Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Wolf.

Wytrzymałem w tym syfie ponad pięć miesięcy, w końcu pojawiła się lepsza robota w Katowicach, zawsze będę pamiętał swój ostatni dzień w tej " pracy " kiedy miałem to już wszystko gdzieś i odlałem się na hali. Za ich chamstwo i wyzysk. Był to jeden z szczęśliwszych dni w moim życiu. Ludzie proszę was nie idźcie tam pracować. Większego piekła w swoim życiu nie widziałem.

łobuz
@Wolf.

dobra metoda na pożegnanie się z pracą - oddanie moczu na hali, hm może to się juz stanie taka świecką tradycją???

Ona
@łobuz

hihi moze ja też jak będę się żegnac z tę firemką to przykucne gdzies w kąciku i się wysiusiam hihi

porzadkowy
@Ona

Zsiusiać to się możesz "Ona" twojemu gachowi na klate a nie na podłoge którą sprzątam

michaś

Praca bardzo fajna i zarobki są bardzo dobre jak dla ludzi bez wykształcenia 1500zł, a nawet czasem 1600zł:). Kto chce zarabiać więcej powinien w przeszłości się uczyć!

alek

Na dzień dzisiejszy liczą się tylko Michały w mieście mam nadzieje że to wkońcu zmieni nowy Prezydent o to kilka dowodów:park tradycji, park biznesu, autobus 222 zamiast normalnie jezdzić do JC z centrum to objeżdza całe Siemianowice i po po pół godziny jest dopiero na miejscu zamiast jezdzić jak logika wskazuje a z michałów prawie nikt nie jezdżi z centrum mnóstwo ludzi masakra.

Dziękuję za pomoc :).

miła

to składaj papiery, nie powinno byc problemu z przyjęciem skoro masz 3 lata doświadczenia. Obecnie rekrutuje chyba Randstad. Praca nie jest lekka a pieniążki raczej słabe, ale najlepiej przekonac się osobiście. Pozdrawiam

zainteresowana

Wykształcenie średnie. 3 lata pracowałam w firmie produkcyjnej na selekcji.

zainteresowana

Czy ktoś się orientuję, czy będą przyjęcia po nowym roku? Jestem młodą kobietą i chciałabym tam podjąć pracę.

miła
@zainteresowana

a co potrafisz? i jakie masz wykształcenie oraz doświadczenie? Przyjęcia są co chwila przez agencje bo jest straszny przemiał ludzi

zagłębiak

koordynatorzy spoko??? jak dla kogo ;/ mam odmienne zdanie na ten temat

TuTuTu

Praca łatwa przynajmniej na tzw. Finale zarobki pod agencja strasznie małe za cały miesiąc z setką 1550 lecz do 1750 szło wyjść z premią. Jeśli chodzi o zarobki to jak kto woli inny powie że to dużo inny że mało na magazynie zarabiałem 1200 więc progres jest poza tym praca tak jak napisałem łatwa i nudna robi się ciagle to samo jeśli umiesz wyżyć za 1500-1800 to polecam. Kordynatorzy też spoko team liderzy leszcze ale idzie z nimi pracować da się dogadać tylko nie dajcie sobą pomiatać.

lewchua

Tak kiedys na fiacie był raj, ale taraz jest normalnie jak reszta fabryki.

Patyk

Słyszałem o bardzo dobrych zarobkach w JC np. kobiety na fiacie chwaliły się kiedyś, że zarabiają po 3 tysiące na miesiąc i np. mechanik też.

balbina

witam od jutra zaczynam prace i chciałabym sie czegos wiecej dowiedziec na temat pracy.warunkow.czy praca jest ciezka llekka.czy na akord

sary

Liderzy są tylko po to aby rozdzielić robotę (odpowiedni ludzie na odpowiednie maszyny aby była norma - i jest cacy) kolejne 6godzin ucieczka lizać d-u.p.sk.o koordynatorkowi -bo mu się nudzi. Jak internet w biurze się znudzi to zebrania po kątach /stołówka/ II i III zmiana bo bateria w tel. padła. Im pracownik szybciej awansuje tym bardziej niekompetentny i bliżej kogoś z koryta

Madzia

2000 zł na łapke dostaniesz

Tosiek

Długo czytałem te wpisy i powiem że jedne mnie śmieszą drugie zasmucają inne są beznadziejne a są też takie na które w ogóle nie trzeba zwracać uwagi bo są poniżej poziomu.Pracuje jakiś czas w tej fabryce i tez wyrobiłem se swoją opinie.Zatem zaczne od podstaw..fabryka jak to fabryka , pracuje sie jak w każej innej i śmieszy mnie wpis Pana M który uważa za szczyt łaski że operator produkcji dostaje ubranie robocze rękawice i okulary ochronne panie M!! troszke zrozumienia czasów jakie mamy bo to nie czasy "ziemi obiecanej".Teraz o pracownikach którym nie chce sie pracować.. owszem zauważyłem takich i w pełni sie zgadzam że jest to problem ale takich ludzi powinno sie wyłapywać szybko i albo ich przywołac do szeregu albo nie przedłuzac umowy co w przypadku umów agencyjnych jest dość proste ,to powinni wyłapywać koordynatorzy w końcu to ich obowiązek.Teraz zwróce uwage na tzw liderów.. są to zazwyczaj młodzi ludzie którzy kiedyś dobrze zaiwaniali przy maszynach no i w nagrode zostali liderami ale nie tędy droga!! liderzy całkowicie nie spełniają swoich funkcji według mnie ponieważ lider powinien pomagać swojej grupie służyc radą i pomocą a nie popisywać sie swoimi umiejętnościami przed koordynatorami i "góra"a znam takich z doświadczenia.Praca owszem jest ciężka ale decydując sie na tą fabryke trzeba jak to ktoś napisał zacisnąć zęby i pracować wiec tu nic nowego.Na koniec o zarobkach.. owszem są niskie i nawet wykształcenie nie jest usprwiedliwieniem na takie kwoty ale cóż takie mamy realia w tym kraju więc dopóki sie nie zmienia nic nie zrobimy. Najbardziej mnie denerwują kewestie podejścia do pracowników agencyjnych w tej fabryce- jeden przykład.. pracownik JC dostaje obiad za 5zł a agencyjny za 12zł wiec pytanie - mamy rożne żoładki? czy może pracujemy mniej wydajnie od innych? chyba nie wiec w/g mnie to nie jest fabryka rownych szans , nie wspomne o premiach i innych dodatkach na które pracownicy tymczasowi nie mają szans.To tyle naraziena temat JC Siemianowice, mógłbym jeszcze dużo ale ocene w inych kwestiach zostawiam innym zadowolonym lub niezadowolonym pracownikom JC a tym którzy myślą o pracy w tej fabryce pozostawiam czas na lekture i przemyślenia czy warto. Pozdrawiam pseudo liderów i wielce koorynatorów a także Pana M:-)

windykator

W jc zarobki pod firma sa spoko wczasy pod grusza socjalne na swieta, mikołaj , dziwi mnie tylko dlaczego jc potraca wieksze podatki i co roku dopłacam na rozliczeniu w skarbowce. Co do kadry zarzadzajacej to fakt 70% nie nadaje sie na te stanowiska. Lderzy liza dupe koordynatorom ale tak jest nie tylko w jc. Ludzie naprawde falszywi, gadaja z toba a na palarni obsmaruje cie jedna z druga ze sie przykro robi. Mimo wszystko trzeba zacisnac zeby i pracowac. Czy polecam? Owszem praca nie dla kazdego

iwm

nigdy wiecej, najwiekszy zyciowy błąd i zmarnowane lata;/

zzz

Dlaczego nie zwiększycie socialnego na święta te tabelki są juź przestarzałe.

Głównie chodzi o to że nie ma poszanowania przez przełożonych dla pracowników i ludzie są traktowani przedmiotowo,niech taki koordynator stanie na maszynie i niech pokaże wyrobienie a niech nie wymaga cudów biedne dziewczyny zaiwaniają z łapami owiniętymi szmatami żeby zrobić normę i co z tego,Za te pieniądze na 3 zmiany nie warto.

dzwon

robi tam u wos jeszcze Zdzichu koordynattor?

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.