Opinie o Alpla” Sp. z o. o. w Ostrów Mazowiecka Stolarska 6

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alpla” Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alpla” Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpla” Sp. z o. o. w Ostrów Mazowiecka Stolarska 6

maniek

hej! słuchajcie a jak wygląda u nich oferta pracy jakaś teraz? bo nie wiedze, żeby jakieś nowe oferty były.

Lubiej
@maniek

Chodził chodził i wychodził pałnomocnik nowe stanowisko. Połowe dnia spędzal z przyszłą dyrektorkom. Wiec w nagrode zaufany czlowiek został szefem kontroli. A przeca wszystko co wie to go fasola nauczył.

Zeno
@Lubiej

i pewnie skończy tak jak fasola bo tego bałaganu i przerostu ilości nad jakością nikt nie ogarnie przy takiej obsadzie ludzi na produkcji ps. albo zacznie zwalniać kierowników odpowiedzialnych za produkcję

czaro

jak sobie dodatkowo wykupisz to masz opiekę zdrowotną prywatnie,tak więc nie ma co tu się ekscytować.

prcownik

co do edukacji to ci nie powiem jak jest bo tym się nie interesowałem pakowacze na lini zarabiają w granicach 1500-1600 złotych

pracownik produkcji

umowe na czas nieokreślony można dostać ale to po paru ładnych latach zwalniać jak na razie nie zwalniają kto chce robić ten pracuje dalej robi się po 8h w systemie 4 brygadowym na 3 zmiany oczekiwania takie same jak od innych pracowników że praca będzie sumiennie wykonywana w alpli cykl pracy jest ciągły czyli 24h/7dni w tygodniu pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Alpla” Sp. z o. o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

alplowicz

wszystko i za wszystko mozna stracić premie dolożyć to oni potrafią tylko roboty a nie premi

zbycho

Henry - 2013-04-29 10:31:02 Zmieniło się coś przez 3 lata? Jak jest z nadgodzinami. ekstra płatne, ile 150%? Istnieje jakiś system premiowania, za dobrze i szybko wykonaną robotę? Wynagrodzenie do reki, czy na konto?nic sie niezmieniło tylko roboty przybyło

Lubiejewo

Krawiec traci maszyny, to musi się pokazać. Reklamacja idzie za reklamacją na preformach to i premie nam zabierają żeby własne stanowiska chronić.

Moj Brat pracuje dla Alpla Radomsko. Czesto opowiada mi jaki tm dopiero syf jest. Ale co tu ie ludziom dziwić. Jaka kasa taka praca. Aby tylko 8 godzin minelo i do 2 pracy (dorobić)

ale dlaczego syf. ja słyszalem ze jest w miare ok. tylko kasa licha

Zostaw merytoryczną opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Alpla” Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpla” Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpla” Sp. z o. o.?

Alpla” Sp. z o. o.