KEIPER POLSKA

Skarbimierz

Opinie o KEIPER POLSKA

krocto

Tak jak powiedziałeś @qqq na to się wpływu nie ma, a że firma jest dobra, to myślę, że można spróbować.

wykorzystywany - 2011-07-10 21:23:45 mistrz [usunięte przez moderatora] zastrasza ludzi wylotem za brame tłumaczac tym ,ze na jednego miejsce jest chetnych czterech ,ale nie zdaje sobie sprawy z doswiadczenia pracownikow, a brygadzisci co nie którzy nie maja pojecia o swojej pracy,sa zieloni ,tzn ze spawalni,pozdrawiam powiedz mistrzowi zdzisławowi, że sam powinien się rozglądać za nową robotą, JC zredukuje te nikomu niepotrzebne etaty, no chyba, że na linie do pracy pójdzie hahaha :)))

PRACOWNIK

ZAROBKI DOBRE.POLECAM.POZDRAWIAM!!!!!!!!!

Zostaw opinię o KEIPER POLSKA - Skarbimierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KEIPER POLSKA