Alpla” Sp. z o. o.

Ostrów Mazowiecka

Opinie o Alpla” Sp. z o. o.

Gregor

Widziałem nowe oferty pracy i bardzo mi si,ę to podoba. Możecie coś podpowiedzieć?

J

Witam staram sie o stanowisko operatora maszyn do Alpla ostrów mazowiecka czy ktos wie co i jak , jaka atmosfera i czy warto podjac prace prosze o opinie. Pozdrawiam

@J 08.12.2017 14:56

czy warto pytaj się po nowym roku podobno mają być jakieś zmiany w organizacji pracy operato zarabia nieźle jeśli mu premi nie zabiorą na dzień dzisiejszy nie narzekają na płace a odnośnie atmosfery to trzeba się pilnować na każdym kroku żeby majster premi nie zabrał co szczególnie widać na dwóch zmianach przed wypłatą siesli ci się nie spiesz to zaczekaj do lutego powinno się wszystko wyjaśnić odnośnie czasu pracy w alpli pozdrawiam

Iwona

@Zeno widzę, że raczej jesteś niezadowolony z pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o. Co Ci się nie podobało w firmie? Co byś zmienił w firmie? Czy nie możesz powiedzieć nic pozytywnego o pracy w firmie? Każda opinia jest istotna dla nowo zatrudniających się osób.

b

Jakie obecnie sa zarobki na pakowaniu w alpli w Polsce? . Orientuje sie moze czy jakas agencja pracy rekrutuje do pracy w Alpli w Niemczech na stanowisko pakowacza ? .

Iwona

@Zeno długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w Alpla. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

@Iwona 21.03.2017 15:16

liczyć to można tylko na siebie albo na znajomości niema nic za darmo masz robić robić i robić było miło ale już się skończyło

maniek

Lubiej
@maniek 10.05.2016 13:59
hej! słuchajcie a jak wygląda u nich oferta pracy jakaś teraz? bo nie wiedze, żeby jakieś nowe oferty były....

Chodził chodził i wychodził pałnomocnik nowe stanowisko. Połowe dnia spędzal z przyszłą dyrektorkom. Wiec w nagrode zaufany czlowiek został szefem kontroli. A przeca wszystko co wie to go fasola nauczył.

@Lubiej 02.03.2017 05:49

i pewnie skończy tak jak fasola bo tego bałaganu i przerostu ilości nad jakością nikt nie ogarnie przy takiej obsadzie ludzi na produkcji ps. albo zacznie zwalniać kierowników odpowiedzialnych za produkcję

czaro

jak sobie dodatkowo wykupisz to masz opiekę zdrowotną prywatnie,tak więc nie ma co tu się ekscytować.

prcownik

co do edukacji to ci nie powiem jak jest bo tym się nie interesowałem pakowacze na lini zarabiają w granicach 1500-1600 złotych

pracownik produkcji

umowe na czas nieokreślony można dostać ale to po paru ładnych latach zwalniać jak na razie nie zwalniają kto chce robić ten pracuje dalej robi się po 8h w systemie 4 brygadowym na 3 zmiany oczekiwania takie same jak od innych pracowników że praca będzie sumiennie wykonywana w alpli cykl pracy jest ciągły czyli 24h/7dni w tygodniu pozdrawiam

alplowicz

wszystko i za wszystko mozna stracić premie dolożyć to oni potrafią tylko roboty a nie premi

zbycho

Henry - 2013-04-29 10:31:02 Zmieniło się coś przez 3 lata? Jak jest z nadgodzinami. ekstra płatne, ile 150%? Istnieje jakiś system premiowania, za dobrze i szybko wykonaną robotę? Wynagrodzenie do reki, czy na konto?nic sie niezmieniło tylko roboty przybyło

Lubiejewo

Krawiec traci maszyny, to musi się pokazać. Reklamacja idzie za reklamacją na preformach to i premie nam zabierają żeby własne stanowiska chronić.

Moj Brat pracuje dla Alpla Radomsko. Czesto opowiada mi jaki tm dopiero syf jest. Ale co tu ie ludziom dziwić. Jaka kasa taka praca. Aby tylko 8 godzin minelo i do 2 pracy (dorobić)

ale dlaczego syf. ja słyszalem ze jest w miare ok. tylko kasa licha

Zostaw opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Ostrów Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o.