Opinie o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BALTIC WORKFORCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BALTIC WORKFORCE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

macias

Wszystko było na czas, nigdy nie było opóźnień w wypłacie.

Damian
@macias

a na miejscu Polacy czy ludzie z innych krajów też? chodzi o kwestie dogadania się i czy nie ma to wpływu na podział pracy

@Damian

W moim przypadku i Polacy i Duńczycy, ale to zależy od oferty bo kumpel pracował przy rolnictwie i byli też ludzie z innych krajów.

@Damian

A co do samego podziału to jest ustalone wszystko i nie ma cudów że jeden robi za kilku

lobo

Profesjonalne podejście do tematu. Godny pochwalenia proces rekrutacji. Na miejscu dobrze wszystko zorganizowane.

praszko

dobra kasa, pieniadze sa, ludzie znosni, umowa bez chaczykow

Ofert sporo mają, sam myślę teraz jechać, bo umowę mam do połowy maja tutaj w Polsce. Ktoś coś konkretnego poleca? Robiłem przy budowach, remontach, na gospodarstwie różne naprawy, ale też przy uprawie.

jaccero
@Adam

Ja robiłem przy budowie i było ok. Kilku Polaków, spoko atmosfera, ekipa zgrana to jakoś szło.

Brałeś udział w rekrutacji do BALTIC WORKFORCE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Anita Filosek

Dzień dobry pracowałam w firmie Baltica niestety nie zostałam ubezpieczenia wylądowałam w szpitalu i musiałam sama za szpital zapłacić bo firma nie płaci za Ciebie ubezpieczenia uważajcie nie polecam tej firmy nawet nikt nie bierze za to odpowiedzialności wszyscy mają cię w (usunięte przez administratora) nie odpisują i nie potrafią odpowiedzieć dlaczego nie zostałam ubezpieczenia pracując u nich

Sławomir
@Anita Filosek

Chodzi ci o ubezpieczenie zdrowotne i składki? Każdy pracownik sam musi płacić za leczenie czy nie informują o tym przy zatrudnieniu i wychodzi to dopiero w takich sytuacjach jak twoja?

artur

Jakie zarobki, bo kiedyś byly58 koron,,?

Grażyna

Bardzo dużo tu opinii o pracy, którą zaoferowała wam firma, fajnie, że wam się podoba :) Ja jednak szukam kogoś, kto pracuje w firmie, ale w dziale HRu :) Jak aplikowaliście do firmy? Niestety widzę same ogłoszenia dotyczące wyjazdów itp, a nie co do samej pracy bezpośrednio dla firmy. Może dacie znać jak warunki, wynagrodzenie?

Iceman

Warunki normalne. Da się w każdej kwestii dogadać. Mi to odpowiada.

Wako

Koordynatorzy ogarnięci ludzie i da się z nimi normalnie dogadać. Sama oferta spoko, kasa lepsza niż w Polsce, na miejscu zarówno Polacy jak i osoby z innych krajów.

Łuki
@Wako

Racja, da się normalnie dogadać i w razie problemów otrzymać pomoc.

Łuki

Bardzo dobra obsługa, wszystko na najwyższym poziomie

Artur

Jako pierwsze moje doświadczenie to powiem szczerze, że jestem pod mega dużym wrażeniem jakie firma na mnie wywarła. Myślę że będę aplikował bo mam umowę tutaj w Polsce do końca kwietnia.

Pracownicy agencji byli bardzo pomocni i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania w sposób profesjonalny.

Maja

Hej, myśle czy nie wyjechać z nimi do pracy na magazyn do Danii, ale tak czytam warunki i mam kilka pytań. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to zależy im, żeby mieć własne zakwaterowanie, a jeśli nie ma to można wynająć u nich. Tylko uwaga, wtedy mieszka się 60 km od miejsca pracy. Wydaje się to mega daleko. Jak rozwiązują wtedy kwestie dojazdu do zakładu? Samemu trzeba ogarnać czy podstawiają busa?

Radek

Moje doświadczenie z tą agencją jest dobre. Pracowałem przez kilka agencji i ta zdecydowanie najlepsza.

Nikt
@Radek

Masz może numer bezpośredni do biura bo nigdzie nie ma , jak się skontaktować z nimi ?

Bartek

Ktoś widział oferty co mają na FB? Polecacie wyjazd z nimi? Na co zwrócić uwagę przy ofertach?

Olo

Spoko oferty mają i też czarno na białym jest podane jak z kasą itp. Jak komuś pasuje to śmiało można jechać. Ja się zdecydowałem i nie żałuję.

Arek

Planuję wyjazd na okres kwiecień-czerwiec/lipiec. Myślicie że jest szansa się dostać?

Paw3l
@Arek

Sprawdz oferty ale na spokojnie powinno się udac

Damian
@Arek

Pewnie że na kwiecień lajtowo. Przecież dopiero początek marca. Ja dograłem szczegóły w jeden dzień, a pojechałem w kolejnym tygodniu.

Blacko
@Arek

Na spokojnie ogarniesz wyjazd. Ja wszystko załatwiłem w trzy dni. Łącznie z dogadaniem wszystkich szczegółów.

Robert
@Arek

Popatrz na aktualne oferty ale na pewno tak! jak dla mnie to naprawę rzetelna i konsekwentna firma. Polecam

Michal

Baltic polecił mi znajomy który już od pewnego czasu z nimi jeździ i jak na razie jest spoko, bo w sumie jakby nie patrzec to załatwili dosłownie wszystko. I bardzo dobrze współpraca się zapowiada.

Maciek

Widziałem ofertę na (usunięte przez administratora). Ktoś tak próbował się tam dostać?

Błażej

Praca ok, dobrze mi się tam pracowało i nie narzekałem.

Zostaw merytoryczną opinię o BALTIC WORKFORCE - Gdańsk

• Jak się pracuje w BALTIC WORKFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy BALTIC WORKFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 590.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BALTIC WORKFORCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 483 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BALTIC WORKFORCE