opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10103)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10103)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Łukasz

    09.03.2023 14:22

    Kandydat

    Ktos wlasnym autem jedzie na jakis projekt? Szukam kogos na wyjazd, piszcie, [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nowiki

    07.03.2023 04:30

    Inne

    Siemka , wybiera się ktoś może na produkcję napojów do Stuttgartu ? Albo może już był i coś powie na temat pracy ?
    ReviewUserIcon
    dhskak

    09.03.2023 13:11

    Były pracownik

    Witam, byłam na tym projekcie. Praca sama w sobie nie jest złaz, pakowanie buteleczek z alkoholem, zbieranie ich z maszyny, obsługa maszyn. Oprócz mechaników i pracowników biura pracują sami Polacy. Warunki zakwaterowania całkiem dobre.
    ReviewUserIcon
    Nowiki

    10.03.2023 14:57

    Inne

    Dzięki za odpowiedź, A wypłaty jak wychodziły ?
    ReviewUserIcon
    Chętny

    09.03.2023 13:10

    Kandydat

    Witam chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie w Bremie na magazynie i może coś napisać odnośnie tego projektu ?
    ReviewUserIcon
    Kropka

    07.03.2023 14:10

    Kandydat

    Szukam kobiety zainteresowanej pracą w tej agencji ( nie mam auta). Mam ca 50 lat. Projekt obojętny.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    09.03.2023 11:01

    Pracownik

    Dzień dobry ,proszę napisać do mnie [email protected]

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Patkaaa

    27.02.2023 09:46

    Kandydat

    Hejka Wybieramy się z chłopakiem 6.03.2023 na Automotive do Morsbach ,czy mógłby Ktoś napisać Napisać Coś więcej ?
    ReviewUserIcon
    Kk

    08.03.2023 17:40

    Kandydat

    Napisałam:)
    ReviewUserIcon
    Szym

    09.03.2023 09:25

    Pracownik

    Napisałem
    ReviewUserIcon
    Kasia

    09.03.2023 08:38

    Kandydat

    Cześć, Jak wygląda praca przy rybach? Co się dokładnie robi,czy praca jest ciężka ile można wyciągnąć na rękę? Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    Paula

    08.03.2023 22:19

    Pracownik

    Witajcie. Jest tu osoba, która pracuje na projekcie ryby Hamburg?? Proszę o opinię. Miłego dnia.
    ReviewUserIcon
    Nati

    22.02.2023 21:36

    Kandydat

    Hej mam pytanie 13.03.23 mam wyjechać do Morsbach automotiv czy ktoś tam kiedyś pracował czy może powiedzieć coś więcej? Bardzo proszę o informację można również na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    hektor

    07.03.2023 15:06

    Kandydat

    a robota w jakich godzinach jest?
    ReviewUserIcon
    Kk

    08.03.2023 21:31

    Kandydat

    Ten p. Wojtek to koordynator czy zwykły pracownik? Zatrudniony przez agencję czy bezpośrednio?
    ReviewUserIcon
    alano

    08.03.2023 20:57

    Kandydat

    gdzie macie najlepsze projekty?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    08.03.2023 17:54

    Kandydat

    Kto wlasnym autem wybiera sie na jakis projekt? Chetnie dolacze.
    ReviewUserIcon
    As

    07.03.2023 17:51

    Kandydat

    Owoce-warzywa co się robi jeździ wuzkiem zbiera co
    ReviewUserIcon
    An.

    07.03.2023 12:05

    Były pracownik

    Szukam dziewczyny do wyjazdu do Niemiec koniec Kwietnia /Maj. Ja mam 20 lat i pracuje w Niemczech ponad dwa lata, teraz będę szukać nowej pracy niekoniecznie przez tą agencje pracy ponieważ bardziej odpowiadałby mi niemiecka umowa. Mam samochód.
    ReviewUserIcon
    Pordukcyjny

    06.03.2023 10:07

    Kandydat

    Witam, wybieram się na produkcję rybną do Hamburga, jest może ktoś kto już był i może się wypowiedzieć jak tam wygląda?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    06.03.2023 13:03

    Pracownik

    Hej a kiedy sie wybierasz swoim autem? Tez mnie ta oferta interesuje ale nie mam auta na dojazd do pracy.
    ReviewUserIcon
    Marta

    06.03.2023 19:50

    Kandydat

    Hej wiesz może kiedy startuje ten projekt ?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Brema

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji napojów

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    WalletIcon

    11000 - 13000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Kasia

    06.03.2023 19:35

    Pracownik

    Hej jak wygląda praca na produkcji ryb? Jakie mniej więcej zarobki i jak z mieszkaniami? ;)
    ReviewUserIcon
    Bartek

    06.03.2023 19:14

    Kandydat

    Witam, wraz ze znajomym mamy zamiar wyjechać do pracy na produkcji/magazynie i szukamy jeszcze kogoś chętnego z autem do wyjazdu (Kraków, Małopolska), pisz śmiało: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mateusz02

    06.03.2023 18:57

    Kandydat

    Witam Jest ktoś zainteresowany by wspólnie wyjechać? Zostawiam maila do kontaktu: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bremen

    06.03.2023 16:56

    Kandydat

    Chciałem zapytać czy ktoś był na magazynie w Bremen i może więcej napisać coś o tym projekcie ?
    ReviewUserIcon
    Jerme

    05.03.2023 20:18

    Kandydat

    zwykły pracownik fizyczny na która lokalizacje najlepiej jechać?
    ReviewUserIcon
    Jerme

    06.03.2023 14:59

    Kandydat

    jakaś porada?
    ReviewUserIcon
    Projekt Morsbach

    16.02.2023 08:00

    Kandydat

    Chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie w Morsbach i może napisać jak wgl wygląda praca na tym projekcie ?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    06.03.2023 09:41

    Kandydat

    Dajcie znać jak ogólnie praca wygląda też jestem zainteresowany żeby wyjechać na ten projekt ;)
    ReviewUserIcon
    Nati

    06.03.2023 11:51

    Kandydat

    Też jedziemy 13.03 :) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zuza

    06.03.2023 10:48

    Kandydat

    Cześć,pracował ktoś w pralni? Po ile godzin jedna zmiana ? Co ile się zjeżdża do domu? Jaka lokalizacja, daleko od granicy?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    01.03.2023 14:05

    Kandydat

    Ktos z autem wybiera sie 7.03 na automotiv bockenem?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    02.03.2023 09:00

    Kandydat

    Ja z mazur, nie mam prawka i szukam kogos z autem zeby dojezdzac do pracy
    ReviewUserIcon
    Szym

    05.03.2023 11:20

    Pracownik

    Kolego ja też z Mazur okolice Ostródy pisz jak coś [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kasia

    05.03.2023 09:47

    Kandydat

    Hej jak wygląda praca przy produkcji ryb? Jak zakwaterowania? Byłabym wdzięczna za odpowiedź:)
    ReviewUserIcon
    Magdeburg

    04.03.2023 10:04

    Kandydat

    Czy ktoś był na projekcie w Magdeburgu i może napisać jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o normy i samą pracę ?
    ReviewUserIcon
    Pati

    02.03.2023 13:56

    Kandydat

    Co powiecie na temat pracy w automotive Morsbach?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    01.03.2023 14:02

    Kandydat

    Ktos z autem na automotiv bockenem? Start 7.03?
    ReviewUserIcon
    RAFAŁ

    02.03.2023 11:38

    Kandydat

    Ja wysłałem dokumenty wczoraj a dzisiaj zamiast skierowania na badania dostałem maila że to już zajęte. Słabo
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    02.03.2023 13:02

    Kandydat

    Ja to samo.
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    26.02.2023 00:14

    Kandydat

    Cześć, co powiecie o pracy na produkcji czekoladek w Wernigerode? Jak atmosfera i czy jest ciężko?
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    28.02.2023 12:54

    Kandydat

    Nie, praca jest jednak na dłużej.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.03.2023 21:28

    Kandydat

    A do kiedy jest tam praca? Marzec, kwiecień?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ola

    05.01.2023 16:00

    Kandydat

    Jedzie ktoś na projekt produkcja alkoholi Loßburg? My jedziemy 10 stycznia
    ReviewUserIcon
    Nati

    28.02.2023 16:02

    Kandydat

    My chcemy się wybrać teraz, możecie coś o projekcie opowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Sebas

    01.03.2023 17:34

    Pracownik

    I jak tam projekt?
    ReviewUserIcon
    RAFAŁ

    27.02.2023 21:54

    Kandydat

    Czy ta agencja jeszcze działa, bo cisza i na nic nie odpisują?
    ReviewUserIcon
    Nicki

    28.02.2023 18:02

    Kandydat

    Działa, też czekam na ofertę pracy :)
    ReviewUserIcon
    Rena

    20.02.2023 14:12

    Kandydat

    Wybieram się z koleżanką do Morsbach na automotive. Rozpoczęcie projektu 27 luty. Brak auta na dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy. Chciałybyśmy podłączyć się do kogoś z autem. Pracowałam przez rok przez MG wypłaty na czas, mieszkania ok, koordynatorzy pomocni.
    ReviewUserIcon
    Rena

    21.02.2023 12:09

    Kandydat

    Cześć. Jeszcze nie pracowałyśmy na automotive ale chcemy spróbować. Mówią o tej pracy różnie. Jednym jest ciężko innym podoba się. Najlepiej przekonać się osobiście. Ważne, że agencja jest konkretna.
    ReviewUserIcon
    anna

    28.02.2023 15:02

    Kandydat

    Hej, czy możesz dać mi znać po paru dniach oczywiście jak wrażenia? z pracy i zamieszkania?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.02.2023 12:10

    Kandydat

    Ktoś może polecić projekt na który warto wyjechać przez tą agencję ?
    ReviewUserIcon
    Anonimm

    27.02.2023 13:21

    Kandydat

    Ile czekała/eś na ofertę pracy?:)
    ReviewUserIcon
    Anonimm

    28.02.2023 14:56

    Kandydat

    Dzwoniliśmy od początku stycznia, chcieliśmy zacząć pracę od lutego i dopiero teraz się udało
    ReviewUserIcon
    Piotrek99

    28.02.2023 00:41

    Kandydat

    Pracował ktoś jako pomoc w pralni ?
    ReviewUserIcon
    Kazik

    28.02.2023 12:47

    Były pracownik

    Dokładnie zależy gdzie trafisz
    ReviewUserIcon
    Nick

    28.02.2023 14:40

    Kandydat

    Po ile godzin się pracuje na pralni? Jest możliwość nadgodzin? Jak z zakwaterowaniem? Daleko do pracy? Pracowałam w pralni ale w Polsce, zastanawiam się jak w de to wygląda i ile można zarobić:)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.02.2023 14:01

    Kandydat

    Witam jaki projekt możecie polecić z własnego doświadczenia przez tą agencję ?
    ReviewUserIcon
    MartynaPiotrek

    28.02.2023 01:12

    Kandydat

    Planujemy jechać mail [email protected] warto ? Jak zakwaterowanie ? Jaki projekt najlepiej
    ReviewUserIcon
    Piotrek99

    28.02.2023 00:31

    Kandydat

    Witam wybiera się ktoś przez tą agencje ? Polecacie ? Są oferty dla par z początkiem marca ?
    ReviewUserIcon
    Anon

    27.02.2023 14:55

    Były pracownik

    Agencja godna polecenia / Szukam kogoś kto chce sie wybrać do pracy z tej agencji, sam mam 20 lat posiadam własne auto, brakuje mi tylko współlokatora/ki, zależy mi na normalnych osobach, od siebie moge powiedzieć że pracowałem już w morsbachu więc wiem jak to wygląda, zainteresowanych prosze o wiadomosc na mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    RAFAŁ

    27.02.2023 21:36

    Kandydat

    Ja jestem chętny na wspólny wyjazd o ile nie chrapiesz to w jednym pokoju bo 2os to pewnie minimum. Tylko nie wiem czy te oferty są jeszcze aktualne, czekam na info od agencji na maila lub telefon no i dobrze by było tu na forum otrzymać informację. Ja jestem gotowy od 6 marca.
    ReviewUserIcon
    Stefano

    13.02.2023 20:38

    Kandydat

    Witam wybiera się ktoś na komisjonerke do Bremy od 01.03.2023?
    ReviewUserIcon
    Stefano

    27.02.2023 17:52

    Kandydat

    Odezwij się na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Stefano

    27.02.2023 18:12

    Kandydat

    Odezwij się na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anon

    19.06.2021 00:13

    Pracownik

    Projekt Automotive Bockenem. Jeśli chodzi o agencję - wywiązali się ze wszystkiego, co było nam obiecane przed wyjazdem. Wypłata na czas, otrzymaliśmy zwrot pieniędzy za badania medycyny pracy oraz test covid. Godziny na pasku zgadzały się co do jednej, ogólnie wszystko tak jak powinno być. Pani Klaudia (kierownik projektu) na bieżąco nas o wszystkim informuje i nigdy nie mieliśmy problemu z otrzymaniem odpowiedzi na wysłanego do niej maila. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do tej agencji. Jeśli chodzi o samą pracę - nie jest zła. W zależności na jakie stanowisko się trafi, czasami trzeba mocno uważać i przywiązywać uwagę do szczegółów, dodatkowo teraz przy upałach bywa naprawdę ciężko, bo na zakładzie nie ma klimatyzacji. Ale to już nie zależy od agencji. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ola

    27.10.2022 14:40

    Kandydat

    A jakie to badania? I jakie dokumenty prosza
    ReviewUserIcon
    Pati

    27.02.2023 10:17

    Pracownik

    Bardzo fajny projekt, polecam
    ReviewUserIcon
    vitya

    26.02.2023 20:28

    Kandydat

    Czy Ukrainiec może znaleźć pracę?
    ReviewUserIcon
    Alberto

    27.02.2023 09:31

    Kandydat

    Myślę, że narodowość nie ma tu większego wpływu, najlepiej się pewnie skontaktować bezpośrednio z pytaniami do nich
    ReviewUserIcon
    Zuzia

    27.02.2023 09:27

    Kandydat

    Hejka, jak długo od aplikacji czeka się na odzew od agencji? Po jakim czasie zaczęliście pracę?
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik 2

    26.02.2023 21:46

    Kandydat

    Witam. Niedługo wyjeżdżamy po raz pierwszy za granicę do pracy, czy znalazłaby się jakaś pomocna osoba która podpowie co mamy z sobą zabrać? Bo nie wiemy czy dosłownie brać co się da czy minimalnie
    ReviewUserIcon
    Domino

    27.02.2023 09:24

    Kandydat

    Z jedzenia to polecam wziąć z Polski przyprawy majonez ketchup:) dla mnie te niemieckie były bez smaku albo dziwne w smaku (ble) i przedłużacz lepiej mieć ze sobą :)

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.