wygląda praca z tą agencją czy są wypłacalni? Czy w Niemczech jest dojazd do pracy czy w własnym zakresie proszę o info z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Abecadło

    05.02.2023 17:16

    Pracownik

    Agencja jest wypłacalna, nie ma z nimi problemu. Transport we własnym zakresie, musisz mieć auto.
    ReviewUserIcon
    Zxxx

    30.01.2023 18:56

    Inne

    Czy ktoś dostał kiedys bloka w agencji mg solutions i został o tym poinformowany ?
    ReviewUserIcon
    Zxxxx

    03.02.2023 22:06

    Były pracownik

    Przed zakończeniem umowy zgłoszone zostało l4 i agencja nie odbiera telefonów
    ReviewUserIcon
    K

    06.02.2023 15:47

    Pracownik

    Zadzwoń z innego numeru?
    ReviewUserIcon
    123

    27.01.2023 15:37

    Kandydat

    Długo czekaliście na ofertę pracy? Ja wraz z chłopakiem czekamy już pół miesiąca i jesteśmy ciekawi ile taki proces rekrutacji trwa. Z góry dzięki za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    pati

    02.02.2023 12:35

    Pracownik

    to zależy od ciebie wydaje mi się :)
    ReviewUserIcon
    pati

    02.02.2023 12:36

    Pracownik

    ewentualnie podpytaj o jakieś konkrety i zdecyduj czy jesteś w stanie tyle poczekać :)
    ReviewUserIcon
    Dominika

    23.01.2023 23:44

    Kandydat

    Dzień dobry, Czy pary zawsze pracują razem na tych samych zmianach?
    ReviewUserIcon
    Hej

    01.02.2023 16:12

    Pracownik

    Masz pokój 2 osobowy ale mieszkanie masz na 6osob jedna kuchnia k lazienka Jak macie te same zmiany to musisz się dogadywać i czekać aż ktoś skończy gotować nawet 3 godziny niektórzy zajmują kuchnia i musisz czekać aż ktoś się wykąpie itd
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    02.02.2023 11:52

    Kandydat

    Jak pokoje wgl wyglądaja nie ma jakiegoś (usunięte przez administratora) bo widziałem już różne rzeczy jeśli chodzi o pokoje agencyjne ?
    ReviewUserIcon
    Matii

    30.01.2023 18:04

    Kandydat

    Czy jest możliwość dostania jednoosobowego pokoju ?
    ReviewUserIcon
    Morsbach

    01.02.2023 16:09

    Pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    T

    01.02.2023 22:27

    Kandydat

    pewnie zależy od miejscówki i w ogóle, podpytaj o taką możliwość jak sie bedziesz zgłaszał

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.