Opinie o Laxo Care Sp. z o.o. w Poznań

Firma LAXO Work współpracuje z liderami branży przemysłowej w Polsce i za granicą. Obecnie intensywnie poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacza konstrukcji stalowych. Dzięki bogato rozbudowanej współpracy z naszymi partnerami, znajdujemy dla naszych pracowników dopasowane miejsce pracy. Pomagamy w zaadaptowaniu się w nowym otoczeniu.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laxo Care Sp. z o.o. w Poznań

Robert

A opiekunki maja wysokie wynagrodzenie ?

Barbara
@Robert

Stawki może Pan podejrzeć na ich stronie albo Facebooku, podają przy każdej ofercie. Ja jestem zadowolona, to już 3 rok współpracy leci. Zawsze też załapie się na bonus świąteczny czy za polecenie koleżanki. W porównaniu do innych agencji, dla mnie tutaj stawki są o wiele lepsze, a sztele mniej wymagające.

Tesia

Pieniążki zawsze na czas, koordynatorki zawsze są pod telefonem w razie podbramkowej sytuacji. Agencja zapewniła środki bezpieczeństwa, także mam maseczki, rękawiczki i płyn do dezynfekcji.

@Tesia

Co z tego że zapewniali te rzeczy skoro całe te pieniądze mogli przeznaczyć na nasze wypłaty. Płacą śmieszne pieniądze za naszą ciężką pracę i co gorsze jeszcze kłamą z bonusami. Miałam w tym roku dostać premie za wakacje i co, do dziś nic nie dostałam. To był mój ostatni wyjazd z laxo.

Tesia
@Monika

Mi tam bardziej zależy na bezpieczeństwie i własnym zdrowiu, czego żadne wyższe wypłaty nie są w stanie zrekompensować. Także kto, co lubi.

To dobrze
@Tesia

ze zapewniaja srodki czystosci! ja na kazdy wyjazd wydaje niemala kwote, bo rodziny niemieckie maja duze opory przed zaopatrzeniem swoich seniorow a opiekunke w narzedzia pracy:/ czy ktos moze powiedziec jak w tej firmie wyglada test na covid?

Czy Laxo Care Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Wiola

Jeśli mają odpowiednie kwalifikację i znają język niemiecki to oczywiście. Ja tak zaczynałam 2 lata temu.

Irenka

Śmiało można jechać z tą firmą na zlecenie. Umowa jest czytelna, bez żadnych kruczków. Pieniądze się zgadzają, wybierają dobre sztelle. W razie problemów koordynator jest pod telefonem.

@Irenka

Potwierdzam, też mam dobre doswiadczenei z ta firma. Nie mam nic im do zarzucenia. Starają się, dbają, interesują opiekunkami.

@Kasia

mam pytanie, co w sytuacji, gdy opiekunka bedac na zleceniu zachoruje i test na covid wyjdzie dodatni? powrót do domu? kto zaplaci za test i kwarantanne?

Wystarczy, że poczytasz na stronie Ministerstwa Zdrowa na ten temat, albo w sieci w innym sprawdzonym źródle lub przedzwonisz do Służb Sanitarnych. Wszystko zależy czy jesteś na gewerbie, na niemieckiej umowie o pracę czy na umowie zleceniu / umowie o pracę z polską firmą? Tego nie doopowiedzials, wiec ciężko mi udzielić Ci odpowiedzi an to pytanie. Trzeba na pewno śledzić na bieżąco, bo to się zmienia.

@Kasia

chodzi oczywiscie o zwykła umowe-zlecenie, zusowa:)

Brałeś udział w rekrutacji do Laxo Care Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Laxo Care Sp. z o.o.?

Beata

Warunki są bardzo dobre. Wszystkie informacje mają na swojej stronie więc nawet nie musisz dzwonić, żeby dowiedzieć się czegoś więcje. Chociaż ja szczególnie polecam kontakt z biurem w Nowej Soli. Super koordynatorki tam sa.

Jadwiga

Polecam te firme jest wszystko Ok Nigdy mnie nie zawiodla. Wyplata na czas, pomocne koordynatorki.

Aga

Jedyny zarzut to wyplaty nigdy nie sa na czas .na umowie mam wyplate do 10 kazdegomiesiaca, ale jeszcze nigdy nie distalam w tym terminie .zawsze jest okl.12,13

@Aga

Aga, z tego co wiem to jezeli w umowie jest zapis, ze wyplata jest do 10 kazdego miesiąca oznacza to, ze najpóźniej tego dnia wynagrodzenie musi zejść z konta firmy. Wina jest raczej po stronie banku i zaksięgowaniem tego przelewu u ciebie. Ja mam w mBanku a robie czasem przelew sunowi to jak w weekend robie to syn ma u siebie dopiero w poniedziałek popołudniu bo ma inny bank niż ja.. ja tez pracuje w laxo care i zawsze mam wyplate na czas. podoba mi sie tu.

Czy Laxo Care Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Aga

Umowa zlecenie.

Lila

Podpowie mi ktoś jak przedstawia się sprawa ze znajomością języka obcego? Czy organizują jakieś kursy?

Zośka
@Lila

Oczywiście, organizują kursy językowe i są one bezpłatne.

Vxhdjs

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Nie jasne warunki wynagradzania. Nie ma żadnych zwrotów kosztów. Wynagrodzenie przelewane jest nie terminowo tzn po 10 i po 15. Niekiedy trzeba wykonać serię telefonów zeby zostaly jakiekolwiek środki przesłane- za prace wykonana. Bardzo duza rotacja pracowników wśród opiekunek i administracji.

Judyta
@Vxhdjs

w każdej agencji gdzie pracują opiekunki jest rotacja. Nie każdemu się taka praca podoba i zwyczajnie rezygnują. Po 2 latach już przywykłam. Co do wynagrodzenia to przez okres jaki pracuje w firmie dosłownie raz się zdarzyło że nie dostałam pieniędzy na czas, a dzień później, ale zostałam o tym poinformowana. standardowo jest dzień, dwa przed terminem.Żadnych telefonów nigdy z ponagleniem nie wykonywałam. Jedynie do koordynatorki jeśli nie wiedziałam co zrobić w danej sytuacji

opiekunka
@Vxhdjs

co też Pani za głupoty pisze. Zawsze podróż zorganizowana i opłacona. Nigdy jeszcze za to nie zapłaciłam. Rotacje w opieunkach pewnie są, ale myślę, ze jak w każdej takiej firmie. Administracja - jak sięgam pamięcia ta sama. No chyba, ze jakaś Pani ma urlop macierzyński, to wtedy na zastępstwo pojawia się ktoś inny.

Izabela
@Vxhdjs

Od listopada pracuje w agencji, jestem zadowolona z podejścia do opiekunek przez koordynatorów. Koleżanka mnie poleciała i dostała w zamian 500 złotych premii. Sztella i podopieczny bez zarzutu. Senior jest chodzący.

Justyna

Jak się współpracuje z agencją? Czy dobrze organizują warunki bytowe a granicą?

Aleksandra
@Justyna

Warunki są godne. Nie ma problemów z kontaktem. Wypłata na czas, sztelle wybierają dobre i sprawdzone. Jeżdże z nimi już dłuższy czas i nigdy nie zdarzyła się sytuacja którą bym mogła opisać jako neagtywną

Grażyna

Może ktoś słyszał czy agencja potrzebuje aktualnie opiekunek za granicę? Jaki poziom języka trzeba mieć?

Aneta
@Grażyna

Możesz spróbować w laxo care na pewno miejsce dla nowej opiekunki się znajdzie ;) język niemiecki jest mile widziany. Jak nie potrafisz to nie problem organizują kursy i się nauczysz. Pozdrawiam.

Anonymous

UUU co ta ma być wyzysk 5 lat temu ile oni płacili i jak wyzyskiwali 1000 e i do widzenia nie polecam nikomu tej agencji chociażby za to jak traktują opiekunki ktoś pisze że ma takie stawki pytanie tylko czemu firma sama takie bzdury wypisuje sobie, Podnieść prezencje której nie ma od dawna. Tyle ofert a nikt się nie kwapi do jazdy .

Janinka
@Anonymous

Jak traktują opiekunki? Pracuje kilka lat i nigdy nie poczułam się że ktoś mnie źle tarktuje. jest wiele gorszych agencji. Poza tym gdyby mi się nie podobało to bym zrezygnowała a już sporo pracuje.

Maja

@Edyta, myślisz, że pracodawca oferuje tylko jeden rodzaj umowy, czy Ty nie chcesz być zatrudniona na umowę o pracę? Możesz powiedzieć, jak często są oferowane bonusy pieniężne? Czy masz jakieś porady dla potencjalnych kandydatów?

@Maja

zlecenie mi wystarczy. Na przykład masz bonus na święta, ja poleciłam koleżankę na opiekunkę i za to również dostałam dodatkowe pieniądze. Nie mam rad, rekrutacja odbywa się w 4 krokach i nie jest to nic trudnego. Jak się do tego nadajesz to na pewno zaproponują Ci współpracę

Maja

@BożenaNi Dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Lexo Care. Chciałabym spytać o ważną kwestię, którą jest ubezpieczenie. To w przypadku wyjazdów jest szczególnie ważne. Co mogłabyś o nim powiedzieć?

BożenaNi

1500 euro miesięcznie na rękę dostaję, organizują dojazd praktycznie pod dom klienta, nie muszę się o nic martwić. W razie jakichś problemów na miejscu na bierząco się kontaktuję z moją koordynatorką - Panią Joanną. Z wypłata się nie spóźnili. Często dostaję od nich fajne gadżety - plecak na podróż, poduszkę. Polecam przedzwonić i się dopytać o szczegóły.

Maja

@Anonymous Za to jak traktują opiekunki, czyli jak? Ponadto, nie zarzucaj, proszę, że to firma sama sobie wystawia opinię, gdyż każdy ma prawo takową napisać. To, że masz inną opinię na temat pracy w firmie Laxo Care, nie znaczy, że każdy musi mieć taką samą. Dlatego prosiłabym Cię o więcej informacji dotyczącej opisanych przez Ciebie sytuacji.

Maja

@Edyta, czy bonusy są w formie pieniężnej, czy to na przykład bony świąteczne, paczki? Nie ma możliwości przejścia na umowę o pracę? @Judyta, a czy jesteś zadowolona z oferowanych warunków? Z Twojego wpisu wynika, że pracodawca jest warty polecenia. Jakie masz jeszcze spostrzeżenia na ten temat?

Judyta
@Maja

Jak najbardziej jest warta polecenia. Ale to musisz sama się przekonać. Jest dużo gorszych agencji niestety, a tu o Ciebie dbają i nie jesteś pozostawiona sama sobie.

@Maja

Bonusy są w formie pieniężnej. Póki co nie jestem na umowie o pracę, nie wiem czy to się zmieni.

Maja

@Judyta, piszesz, że pracownicy nie są pozostawieni sami sobie- w jaki sposób się to objawia? Czy firma kontaktuje się często z opiekunkami, pomaga w załatwianiu formalności? Wyjaśnij proszę, jak to wszystko wygląda, będzie to cenna wskazówka dla tych, którzy wahają się nad przesłaniem CV.

Maja

Czy ten pracodawca zapewnia swoim pracownikom dobre warunki? Czy gwarantuje transport do pracy albo też zwraca jego koszty? Jaki rodzaj umowy oferuje? Może pracownicy, którzy polecili inne osoby, otrzymują premie? Dajcie znać, jak wygląda aktualna sytuacja.

@Maja

WAeunki są dobre raczej sprawdzają każdą sztellę przed wyjazdem opiekunki żeby nie było zaskoczenia. Zatrudniona jesteś na umowie zlecieniu. A bonusy są. Całkie sporo np na święta

Zostaw merytoryczną opinię o Laxo Care Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Laxo Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laxo Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laxo Care Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laxo Care Sp. z o.o.