Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Opinie o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Ola

Temat deputatów, poruszany tak często na forum już mówi dużo o tej firmie. Deputat to wybrakowane produkty firmy ( worki na śmieci ' folie itd), które nie przeszły kontroli jakości i są rozdzielane po kilka szt miesięcznie pomiędzy pracowników. (usunięte przez administratora) Firma oszczędza na utylizacji a ludzie cieszą się że dostaną kilka rozpadających się worków. (usunięte przez administratora)

Ola2
@Ola

Mam parę pytań do Twojej wypowiedzi: 1.Temat był poruszany wielokrotnie, czemu zaczynasz ponownie, coś się zmieniło? 2. Co w tym złego, że firma oszczędza na utylizacji, czy to nie jest celem firmy (w życiu prywatnym to też jeden z celów)? 3. Co w tym złego, że ludzie cieszą się, że coś otrzymują? Sprostowanie do rodzaju produktów w deputacie. 1. Nie są to tylko wybrakowane produkty. 2. W to wchodzą produkty, które podlegają ogólnie kontroli. 3. Każdego dnia do kontroli przeznaczana jest pewna pula produktów (szczegółów można się dowiedzieć od przemiłych koleżanek/kolegów z kontroli jakości). 4. Do deputatu przeznaczane są różne produkty a ich jakość jest również zróżnicowana. 5. Osobiście nie trafiłam jeszcze ani razu na rozpadający się worek. 6. I ostatnia osobista wypowiedz: jakość tych produktów przewyższa jakość produktów dostępnych na polskich rynkach.

@Ola2

Hmm. Odpowiem na to tym że jakość produktów jest dość dobra, nawet lepsza niż te na rynku polskim ale zależnie który wór się weźmie to inne produkty,(usunięte przez administratora) Samo ostatnie deputowanie a otrzymać jeden papier do pieczenia lub stretch fioletowy ( który łatwij rozrywać) pozaginany by nie móc odwijać to porażka. "Propaganda sukcesu".

Ola
@Ola2

Co za bzdury. Zamiast płacić ludziom normalne stawki., mamucie ich możliwością otrzymania odpadów. Firma(usunięte przez administratora) jest bardzo nieuczciwa, źle traktuje pracowników i wyładowywanie normalnych opinii z portali tu nie pomoże. (usunięte przez administratora) Taką opinię mają pracujący, ale boją się że stracą pracę i wypowiadają się anonimowo.

Ola2
@Ola

Szkoda, że nie odpowiedziałaś na moje pytania. Przykro mi, że jesteś tak sfrustrowana. To jednak nie jest wina firmy. Ty wybrałaś tą prace i podpisałaś umowę, tak jak i ja wybrałam tą firmę i podpisałam umowę. Obie znałyśmy warunki. Pracuje tu ładnych parę lat. Brodnica to jednak miejsce gdzie jest wiele dużych firm. Spróbuj może w innej firmie wynegocjować lepsze warunki. Zakładam, że jesteś odpowiedzialnym, zaradnym, mądrym i pracowitym człowiekiem więc nie powinnaś mieć z tym problemu. Nie chce Cię atakować, ale też, proszę nie wypowiadaj się za ogół pracowników tej firmy, bo nie każdy się z Tobą zgadza, a na pewno nie ja.

Magdalena
@Ola

Czy coś poza tymi workami się dostaje? Chociaż paczki dzieciom na święta, czy gruszowe?

@Magdalena

Paczki dla dzieci na święta, na święta i wakacje pieniądze, premia za niechorowanie, tanie obiady na stołówce także z tym jest spoko.

Ilona
@Ola

A tak z ciekawości, to firma ma dużo tych produktów, które nie przeszły tej kontroli jakości? Wiesz może?

Majster

Inflacja rośnie tak szybkim tempem że zakład powinien podwyższyć pensje . Nie oszukujmy się każdy pracownik powinien dostać minimum 60 groszy teraz . Dobre i kilka złotych więcej do wypłaty .

kropka
@Majster

moge zapytać jakie sa wynagrodzenia w Cofresco? minimalna plus premia? jak jest na stanowskach biurowych ? płace atmosfera ?

Wiesiu
@kropka

W Biurach szału nie ma. Na produkcji więcej zarobisz. Pracownik biurowy nie jest doceniany. Co jakiś czas Ktoś z biur odchodzi.

Brodnica

Pracuję tu długi czas i chciałabym poruszyć temat wyżywania się na innych . Czy jak przychodzi ktoś nowy to myślicie kobiety tak ten post kieruje do Was szczególnie bo zachowujecie się jak byście były Paniami świata więc pytam Was jak można gnębić kogoś i się na kimś wyżywać , bo się uczy co dopiero . Nie wiem czy to tak fajnie jak ktoś przez Was płacze , bo jest słabszy niż Wy . Czy Wy też wszystko ogarniałyście od razu ? Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był ? Co chwila w tej firmie są takie sytuacje . Bądźcie ludźmi . Mam nadzieję , że wreszcie ktoś zajmie się takimi sytuacjami , bo to już przechodzi ludzkie pojęcie co tu się dzieje .

Joanna
@Brodnica

Hmm a może by to po prostu zwrócić uwagę bezpośrednio tym "kobietom"? Próbowałeś? Albo pogadać z przełożonym. Natomiast z innej beczki czy możesz wskazać jakie są plusy zatrudnienia tu? Zastanawiam się nad złożeniem cv. Z góry dziękuję:)

Brodnica
@Joanna

W tej firmie nie jest to takie proste jak piszesz. (usunięte przez administratora). Plusy są takie , że praca nie jest ciężka . Oczywiście większość ludzi jest w porządku . Zarobki nie powalają , ale nie ma co narzekać w tych czasach .

@Joanna

Racja. Zwrócić uwagę??? Przecież kobiety pracujące już kilka lat mają takie mniemanie o sobie że ho ho. Nowego gnoją jakby już od już musiał pracować jak one. Oczywiście zdarzają się normalni ludzie i to niezależnie od płci które mają problem z samym sobą, podpierdzielają i zrzucają robotę na nowych ale najgorsze to są kliki powstałe przez lata. Sam doświadczyłem że odbierająca zjechała mnie bo czegoś nie potrafię zrobić a jak operator mi odpowiedział że mam rację i "nie przejmuj się" to jednak zauważyłem że trzeba mieć twarde (usunięte przez administratora)bo inaczej jeżdżą ile w duszy gra. Ogólnie atmosfera jest dobra, jedynie nie można dać się "starym wyżeraczkom" bo uważają że są ważniejsze niż LIDER. |No ale to niestety w każdym zakładzie tak jest ---->(usunięte przez administratora)Tylko dlaczego osoba odbierająca ( czyli pomoc dla operatora ) może być taką (usunięte przez administratora)

Olga
@Brodnica

Czyli z tego co piszesz gdyby nie to całe wyżywanie się to można jak najbardziej pracę tutaj polecić?

Osłabia mnie nagonka na stare pracownice a niech Ci nowi się wypowiedzą jak współpraca z nimi wygląda. Przychodzą do pracy najważniejsza jest kawa i papieros, na pracę mają wyrąbane, wybierają sobie lżejsze stanowiska pracy a stare pracownice muszą robić wszędzie, często jeszcze za was "pokrzywdzeni nowi pracownicy" i za stawkę jaka wy macie na wstępie. Ciekawe czy chciałbyście być na ich miejscu.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
Doświadczony

Praca jest okej, do ogarnięcia dla każdego chcącego. Płaca bez rewelacji, (usunięte przez administratora)

Fajnej, że firma ruszyła z karnetami na siłownię.

Stały pracownik

Pracuje tu długo, wiele przeżyłem tu i widziałem. Praca jest nieciężka, a płaca hmmm jak na produkcji.... Milionerem nie jestem. Dział produkcji polecam, innych zdecydowanie nie... (usunięte przez administratora)

Wiecie, czy Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Truk

Tak. I jeszcze play station 5 I gogle VR.

Sprawiedliwy

Fajny, rozwijający się zakład, jednak nie we wszystkich sprawach pracownicy traktowani są równo i sprawiedliwie. Pierwsza sprawa to fatalny system podwyżek. Rozumie go tylko dyrektor, a przynajmniej tak twierdzi. Próbował on wytłumaczyć tą sprawę już kilka razy, jednak dalej nie ma o nim żadnych konkretnych informacji. Kierownicy działów robią przez to co chcą i to nie najlepsi pracownicy, a ich ulubieńcy dostają największe podwyżki. Pracownik który się stara i radzi sobie dużo lepiej na swoim stanowisku dostaje połowę takiej podwyżki, choć jak zapewnia sam kierownik jest on bardzo zadowolony z pracy przez niego wykonywanej. Druga bardzo niesprawiedliwa sprawa dotyczy wydawanych deputatów. Co kwartał wydawany był większy deputat dla pracowników produkcji, a pracownicy biurowi mogą co miesiąc zabrać do domu 15szt wybranych przez siebie produktów. Kiedyś deputat na produkcji były naprawdę duże, jednak przez ostatnie kilka lat znacznie zmalały. Teraz pracownik biurowy zgarnia przez kwartał praktycznie dwa deputaty pracownika z produkcji, gzie wybiera sobie naprawdę przydatne produkty, a nie dostaje jak na produkcji w większości rolki bezużytecznego stretchu. Pracuję tu już prawie 10lat na produkcji i przez to, że w tym roku nie wiedzieć czemu jeden deputat dla pracowników produkcji nie został wydany zabrakło mi już podstawowych produktów z zakładu (worków na (usunięte przez administratora) papieru do pieczenia). Zaznaczę tu, że z nikim się nie dzielę i nie sprzedaję tych rzeczy. Wiem, że sprawa była już poruszana na radzie zakładowej i ludzie z biur jak lwy bronili takiego systemu deputatów, bo są po prostu w nim bardzo do przodu. Dyrektor nie chce zgodzić się na wydawanie wszystkim pracownikom wybranych produktów, przez co dalej znacznie faworyzuje jedną grupę pracowników. Jest to mega niesprawiedliwe i bardzo nie podoba się większości ludzi w zakładzie. Zostawiam komentarz z tymi dwiema drażliwymi sprawami, bo wiem że dyrektor przejmuje się opiniami internecie, a że jest też porządnym człowiekiem liczę, że udowodni to i tym razem i w końcu rozwiąże je uczciwie.

@Sprawiedliwy

Za czasów dawnych zmianowych nie było takich cyrków i niesprawiedliwości, teraz osoby które potrafią najwięcej pracują za pięciu

biurowy3
@Sprawiedliwy

Dla mnie system wynagrodzeń jest w miare jasny. ale nie znam go jeśli chodzi o produkcje wiec niechce sie wypowiadać. Co do deputatu, chyba masz nie pełne informacje, możemy brać 10 szt produktów a nie 15. Nie wiem skad masz taką informacje. Jeśli nei weźmiemy przepada on i koniec.

Produkcjaa
@biurowy3

Czyli nie masz jednak 2x więcej deputatu, ale myślę że jednak dalej jest to więcej niż ten jeden worek na 3 miesiące. Ty wybierasz sobie 3szt worków na (usunięte przez administratora) na miesiąc, ja tyle dostaje na 3 miesiące i nie mogę wybrać sobie pasującego mi litrażu, najczęściej są to śmieszne 20l. Nie jest to sprawiedliwy podział.

biurowy3
@Produkcjaa

Być moze masz racje. nie orientuje się dokłądnie jak to u Was wyglada. Jeśli jest jednak coś do poprawienia, może zaproponujcie jakieś rozwiazanie. jak to zoptymalizować. Może jak wyjdziecie z gotowym rozwiazaniem łątwiej bedzie dyrektorowi też to przeanalizowac. Wy najlepiej wiecie jak to wyglada teraz a co mogłoby Wam pomóc.

Czad

W cofresco zawsze jeden mądrzejszy robił za pięciu (usunięte przez administratora) wciśniętych po rodzinie albo po znajomości. Nie wiem skąd takie zdziwienie.

ktoś
@Sprawiedliwy

10 produktów. Piszcie prawdę albo nie piszcie nic jak macie okłamywać innych :) i wychodzi po 1 produkcie każdego produktu :)

@Produkcjaa

Co to za deputat? Chodzi o produkty firmy? Każdemu pracownikowi przysługuje? Nawet takim nowo przyjętym czy trzeba przejść okres próbny żeby się załapać?

Krzysiek lalaland

Witam. W jakim systemie zmianowym jest praca ? Czy praca jest bardzo ciężka ? Pozdrawiam

Jupiter
@Krzysiek lalaland

3 lub 4 zmiany, ciężka czy lekka hmm zależy od działu, czy też maszyny, a placa denna :)

Starszy
@Krzysiek lalaland

Dadzą cię na 4 brygady . Nie polecam dodatek marny za tą pracę w sobotę i niedzielę zakład obiecuje zwiększenie a i tak nie będzie podwyżki marne mają chyba że sobie dają to już lepsza dla nich podwyżka. A pracuje już 13 rok i to mój błąd !

@Starszy

Czterobrygadówka jest ciężka. Dają za to dodatek finansowy do wypłaty? A co z tymi podwyżkami? Myślisz że w tym roku dadzą coś więcej, bo wszytko drożeje to chociaż taka inflacyjna by się przydała, nie?

????

To przyjedźcie do Gotecu i sobie porównajcie to wtedy raczej mało osób by narzekało

Kierowca

Massssakkkrrra !!!! Od strony kierowcy jeszcze raz masakra nikt nic nie wie jeden kieruje do drugiego a ten do treciego ,najpierw pod jeden magazn potem okazuje sie ze to nie tu . Jestem tu 4 raz i za kazdym razem to samo .

Beata
@Kierowca

Czyli cyrk, można się chociaż trochę pośmiać! To zawsze jakiś plus :D

Majkel

Pozdro dla Pana Jarosława P oraz Andrzeja K operatorów BM ze zmiany C. Od byłego współpracownika, a obecnego kierowcy samochodu ciężarowego. Super operatorzy i koledzy. Majkel.

Bolo
@Majkel

To już nie mecenas!!!!

Co?

@Bolo

Aaaaa hahahaha no już nie mecenas. Pozdrawiam.

No już nie.

Niki

Jak myślicie kto w Cof jest liderem wśród plotkarzy i obgadywaczy? Takich osób nie brakuje z tego co słychać w tej firmie...

@Niki

no raczej SYGNALISTA

@msawko4

Sprawdź sobie w necie kto to jest sygnalista, jakie ma zadania, będziesz mądrzejszy

Chcieliście nowe to macie, nowy kierownik ogarnie wam taką pandemię tym że zamknął palarnie że głowa mała. Wychodząc na dwór palić z ciepłej hali to i Yeti by się rozchorował ani bluzy ani kurtki wam nie pomogą. Tyle fal palarnia była otwarta a teraz ??? :-)

Zippery

Za co dodatki dla niepalących ja się pytam??

@Zippery

Zawsze możecie rzucić palenie i brać dodatek ????

msawko4

Jak rzuciłeś to bierz se ten dodatek. A tak na marginesie to powinni wprowadzić dodatek za nie picie kawy kilka razy dziennie po kilkanaście minut. hahaha. zawsze można porzucić picie kawy lub (usunięte przez administratora) głupot.

@Zippery

za niepalenie. zdrowia więcej hahaha no i kurna mniej marznięcia.

@msawko4

Nie mierz wszystkich swoją miarą nie każdy siedzi pół dnia na papierosie i nie każdy chodzi na kawę pięć razy dziennie dodatek i tak nie jest adekwatny do waszego latania na fajkę więc nie bulwersuj się tak

Zadowolony

Dziękuję że robicie testy na COVID to duży plus że dbacie o pracowników

Szukam

Witam, czy na start praca tylko przez tą(usunięte przez administratora) agencje ? Chodzi o pracę na magazynie.

Te karnety na siłownię to chyba słaby pomysł ...

Miejmy nadzieję że jak pojawił się nowy kierownik to w końcu będą podwyżki normalne jak się należy stażowe itd bo troszkę cienko my to widzimy (usunięte przez administratora)

Kamil

To czekacie na nowego przełożonego? Kiedy ma przyjść do pracy? A te podwyżki to o ile więcej będzie? Kilka setek?

Jancyk
@Kamil

Nic się nie zmieni ????

Pozytyw

Firma jak firma…jak się chce pracować to się pracuje…zarobki oki…załoga oki…????

@Pozytyw

Nie wysiliłeś się zbytnio pisząc opinie. Wszystko jest dla ciebie oki? Napisz z czego najbardziej jesteś zadowolony? Może to dobra wypłata co?

Zostaw merytoryczną opinię o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.