MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

G.M

Witam. Bilsko granicy też jest praca dla par? Robił ktoś gdzieś np. Berlin? Mamy ochotę wyjechać z kobietą. To nie pierwsza praca za granicą.

@G.M

jest tylko trzeba sobie poszukać albo zadzwonić

@nick

Dzięki, no chyba to jest najlepsza opcja.

Kadi
@G.M

Dowiedziałeś się czegoś? Ja bym ze znajomymi jechał

Czy ktoś był na projekcie w Augsburgu przy produkcji rolet ?

Łukasz

Praca Pracownik produkcji komponentów (13,50 EUR/h). Wybiera sie ktos swoim autem? Chetnie dolacze.

lolololo

witam wybieram się z narzeczoną na magazyn edeka hannower można jakieś opinie poznać ktoś był ktoś jest jak z mieszkaniem

gg
@lolololo

a na jaki dział jedziesz? jest tam kilka, pewnie na suchy tak? praca jak praca, magazyn i zbieranie zamówień, mieszkania są ok, wyposażone nic nie trzeba brac i internet jest wiec ogólnie standrd ok

psh
@lolololo

na magazynach to ogolnie jest spoko robota, mi sie zawsze nieźle pracowało a kilka juz przeszedlem tych magazynów. o hannowerze wydaje mi się że mogli juz tu pisac, ja akurat na innej lokalizacji bylem ale też bardzo spoko, więc może jest podobnie

lolololo
@gg

tak na suchy dopytuje bo przez agencję pierwszy raz się wybieram i nie wiem co i jak

Nicknicknick
@lolololo

EDEKA LAUENAU-KOMISJONIER Agencje sama w sobie polecam, wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Trzeba się liczyć z faktem, ze jest to „śmieciowa” umowa, ale jest to naprawdę spoko opcja, żeby od czegokolwiek zacząć. ZAKWATEROWANIE: mieszkanie w pełni wyposażone, czyste i pachnące, pewnie wszystkie są o tym samym standardzie. PRACA: a wiec praca jest naprawdę ciężka. Trzeba przygotować się na bol kręgosłupa, rak oraz nóg.Dział suchy, duzo dźwigania na pietrze, gdzie pracuje kobiety jest kilka gangów z lekkim towarem, natomiast w przypadku mężczyzn jest to praca przy ciężkich produktach przez cała zmiane. Minusem również jest odległość kantyny od stanowiska pracy, samo dojście i powrót zabiera sporo czasu z przerwy. Poza tym pracownicy mili, pomocni. ZMIANA PORANNA zaczyna się o 05:00. W moim przypadku budzik na 3:00, wyjście o 4:00, trzeba również być 15 min szybciej żeby przygotować wszystko co niezbędne jest do rozpoczęcia zmiany. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ ŚMIAŁO PISAĆ, CHĘTNIE ODPOWIEM NA WSZYSTKIE

Heniek
@Nicknicknick

Praca ciężka to wiadomo, ale w ogólnym rozrachunku jak to czytam no to wychodzi na to że agencja mgsolutions jest naprawde dobra i warto sie nią interesować. oczywiście słyszałem dobre opinie już dużo wcześniej jednak Twoja też dużo wnosi, dzięki za to

Karo
@Nicknicknick

A jak wyglada sytuacja ze wspólnymi zmianami w pracy czy jak mieszkam z daną osobą to mam pewność że będę miała z nią na tą samą godzinę do pracy ? Dzięki za odpowiedz :)

Monik
@Nicknicknick

Ja tez tam jestem i mam umowę o prace tak jak wszyscy wiec chyba ci sie coś pomyliło umowa śmieciowa to umowa zlecenia ????‍♂️ Ludzie do nauki !

Kinia
@lolololo

spokojnie z nimi jest ok, wszystko normalnie idzie załatwić, więc bez obaw, też się baliśmy z chłopakiem bo 1 raz za granica pracujemy, ale jest super

gg
@lolololo

To najłatwiejszy z działów

Dhrjkfkrl
@Karo

U nich pary i grupy zawsze razem mieszkają i razem pracują także o to sie nje martw to jest mega fajne

nicknicknick
@Karo

@Karo To już jest kwestia dogadania, para zawsze pracuje na jednej zmianie, a co do współlokatorów bywa równie. Zawsze można znelezc najlepsze rozwiązanie :)

nicknicknick
@Monik

@monik Ale po co się unosić od razu? Umowa mogłaby być lepsza, jest dużo ale i ogólnie skonstruowana jest w jak najlepszych korzyściach dla agencji, co jest (podkreślam) NORMALNE przy zatrudnieniu przez pośrednika.

mikkołajka
@lolololo

prosta praca na suchym, kobiety głównie tam pracują

Don Juan
@nicknicknick

Jedz z agencja inna to zibaczysz jakie tam maja umowy na jedna stronę umowa zlecenie nie ma prawa do L4 nie masz urlopu jakieś dwie umowy zlecenie itd ja dopiero teraz widzę różnice i ta umowa z MG na prawdę jest fajna wszystko czarno na białym jakie stawki jakie dodatki jakie premie jakie potrącenie za lokal docencie to bo uwierzcie mi im więcej jest w umowie tym masz większa gwarancje i pewność w razie czego ze ci sie to należy

Helena????
@lolololo

Tez tam jedziemy znajoma poleciła, potem opisze jak praca bo najpierw 10 dni izolacji bo takie przepisy covidowe podobne teraz w Niemczech :( narazie kontakt z MG odziwo jak na agencje to mega spoko odbierają o każdej porze i pomocni zobaczymy jak potem ale jedziemy z polecenia wiec jestem dobrej myśli

Ursus
@Dhrjkfkrl

Potwierdzam i razem ta sama zmiana

ania
@Nicknicknick

Czy umowa o pracę jest umową ,,śmieciową,, ?

Agnes32
@Karo

jeszcze nigdy nie słyszałam aby rozdzielili parę lu grupe na dwie zmiany lub rózne zakwaterowanie, więc spokojnie jesli o to kaman, gdzie jedziesz do pracy?

Miroslavo
@Dhrjkfkrl

Potwierdzam... to najważniejsze żeby razem mieszkać dojeżdżać i wracać z pracy jako para lub grupa bo to sie wtedy mega lepiej kalkuluje wszystko

Novus
@Miroslavo

no i sympatyczniej też na pewno jeździć ze znajomymi mordkami nie

Milo
@Monik

Hej a jak tam teraz z pracą, są godziny ? i czy jest praca dla kobiet ? Planujemy z żoną wyjazd po nowym roku. Pozdrawiam :)

Piotr89

Potwierdzam

@Dhrjkfkrl

I to ja szanuje. Pozdrawiam! Wasza nadchodzącą gwiazda ????

@Dhrjkfkrl

Mówiąc grupa to ile osób?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

RAFAŁ

Szukam pracy blisko granicy, pracowałem już w fabryce okien I drzwi w Niemczech na różnych stanowiskach produkcji i na magazynie szyb, wyszukiwania szyb z zamówien i transport na ręcznych wózkach, niemiecki A2, Angielski A2 prawo jazdy A i B

@RAFAŁ

to wejdź na stronę mg solutions i poszukaj oferty.

@RAFAŁ

No to myślę, że kwalifikacje masz niezłe, zadzwoń do nich najlepiej to może znajdą coś pod ciebie

Scorp

Czy oferty są aktualne?? Na olx odświeżane oferty a jak dzwonie to mówią że aktualnie dla par nie mają nic.

@Scorp

Wyślij CV i czekaj bo kolejka jest trzeba czekać ok miesiąca a potem modlić się żeby fajna ofertę trafić ale tego dowiesz się dopiero na miejscu

@Kazik

a na stronie mają normalnie oferty to o co chodzi?

@Scorp

Dużo chętnych, więc teraz nie tak łatwo się dostać. No ale to już świadczy o tym, że agencja dobra, skoro się ludzie dobijają

@nick

Najlepiej to myślę zadzwonić do nich, wtedy będzie wszystko wiadomo kawa na ławę

Witam czy pracował ktoś przez mg solutions w Pralni?może coś więcej napisać na temat tej pracy?

@Nowy

To zależy gdzie byłem na dwóch projektach jeden spoko drugi totalna porażka

@Kazik

a ten spoko to w jakiej lokalizacji?

@Kazik

ciężko czy tak znośnie? jakie godziny pracy miałeś?

@Szym

Godziny po 8 czasami soboty i jeden miesiąc dwa tygodnie po 9 zależy od zamówień jak to na produkcji praca na pralni nie jest ciężka fizycznie były tygodnie że nas puszczali wcześniej bo roboty nie było.

Zuzanna
@Kazik

I jak wtedy to puszczanie do domu było opłacone? Finanse by mnie teraz najbardziej interesowały. Na pełnych obrotach z nadgodzinami itp ile wyjmę? I jakie są "najgrubsze" sezony w roku, kiedy występują?

@Zuzanna

Pytania na które ciężko odpowiedzieć raz jest dużo zamówień raz mniej wszystko zależy też od projektów po ile godzin się pracuje czy są soboty święta każdy miesiąc jest inny średnio zarobić można 1700 euro są miesiące gdzie nawet 1900 zależy od miesiąca .

Nicki
@Kazik

Te kwoty podajesz już po odliczeniu mieszkania?

@Nicki

Tak to jest na czysto na rękę

hektor
@Kazik

ee to całkiem całkiem, ja się roboty nie boje, więc może i to dobra by była oferta pracy

Gienek
@Kazik

To chyba nie pracowałeś faktycznie na pralni skoro piszesz że praca nie jest ciężka. Owszem zależy od stanowiska ale większościowo trafia się na stanowiska gdzie trzeba przerzucić kilka ton dziennie przez ręce , do tego jest mega wilgotno i gorąco na hali , tempo pracy narzucane przez przełożonych jest duże. Wypłaty fakt w zależności od godzin ale nie przekroczyły 1400 €. Podsumowując jeżeli ktoś jest zdesperowany to może jechać na pralnie jeżeli ma się możliwość wyboru to polecałbym wybrać inny projekt

@Gienek

widać dla niego to nie było ciężko tak jak dla ciebie

Ania22

Hej! Chciałam zapytać o pracę w pralni Chciałabym wyjechać z narzeczonym na kilka miesięcy. Ktoś był może? Jak atmosfera w pracy? I czy ciężko fizycznie? Jakies przykładowe prace które tam sie robi?

XXXXX
@Ania22

My pracujemy na prali w Lauterbach. Nie możemy narzekać na prace i atmosferę ponieważ wszystko jest w porządku. Praca w sama w sobie jest lekka tylko zależy na jakie stanowisko sie trafi. Nauczyć sie można wszystkiego w dwa czy trzy dni. Zarobki sa ok. Za luty dostaliśmy ok 1600€. Wychodzi około 10€ na godzinę pracy na czysto.

Mike

CZy z MG są organizowanie wyjazdy dla fachowców?

sambor
@Mike

ale jakich fachowców?

sambor
@Mike

patrz po ofertach albo doprecyzuj o co ci konkretnie się rozchodzi :)

Łukasz

Ktos wlasnym autem jedzie na jakis projekt? Szukam kogos na wyjazd, piszcie, olismokowo@onet.pl

Nowiki

Siemka , wybiera się ktoś może na produkcję napojów do Stuttgartu ? Albo może już był i coś powie na temat pracy ?

Bartek
@Nowiki

Witam, wraz ze znajomym mamy zamiar wyjechać do pracy na produkcji/magazynie i szukamy jeszcze kogoś chętnego z autem do wyjazdu (Kraków, Małopolska) bartoszmicek0@gmail.com

Rafii
@Nowiki

Witam. Napisz do mnie na maila rud-kam@wp.pl udzielę więcej info

dhskak
@Nowiki

Witam, byłam na tym projekcie. Praca sama w sobie nie jest złaz, pakowanie buteleczek z alkoholem, zbieranie ich z maszyny, obsługa maszyn. Oprócz mechaników i pracowników biura pracują sami Polacy. Warunki zakwaterowania całkiem dobre.

Nowiki
@dhskak

Dzięki za odpowiedź, A wypłaty jak wychodziły ?

Chętny

Witam chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie w Bremie na magazynie i może coś napisać odnośnie tego projektu ?

Kropka

Szukam kobiety zainteresowanej pracą w tej agencji ( nie mam auta). Mam ca 50 lat. Projekt obojętny.

Aneta
@Kropka

Dzień dobry ,proszę napisać do mnie .mojaaneta@amorki.pl

Patkaaa

Hejka Wybieramy się z chłopakiem 6.03.2023 na Automotive do Morsbach ,czy mógłby Ktoś napisać Napisać Coś więcej ?

@Patkaaa

Hej, my też się wybieramy w tym samym czasie. Na który werk jedziecie?

@Anonim

Jutro będziemy mieć informacje na mailu .

@Anonim

Dajcie znać co i jak, jakie pierwsze wrażenia w tej pracy

@Patkaaa

Witam i jak tam praca ? I zakwaterowanie ?

@Szym

Napisz do mnie na mailu Patrycja.Kocot@op.pl Tam ci wszystko Napisze .

Napisałam:)

Napisałem

Cześć, Jak wygląda praca przy rybach? Co się dokładnie robi,czy praca jest ciężka ile można wyciągnąć na rękę? Z góry dzięki

Paula

Witajcie. Jest tu osoba, która pracuje na projekcie ryby Hamburg?? Proszę o opinię. Miłego dnia.

Nati

Hej mam pytanie 13.03.23 mam wyjechać do Morsbach automotiv czy ktoś tam kiedyś pracował czy może powiedzieć coś więcej? Bardzo proszę o informację można również na maila natalia_derewicz@wp.pl

@Nati

Dowiedziałaś się coś może?

@Nati

Podpinam się pod pytanie, ciekawią mnie warunki mieszkaniowe również jak to wygląda:)

Jarek
@Nati

Hej, pracuję już dłuższy czas. Ogólnie zależy na które stanowisko trafisz. Osoby pojętne i pracowite się bez problemu odnajdą. Z reguły wykonuje się dość proste pracę. Nieco trudniej jest na taśmie, no tam robot narzuca tempo. Ale ogólnie nie ma się czego bać. Omijać z daleka wojtka ps rambo, bardzo nieprzyjemny typ. Już mnóstwo ludzi z tego projektu się przez niego zwolniło. Największy konfident w tej firmie i niestety nie zwalniają go bo dobrze skarży

Jarek
@Jarek

to duża firma, różne są stanowiska: na taśmie, przy robocie, polerka, wieszanie elementów. Niestety miałem nieprzyjemność poznać p wojtka. Zgadzam się że psuje dobre imię tej agencji i potwierdzam, że już wiele osób zrezygnowało przez niego z pracy.

hektor
@Jarek

a robota w jakich godzinach jest?

@Jarek

Ten p. Wojtek to koordynator czy zwykły pracownik? Zatrudniony przez agencję czy bezpośrednio?

alano

gdzie macie najlepsze projekty?

Łukasz

Kto wlasnym autem wybiera sie na jakis projekt? Chetnie dolacze.

As

Owoce-warzywa co się robi jeździ wuzkiem zbiera co

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.