Heavy Holding

Opinie o Heavy Holding

Welder 141

A jak jest z praco w Holandii -warto czy nie warto ,płaco czy nie płaco bo mam od nich propozycje - Nie ukrywam że ww.opinie troszeczkę mnie zniesmaczyły i zniechęciły ..moze wyrzucając samych pijaków ?

gość

Mikus to musisz się tam zatrudnić...ale na najniższej krajowej.Bo to co oni obiecują to bierz wielką poprawkę..A siedzieć od 8-16 to tak jak byś siedział w domu....

Hunter Jarzobków .

Mikuś to jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie o podejrzane reputacji i gdzie ją tak uznana za rzetelną firme ? A jesli juz jesteś zwiazany z to firmusią to dlaczego ta firma daje takie małe stawki i króciutkie zlecenia ?

lucki srucki

Ha ha heh lucki w gownie to chyba ty jestes. Wyplaty doszly i wszystko sie xgadza. Teraz pisza opinie osly co sie nawalily w niemczech i zostali zwolnieni. Przez degeneratuw teraz by nas wyrzucili z roboty wiec jakbym takiego dorwal to nie radze. Ludzie normalni wyjezdzaja do pracy za chlebem a nie sie nachalc jak dzikie swinie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Heavy Holding spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

andrev

mogą aplikować...i czekać na wypłatę miesiąc albo dłużej wynagrodzenie super - minimalna krajowa i obiecanki pracy za granicą tydzień lub nie, przez kolejną firmę i jeszcze przez niemiecką trzy dni tu dwa dni tu i zjazd do kraju a w biurze nic nie wiedzą

Nie daj sie wykorzystać

Ostatni wpis dotyczył tej śmiesznej agencji pracy ale został usunięty.Było tam dogłębnie opisane przekręty które stosuje ta Agencja i te panie tam zatrudnione.Macie przykład że coś jest tam nie tak ,skoro boją się czegoś i usuwają niewygodne wpisy.Teraz zaczynają pisać że zatrudniają od umiejętności.A dlaczego nie piszą ile można zarobić,jakie warunki,czy są urlopy...bo(nie ma)itp.Wielka ściema....omijać szeroko to .COŚ...NIE POLECAM Monterze i spawaczu,w tej agencji się nie zarabia,tutaj się traci...koledzy pozdrawiamy...

Welder

Nazwa "Heavy Holding"to chyba oznacza że są ciężcy do współpracy i ciężko się u nich pracuje za małe pieniądze.Czy Oni nie maj jakiegoś powiązania z Płockim a agencyjkami /tymi nie wypłacalnymi/ bo doszły mnie słuch że tak mam przyjaciół w tym mieście? Więc następna Agencja którą trzeba z dala ....szerokim ..Omijać ..

spawacz

Ogłoszenie Heavy Holding....zatrudni monterów konstrukcji....w Polsce.... ze znajomością języka Angielskiego.Parodia...To już nie z Niemieckim?.Przecież miały być wyjazdy,na długie kontrakty,właśnie tam.Koledzy,kolejna ściema ze strony tej firmy.Nie dajcie się nabrać.Szukajcie lepszych pracodawców,za lepsze pieniądze.Tutaj to zarobisz jedynie na budyń.NIE POLECAMY.

monter konin 2

Pracowałem w tej śmiesznej firmie i powiem jedno MASAKRA. Roboty nie mają ani w Polsce ani w Niemczech. Płacą w Polsce 15 zł/h w Niemczech 8e z tym że praca po 8 godzin 5 dni w tygodniu - Masakra. No i oczywiście kasa nigdy nie jest wypłacana w terminie, zawsze czekają na przelewy od kontrahentów - firma z brakiem płynności finansowej. Jeżeli ktoś uczciwy szuka pracy to nie tutaj - tu się nie zarabia tu się ma plecy bo miesiąc każą czekać za pracą a mimo że umowa o pracę jest - oczywiście od najniższej krajowej - to i tak nie wypłacają. I jeszcze jedno - mówią że najpierw trzeba się wykazać potem podwyżka i Niemcy - KOLEJNE KŁAMSTWO

montr-konin

popieram wpis z góry,gdyby nie Robert to kasa jak zawsze by była od humoru pani M. to on walczył o terminowe wypłaty miałem okazje z nim pracować i jest to konkretny człowiek wiedzę w zakresie pracy ma większa niż całość pseudomonterów w HH. Wszyscy powinni mu być wdzięczni bo do dziś niejeden by się jeszcze prosił o zaległa kasę,i nie zwolnili go za wódkę(osoba nie pijąca) ani za brak doświadczenia tylko sam nie przedłużył umowy z tymi kłamczuchami którzy żerują na ludziach pracownikach.nie polecam tej firmy żadnemu monterowi i spawaczowi

stacja koluszki

Odniosę się do analfabety,który oczernia pana Sendłaka...Gdyby nie on to nikt by nie miał wypłat na czas.To Robert,naciskał właścicielkę tej agencji pracy,(jak ktoś wcześniej napisał}panią M. żeby 10.siątego były pieniądze,bo ta pani wcześniej wypłacała kiedy jej się podobało. Dlatego on był nie wygodny,bo mówił prawdę.I myślę że ta pani nadal żeruje na pracownikach.Tylko BURASY i PIJAKI,popierają tę agencję..a oni ich..Robert trzymaj się,i super że walczyłeś o swoje. A poza tym uważam że Kobylnicę powinna odwiedzić INSPEKCJA PRACY....Nie polecam..zatrudnienia w H H...

spawacz-ślask

jak czytam te opinie to śmiech zgadzam sie z opiniami co do tej firmy miałem okazje popracowac tam miesiąc do pierwszej wypłaty i pozniej uciekłem sam by nie siedziec dalej w tym gównie,poczatek słodkie pierdzenie ze strony pań a potem wielkie zdziwienie wypłata najnizsza krajowa do 15 a reszte jak wyprosisz sie nie polecam tej firmy choc wszedzie w polsce taki syf..

Bla bla bla...

Śmieszna agencja ,pośrednictwa pracy.Tak się ona powinna nazywać...bo do nazwy jako FIRMA to jej jeszcze bardzo daleko. Niewolnictwo,i wyzysk już dawno się skończyło...NIE POLECAM...Potwierdzam wszystkie opinie pisane wcześniej odnośnie,stawek i pracy,w tej agencji.

buła

Robie nie narzekam i moge polecic, stawki sa rozne. najpierw sie trzeba wykazac a potem mozna negocjowac. wyplaty tak jak uistalone tak sa. pzdr

ramzes

witam nie bede sie rozpisywal ale piszac krótko nie polecam tej firmy-monter 15zl na godzine i to maks z czego polowa to-drukarz piekarz prace tu tydzien tam tydzien gdzie potrzeba niewolników do rozperdoluchy itd ...spawacze 25zl maks i tez lapani prosto z kursu .pani robi slodkie zapewnienia gdzie wyjazdy itd.tym kusi a ty potem siedzisz na robocie w polsce za psie pieniadze ktore sa wyplacane od kaprysu panitzn.od 10 do 30 kazdego miesiaca i to w ratach lub jak ludzie stana na strajk i domagaja sie kasy

Stacja.Koluszki

Heavy Holding,zatrudni ....dobrych.... spawaczy,za 22zł w delegacji,..śmiech na sali. Niech sami sobie robią.Dobry spawacz tam nie pójdzie! Na miejscu firma daje mi 30zł,na rękę. Ale desperaci na to pójdą a szef tej firmy,na to czeka,aż ktoś wpadnie w jego sieci.Nie polecam takiej firmy,o ile można to coś nazwać firmą. Nie dorabiajcie,szefów i prezesów,waszym kosztem.trzeba mieć,swoją ambicję i honor.A humorem ze strony tego Holdingu,jest to że praca,na... dłuższy czas... w UE. Wielka ściema. pozdrawiam spawaczy...

dzion

jakie stawki spawacze maja na zialalnosci ,i umowie jak ktos zatrudnia sie jako spawacz i nosi zlom to nie spawacz tylko pseldo spawacz

piotr

do użytkownika lenon ja akurat trafiłem na takie budowy w niemczech gdzie było dość cięzko ale tak jak wczesniej napisałem jesli sie niema innej opcji to trzeba zacisnąć zeby i jakos sie przemeczyc niewiem kolego jakie obecnie ma HH kontrakty i nieinteresuje mnie to ja pracuje w Norwegi na Stordzie i jestem bardzo zadowolony jesli masz ochote nawiązac wsp z HH to spróboj tylko dobrze sie dogadaj co do stawki Pozdrawiam

tomala

ja tak czytam te opinie anty i herosa to widze jakby pisaly to te same osoby, widocznie gosciu zes zalazl za skore i teraz pocisz sie na necie bo jakbys byl super pracownik to bys pracowal rano na robocie a nie o 9 rano wyisywal opinie ale na bezrobociu ma sie widocznie czas na glupoty. ja pracowalem w heavy i bylem na kontrakcie w tym roku w niemczech - wszystko bez zastrzezen dla mnie najwazniejsze jest ze jak pracuje to chce zeby kasa sie zgadzala i zgadzal asie zawsze wiec polecam. a na jakie stawki sie umawicie i sie godzicie to juz wasza sprawa - jak ci nie pasowala stawka to po co zes sie przyjmowal? a co do opini bolo i kwater to tez jest wazne na wyjazdach jak ktos czesto wyjezdza to wie o co chodzi. po kontrakcie zjechalaem na chate bo mi zona zachorowala wiec musialem popracowac blisko domu, ale teraz sie dogadalem z heavy i w styczniu juz moge wrocic i jak najbardziej wroce bo nie moglem na nic narzekac. na necie mozna wszystko wypisywac ale jak sie sami nie przekonacie to nie bedziecie wiedziec jak jest. pozdro dla ekipy z kwatery u "babuni"! chlopaki pamietacie nasza babinke??

bolo,heros anty,i inni...
@tomala

Kolego tomala...pragnę zaspokoić twoją ciekawość odnośnie pisania mojej opinii o godz .9tej rano. Otóż mam tel.z internetem,i mogę pisać o każdej porze i godzinie.I jeszcze powiem tobie tak...żebyś wiedział.Pracuje w spaniałej firmie w Norwegii z wyżywieniem .przez dobra firmę,za dobre pieniądze. Nie bedę się chwalił tobie za jakie...bo to nie w moim stylu.Pozdrawiam....miło..P.s. Pędzę już bo mam nockę...za którą jest dodatek...A ty jak masz czas to napisz....chętnie poczytam....

Heros

Potwierdzam co napisał ANTY...koleś Bolo pracuje miesiąc,albo dwa i już chwali,wszystko.Nawet podlizuje się szefowej.Najbardziej podobają się jemu ....busy,i kwatery. Myśle,że dotychczas chodził pieszo i mieszkał pod chmurką.Poza tym nie mam nic do monterów i spawaczy.Pozdrawiam ANTY...i twój wpis....

Zostaw merytoryczną opinię o Heavy Holding - Łódź

• Jak się pracuje w Heavy Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Heavy Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Heavy Holding