Opinie o Laxo Care Sp. z o.o. w Poznań

Firma LAXO Work współpracuje z liderami branży przemysłowej w Polsce i za granicą. Obecnie intensywnie poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacza konstrukcji stalowych. Dzięki bogato rozbudowanej współpracy z naszymi partnerami, znajdujemy dla naszych pracowników dopasowane miejsce pracy. Pomagamy w zaadaptowaniu się w nowym otoczeniu.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laxo Care Sp. z o.o. w Poznań

Maja

@Vxhdjs, wiesz może, z czego wynika duża rotacja pracowników tych działów? Czy pracodawca od początku zatrudnienia oferuje umowę o pracę? Można skorzystać z kursów językowych? Jak częste są opóźnienia w wypłatach?

Podpowiedzcie jak się dostać do agencji?

anna78
@Zainteresowany

Dojść jest sporo. Na stronie internetowej jest formularz. Ale wiadomo najlepiej bezpośrednio. Tutaj masz numer telefonu +48 61 666 2993 , polecam pytać o Panią Malinę z biura w Ostrowie, bardzo rzeczowa i konkretna kobieta. Zawsze też można się przejść osobiście do biura, w sieci powinny być namiary adresowe.

Monikaz

W porządku agencja. Wcześniej pracowałam w innej nie dość, że nie było żadnego kontaktu z koordynatorami to pieniądze o wiele mniejsze i sztele bardzo kiepskie. A tu jest dobrze.

Maja

@marcela44 czyli wszystkie warunki zaproponowane przez agencję Laxo Care w Polsce się potwierdziły? Ale napisałaś w sumie, że jesteś zadowolona. Co było Ci potrzebne do pełnej satysfakcji z wyjazdu? Może to będzie wskazówka dla agencji, co wprowadzić dla przyszłych jej pracowników.

Brałeś udział w rekrutacji do Laxo Care Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
marcela44

To był mój pierwszy wyjazd ale w sumie jestem zadowolona. Wywiązali się z kontraktu, senior był w takim stanie jak mówili przed wyjazdem, nie wymagali ode mnie żadnych dodatkowych prac domowych. Czas na szteli nawet szybko zleciał.

Maja

@ruda jeżeli przeliczając to na standardy płacowe w Polsce to jest to bardzo duża suma i myślę, że to dobrze, że firma Laxo Care w należyty sposób chce wynagrodzić swoim pracownikom święta bez najbliższych. Dużo osób się zdecydowało zostać na święta w pracy?

Maja

@Izabela wspominasz o premii świątecznej i innych bonusach w Laxo Care. Możesz napisać jakie czasem zdarzają inne bonusy? Co swoim pracownikom oferuje firma? @ruda jak bardzo różni się wynagrodzenie opiekunki w święta od przeciętnej pensji? Dużo osób decyduje się zostać za granicą w święta?

ruda
@Maja

W bonusie świątecznym mam 300 euro więcej, sporo koleżanek zostaje na szteli na święta, żeby właśnie dodatkowo dorobić. Umówmy się, takie pieniądze piechotą nie chodzą.

ruda

Idzie tu godziwe pieniądze zarobić. W tym roku nie wracam na święta, bo extra pieniądze dopłacają dla tych co zostają. W moim wieku w polsce w życiu bym tyle nie wyciągnęła

Izabela

Pracowałam w kilku agencjach tego typu ale w laxo oferują przyzwoite warunki. Pani Magda z laxo zazwyczaj w 3-4 dni organizuje mi pracę, zarobki na dobrym poziomie – nawet 1500 euro wyciągam i kontakt wporządku. Teraz na święta dostałam premię świateczną. Przyda się na pewno. Czasami też inne bonusy są.

cruella

Nie każą działalności zakładać jak niektóre agencje. Da się nieźle zarobić, a czlowiek nie jest na miejcu zdany sam na siebie i to bardzo cenię. Szanują opiekunki, nie traktują jak tanią siłę robczą z której trzeba każde euro zedrzeć. Wystarczy spojrzeć na ich facebooka – ile akcji mają co chwilę biorę udział. W porównaniu z innymi polskimi realiami, niebo a ziemia.

hanna

Mają sporo ofert w zależności od tego na ile zna się język. Pojechałam z podstawową znajomością niemieckiego, a zorganizowali kurs i mogłam się podciągnąć. Kilka razy już z nimi jeździłam i nie można narzekać, a na święta dają sporą premię, nawet w radiu o tym teraz głośno.

Maja

Gdyby któraś z Was poszukiwała pracy opiekunki w Niemczech to w Laxo Care znajdziecie wiele ofert z dopasowaniem do waszej znajomości języka niemieckiego http://laxocare.pl/oferty-pracy/

Maja

Wyjechałeś do pracy za pomocą Laxo Care? Chętnie poznamy Twoje doświadczenie ze współpracy z firmą. Czego mogą oczekiwać osoby korzystające z jej usług?

andrzej

no ja widziałeś właśnie ogłoszenie na spawacza konstrukcji stalowych, co odbiega od wcześniej wspominanych ofert :) ciekawe czy umowa o pracę to pewnik

Zostaw merytoryczną opinię o Laxo Care Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Laxo Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laxo Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laxo Care Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laxo Care Sp. z o.o.