Opinie o Medicers Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Medicers Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Medicers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicers Sp. z o.o. w Warszawa

On

Zgadzam się z tym co jest wyżej na pisane Dyrektor tej placówki to chorą osoba . Prowadzi mobbing,gdzie w tych czasach to jest ,aż nie do pomyślenia . W tej przychodni to już każdy pracował i wie kim ta osoba jest . Prezes to tylko patrzy na to ,żeby pieniądze się zgadzały. O wszystkim wie i nic z tym nie robi .. Omijać dalekim łukiem.

@Pracodawca
@On

Jest mi bardzo przykro, że nie miałam okazji usłyszeć tego wszystkiego bezpośrednio od osoby piszącej tę opinię. Jeśli jest jakiś problem każdy ma możliwość przyjść i o tym porozmawiać, aby wspólnie znaleźć rozwiązanie problemu. Mam nadzieję, ze jeśli ta osoba wciąż jest naszym pracownikiem, to pokaże odwagę i przyjdzie o tym porozmawiać, a nie anonimowo oczernia dyrekcję i pracodawcę, chociaż pewnie tak najłatwiej.

On
@@Pracodawca

Z panią to się nie da nawet żadnego problemu rozwiązać Jest pani osobą która manipuluje ludźmi Prezes zwolniła osobę która prawdę powiedziała o dyrekcji, że nagaduje na prezes firmy i dalej nic się nie zmieniło dalej tak jest ., nagabywanie na prezes jaka ona jest . siedzi dyrekcją na kamera tylko obserwuje kto co robi , kto z kim rozmawia . Jak coś nie wychodzi to wtedy dyrektor lata po Przychodni i swoje nerwy na pracowników wylewa . Na palcach nie da się zliczyć ile tu ludzi przez dyrektor odeszło . Prześladowanie pracowników na kamerach to też (usunięte przez administratora) .

On Nowy wpis
@On

Mam nadzieję ze kiedyś ktoś pójdzie do sądu z tym wszystkim. Ludzie odchodzą ale każdy przekazuje informacje jak tu jest . Rozmowa z państwem kończy się zwalnianiem pracowników bo tacy ludzie zawadzają . Nawet w tej pracy nie można rozmawiać z panią sprzątającą bo zaraz jest telefon . Brak spokojnych przerw . Pracy ponadto a jeszcze gadanie że nic się nie robi A jak skargi od pacjentów to personel winny nie pracodawca który ma mało ludzi do pracy .

Pracownik Nowy wpis

Bo tak jest

Pracownik Nowy wpis
@On

Myślę że teraz każdy zacznie pisać prawdę co przeżył w tej firmie

PK Nowy wpis

Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad rozpoczęciem pracy w tym miejscu naprawdę przeczytajcie opinie i przyjdzie na jeden dzień próbny, myślę, że od razu będziecie w stanie wyczuć panującą tam atmosferę. Lekarze, pielęgniarki oraz rejestracja powoduje, że to miejsce mogłoby być dobrym miejscem do pracy. Niestety renomę psuje sam właściciel oraz dyrekcja. Sprawdźcie ogłoszenie na portalach o poszukiwaniu rejestratorki, które bez przerwy jest umieszczane. W przeciągu 5 lat ponad 40(!!!) osób na jednym stanowisku. Szkoda młodych osób aby zaczynały pierwsze prace od takiego miejsca, zaś starsze, doświadczone szybko uciekną. To miejsce upada, a ma potencjał. Dodatkowo proszę sprawdzić cały Zarząd Spółki oraz opinie w ich innych firmach, tam to dopiero się dzieje.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były pracownik

26.03.2024 01:03

Były pracownikikona wywiad

Chcę się podzielić opinią o tym, jak wygląda praca w Medicers.

Były pracownikikona wywiad

Byłam zatrudniona jako rejestratorka medyczna.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Były pracownikikona wywiad

Nie, nie miałam takiej możliwości.

Były pracownikikona wywiad

Powód był taki: poszłam do głównej przełożonej, żeby opowiedzieć wszystko o tym, jak traktuje ludzi bezpośredni przełożony z tej placówki. I za to, że odważyłam się powiedzieć całą prawdę, zostałam zwolniona. Zgłosiłam, że bezpośredni przełożony potrafi bardzo poniżać pracowników i każdy, kto szedł tam na rozmowę, był przerażony i miał ściśnięte gardło, a finalnie to mnie zwolniono.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Od 1000 do 3000 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

1,5 roku.

Były pracownikikona wywiad

Dobry kontakt z lekarzami i pacjentami. Przykładałam się do swojej pracy.

Były pracownikikona wywiad

Brak zrozumienia i szacunku wobec pracownika.

Były pracownikikona wywiad

Super zespół i wiedza, jaką można było czerpać od koleżanek z pracy.

Były pracownikikona wywiad

Rzadko kiedy odbywały się jakiekolwiek szkolenia.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Były pracownikikona wywiad

W tej firmie nie było szans na rozwój. Firmie zawsze szkoda było przeznaczać środki na szkolenia dla pracowników.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Były pracownikikona wywiad

Między pracownikami - oceniam atmosferę jako bardzo dobrą.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Były pracownikikona wywiad

Bardzo źle. Jak wspomniałam, brakowało wyrozumiałości i szacunku.

Były pracownikikona wywiad

To, że bezpośrednia przełożona zawsze starała się rozbić dobry zespół. Gdy było dobrze, robiła wszystko, żebyśmy nie rozmawiali ze sobą, cały czas obserwowała nas na kamerach, nie mogliśmy z nikim rozmawiać. Cokolwiek zobaczyła, już dzwoniła do nas z upomnieniem. Praca w tej przychodni była jak kara.

Były pracownikikona wywiad

Miała być umowa o pracę, ale się tego nie doczekałam.

Byłpracownik

Niestety 90% pracowników, którym obiecuje się UoP jej nie otrzymało.

Były pracownikikona wywiad

Doradziłabym, żeby zmieniła głównego przełożonego placówki i stawiała na dobrych pracowników. Każdy, kto tam pracował, przekazywał do głównemu przełożonemu, ale nikogo to nie interesuje. Każdy, kto tu pracował, odczuł to na swoim zdrowiu.

(usunięte przez administratora) . Na rozmowie (usunięte przez administratora), że umowa zlecenie na 3 mc później umowa o pracę co jest (usunięte przez administratora). Pracownice zmieniają się co chwilę przez co jest bałagan w recepcji . Każda pracownica pracuje " po swojemu " i według swoich zasad . (usunięte przez administratora) Nawet Pielęgniarki są zszokowane co tam się dzieje . Najważniejsza informacja , na rozmowie jest informacja , że praca opiera się na systemie dwuzmianowym co jest kompletną bzdurą . Są dwie pracownice , które pracują tylko na ranki i żeby przyjść na ranek to CUD . I tak człowiek usłyszy , że ranki są cięższe ( co jest totalną (usunięte przez administratora)) bo i popołudniu się dużo dzieje . Jeżeli chodzi o przerwy w pracy , można praktycznie o nich zapomnieć . (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Medicers Sp. z o.o..
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o Medicers Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medicers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Medicers Sp. z o.o.
  • Tużycka 31