DSV International Shared Services Sp. z o.o.

Opinie o DSV International Shared Services Sp. z o.o.

Xyz

Małe szanse na rozwój Praca monotonna ale jeśli ktoś nie ma oczekiwań to będzie zadowolony. Płaca poniżej rynkowej.

???

(usunięte przez administratora) Ja wciąż pracuje Niedługo to się pewnie zmieni Nie jest źle ale zero benefitow prócz owoców raz w tygodniu Na pewno są lepsze korporacje Opieka zdrowotna jest Ale poziom jest niski. Jest Multisport Ale to jest chyba standard nawet w lidlu. Praca zdalna z domu? Proszę nie żartować. Ona istnieje tylko ba papierze.

Moja opinia jest jak najbardziej negatywna, a z tygodnia na tydzien coraz bardziej zaczynam myslec o odejsciu. Mamy w tym momenie 12.03 gdzie Koronawirus szaleje, ludzie dookola z innych firm pracuja z domu, natomiast moj manager ma do mnie pretensje i pyta mnie z jakiej racji chce wziac dwa DWA dni Home office. Moze z racji globalnej pandemii? Widocznie ten powod nie byl wystarczajacy, gdyz mimo mojego tlumaczenia, ze jezdze zatloczona komunikacja na mordor, nie spotkalo sie to z przychylna mi reakcja. U nas Home Office w praktyce nie ma. Angielski jest rowniez tylko dla osob ktore maja niski poziom, gdzie jesli cos tam mowisz, sklasyfikuja Twoj poziom na wystarczajaco dobry, aby na zajecia nie uczeszczac. Opieka medyczna? Jest, ale w powornaniu z innymi firmami mamy chyba z 6 specjalistow w bezplatnym pakiecie ( nie zaliczam specjalistow dla dzieci). Ta firma to (usunięte przez administratora) i odradzam aplikowania do niej, a obecnym pracownikom zycze wytrwalosci!

Drogi „Pracowniku” polityka Home Office jest zatwierdzona i funkcjonuje od dawna i jak zasady jej towarzyszące, o czym już na etapie rekrutacji informuje zespół HR. Praca zdalna jest możliwa za zgodą bezpośredniego przełożonego w ustalonej (w polityce wewnętrznej), liczbie dni. Oczywiście w nawiązaniu do panującej obecnie sytuacji w Polsce jak i na świecie, pewne zmiany w systemie pracy również zachodzą, lecz stopniowo. Powołany sztab kryzysowy spotyka się codziennie, aby podejmować jak najbardziej odpowiednie i adekwatne (do zmieniającej się sytuacji), działania. Informacje są przekazywane codziennie drogą mailową do wszystkich pracowników. W kwestii pakietów Medicover – oferujemy naszym pracownikom kilka pakietów do wyboru z różnych zakresem usług. Pakiet podstawowy jest bezpłatny dla naszych pracowników.

@DSV International Shared Services Sp. z o.o.

Większość pracowników DSV ISS pracuje w tym momencie zdalnie, zależnie oczywiście od możliwości biznesowych. Osobom, które muszą się pojawiać w biurze zostało zaproponowane dofinansowanie do komunikacji prywatnej, aby uniknąć podróżowania środkami komunikacji publicznej.

Yyy
@DSV International Shared Services Sp. z o.o.

Wow reakcja na sytuację dość powolna. U nas ludzie z dnia na dzień - na samym początku - zostali poproszeni o pracę z domu. Bardzo niefajnie.

@Yyy

Powolna? Pracujemy z domów od 16go marca (część zespołów od 13go). Reakcja w pełni zgodna z sytuacją.

Wszystko się zgadza

Powiem tyle pewnie budynek na A U nas jest to samo... Po kryzysie szukam pracy.

Xyz

Jakie zarobki na stanowisku Młodszy Analityk finansowy?

@Xyz

Jest to informacja poufna. Zespół rekrutacji zawsze pyta się o oczekiwania finansowe kandydatów, jeżeli mogą one zostać spełnione na interesującym kandydata stanowisku proces rekrutacji może być kontynuowany. Jeżeli również kandydat spełnia, towarzyszące stanowisku, wymagania komeptencyjne zostaje zaproszony/-a na dalszy etap rekrutacji.

Po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej udzielają Państwo informacji zwrotnej osobie ubiegającej się o pracę?Czy oddzwaniacie zarówno przy odpowiedzi pozytywnej, jak i negatywnej?

@Marcin

W ciągu 2 tygodni od dnia rozmowy kwalifikacyjnej nasi kandydaci powinni się spodziewać informacji zwrotnej. Oczywiście mogą zdarzyć się czynniki to opóźniające na przykład nieobecność (chorobowa, urlopowa) osób decyzyjnych, w takich sytuacjach też staramy się to informować.

Rybak

Olbrzymia rotacja, cały czas idzie rekrutacja na te same stanowiska. Odszedłem po 7 miesiącach (tyle trwa okres probny) i dobrze zrobiłem. Kierownictwo w Polsce bardzo słabe, skupia się na udowadnianiiu swojej niezgodności. Oczywiście trafiają się sensowni ludzie ale jak są ogarnięci to szybko uciekają. Nie szanują specjalistow, wola zatrudnić nowego niż zatrzymać obecnego - dla mnie to bardzo dziwne. I wracamy do onboardingu - nieustajacego ;)

Dadi
@Rybak

Jakie są zarobki? Pierwsza umowa jest zleceniem?

@Dadi

Witaj DADI, Informacje o widełkach płacowych są informacjami poufnymi. Pierwsza umowa zazwyczaj jest umową o prace na czas określony, na 7 miesięcy. Kolejna umowa może być również na czas określony bądź już nieokreślony. Umowa zlecenie najczęściej obowiązuje w przypadku staży i praktyk.

Były Pracownik

Jeśli marzysz o kiepskiej atmosferze, ciągłych nadgodzinach (usunięte przez administratora) ta firma jest właśnie dla Ciebie!

marek
@Były Pracownik

Witam masz morze adres meilowy do ksiegowośći DSV W POLSCE Dziękuje za pomoc

Ewelina

Czy ma ktoś może kontakt do niemieckiego oddziału DSV? Chodzi mi o księgowość i dział płatności, wiem że mają biura w PL, ale na warszawski tel nie ma szans się dodzwonić. Kontakt drogą mailową to też porażka... Czy miał ktoś z tym oddziałem jakieś doświadczenia?

@Ewelina

Do polskiego oddziału NIGDY nie można było się dodzwonić, wielokrotnie w ciągu ostatniego roku podejmowaliśmy próby skontaktowania się z DSV w Warszawie. Jeszcze ani razu nikt nie podniósł słuchawki, można w najlepszym wypadku kontaktować się na niemiecki email, przy czym skargi na Polaków nie odnoszą żadnego skutku.

HHS

Pracuje prawie 3 lata już. Bardzo mieszane uczucia. Zależy czego się szuka w pracy. W firmie DSV ISS panuje ogólnie bałagan, jak się dobrze ustawić to można zupełnie nic nie robić i nikt tego nie zauważy ???? Kasa wpada zgodnie z umową więc pod tym względem jest ok. Bardzo słaba atmosfera, pseudo management polski ma bardzo niewiele do powiedzenia więc skupia się na uzasadnieniu swojego istnienia. Do Polski pchają najgłupszav robote, mi się akurat przypadkowo trafił ciekawy projekt więc ciągne jeszcze ale 6 miesięcy max tu wytrzymam. Lokalizacja na Mordorze/ Domaniewska, teraz będzie przeprowadzka na Marynarska - mi akurat nie przeszkadza. Zdecydowanie nie polecam

Klaudia

Wysłałam do tej firmy CV z 6 razy. Za każdym razem kandydatura rozpatrywana, a kontaktu brak. Ogłoszenia pojawiają się co chwilę. Czy ktoś wie czy one są aktualne czy wystawione tylko dla ściemy? Odnoszę wrażenie, że nawet nikt nie zajrzał do CV. P.S aplikowałam do księgowości

Hej
@Klaudia

Ja zostałem zaproszony, mimo że nie mam dużego doświadczenia zawodowego, więc być może kwestia leży w Twoim CV? Ogólnie nie polecam, nigdy nie byłem na mniej profesjonalnej rozmowie rekrutacyjnej.

Klaudia
@Hej

Jakby problem był w moim CV to nie byłaby rozpatrywana a raczej odrzucona :) Jak dla mnie to jakaś ściema. Dzisiaj tez widzę mnóstwo ogłoszeń.

Hejka
@Klaudia

Hm do mnie też odzwonili mimo że w moim CV jest niezły pierdzielnik

zainteresowana
@Hej

Naparwde nie masz czego zalowac. Byla, na rozmowie rekrutacyjnej i testach. Pracy nie mam, poniewaz mam "zbyt wygorowane oczekiwania finansowe". Podalam kwote taka jak w konkurencyjnej firmie :/Widac, ze brakuje im ludzi bo ciegle kogos poszukuja , stawki mocno ponziej sredniej warszawskiej.

aonaona
@zainteresowana

To prawda. Szukaja wciaz ludzi, ponieważ nikt nie chce pracowac za grosze, które dają. Lepsze zarobki są w lidlu niż tam na stanowiskach biurowych. Nie masz czego załować, a ja sama zaczynam szukać pracy po nowym roku.

miska ryzu
@zainteresowana

@zainteresowana Miałem to samo. Przeszedłem testy jezykowe itp.. Proces rekrutacyjny byl naparwdę miły i profesjonalny. Zadzownili do mnie po 2 dniach i stwierdzili, ze niestety nie moga zaoferowac mi wynagrodzenia ktore negoclowalem na rozmowie....pracy nie dostalem. Bylem sklonny nawet obnizyc swoje oczekiwania o 500 zl.... nadal byly zbyt wygorowane, praca chyba dla studentow lub desperatów bez doswiadczenia. Naprawde slabe warunki , a przeciez to duza skandynawska firma a nie zaden "Janusz biznesu".

Obecny
@zainteresowana

Poszukują ludzi, gdyż chcą znależć idiotę, któy będzie (usunięte przez administratora)za półdarmo. Prędzej czy pózniej takich znajdują.

Jacek

Można info czym się zajmuje magazyn DSV w Błoniu ul. Sochaczewska

aonaona

Duża rotacja, częste zwolnienia ale też ludzie często opuszczaja dział. Atmosfera, zależy od dzialu, zazwyczaj kiepska. Nikomu nie polecę tu pracy.

kandydat

Witam, ile zarabia się na start na magazynie z uprawnieniami udt?

Saszka ukrainiec
@kandydat

3100 brutto potem 3350 brutto mobbing zła atmosfera dużo pracy

streamlog

mamy 500+ Może mamy, ale DSV ma za zasadę; (usunięte przez administratora) Przestroga dla wszystkich, którzy pracują dla nich na umowę inną niż umowa o pracę. Za usługi "małych pikusiów" (usunięte przez administratora) Uważajcie wszyscy, którzy robicie u nich na umowie o świadczenie usług. pozdrawiam Piotr

Koala

Witam. Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki na stanowisku doradcy klienta?

Paulina
@Koala

@Koala Niestety nie odpowiem na Twoje pytanie. Ale z racji tego, że jesteś zainteresowany pracą w DSV International chętnie się dowiem jak wygląda tam rekrutacja?

Zalety: - wbrew temu co większość osób tu pisze, zarobki dla doświadczonych programistów są naprawdę wysokie. Nawet jak na Warszawę. - stabilność zatrudnienia - możliwość poznania ciekawych technologii - środowisko międzynarodowe; możliwość podszkolenia angielskiego Wady: - gigantyczny wręcz chaos i bałagan (nie wiadomo kto co robi i za co jest odpowiedzialny itp.) - ograniczona możliwość awansu dla nie-duńczykow - mikrozarządzanie i kontrola na każdym kroku - słaba atmosfera (ludzie bucowaci; nawet na głupie 'czesc' nie odpowiadają) Czy warto? To juz niech każdy sobie sam odpowie

Roman
@Marcin

Uważasz, że zarobki w tej firmie są wysokie, dlatego chciałbym Cię poprosić, abyś podał, ile konkretnie może zarobić programista legitymujący się doświadczeniem zawodowym? Z góry dzięki za rzetelną informację.

Asap

Dzień dobry, Firma prowadzi obecnie rekrutacje na stanowiska asystenta ds. Księgowania płatności, czy ktoś może przybliżyć opinie o tym dziale ? Jaka jest atmosfera w pracy ? Czy są szanse na rozwój, jak wygląda kwestia płac w DSV ? Poproszę o szczere opinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam !

Secret agent
@Asap

Odradzam. Bardzo duża rotacja. Słaba atmosfera. Korpo pełną gębą...

Roman
@Secret agent

Czym spowodowana jest rzekomo duża rotacja wśród pracowników w firmie DSV International Shared Services? Przeważnie tego typu sytuacje mają określony powód, dlatego chciałbym zapytać, jak wygląda to w tym przypadku. Czyżby słaba atmosfera była powodem takiego stanu rzeczy?

Grasz
@Secret agent

Rotacja jak w każdym większym Shared serwisie. Atmosfera spoko!! :)

Secret agent
@Roman

Rotacja nie jest rzekoma. Fawortzowanie. Płace są różne ale nie jest źle.

Maciej

Akurat ze swojej strony DSV ISS bardzo polecam. Zarobki na początek oczywiście nie są wysokie, ale to jest coś, o czym się dowiadujemy zaraz na rozmowie rekrutacyjnej, więc nie bardzo jest powód do narzekania. Plusem w tej sytuacji jest to, że przyjmowane są osoby bez doświadczenia (kiedy dołączałem prawie pięć lat temu byłem jeszcze w trakcie studiowania jednego z "bezrobotnych" kierunków). Kolejnym plusem z tego wynikającym jest to, że jest szerokie pole do wykazania się i rozwoju. Tak, wbrew temu co niektórzy tu piszą, w DSV można zrobić (a przynajmniej zacząć) swoją poważną karierę zawodową a potem, cóż... albo pozostać albo opuścić firmę mając solidne doświadczenie. Ale do tego trzeba chęci, chęci i jeszcze raz chęci. Żadnych nadprzyrodzonych talentów, zdolności, znajomości itd. Jeśli Twój manager/managerka stawia na swój zespół, wspiera go, to swoją szansę będziesz miał/a. Jak tu ktoś wspomniał, że najciekawsze rzeczy dzieją się w Danii, tak, w dużej części to prawda. I gwarantuję Wam, że praca dla holdingu w Danii lub nawet relokacja do HHS jest tu wielce możliwa (po ok. 3 latach zmienił mi się przydział z zespołu w Warszawie na jeden z zepołów finansowych w Danii). Prawdą jest więc to, że stawki (przynajmniej na początku) bardzo rynkowe nie są. Ale przy odpowiednich chęciach i motywacji można się bardzo wiele nauczyć i się rozwinąć. DSV opuściłem po ponad 4 latach w zeszłym roku i nie żaluję ani sekundy tam spędzonej. Jeśli masz managerów, którzy wspierając Ciebie i Twój rozwój, chce Ci się pracować, to DSV może być strzałem w dzisiątkę. I to niezależnie od tego, którą stronę chcesz iść - czy interesuje Cię bardziej zarządzanie zespołem, praca specjalisty, zmiana obszaru z Finansów bardziej w kierunku IT, jak było w moim przypadku - te wszystkie opcje zmiany są. Polecam!

Norbert

Na początek kariery to nikt dużo nie zarabia. Pokażcie co potraficie a i kasa będzie inna bo firma jest dobra!

Zarobki magazyn

Jesli ktos poleci na 2500netto to współczuję w warszawie smoech na sali poza, sochaczew plock, tez nie przyjedzie do pracy... Panowie dyrektorzy piszcie o podwyzki dla magazynu albo pismo o zamknięcie hah

Zostaw merytoryczną opinię o DSV International Shared Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DSV International Shared Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSV International Shared Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV International Shared Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSV International Shared Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DSV International Shared Services Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSV International Shared Services Sp. z o.o.