Opinie o Alpla” Sp. z o. o. w Ostrów Mazowiecka Stolarska 6

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alpla” Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alpla” Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpla” Sp. z o. o. w Ostrów Mazowiecka Stolarska 6

Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy obecnie są przyjęcia na produkcję na stanowisko pakowacz?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Alpla” Sp. z o. o. odbywa się również w języku angielskim?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Alpla” Sp. z o. o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Janusz i Grażynka Nowy wpis

nie przedłużane są umowy plus redukcja etatów

Ninja

Najgorsze mamy za sobą. Po odejściu tych 2 Pań może być już tylko lepiej.

@Ninja

Witam Czy będzie lepiej doszedł nowy etat Dyrektora na wszystkie ALPLA Zarząd jest jedno osobowy A to się zobaczy na koniec roku czy obecne władze coś dadzą do obecnej stawki

Ninja
@Janusz

Januszku, nie masz racji, zarząd obecnie jest 2 osobowy. To, że teraz jest lepiej nie ma najmniejszej wątpliwości, pewna era się skończyła. Nie załamuj się, głowa do góry.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Alpla” Sp. z o. o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Edek

Tak się zastanawiam taka duża firma a nie ma porządnego parkingu dla samochodów osobowych a przede wszystkim dla ciężarowych

@Edek

To czekaj chwilę. Gdzie wszystkie auta są stawiane? Zwłaszcza te ciężarowe właśnie?

@Edek

Witam Parking dla osobówek będzie nowy tylko biurokracja urzędnicza blokuje przebudowę co do ciężarówek obecny jest wystarczający mamy awizację na konkretną godzinę więc nie widzę problemu z parkowaniem ciężarówek wystarczy przyjechać na czas

Luki

Czy wie ktoś co się to podziało w strukturze zarządu?

@Luki

Witam Ano się porobiło iż teraz jest tylko jeden prezes dwie osoby straciły zaufanie od centrali

Ilona
@Janusz i Grażynka

i jedna osoba sobie radzi z zarządzaniem ? zatrudnia nowe osoby na te stanowiska ?

@Ilona

niestety jest nowy dyrektor na wszystkie zakłady nowe stanowisko a prezes co ma nie poradzić najwyżej dostanie większy zapas długopisów

@Janusz i Grażynka

Haha, może pracownikom rozda. A co z tym nowym dyrektorem, że piszesz "niestety"?

@Danuta

Niestety kolejne stanowisko na które musi pracować produkcja jak by Pan Prezes bał się brać sam odpowiedzialność za zakłady w Polsce co nie wróży dobrze ALPLA

Lech
@Luki

nom niestety i tu można stracić pracę za błędy góra rozlicza wszystkich bez wyjątku

Iza
@Lech

A wiesz może czy dużo pracownik traci w ten sposób prace? I co do tych błędów, dostaje się tylko upomnienie czy zabierają coś "Za karę" z wypłaty? :)

Lech
@Iza

Witam Jeśli jest nagana lub upomnienie to niema premii ale to pracownicy fizyczni biuro niema premii miesięcznej ale część osób roczną więc za swoje poważne błędy odpowiadają stanowiskiem jak na razie nie słyszałem o zwolnieniach dyscyplinarnych w Ostrowi raczej sami odchodzą na dzień dzisiejszy na produkcji i magazynie są braki na stanowiskach pozdrawiam

@Janusz i Grażynka

Aha. A ten dyrektor to się nie obawia tego? Pan Prezes to zawsze miał takie podejście do tematu czy po prostu się coś wydarzyło?

@Danuta

Tego to Ci nie powiem bo nie wiem jakie miał podejście gdyż nie miałem z nim styczności dodatkowo jest w żywcu i nie on zwalniał a Austria

@Janusz i Grażynka

Aha no cóż, to pewnie ma ważniejsze rzeczy na głowie. Czyli w sumie to ta Austria ma tu największe wpływy? Tutaj autonomii brak?

Robert

Witam serdecznie. Takze pracuje w ALPLA tylko ze w UK. Jako wozkowy. Po tym co piszecie az jest to nie pojete. Widac ze co oddzial to inaczej ;)

Mariusz
@Robert

Skąd takie różnice w podejściu do pracowników, skoro to jedna firma? Aż taki wpływ mają polscy zarządzający oddziałem? Co zrobić mają ludzie zatrudnieni w tej firmie, by być zadowolonymi z pracy, jak Ty? Oprócz przeprowadzki do UK? :D

Nice

Jak jest z przyjęciem czy po wysłaniu droga mailową CV długo trzeba czekać na odzew.

były
@Nice

To do alpli trzeba składać CV? Jeszcze kilka lat temu to i owszem- zgoda, ale teraz? To ta "firma" powinna do ludzi wysyłać zaproszenia do pracy.

Czy firma Alpla” Sp. z o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Janusz

zależy o jakich szkoleniach jest mowa

Ziom

Tak, ale nie wszystkim. To zależy jakie masz relacje.

Akcja

Wzywamy do ogólnopolskiego strajku ostrzegawczego, z pominięciem ZZ , które nie robią nic w naszej obronie. Czwartek 12 sierpnia, godz. 12:00 - odchodzimy od maszyn na 2 godziny. Ludzie, nie mamy nic do stracenia, to dzięki nam Alpla istnieje.

Magic

Witam A ile osób pracuje aktualnie : na produkcji na magazynie w kontroli jakosci Czy wszyscy pracują w systemie 4 brygadowym? Czy inaczej? Wielkie dzięki za info zwrotne... :-).

@Magic

40 x 4 zmiany

Renia
@zeno

40 osób macie na zmianie ?? Wow. U nas maszyn 12 a ludzi 6 na produkcji +kj + wozkowy z magazyny.

@Renia

w kontroli mamy 2 osoby na zmianę wózkowych na magazynie 5-6 osób na zmianie + 2 zagranicy do obsługi 2 owijarek na magazynie należy do tego dodać po 4 gospodarczych na 1 i 2 zmianie co do ilości maszyn to na jednym dziale mamy 12 maszyn a działów mamy 4 w tej chwili po redukcji etatów jest około 30 osób na produkcji na jednej zmianie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Alpla” Sp. z o. o.?

Jaro

A konkretnie o jakich liderów chodzi bo to różnie bywa

Belmondo

Zdecydowanie nie polecam nikomu!! Typowa korpo do zarzynania ludzi, zwłaszcza młodych i ambitnych. Zero możliwości rozwoju, liczą się tylko wyniki i to aby nie podpaść górze. W kadrze zarządzającej same(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Alpla” Sp. z o. o.?

tak

Pracownik były

Najgorsza firma jaka jest w obrębie Nowiaka, Boże kto dopuścił takich baranów do władzy tam, a w szczególności magazyn, wzięli pracownika na PO kierownika i teraz będzie chodził i ganiał ludzi, wół nie pamięta jak cielęciem był haha pozdrawiam

@Pracownik były

ale to nie w Ostrowi a w NDM

Czy Alpla” Sp. z o. o. zatrudnia studentów?

Mama Alpla OST

nie

Kaśka

Tak. Na czas wakacyjny jak najbardziej

Janek

Omijać szerokim łukiem. Toksyczne miejsce pracy ze względu na stosowane praktyki zarządzania, chyba że ktoś lubi reżim wojskowy i całkowite podporządkowanie się.

Jaka umowa obowiązuje w Alpla” Sp. z o. o. podczas okresu próbnego?

zeno

umowa o pracę na czas określony bez prawa do premii

Witam. Jak wygląda praca operatora maszyn w alpla? Czy kobiety również mają możliwość pracy na tym stanowisku? Jestem zainteresowana podjęciem pracy, mam doświadczenie, jednak nie wiem czy sobie poradzę jako operator-kobieta w tej firmie. Bardzo proszę o informacje. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Jak długo czekaliście na odzew z Alpla” Sp. z o. o.? Oddzwaniają zawsze?

Zeno

Moje podanie leżało 2 lata w kadrach aż zadzwonili iż jest wolny etat ale teraz to pewnie w ciągu miesiąca będzie informacja bo niema komu robić

OBSERWATOR

Z 5 CV zero kontaktu Nie masz znajomości nie masz pracy

Mama Alpla OST
@OBSERWATOR

na jakie stanowisko składałeś CV

dyndol

Ja czekałem od 19:00 w niedziele do 8:00 rano w poniedziałek . Dodatek za 100% jest, w takiej zasadzie ze nie zabierają premii, za brak obecności dwa dni (zwolnienie) zabierają kilka procent premi

Bożena
@dyndol

@dyndol, a na produkcji jaka jest podstawa? Można startować bez doświadczenia, do przyuczenia? Jest komu pomóc ogarnąć temat? Będę Ci wdzięczna za odpisanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Alpla” Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpla” Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpla” Sp. z o. o.?

Alpla” Sp. z o. o.
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.

Alpla” Sp. z o. o.