Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

PrAcownik

Nie polecam pracy w zakladzie w zorach. Wyplata 1500 zl. Zabrali nam premie bo przez swoj brak kompetencji toną. Biuro? Fajnie sie wozić bmw czy nowym pasatem w leasingu. Soboty i nadgodziny niewyplacone tylko do wybrania. Kobiety pracuja po 12h. Ukraincy nawet pouciekali. Zgubili noego bo ich arka tonie.

MARSY

Rotacja pracownikow . Zwalniaja sie przychodza nowi. W logistyce umowy nie dostaniesz chyba ze przepracujesz okolo dwa lata. Sam sie zwolnilem z tego hamstwa. Zero szacunku dla pracownika. 14zl brutto przez adecco. Wyplaty 1900 2000 butow nie ma . Na produkcji tyle wyciagaja biednw roboty. Nie POLECAM TWGO ZAKLADU

Echo

Johnsonowcy otrzymują pieniążki pierwszego lub drugiego dnia miesiąca. Natomiast z agencjami jest różnie, jednak do dziesiątego zapomoga* powinna być już na koncie. Terminowe zasiłki to jeden z dwóch plusów tej firmy (drugim jest to, że w czasie deszczu człowiekowi zbytnio nie kapie na głowę). Znacznie gorzej jest z ilością pieniążków... No, ale tam przecież nie pracujemy dla pieniądzy. Do JCS przychodzimy z pasji do zap... Wiecie czego. *Próbowałem, ale naprawdę nie sposób nazwać tego wypłatą...

Jak co roku podwyżka 30 gr za coś trzeba wybudować nową halę

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
AWL

Wiadomo coś o podwyżkach ?

mody

haha jasne 10 tysięcy można zarobić

omar

Johnson...kadra ...sszkoda gadac zreszta jaka kadra taki syf.. Oczy mydla ze bedzis lepiej a nic ku temu nie robia tylko obiecuja by ludzie zostali bo ten co mądrzejszy to juz dawno zmienil to G.. Ciagle rotacje niekompetentni przełożeni dupolizusy .. Firma przejsciowa ... Wmawiaja o nowych miejscach pracy ze niby fabryke buduja ha ha ... Na papierze hehhe ziemi im nie chca sprzedac ale ostro buduja buhahaha ludzie skladajcie do lepszych firm .. W trakcie budowy d-g hgk bedzin electrik. Brans sping siemce . magneti. M. Huhtamaki. I wiele wiele innych a jc omijajcie

Echo

Jak pracuje się w Johnson Controls Siemianowice? Temat rzeka... Jednak najpierw należy zadać pytanie, dlaczego ludzie pracują w JCS? Głównie dlatego, że obecnie ciężko jest znaleźć lepszą pracę i większość z Nas przychodzi tam, ponieważ nie ma lepszej lub żadnej alternatywy. Jednak sytuacja powoli zmienia się, w okolicy są otwierane lub planuje się otworzyć nowe zakłady. Czekam niecierpliwie. Tymczasem praca w Siemianowickiej fabryce Johnsona przypomina taki komediodramat. Temperatura panująca na hali niemal rzuca na kolana, jednak musisz (usunięte przez administratora) bez względu na wszystko. Teoretycznie pracownikowi przysługuje tzw. przerwa klimatyczna, ale jest ona uzależniona od aktualnego wyniku na maszynie. Jedynie w biurach są przekonani, że decyduje o tym temperatura panująca na hali. Dokładnie tak, droga ekipo BHP. Jeżeli masz problem z maszyną, powinieneś rozwiązać go samodzielnie. Nie powinieneś liczyć na pomoc lidera, zapewne jeszcze opierdzieli Cię i zagrozi odebraniem premii. Dlaczego? Ponieważ najprawdopodobniej Twój lider nigdy nie pracował na tej maszynie, albo nawet na Twoim dziale i zapewne nie ogarnia tematu. Agresywnym zachowaniem próbuje zamaskować swoją niekompetencję. Więc tak, kolego operatorze, to zawsze jest Twoja wina. Ale może na Waszym dziale jest lepiej. Jest lepiej? Jeżeli uważasz, że koordynator jest Twoim przyjacielem i możesz liczyć na jego wsparcie i pomoc... To jest to Twój drugi błąd. Tak, pierwszym było zatrudnienie się w JCS. Ale pewnie już doszedłeś do tego sam. Dla koordynatora najważniejszy jest wynik, więc jeśli chcesz zaprzyjaźnić się z koordynatorem, musisz zapomnieć o rodzinie, znajomych, swoich zainteresowaniach, ogólnie o życiu prywatnym i zacz (usunięte przez administratora) szybciej. A gdy ten jeden raz nie nabijesz wyniku, usłyszysz przyjacielskie: "na twoje miejsce jest 20-stu innych". Zatem zapierdzielasz w nieznośnym upale (no, zimą jest znacznie lepiej, ale to chyba oczywiste), na wiecznie psujących się maszynach, z nieogarniętymi przełożonymi na karku, którzy potrafią jedynie sprawdzać licznik. Śmiejesz się z audytów, bowiem jak można robić aferę z powodu śrubki leżącej przy maszynie? Podpisujesz udział w kolejnych szkoleniach, choć tak naprawdę nikt Cię nie szkoli. Schodzisz na przerwę wtedy, gdy pasuje to przełożonemu. I gdy przychodzi lider (świeży, wypoczęty, wracający właśnie z klimatyzowanej stołówki lub "kurnika") i pyta Cię (całego spoconego, zdrowo zmęczonego), dlaczego kur... tak mało, to... No właśnie, co wtedy? Jeśli szukasz pracy i rozważasz zatrudnienie się w Johnson Controls, to musisz wiedzieć, że to nie jest żaden mit. To nie są żale zwolnionego pracownika. Tak wygląda zwyczajny dzień w Siemianowickiej fabryce, a przemilczałem naprawdę wiele. Tak więc jeśli nie masz innego wyjścia i musisz dołączyć do Nas, pozostaje mi tylko życzyć powodzenia.

......
@Echo

Dokładnie cała prawda o ...Adient hahahaha

Dorian
@Echo

Święte słowa

Arek

liderzy i koordynatorzy chyccie sie roboty

qwerty

A jak tak na narzędziowni - ciągle ten sam bajzel z dziwnymi koordynatorami, inżynierkami i ich pseudo szefem - gniotem z wadą uzębienia bez studiów technicznych?

Ryjek

Jak lubisz być karmiony suchym chlebem i wodą to dymaj. Inni nie muszą.

Pan yapa

Do wszystkich pracownikow JC w Siemcach, Nie kąsa sie reki ktora karmi, wiec do roboty!

Robol

5 lat pracy z czego 3 pod firmą i 1950 zł wypłaty...i ta stawka 12 zł

mis

Do legendy jeszcze brakuje szanownego pana co mu z butów słoma wystaje a wozi się fura za 200 tys tylko czym sobie zasłuzył.. a wiem wypierdalaniem ludzi z usmiechem na ryju takie osoby sa przez szanawna dyrekcje kochane

Rampin

Mastajla to juz jest legenda w tym zakladzie. A tzw LUMP faktycznie wypłata na bank nie mała a ubior jak menel z dworca ktory wsiada do insigni. Dyrektor tez powinien mu zwrocic uwage ze ubior ma byc cyt Mastablasta SCHLUDNY. Najlepsze sa te smieszne audyty... ida! ida! wszyscy obsrani a 90% wynikow naciaganych bo jak to moze byc mały wynik z takiego pseudoaudytu. Ogolnie z braku pracy mozna sprobowac przetrwac i zarobic ale pod firme 36 miesiecy trzeba czekac. Pozdro z UK

ktoś

Żadnych starań,ponad 2 lata pod agencją,teraz dali dwutygodniowe umowy,żeby pokazać,jak bardzo lubią Gnoić ludzi i trzymać ich w niepewności,zresztą mam gdzieś tą firmę,w przyszłym tygodniu mam dwie rozmowy i wykorzystam wszystkie możliwości,aby odejść z jc,ie mają szacunku do ludzi,to za niedługo będa tam tylko pracować lizusi,ukraińcy i reszta śmieci,pozdro dla Normalnych i tych,którym udało się odejść z tej firmy :)

Baba

Czyli bez zmian

zur

a inżyniera na procesie to jaka robota? szukali albo na jakości? bo były ogłoszenia ale nic nie wiadomo czy znaleźli albo jeszcze bedzie coś

jaaa

Max musisz byc idealnym pracownikiem i operatorem skoro tyle wiesz o naprawach i co jedzie na maszynach jak takich w jc pojawi sie wiecej to zniknie utrzymanie ruchy mechanicybi cala reszta operatorzy beda zarzadzac cala fabryka bo wszystko wiedza idealnie i najlepiej oraz sa specjalistami od napraw.

Babcia

Starają się ale wykorzystać ludzi w 120% i jak najmniejszym kosztem

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.