Laxo Care Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Laxo Care Sp. z o.o.

cruella

Nie każą działalności zakładać jak niektóre agencje. Da się nieźle zarobić, a czlowiek nie jest na miejcu zdany sam na siebie i to bardzo cenię. Szanują opiekunki, nie traktują jak tanią siłę robczą z której trzeba każde euro zedrzeć. Wystarczy spojrzeć na ich facebooka – ile akcji mają co chwilę biorę udział. W porównaniu z innymi polskimi realiami, niebo a ziemia.

hanna

Mają sporo ofert w zależności od tego na ile zna się język. Pojechałam z podstawową znajomością niemieckiego, a zorganizowali kurs i mogłam się podciągnąć. Kilka razy już z nimi jeździłam i nie można narzekać, a na święta dają sporą premię, nawet w radiu o tym teraz głośno.

Maja

Gdyby któraś z Was poszukiwała pracy opiekunki w Niemczech to w Laxo Care znajdziecie wiele ofert z dopasowaniem do waszej znajomości języka niemieckiego http://laxocare.pl/oferty-pracy/

Maja

Wyjechałeś do pracy za pomocą Laxo Care? Chętnie poznamy Twoje doświadczenie ze współpracy z firmą. Czego mogą oczekiwać osoby korzystające z jej usług?

andrzej

no ja widziałeś właśnie ogłoszenie na spawacza konstrukcji stalowych, co odbiega od wcześniej wspominanych ofert :) ciekawe czy umowa o pracę to pewnik

Zostaw opinię o Laxo Care Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laxo Care Sp. z o.o.