Alpla” Sp. z o. o.

Ostrów Mazowiecka

Alpla” Sp. z o. o.
3 18

Opinie o Alpla” Sp. z o. o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

@Zeno Alpla Ostrów, jeśli nie ma o czym pisać, to czy oznacza to stan zadowolenia z warunków pracy w Alpla? Jeśli tak to może jest to wystarczający powód, żeby o tym napisać, aby zachęcić innych do aplikowania.

Waldi

Co słychać w firmie? Dawno nikt nie pisał.

Zeno Alpla Ostrów
@Waldi 07.05.2018 17:54

bo niema o czym jak na razie to tylko dyrektorów przybywa

Kimko23

Nie polecam pracy w zakładzie jako pakowacz podczas rozmowy mydlą oczy że zarobki przekraczają 2tys zł a tak naprawdę na wypłatę masz niecałe 1,5 tys zł przy czym jedna osoba obsługuje kilka maszyn gdzie było tak że nie można było się wyrobić z pakowaniem i zgłaszając to że się nie wyrabiasz i chcesz kogoś do pomocy oni mają to gdzieś i mówią że nie ma kogo dać do pomocy nie polecam omijajcie ten zakład z daleka

Iwona

Może ktoś napisze coś więcej na temat obecnych warunków pracy w Alpla? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś benefity, mają możliwości awansu? W jaki sposób przebiega rozmowa rekrutacyjna oraz jak są podczas niej sprawdzane predyspozycje do pracy? Zachęcam do dodawania komentarzy i dzielenia się aktualnymi ofertami pracy, doświadczeniami z przebiegu rekrutacji oraz wszystkim odnośnie warunków i atmosfery w pracy.

Zbynio

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

zeno
@Zbynio 15.03.2018 19:51

cały czas pakowacze się zwalniają więc robota jest

Jakim firma Alpla” Sp. z o. o. jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

zeno
@Administrator 24.02.2018 13:58

a takim iż zamiast podnieś stawkę do góry to wliczyli do stawki połowę premii ze niby jacy to oni dobroduszni i stawki o 2-3 złote podnoszą a w rzeczywistości wychodzi że dostajesz niecały 1% podwyżki tak mydlą oczy pracownikom władza tak kombinowała że sie sama zamotała z odbieraniem nadgodzin że niebyło komu pakować butelek i nie wiadomo dokładnie jak to będzie dalej a ludzie tak lecą do alpli że biurowi wydzwaniają do tych co sie pozwalniali z pytaniem czy nie chcą powrotem taka tu polityka panuje umysłowych narpiew zgnoić a potem jak sobie rady nie dają na maszynach to plączą że reklamacje są i winny pakowacz że nie sprawdza a od czego jest operator i kontrola jakości

Gregor

Widziałem nowe oferty pracy i bardzo mi si,ę to podoba. Możecie coś podpowiedzieć?

J

Witam staram sie o stanowisko operatora maszyn do Alpla ostrów mazowiecka czy ktos wie co i jak , jaka atmosfera i czy warto podjac prace prosze o opinie. Pozdrawiam

@J 08.12.2017 14:56

czy warto pytaj się po nowym roku podobno mają być jakieś zmiany w organizacji pracy operato zarabia nieźle jeśli mu premi nie zabiorą na dzień dzisiejszy nie narzekają na płace a odnośnie atmosfery to trzeba się pilnować na każdym kroku żeby majster premi nie zabrał co szczególnie widać na dwóch zmianach przed wypłatą siesli ci się nie spiesz to zaczekaj do lutego powinno się wszystko wyjaśnić odnośnie czasu pracy w alpli pozdrawiam

Iwona

@Zeno widzę, że raczej jesteś niezadowolony z pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o. Co Ci się nie podobało w firmie? Co byś zmienił w firmie? Czy nie możesz powiedzieć nic pozytywnego o pracy w firmie? Każda opinia jest istotna dla nowo zatrudniających się osób.

b

Jakie obecnie sa zarobki na pakowaniu w alpli w Polsce? . Orientuje sie moze czy jakas agencja pracy rekrutuje do pracy w Alpli w Niemczech na stanowisko pakowacza ? .

Iwona

@Zeno długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w Alpla. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

@Iwona 21.03.2017 15:16

liczyć to można tylko na siebie albo na znajomości niema nic za darmo masz robić robić i robić było miło ale już się skończyło

maniek

hej! słuchajcie a jak wygląda u nich oferta pracy jakaś teraz? bo nie wiedze, żeby jakieś nowe oferty były.

@Lubiej 02.03.2017 05:49

i pewnie skończy tak jak fasola bo tego bałaganu i przerostu ilości nad jakością nikt nie ogarnie przy takiej obsadzie ludzi na produkcji ps. albo zacznie zwalniać kierowników odpowiedzialnych za produkcję

czaro

jak sobie dodatkowo wykupisz to masz opiekę zdrowotną prywatnie,tak więc nie ma co tu się ekscytować.

prcownik

co do edukacji to ci nie powiem jak jest bo tym się nie interesowałem pakowacze na lini zarabiają w granicach 1500-1600 złotych

pracownik produkcji

umowe na czas nieokreślony można dostać ale to po paru ładnych latach zwalniać jak na razie nie zwalniają kto chce robić ten pracuje dalej robi się po 8h w systemie 4 brygadowym na 3 zmiany oczekiwania takie same jak od innych pracowników że praca będzie sumiennie wykonywana w alpli cykl pracy jest ciągły czyli 24h/7dni w tygodniu pozdrawiam

alplowicz

wszystko i za wszystko mozna stracić premie dolożyć to oni potrafią tylko roboty a nie premi

zbycho

Henry - 2013-04-29 10:31:02 Zmieniło się coś przez 3 lata? Jak jest z nadgodzinami. ekstra płatne, ile 150%? Istnieje jakiś system premiowania, za dobrze i szybko wykonaną robotę? Wynagrodzenie do reki, czy na konto?nic sie niezmieniło tylko roboty przybyło

Lubiejewo

Krawiec traci maszyny, to musi się pokazać. Reklamacja idzie za reklamacją na preformach to i premie nam zabierają żeby własne stanowiska chronić.

Moj Brat pracuje dla Alpla Radomsko. Czesto opowiada mi jaki tm dopiero syf jest. Ale co tu ie ludziom dziwić. Jaka kasa taka praca. Aby tylko 8 godzin minelo i do 2 pracy (dorobić)

ale dlaczego syf. ja słyszalem ze jest w miare ok. tylko kasa licha

Zostaw opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Ostrów Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o.