Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

MAX

JCI siemce. Co bytu dobrego powiedziec .NIC ! Kiedys była tam fajno atmosfera i wzgledna kasa teraz niema nic.rozpi....l cwaniaki .Jak ktos chce sie czegos dochrapac np.lidera kordka to nosi przy sobie wazelina.Co drugi przełorzony to niewie co leci na maszynie ,a jak maszyna naprawic to do nich kosmos.Gdyby nie sprytni operatorzy to by wogule niebyło wynikow.liderom i kordkom dac ino wieksze telefony by sie bawili jak dzieci.ALE TO JUSZ NIEDŁUGO SIE POZMIENIA OTWIERAJA SIE NOWE FIRMY NA SIEMCACH

kriss

dzięki za info

kriss

jak wygląda praca na na logistyce jakie zarobki?y

@kriss

Lipa,pracowałem tam i nie polecam,na szczęście trafiła mi się praca za granicą,ludzie fałszywi,kolesiostwo,jak masz chęci do pracy to idź,ale uzbrój się stalowe nerwy,znajomy mi mówił,że teraz dla agencyjnych od marca umowy dwutygodniowe,powodzenia ;)

mistrz

Tak tak warto wyslac cv i zatrudnia cie na miesiac moze dwa i tak co miesiac bedziesz w niepewnosci ax przez 36 miesiecy pod agencjami potem z dnia na dzien cie wypierdola bo wiecznie sa oszczędności heheh a po to zatrudniaja nowych przez agencje ze w razie oszczędności zeby nie zwalbiac swoich tzn z umowami stalymi pod jc bo sie boja ich zwolnic pomimo ze wala w h bo ciegle sa na L4 albo maja chody czyli wlaza w dupe to zwalnIaja nowych . wiec nawet mozesz nie przepracowac tygodnia ... I to jest dobra firma ???

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
gorol

Potwierdzam wszystko co zostało napisane przez poprzedników.W politykę firmy JC S-ce wpisana jest ROTACJA.Brak kompetencji i odpowiedniego przygotowania ze strony liderów i koordynatorów.Znerwicowane towarzystwo(poobgryzane paznokcie)ćpają bo sobie nie radzą ze sobą.Firma ze Stanów a zarządzana jak z Kremla.Nie można pracy w JC traktować poważnie.Nakaz zbierania petów na parkingu przed firmą osobom niepalącym.Zdecydowanie omijajcie JC.Nie polecam pracy w tej firmie.

edek

do kolegi wyzej... całkowita racja potwierdzam fakt ze wiekszosc liderow chodzi naćpana, nie raz bylem swiadkiem jak w kiblu ktos wychodzil z (usunięte przez administratora) okiem i okazalo sie ze to lider ze spawalni !! mało tego sa koordynatorzy ktorzy cpaja fete nagminnie.... mało tego w biurze tez chodza inzynierowi nacpani co zreszta nie raz widac bylo w kiblu bo nawet nie umieja posprzatac po sobie resztek bialego proszku z pojemnika na papier toaletowy....mało tego na palarni czuc zapach maryski na kazdym kroku.... ale kierownictwo ma to najwyrazniej w (usunięte przez administratora) bo liczy sie norma i ujebanie premii za byle (usunięte przez administratora) zwyklym procownikom. Zwalniaja ludzi niewygodnych ktorzy sie odzywaja a polegaja na informacjach od koordynatorow ktorzy wlasne ego buduja nienawiscia do pracownikow... taka jest prawda... kto madrzejszy to (usunięte przez administratora) z tego syfu

zdzisiu

powidzenia w johnsonie hehe ludzie sraja do brodzikow polowa firmy jest na cpana hamstwo ktore idzie z gory nie szanuja czlowieka a placa...szkoda gadac nawet nie ma minimalnej 12 zl po premi jada heh raz jest raz jej nie ma 1600 za taka robote szkoda gadac bo jest zapierdol ale najważniejsze jest by bylo posprzatane hehe bo na miotle tez jeździsz brud syf i wielkie G

Jus
@zdzisiu

Proszę o kontakt justyna261996@o2.pl

Elmo

Jak za tak ciężką pracę to wynagrodzenie 1600 - 1900 zł. nie nazwał bym wysokim. Po przepracowanym tygodniu masz dosyć. A w dniu wypłaty zastanawiasz się czemu, za co, tak mało? Nieadekwatne kompletnie zarobki do wykonywanych czynności. Na budowie ludzie mniej się napracują a zarobią znacznie lepiej. Że nie wspomnie o przełożonych. Poczytaj więcej komentarzy

opaopa

Witam. Czy wie ktoś jak w firmie wygląda praca na stanowisku technika laboratorium? Czy warto? Jaka stawka? Cokolwiek?

podwładny zM

ale to ciebie za mobbing przecież wywalili....

montaze

Firma JC Siemianowice to dno jak ich mało. Ludzie sa wykorzystywani do granic mozliwosci przy czym nie maja za to nic dobrego. Siedzi sobie w biurze taki pyc w hr ktory niema bladego pojecia o zarzadzaniu ludzmi nie mowiac juz ze nie wie nic z zakresu Hr ( naszczescie ma swoich przydupsow ktorzy odwalaja za niego robote). Mobbing jest na porzadku dziennym ale nikt sie nie odezwie bo ludzie sie boja- jest tablica od dyrektora ale tutaj jak sa problemy to ludzie poprostu czytajac odpowiedz od "kadry kierowniczej" poprostu daja sobie spokoj. Istnieja zwiazki zawodowe ale ciezko zwiazkami to nazwac bo sa sterowane przez dyrektora tego burdelu waćpana reczkę co lubi jak kreczko reczkę myje ;) generalnie (usunięte przez administratora) za 11 zł sie odechciewa. Jest jeszcze Mastjala ktory zarzadzac uczyl sie na swojej babie bo bladego pojecia o swoim zlotoustnym alfabecie niema a stara sie codziennie nowym slowkiem nas zaskoczyc. Ale jak to mowia nie daleko pada jabko od jabloni bo po przeciwleglej stronie hakow jest manager Lump tzw garbaty anioł co oprocz bajerki o swoich JUESEJ wakacjach nic nie robi( apropo nie stac Cie na skromy elegancji ubiór :)? tak wiec krotko i na temat polecam murzynskosc dla ludzi z Peło bo tam nie akceptuje sie swojego słowa tylko slucha sie i smieje za plecami ;) Parodia i jeszcze raz parodia. Ludzie rezygnuja z pozycji liderow bo maja dosc (usunięte przez administratora) za 400zl dodatku brutto hahaha a odpowiadaja jakby masterami byli haha.

onyx

tu nocami młodociani chodzą często nafurani

Gazu

@ela. Pytasz o pracę w Żorach. Nie piszesz o jaki dział ci chodzi. Podejrzewam, że produkcja - tam pracuje się 6 dni w tygodniu, nawet na 3 zmiany. Obowiązkowo :)Oczywiście jakiś procent może dostać wolne, tak w jak w każdy inny dzień tygodnia.

ela

Witam Chciałam zapytać o prace w Żorach, tzn dni pracy( czy 7 dni), i wynagrodzenie realne do zdobycia na ręke?? Bardzo dziękuję za odpowiedź

byly robol

robi tam jeszcze Zdzichu koordynator-taki łysawy

SPM

Zatrudnimy Operatorów Wózków Widłowych Oferujemy: • Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę • Zatrudnienie bez pośredników, bezpośrednio pod firmą • Konkurencyjne wynagrodzenie • Miłą atmosferę pracy • Możliwość zdobycia doświadczenia • Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysyłanie CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

ktoś

Oszczędności na nierobach z biura,idą święta,mamy rodziny na utrzymaniu !

ktos

Witam. Proszę o prawdziwe info ile na rękę dla nowego pracownika razem z premia można dostać. Pytam bo pracuje 2 lata w huhtamaki zapierdol jakich mało i na rękę 1500? Planuje zmienić robotę.

ktos

의로운

Jesteście głupi nie warto z wami polemizować.

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.