Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Sam

Czy dostał już ktoś wypłatę za grudzien????

Na umowie mam do 20 tego

eod

@Mały to faktycznie może martwić, ale kiedy powinniście mieć, 10? Bo widziałąm, ze jest praca jako pracownik ochrony i oferują wynagrodzenie miesięczne.

Maly

Jak tam wypłaty wpłynęły na konta u was bo u mnie pustka za grudzien

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Przelewy niby poszły tyle nie wiem gdzie

qwerty

Ma ktoś wypłatę?

Czy ktoś dostał wypłatę za grudzien

Radi

fRAGMENT ŻEKOMEJ ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ: Przebieg rekrutacji Odpowiedz do postu z 2015-07-28 12:29:23 Rekrutacja na stanowisko sp. ds szkoleń składa się standardowo z 3 etapów. Każdy z nich weryfikuje inne umiejętności czy cechy psycho-osobowościowe kandydata. Ocenie poddawana jest całościowa sylwetka, a decyzję o akceptacji zatrudnienia podejmuje kierownik danej jednostki wraz zespołem HR. ----------------- (usunięte przez administratora)

kamil

Ja chciałem aplikować na pracownika ochrony jednak oferta jest juz nieaktualna, szkoda, bo widzialem,ze chcieli kogoś na zlecenie mi by odpowiadało bo jestem studentem a oferowali szkolenie i umundurowanie

poteflon

lolek

tragedia co chwile ktos odchodzi co chwile kogos szukaja i bedzie tak dalej jak nie daja dobrych warunkow pracownikowi biora dla siebie jak najwiecej hajsu a potem placza ze nie przychodza do pracy ludzie smieszne

mis

Nieoficjalnie.Prawdopodobnie Nastąpi od lutego zmiana terminu otrzymywania wynagrodzenia z obecnego 20- każdego miesiąca na dzień 30 każdego miesiąca. Mają być dostarczane nowe warunki umow.

lolek

nie chca mi dac umowy o prace chociaz pracuje bez problemu nawet ujecia sa jakies chyba sie zwolnie:(

rzegs

Ja równiez upatrzyłem sobie ogłoszenie na pracownika ochrony, ale zdaje sobie sprawe, ze to nie najlepiej opłacane stanowisko, to zapytam jak bardzo stawka jest zbliżona do 10 złotych netto.

maniek

@Podrywacz a dlaczego uważasz, że uciekają właśnie dlatego, że nie ma u nich dobrych warunków? Ja własnie widziałem całkiem dobre jako pracownik ochorny w Łodzi.

Podrywacz

Rekrutują bo im ludzie uciekają☺ Wstyd!

ada

cały czas rekrutują z tego co widze i jest sporo aktualnych ogłoszeń, dobrze, ze przy pracy w ochornie przysługuje Ci roboczy strój, cały sprzet potrzebny do monitoringu.

zyzio

Okręg Olsztyn przyłącza się do w/w opinii

NO
@zyzio

Jaka jest obecna sytuacja w Umbrella w Olsztynie i okolicach?

Amandi

(usunięte przez administratora) Jesteś rzucany z obiektu na obiekt... Ciągle ludzi im brak... A Menadżerów z Warszawy to ..... (Cenzura) Pieniądze nie wpłynęły na c (usunięte przez administratora) wić!

Robert

Przeważnie poszukują niepełnosprawnych (usunięte przez administratora) Jeszcze takiemu dadzą umowę o pracę a ty się musisz męczyć na zleceniu! To jest żałosne. Sam znam kilka osób które mają umowy o pracę... Ale ich tok myślenia jest równy zeru. I jak taki ma być wyspecjalizowanym agentem?

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.