Opinie o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BALTIC WORKFORCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BALTIC WORKFORCE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Foxx

Oby więcej takich agencji - pewni, sprawdzeni, do tego na miejscu można liczyć na pomoc, nie zostawią z problemem tylko od razu wyjaśnią go przez co mozna spokojnie robić swoje

Jacek

Pracownicy agencji są życzliwi i zawsze gotowi służyć pomocą.

Dawid

Pomagają z formalnościami, nie kręcą i nie bajerują tylko rzeczywiście pomagają. Mi to odpowiada i dlatego dwa razy już nimi jechałem a trzeci wyjazd planuję powoli.

@Dawid

Do jakiej pracy wyjeżdżałeś? Powiesz coś jeszcze z jakim formalnościami pomagają? Chodzi o umowę i załatwienie zakwaterowania? Jak są jakieś problemy na miejscu to też masz dobry kontakt i w razie co wsparcie?

Znalazłam interesującą, niestety przedawnioną ofertę pracy jako Koordynator HR. Z opisu wynikało, że to praca w Gdańsku, 4-5 miesięcy zaś w Danii, gdzie miało się do dyspozycji auto służbowe. Czy agencji zdarzają się podobne oferty dla duńskich klientów (niekoniecznie z branży FMCG)? Szukam możliwości wyjazdu tam i pracy w HR, stąd ciekawość :-)

Brałeś udział w rekrutacji do BALTIC WORKFORCE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Dają solidne zatrudnienie i warunki są ok.

Bartek

Warunki pracy dobre, ekipa w porządku, idzie się z każdym bez problemu dogadać. Początki miałem takie trudniejsze bo z innej branży totalnie przyszedłem ale minął miesiąc i już dawałem radę bez problemu.

Darej

Dwa razy byłem w Danii z nimi raz w 2021, teraz w tym roku drugi raz. Dobre pieniądze, praca wcale nie jest jakaś bardzo ciężka, a kasa moim zdaniem jest w porządku.

Kajtek

Fajne oferty pracy, dobra kasa, ludzie na miejscu w porządku, polecam

Kamil

Na ten moment jedna z lepszy opcji na wyjazd do pracy za granicę.

Kacper

Wyjeżdżał ktoś do Danii na zbiór czosnku? Jak wrażenia, polecacie, co wam się nie podobało lub odwrotnie?

@Kacper

Byłem w tamtym roku przy zbiorach i praca jest dobra. Ekipa w porządku, roboty sporo ale w porównaniu do podobnych prac np. w Belgii co byłem to tutaj w Danii lepiej. Może było mniej Polaków niż myślałem, ale to nie wiem czy jakiś duży problem.

Lolek
@Paweł

Powiesz z czym jest lepiej jak masz porównanie? Chodzi o ilość pracy czy zarobki? A jak kwatery? Standard ok? Wystarczy komunikatywna znajomość angielskiego?

Mirek
@Kacper

Agencja pracy Baltic to prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Są nie tylko efektywni, ale także bardzo ludzcy w podejściu do kandydatów. Doceniam ich transparentność w całym procesie rekrutacyjnym i stałą gotowość do udzielenia pomocy. Dzięki nim poczułem, że moja kariera zawodowa jest w dobrych rękach. Z całą pewnością wrócę do nich, gdy ponownie będę szukał nowych możliwości zawodowych.

@Mirek

Co dokładnie masz na myśli z tą transparentnością w procesie rekrutacyjnym? Mówili od razu jakie warunki pracy itp? Długo to w ogóle się czeka na jakąś decyzje o zatrudnieniu? Bo nie wiem czy składać CV.

Jak się pracuje z ludźmi z BALTIC WORKFORCE?

Krzysiek

Kiedy pierwszy raz skontaktowałem się z agencją pracy Baltic, nie byłem pewien, czego się spodziewać. Ale już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że trafiłem w dobre ręce. Drużyna Baltic nie tylko pomogła mi znaleźć idealne stanowisko, ale także zapewniła wsparcie na każdym etapie procesu. Szczególnie doceniam ich transparentność, uczciwość oraz poświęcenie. Dzięki Baltic czuję, że moja kariera zawodowa znalazła nowy kierunek. Zdecydowanie polecam

Edzia
@Krzysiek

Jeśli oferta nie przypadnie do gustu to można śmiało o tym poinformować i będą szukać czegoś nowego? Piszesz o wsparciu podczas rekrutacji, dokumenty wysyłane są przez agencję?

Romek

Szczerze ? Nie spodziewałem się że proces szukania pracy może być tak przyjemny i efektywny. Ich indywidualne podejście, poświęcenie czasu na zrozumienie potrzeb i aspiracji sprawiły że czułem się ważny i doceniany. Dzięki ich wsparciu miałem możliwość uczestniczenia w szkoleniach. Baltic to nie tylko agencja, to zespół ludzi, którzy naprawdę dbają o Twoją karierę

lolek

Baltic to prawdziwi eksperci w dziedzinie rekrutacji;) Dzięki ich wsparciu nie tylko szybko znalazłem nowe stanowisko, ale także przeszedłem przez cały proces z minimalnym stresem. Konsultanci w Baltic wykazują się niezwykłą uwagą ,słuchają Twoich potrzeb i dostosowują oferty pracy tak, aby były one idealne dla Ciebie.

Blazej W

Współpraca z agencją pracy Baltic okazała się jednym z najlepszych decyzji ! Od pierwszego kontaktu czułem że jestem traktowany z szacunkiem a moje doświadczenie i umiejętności są doceniane :-) Konsultanci są bardzo profesjonalni, mają szeroką wiedzę na temat rynku pracy i zawsze dostarczają aktualne oferty, które są dopasowane do mojego profilu. Zdecydowanie polecam

Roman

Agencja pracy Baltic okazała się być jednym z najlepszych wyborów jakie miałem okazję podjąć w swoim życiu zawodowym. Od pierwszego kontaktu czułem że traktują moje potrzeby z pełnym profesjonalizmem. Zespół jest dobrze przygotowany i zawsze gotowy pomóc w każdym etapie procesu rekrutacji. Dzięki Baltic, nie tylko znalazłem wymarzone stanowisko, ale też poczułem, że moje umiejętności i doświadczenie są naprawdę doceniane. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć agencję, która poświęca tyle czasu na indywidualne podejście do klienta. Serdecznie polecam!

Amadeusz

Moje doświadczenie z agencją Baltic przeszło moje najśmielsze oczekiwania. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć agencję, która tak bardzo dba o interesy swoich kandydatów. Baltic nie tylko pomógł mi w znalezieniu idealnej pracy, ale również przeprowadził mnie przez cały proces rekrutacyjny, oferując wsparcie na każdym kroku. Jestem nieskończenie wdzięczny za ich pomoc i z pewnością polecam ich usługi każdemu

Agencja pracy Baltic to godny zaufania partner w dziedzinie rekrutacji. Dzięki ich doświadczeniu i profesjonalizmowi, wiele osób znalazło satysfakcjonujące miejsca pracy. Współpracując z Baltic, można liczyć na jasne i transparentne procesy, a także na indywidualne podejście do każdego kandydata. Ich dedykowany zespół nieustannie dąży do łączenia prawidłowych osób z odpowiednimi stanowiskami, co przekłada się na sukces zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznej i rzetelnej agencji pracy.

Bartek

Umowa konkretna, człowiek wie na czym stoi. Jak poszły u mnie w robocie zwolnienia to sporo ludzi pojechało właśnie z nimi, nie trzeba było jakoś mega długo czekać.

gapek

na miejscu dobre warunki, fajna kasa, ludzie z ktorymi idzie sie normalnie dogadac, praca dobrze usystematyzowana

@gapek

A jak warunki mieszkaniowe? Masz osobny pokój czy kilka osób w jednym? Jest darmowe wi-fi? Dojazd do pracy zapewniony czy ty masz blisko i nie potrzebowałeś?

gapek

w trzech jestesmy, wifi zapewnione, mam zaraz obok robote

gapek

tutaj co ja jestem to pojedynczych nie ma, ale z racji że ze znajomymi pojechaliśmy to też inaczej niż obcy ludzie, chociaż nie mogę narzekać bo z innymi dosyc szybko kontakt sie zlapalo

Appis

U nas też trzypokojowe, dobre wyposażenie, internet jest, pracę mam zaraz przy kwaterach

Hotik

Moim zdaniem agencja ok. Jasno, konkretnie i bez ściemy. Wiedziałem na co się pisze i co będzie na miejscu. O samej firmie dowiedziałem się od brata który jechał z nimi w 2021.

Hotik

Widzę że odpowiedziałeś ma mój komentarz co do Baltic. No ogólnie co do rozliczenia to było tak jak w umowie. Bez kombinacji. Stawka w umowie pokrywa się z tym co się dostaje.

Febo

Warunki finansowe jak i mieszkaniowe godne polecenia. Na miejscu wszystko z godnei z tym co w ofercie. Zaskoczeń nie było.

Julek

Jakie oferty polecacie? Myślałem o pracy w szklarni, na farmie albo ogólnie w rolnictwie. Ktoś był lub jest?

lukitos
@Julek

ja robilem na szklarni, warunki moim zdaniem ok, jest sporo roboty ale idzie to ogarnac, w porownaniu do podobnej roboty co mialem wczesniej w belgii to tutaj jest zdecydowanie lepiej

Jacek
@Julek

Na szklarni jest spoko. Myślałem że bedzie nie do ogarnięcia a się okazało że na spokojnie dałem radę.

Grandis
@Julek

Praca na szklarniach jest ok. Wcześniej byłem w Belgii i Holandii i tam człowiek ledwo wyrabiał, a tutaj tej roboty jest sporo ale jest na tyle zorganizowana że człowiek nie zajeżdża się jak koń po westernie.

Zostaw merytoryczną opinię o BALTIC WORKFORCE - Gdańsk

• Jak się pracuje w BALTIC WORKFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy BALTIC WORKFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 589.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BALTIC WORKFORCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 550, z czego 482 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BALTIC WORKFORCE