opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10104)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10104)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Daniel

    01.04.2023 18:48

    Kandydat

    Chciałbym się zhaczyć na tego pomocnika produkcji, tylko jest problem z transportem. Tam są różne lokalizacje, to mi akurat obojętne. A pisze tu bo może jakby się ktoś wybierał w najbliższym czasie to może mógłbym się dołączyć
    ReviewUserIcon
    Kondi

    01.04.2023 16:27

    Kandydat

    Witam,czy pracował ktoś na projekcie w Mamming w Rudolph i może się podzielić ze mną cennymi informacjami ? Z góry dziękuję,) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nieznany 123

    31.03.2023 15:35

    Kandydat

    Orientuje się ktoś jakie są zarobki na miesiąc? Czy jest możliwość pracy długotrwałej? Pracował ktoś przy produkcji napojów albo w pralni i chce się wypowiedzieć? Czy jak jadę z dziewczyną pokoje są 2 osobę i pracujemy na tej samej zmianie? Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Ero

    29.03.2023 23:55

    Kandydat

    Dzień dobry, mam pytanie czy muszę wysyłac na wszystkie projekty cv czy wystarczy na jeden i np mi coś dobiorą wrazie wu np na inny projekt? Bo nie wiem może ktoś wie?
    ReviewUserIcon
    123

    30.03.2023 21:26

    Pracownik

    Wystarczy wysłać cv na jedną ofertę, jeśli na niej nie będzie aktualnie zapotrzebowania, ale będzie ono na inne projekty to i tak agencja się skontaktuje i zaoferuje projekty z wolnymi miejscami
    ReviewUserIcon
    git

    31.03.2023 14:43

    Kandydat

    e to dobrze, bo nie wiedziałem jak to działa

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Anons233

    30.03.2023 10:41

    Pracownik

    Witam pisze z zapytaniem czy ktos pracuje lub pracowal na projekcie pomocnik produkcji elektroniki w miejscowosci Berg? Prosilbym o jakies opinie
    ReviewUserIcon
    SE

    29.03.2023 20:04

    Kandydat

    Em Dżi Solutions czy Em Gie Solutions?
    ReviewUserIcon
    Olo

    28.03.2023 14:17

    Kandydat

    Czy ktoś z pracujących w Mamming może napisać czy faktycznie potrzebują ludzi do pracy? Czy ogłoszenie jest na zasadzie że jak ktoś się zwolni to dopiero będzie miejsce? Bo ja już z miesiąc czekam i cisza.
    ReviewUserIcon
    Maxi

    28.03.2023 19:07

    Pracownik

    Ja też czekałem około miesiąca bo ten projekt miał wystartować 1 marca ale powiedziano mi że trzeba czekać na start nie wiadomo ile bo jakieś mieli problemy techniczne, więc zmieniłem projekt
    ReviewUserIcon
    Olo

    29.03.2023 13:26

    Kandydat

    Też zmieniam projekt bo ile można czekać.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    28.03.2023 16:33

    Kandydat

    Witam,czy pracuje może ktoś w firmie Rudolph mamming , i czy może wypowie sie jaka jest tam praca ? Czy na wozek wysokiego składu są tam przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    Kier

    27.03.2023 20:02

    Kandydat

    Szukają pomocnika magazyniera w krakowie, na jak długo to jest umowa?
    ReviewUserIcon
    dddd

    28.03.2023 15:46

    Kandydat

    a to terminowa ma być?
    ReviewUserIcon
    Jan

    28.03.2023 13:56

    Kandydat

    Czy ktoś pracuje/pracował na magazynie koło Berlina? Jak Tak to proszę o podzielenie się opiniom.
    ReviewUserIcon
    Krzys

    28.03.2023 13:39

    Kandydat

    Witam czy pracuje ktoś w Loßburg Pracownik produkcji napojów alkoholowych i napisze czy warto wyjechać tam pracować ?
    ReviewUserIcon
    Pannda

    28.03.2023 12:40

    Były pracownik

    Witam, czy ktoś pracuje/pracował w Poczdam koło Berlina na pralni? Jeżeli tak prosze o jakiś kontakt:)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    25.03.2023 12:44

    Kandydat

    Czy ktoś jeszcze czeka na rozpoczęcie pracy w Mamming ? Miał być start 1 marca i dalej nic nie wiedzą , jeden wielki żart
    ReviewUserIcon
    Michał

    26.03.2023 14:41

    Kandydat

    Cześć ja czekam i kolega z Warszawy również kontakt do mnie [email protected]
    ReviewUserIcon
    wyluzuj

    27.03.2023 09:01

    Pracownik

    start na początku kwietnia, warto zaczekać :)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Brema

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji napojów

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    WalletIcon

    11000 - 13000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Agent

    24.03.2023 08:14

    Kandydat

    Witam,planuje wyjechać na okres czerwiec-wrzesien na automotive. W związku z tym mam kilka pytań: -Kiedy trzeba rezerwować pracę? -Ile zazwyczaj jest z zakwaterowania do pracy? -Jak wygląda kwestia nadgodzin? Są tylko w weekendy czy też w tygodniu? -Czy da się zrobić 300h miesięcznie? -Czy zawsze wypłata się zgadza? Z góry dziękuję za odpowiedzi i zostawiam maila do kontaktu: [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Aga

    22.03.2023 12:24

    Kandydat

    Szukam osoby chętnej do wspólnego wyjazdu. Ja nie posiadam auta, więc najlepiej mobilnej. Jestem spokojna osoba, bez nałogów po 30stce.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    24.03.2023 01:45

    Kandydat

    [email protected] odezwij się
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    23.03.2023 13:54

    Kandydat

    Kto z autem chce wyjechac i szuka kompana?
    ReviewUserIcon
    Dawid

    24.03.2023 01:41

    Kandydat

    [email protected] Odezwij się
    ReviewUserIcon
    Ekt

    22.03.2023 15:54

    Kandydat

    Witam, ile czekaliście od wysłania cv mniej /więcej żeby zaproponowali wam wyjazd?
    ReviewUserIcon
    Jj

    23.03.2023 15:53

    Pracownik

    Z miesiąc raczej poczekasz
    ReviewUserIcon
    Vennis

    23.03.2023 12:06

    Pracownik

    Dziś dzwonili po ponad miesiącu od wysłania CV. Praca w branży Automotive, Miejsce pracy: Meckenheim. Ktoś coś o tym miejscu wie lepiej?
    ReviewUserIcon
    Młody

    22.03.2023 22:13

    Kandydat

    Witam, wybieram się 25-26 do Niemiec , mogę kogoś zabrać , jest ktoś chętny ?:)
    ReviewUserIcon
    Mars

    22.03.2023 14:53

    Pracownik

    Całkiem niezła agencja
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ona

    22.03.2023 13:14

    Kandydat

    Jakby ktoś myślał o wyjeździe to jestem chętna. Nie posiadam auta. Chętnie dołączę się z jakąś dziewczyna która też szuka pracy, a ma auto.
    ReviewUserIcon
    Paula

    13.03.2023 16:36

    Kandydat

    Może ktoś powiedzieć o projekcie Hamburg ryby ??
    ReviewUserIcon
    Magi

    21.03.2023 16:56

    Kandydat

    Witaj , a możesz podać imię korydantor tu w Pl tego projektu ??
    ReviewUserIcon
    Wadera

    22.03.2023 11:10

    Inne

    Czy z podstawowym niemieckim jest możliwość dogadać się?
    ReviewUserIcon
    Aga

    21.03.2023 12:44

    Kandydat

    Czy każde ogłoszenie o pracę przez tą agencje wymaga auta na dojazd do pracy? Nie mam auta a chciałabym wyjechać przez tą agencje do pracy
    ReviewUserIcon
    Magi

    21.03.2023 16:17

    Pracownik

    Tak na każdą. Możesz kogoś że znajomych poszukać z autem, lub tu napisać.
    ReviewUserIcon
    Kleszka

    21.03.2023 12:53

    Kandydat

    Witam wybieram się z dziewczyną do pracy w pralni i pytania są takie jak wygląda praca ? Warunki mieszkalne jakie są ? oraz wypłaty
    ReviewUserIcon
    Mirek

    21.03.2023 14:26

    Kandydat

    Dopinam się do pytań
    ReviewUserIcon
    Magi

    21.03.2023 16:13

    Pracownik

    Do jakiej miejscowości się wybieracie i kiedy zaczynacie ??
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.03.2023 15:12

    Pracownik

    Super praca
    ReviewUserIcon
    Gość

    20.03.2023 20:47

    Pracownik

    Czy ktoś może napisać jak wygląda praca przy roletach z góry dzięki na info

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kris

    23.12.2022 15:17

    Inne

    Szukam dziewczyny na wspólny wyjazd do pracy .
    ReviewUserIcon
    Kris

    27.12.2022 13:12

    Inne

    Na projekt do stuttgard ,ale nie koniecznie może być też gdzie indziej .
    ReviewUserIcon
    Zgred

    20.03.2023 15:47

    Pracownik

    Super
    ReviewUserIcon
    Max

    12.03.2023 00:02

    Inne

    Czy wybiera się ktoś na projekt Rudolph w Mamming ? Bądź czy ktoś już tam pracuje ?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    16.03.2023 11:54

    Kandydat

    Czy to jest praca na wózku widłowym ?
    ReviewUserIcon
    czesiek

    19.03.2023 18:33

    Pracownik

    90% to jazda na wózku i przekładanie towaru z miejsca na miejsce, nie idzie się zmęczyć
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    15.03.2023 13:37

    Kandydat

    Cześć czy pracował ktoś z was w Oldenburg na magazynie i się wypowie. Wybieram się z dziewczyną i kolegą i zastanawiamy się jak zakwaterowanie oraz kasa. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    15.03.2023 13:51

    Kandydat

    Ewentualnie proszę jeszcze o opinie o magazynie z Berlinu. Z góry dzieki
    ReviewUserIcon
    Gigi

    17.03.2023 16:27

    Kandydat

    Czyli się do Ciebie odezwali
    ReviewUserIcon
    Tofik

    14.02.2023 22:53

    Były pracownik

    Niezła opinia firmy! Powiedz mi czy jesteś tak kiepskim pracownikiem że zwiedziłeś wiele projektów, czy po prostu lubisz zwiedzać Niemcy. W moim przypadku w ciągu 14 lat pracy w Niemczech byłem tylko na czterech projektach. Przeważnie ja ktoś się sprawdza w pracy to może liczyć na pracę przez dłuższy czas.
    ReviewUserIcon
    Beata

    17.02.2023 18:15

    Były pracownik

    Ha ha ha cudu dokonałeś jeśli przez 14 lat byłeś tylko na czterech projektach,chyba że z przerwami to tak bo bez żadnych przerw i pracując przez agencję to jest po prostu niemozliwe co wynika z przepisów,tj max 18 miesięcy a potem musiałbyś być już zatrudniony na stale
    ReviewUserIcon
    Magi

    17.03.2023 08:44

    Pracownik

    Ciekawe jak to zrobiłeś jak firma jest zarejestrowana od 2015 roku.
    ReviewUserIcon
    Nickolas

    15.03.2023 11:49

    Kandydat

    To prawda, że samochód jest niezbędny? Ile mniej więcej km się pokonuje z miejsca zamieszkania do miejsca pracy? Bo ogólnie mam starego rzęcha i nie wiem czy on to uciągnie, wraz z podróżą za granicę. Dogadywał się ktoś może z kimś na wyjazd wspólnym samochodem i zadziałało?
    ReviewUserIcon
    Nickolas

    15.03.2023 15:19

    Kandydat

    Może da radę, dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Jj

    16.03.2023 15:14

    Pracownik

    My raz mieliśmy niecale 4 km, kolejny wyjazd to 7 a teraz 26.
    ReviewUserIcon
    RAFAŁ

    15.03.2023 13:29

    Kandydat

    Ja będę leciał 18.02 przez Płońsk - Sochaczew - Łódź - Wrocław - później na Drezno i w stronę Monachium, zabiorę 2 os, jeśli ktoś chętny to kontakt na [email protected]
    ReviewUserIcon
    G.M

    12.03.2023 15:14

    Kandydat

    Witam. Bilsko granicy też jest praca dla par? Robił ktoś gdzieś np. Berlin? Mamy ochotę wyjechać z kobietą. To nie pierwsza praca za granicą.
    ReviewUserIcon
    G.M

    13.03.2023 17:03

    Pracownik

    Dzięki, no chyba to jest najlepsza opcja.
    ReviewUserIcon
    Kadi

    14.03.2023 21:35

    Kandydat

    Dowiedziałeś się czegoś? Ja bym ze znajomymi jechał
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2023 18:00

    Kandydat

    Czy ktoś był na projekcie w Augsburgu przy produkcji rolet ?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    14.03.2023 11:17

    Kandydat

    Praca Pracownik produkcji komponentów (13,50 EUR/h). Wybiera sie ktos swoim autem? Chetnie dolacze.
    ReviewUserIcon
    lolololo

    03.11.2020 19:28

    Kandydat

    witam wybieram się z narzeczoną na magazyn edeka hannower można jakieś opinie poznać ktoś był ktoś jest jak z mieszkaniem
    ReviewUserIcon
    G.M

    13.03.2023 17:06

    Pracownik

    I to ja szanuje. Pozdrawiam! Wasza nadchodzącą gwiazda ????
    ReviewUserIcon
    123

    04.04.2023 20:35

    Kandydat

    Mówiąc grupa to ile osób?
    ReviewUserIcon
    RAFAŁ

    12.03.2023 17:17

    Kandydat

    Szukam pracy blisko granicy, pracowałem już w fabryce okien I drzwi w Niemczech na różnych stanowiskach produkcji i na magazynie szyb, wyszukiwania szyb z zamówien i transport na ręcznych wózkach, niemiecki A2, Angielski A2 prawo jazdy A i B
    ReviewUserIcon
    nick

    13.03.2023 09:01

    Pracownik

    to wejdź na stronę mg solutions i poszukaj oferty.
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.03.2023 12:13

    Kandydat

    No to myślę, że kwalifikacje masz niezłe, zadzwoń do nich najlepiej to może znajdą coś pod ciebie
    ReviewUserIcon
    Scorp

    10.03.2023 19:22

    Kandydat

    Czy oferty są aktualne?? Na olx odświeżane oferty a jak dzwonie to mówią że aktualnie dla par nie mają nic.
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.03.2023 12:09

    Kandydat

    Dużo chętnych, więc teraz nie tak łatwo się dostać. No ale to już świadczy o tym, że agencja dobra, skoro się ludzie dobijają
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.03.2023 12:13

    Kandydat

    Najlepiej to myślę zadzwonić do nich, wtedy będzie wszystko wiadomo kawa na ławę
    ReviewUserIcon
    Nowy

    28.02.2023 09:11

    Kandydat

    Witam czy pracował ktoś przez mg solutions w Pralni?może coś więcej napisać na temat tej pracy?
    ReviewUserIcon
    Gienek

    11.03.2023 20:05

    Były pracownik

    To chyba nie pracowałeś faktycznie na pralni skoro piszesz że praca nie jest ciężka. Owszem zależy od stanowiska ale większościowo trafia się na stanowiska gdzie trzeba przerzucić kilka ton dziennie przez ręce , do tego jest mega wilgotno i gorąco na hali , tempo pracy narzucane przez przełożonych jest duże. Wypłaty fakt w zależności od godzin ale nie przekroczyły 1400 €. Podsumowując jeżeli ktoś jest zdesperowany to może jechać na pralnie jeżeli ma się możliwość wyboru to polecałbym wybrać inny projekt
    ReviewUserIcon
    nick

    13.03.2023 09:05

    Kandydat

    widać dla niego to nie było ciężko tak jak dla ciebie
    ReviewUserIcon
    Ania22

    09.03.2023 07:43

    Kandydat

    Hej! Chciałam zapytać o pracę w pralni Chciałabym wyjechać z narzeczonym na kilka miesięcy. Ktoś był może? Jak atmosfera w pracy? I czy ciężko fizycznie? Jakies przykładowe prace które tam sie robi?
    ReviewUserIcon
    XXXXX

    12.03.2023 20:10

    Pracownik

    My pracujemy na prali w Lauterbach. Nie możemy narzekać na prace i atmosferę ponieważ wszystko jest w porządku. Praca w sama w sobie jest lekka tylko zależy na jakie stanowisko sie trafi. Nauczyć sie można wszystkiego w dwa czy trzy dni. Zarobki sa ok. Za luty dostaliśmy ok 1600€. Wychodzi około 10€ na godzinę pracy na czysto.

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.