Opinie o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BALTIC WORKFORCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BALTIC WORKFORCE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Grandis

Agencja była profesjonalna i kompetentna, gotowa pomóc i odpowiedzieć na moje pytania.

Krzysiek

Cieszę się, że skorzystałem z usług agencji pracy, ponieważ znalezienie odpowiedniej pracy na własną rękę byłoby dużo trudniejsze i bardziej czasochłonne.

Jacek

Baltic zasługuje na rekomendacje z wielu powodów, ale ja dziękuję miedzy innymi za stuprocentową pomoc w wyjezdzie i zaangazowanie.

Ilona

Drodzy, a może nie tylko zrekrutowani tutaj są? Chodzi mi o stanowisko HR Project Coordinator, względnie Manager. Jakie stawki w polskim oddziale są do wzięcia lub wynegocjowania? Widziałam jedynie, że PC 2 lata temu miał je określone w granicach 5,2 - 6,2 tys. zł brutto, ale jak wszyscy wiemy inflacja, kryzys, podwyżki w wielu firmach. Może i tutaj poszły w górę?

Brałeś udział w rekrutacji do BALTIC WORKFORCE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Damian

Za mną dwa wyjazdy z Baltic. Oba oceniam 10/10. To co oferowali to miałem. Na pewno pojadę jeszcze wiele razy.

Czy w BALTIC WORKFORCE zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Luka

Jakie oferty polecacie?

Bartek
@Luka

Ogolnie to wszystkie są solidne. Ja pracuje przy budowach.

Albert
@Luka

Polecam iść na rozmowę, personel agencji pracy był przyjazny i życzliwy i zaoferowali mi kilka stanowisk.

Olek

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w szukaniu dla mnie idealnego stanowiska. Dzięki Baltic znalazłem pracę, która jest dla mnie idealna pod każdym względem. Polecam

Dawid

Współpraca z Baltic była niezwykle udana i owocna. Firma nie tylko spełniła moje oczekiwania, ale również przekroczyła je w imponujący sposób. Ich profesjonalizm przekładają się na super pracę, zarobki i sam pobyt za granicą. Firma zawsze była gotowa wysłuchać moich sugestii i dostosować się do moich potrzeb. Każdemu polecam

Kamil Styk

Dla osób, które preferują elastyczne rozwiązania zawodoweto baltic oferują możliwość podjęcia tymczasowej pracy. To doskonała opcja dla studentów, osób poszukujących dodatkowego źródła dochodu lub tych, którzy chcą zdobyć nowe doświadczenia zawodowe. Polecam wyjazdy z nimi:)

Bartek

Czesto oferują programy szkoleniowe i rozwojowe, które pozwalają pracownikom rozwijać swoje umiejętności zawodowe. To ważne, szczególnie dla osób, które chcą awansować w karierze lub zmienić ścieżkę zawodową. Bardzo polecam każdemu kto się jeszcze waha

Jacek

Baltic to dla mnie numer jeden. Mają dostęp do szerokiej bazy danych ofert pracy co ułatwia znalezienie odpowiedniej pozycji zawodowej. Jestem mega zadowolony z ich oferty, oby tak dalej

Kordi

Baltic jest świetną agencją pracy ,oferują dodatkowe korzyści, takie jak ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne czy programy motywacyjne. To dodatkowy atut dla pracowników i wpływa na ich satysfakcję z pracy. Polecam, najlepsza agencja z jaką współpracowałem

Przemek

Jakie są zarobki?

iggy
@Przemek

To chyba zależy gdzie i na jakim stanowisku będziesz pracować. Dla osób szukających tymczasowej pracy lub elastycznego harmonogramu, baltic jest idealnym rozwiązaniem. Oferują różnorodne stanowiska o różnym wymiarze czasu pracy, co pozwala dostosować pracę do indywidualnych preferencji i potrzeb. Polecam

Igor

Pracownicy baltic mają wiedzę i doświadczenie w identyfikowaniu idealnych kandydatów dla różnych stanowisk. Dzięki temu mogą znacznie skrócić proces rekrutacji, znaleźć pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i dopasować ich do konkretnych wymagań firmy. Bardzo polecam współpracę, agencja znalazła dla mnie pracę bardzo szybko, i do tego super dopasowaną do moich umiejętności.

Andrzej L.

Miałem przyjemność współpracować z Baltic, była to absolutnie fantastyczna przygoda. Ich profesjonalizm i zaangażowanie w znalezienie odpowiedniej pracy dla mnie przerosły moje oczekiwania. Doradcy personalni byli bardzo kompetentni i zawsze gotowi udzielić mi wsparcia i porad na każdym etapie procesu rekrutacji. Dzięki nim udało mi się znaleźć pracę, która idealnie odpowiada moim kwalifikacjom i preferencjom. Polecam tę agencję wszystkim poszukującym pracy!

Karol S.

Dziękuję Baltic! Agencja zapewniła mi wsparcie i pomoc w procesie rekrutacji - od początku do końca :) Pomogli mi w przygotowaniu profesjonalnego CV i listu motywacyjnego, udzielali wskazówek dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej i przygotowali mnie do sukcesu. Dzięki ich pomocy czułem się pewnie i przygotowany na każdą sytuację podczas rekrutacji. Super, polecam Karol Solecki

Baltic byli niezwykle skuteczni w znalezieniu pracy dla mnie w krótkim czasie. Już po kilku tygodniach od złożenia wniosku o pomoc, byłem zatrudniony w miejscu, które spełniało moje oczekiwania. Ich szybkość działania była imponująca.

Weeko

Jadę w przyszłym tygodniu po raz trzeci z Baltic. Od samego początku wzorowa współpraca i nie ma się do czego przyczepić.

Bożena
@Weeko

A czy sam musisz dojechać do miejsca pracy, czy organizują transport do Danii? Sporo jest opinii o zarobkach, a mnie interesuje ile potrącają za kwaterę, no i czy pensja jest co miesiąc czy wypłacają co tydzień?

MAREK

W Danii za mniej jak 160 koron brutto nie oplaca sie robic biorac pod uwage podatki.JAK WIDZE NIEKTORE OGŁOSZENIA ZA 130 KORON TO SIE ZASTANBAWIAM KTO ZA TAKIE STAWKI JEZDZI DO DANII.NAPRAWDE 130 KORON W DANII TO JEST CZYSTY WYKORZYST CZLOWIEKA

Zostaw merytoryczną opinię o BALTIC WORKFORCE - Gdańsk

• Jak się pracuje w BALTIC WORKFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy BALTIC WORKFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 589.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BALTIC WORKFORCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 550, z czego 482 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BALTIC WORKFORCE