Opinie o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BALTIC WORKFORCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BALTIC WORKFORCE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Arnis

jest dobrze, na miejscu zgodnie z tym na co sie dogadywaliśmy

Lidia

Troszkę się wyłamię, bo mnie interesuje praca jako etatowiec w agencji. Kilka lat temu szukała ona Koordynatora HR, osoby z komunikatywnym angielskim, do pracy częściowo w Trójmieście, a częściowo w Danii. Czy jest możliwość podobnego zatrudnienia teraz? Jakie w ogóle są możliwości pracy rekruterskiej w agencji?

Baltic Workforce
@Lidia

Dzień dobry. Pani Lidio proszę o bezpośredni kontakt. Numeru chyba nie mogę tutaj podać ale łatwo go znaleźć na naszej stronie internetowej :) Pozdrawiam i do usłyszenia Tomasz Malona Baltic Workforce

Maciek

Dobra praca :) Zdecydowanie polecam

Arek
@Maciek

A jak długo czeka się na wyjazd? Czy jest szansa załatwić to szybko czy trzeba jakoś mega wcześniej ustalić szczegóły?

Polecam tę agencję. Jest dobrze na miejscu. Fajne pieniądze.

Brałeś udział w rekrutacji do BALTIC WORKFORCE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Jacek

Jezdze z nimi dłuższy czas i jest spoko. To co na miejscu pokrywa się z tym co w ofercie co w przypadku innych agencji nie zawsze się sprawdzało.

radek

Polecam tą Agencję. Działają profesjonalnie. Mila i pomocna obsługa.

Łukasz

Polecam, wyjazd z Baltic okazał się opłacalny

Tobis

Polecam współpracę z firmą Baltic. Rzetelna firma i kompetentni pracownicy.

Patryk

Wyjazd opłacalny, normalna umowa, ludzie z którymi idzie się dogadać w każdej kwestii.

Gaco

Byłem z nimi już 4 razy (Dania). Trzymają się ustaleń i nie ma problemów z kasą. Do zobaczenia w lutym/marcu bo teraz fucha w Polsce się trafiła na parę miesięcy.

Krychaa19
@Gaco

Potwierdzam, w Danii najlepsza robota , z Baltikiem sie oplaca jezdzic, ja tez sie wybieram zaraz na kolejny wyjazd

Karmo

Jak dla mnie dobrze zarówno jeśli chodzi o kasę jak i warunki na miejscu. Byli zarówno Polacy jak i Dunczycy. Roboty sporo jak to na gospodarstwie ale jestem zadowolony

Oleg
@Karmo

Trzeba mieć doświadczenie?

Michal
@Oleg

To zależy od oferty niektóre beż doświadczenia a inne z kilkuletnim. Więc to już kwestia jaka oferta.

remek
@Oleg

Ja jechałem bez doświadczenia ale to chyba zależy od oferty i stanowiska. Ogólnie polecam.

Aga

Czy oferty pracy dla kobiet też są?

Koniu
@Aga

Warto sie z nimi bezposrednio kontaktować,może się coś znajdzie akurat . Ja ich bardzo polecam , pracowalem juz z wieloma agencjami pracy ale baltic zdecydowanie wygrywa

janek

Dobrze jest . Wszystko zapewnione o nic nie trzeba sie martwić . Robota normalna i dobrze płatna

Sebek

Idealna agencja do współpracy pod każdym względem. Wyrozumiałość, rzetelność i świetne podejście.

Iwo

Polecam wyjazd z Baltic. Trzymają się ustaleń i nie ma problemów z kasą.

Bogos

Sprawdzona oraz zaufana agencja

Jaroo
@Bogos

Zgadzam się. Dobre warunki ogarniają. Duży plus za ludzkie podejście do kandydatów i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków.

Jaroo

Moim zdaniem jest dobrze. Kompletne i precyzyjne informacje odnośnie miejsca i czasu pracy oraz jej warunków.

Łukasz

Byłem z nimi trzykrotnie i za każdym razem wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Jacek

Z Baltic jezdze od 2020. Warunki mają dobre, oferty ciekawe, ludzie na miejscu też w porządku. A co do szczegółów to można wszystko sprawnie ustalić.

Pawel

Wyjezdzalem juz ze 4 razy z różnymi agencjami i firmami do pracy za granice do rożnych miast, jednak Baltic zorganizowal caly wyjazd najlepiej, przez co wyjazd byl bardzo efektywny i oplacalny. Nie "wypaliłem sie" a jednak mam chęć jeździć ciągle. Kasa się zgadza więc tak trzymac

bedi
@Pawel

Zgodze sie u mnie to samo. Solidna umowa to podstawa a nie wszedzie taka daja. W baltic wszystko jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o BALTIC WORKFORCE - Gdańsk

• Jak się pracuje w BALTIC WORKFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy BALTIC WORKFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 589.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BALTIC WORKFORCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 550, z czego 482 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BALTIC WORKFORCE