Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Umbrella Holding Sp. z o.o. w Gdańsk

Johnson

Witam, Czy nie jaki pan Kamil B jest nadal menedzerem ochrony w Warszawie?

pracownik WAWA
@Johnson

Pan Kamil B. nie jest menagerem w Umbrella juz od stycznia .pracuje teraz na Superpharm na monitoringu w Warszawie i jest zatrudniony przez Superpharm a w Umbrelli sobie tylko dorabia jako zwykly pracownik ochrony

Pracowałem w Łodzi na kilku obiektach przez 6 miesięcy, organizacja brak słów.... Koordynator sobie nie radził i dali nowego

dfg

hej hej no ale przecie nie sa tutaj jakies bardoz mało zarobki tak mi sie wydaje bo widzialem ze agent ochrony zarabia tutaj 10 zł netto we Wrocławiu a detektwy sklepowy zarabia tutaj 12 złotych netto

@dfg

lepiej powiedz ileplaca za pozytywne komentarze 15 netto?

r4o

piszesz że to jest śmieszna p[raca ale nie mogę się z tobą zgodzić patrząc na oferty pracy publikowane przez firmę - warunki są poważnie atrakcyjne moim Zdaniem

Jeronimo
@r4o

Warunki są tak poważne jak i twój nick. Boże ale ludzie są tępi.

@r4o

prosze bardzo idz sobie pracuj ;) taki madry jestes

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem do koordynatora w Szczecinie. Dostałem zaproszenie do biura na rozmowę. Nie wiem jak w innych miastach ale w Szczecinie wygląda to bardzo dziwnie i podejrzanie, dwa biurka, dwóch gości, laptop i to wszystko. Jakby byli przygotowani do ucieczki przed skarbowym. Rozmowa bardzo niekonkretna i niezbyt profesjonalna. Ciężko było się dogadać. W umowie 12 godzin szkolenia - brak jakiegokolwiek szkolenia. Dostaje się koszulę szytą prawdopodobnie ze spadochronu, krawat i pagony. Podpisujesz poręczenie, że jak coś zniszczysz lub zgubisz to płacisz 50 złotych za każdą rzecz. Według mnie cały ten zestaw był wart mniej niż 30. Pracę dostałem ponieważ wbrew temu co piszą w ogłoszeniach, nie rozwijają się prężnie i dynamicznie. Ludzi poszukują bo po prostu ich tracą. Mnie również stracili po bardzo krótkim czasie. Jeden z większych błędów w moim życiu, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy byłem karany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

lecz się na głowę albo nie pleć bzdur

pracownik Umbrelli

To jest podstawiony (usunięte przez administratora) ! Bo nikt kto pracuje w tej Firmie tak nie gada.

koralik

gdzie ao ma stawke 10 /godz ja od czerwca ub,roku mam 7 na reke

martinez

W Jeleniej Górze mają jeden obiekt, stawki godzinowe mają dobre, bo 9,50 zł netto, więc ok, natomiast co do umów..... niestety, tylko i wyłącznie zlecenia, ale za to bardzo mili i przyjaznie nastawieni ludzie, forma zatrudniania osób jest co najmniej zastanawiająca, nie wiadomo czy przy tak dużej firmie mają do końca prawo zatrudniania na zleceniach, ale przecież za chwilę wchodzą nowe przepisy, więc i tak będą musieli zatrudniać ludzi na umowy o pracę, ja z oferty nie skorzystałem, choć przeszedłem wstępny test pozytywnie, ale może komuś innemu pasuje wykonywanie zlecenia, ja szukałem pracy...

Byly pracownik

Czy wie ktos czy dzis bedzie wyplata czy dopiero 1

a jak warszawka?padla ?

Lajkonik

Kraków jednego zna J Ś debil do kwadratu Pozdro z Krakowa

on
@Lajkonik

Brawo

Panowie Menadzerowie chyba nie maja pojecia co robia Jak dopuszczaja do tego ze najlepszy dedektyw odchodzi z MPIKU w gdyni Bo menadzer nie umie mu grafiku ustawic I facet jest pod telefonem ,a ma ujecia na Riwierze ostaatnio na 420 zl Na innych obiektach tez Duzo by wymieniac.Wiec Pan Maciej L. Powinien cos przemyslec .

pracownik Umbrella

Zgadza sie że pan Piotr G. to calkowity idiota .W Warszawie byl menagerem tylko jeden miesiac bo nie ma prawa jazdy i dyrektor regionalny Umbrella powiedzial że nie bede jemu wiecej dupy wozili i jest teraz zwyklym pracownikiem ochrony na Sephora

Waldek

człowieku t chyba chory jesteś albo jesteś jednym z tych idiotów co uważają się za menadżerów a są kompletnymi idiotami

pfff

No to skoro stawka zaczyna się od 10zł @Nan, to nie jest tak źle, bo przecież na pewno dochdozą do tego odpowiednie premie jeszcze. Zastanawia mnie jednak czy pojawiają się jeszcze jakieś benefity socjalne, wiecie może? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

@pfff

Cos dziwnego ze daja 10 zl

tak wszyscy jedzmy do wroclawia tam jest super ekstra hiper 10 zl

Nnn

Praca w ochronie we Wrocławiu-obiekty handlowe ma siko w naprę nawet dobrze, rozwija się wszysttko w naprawdę sensowny sposób, nie jest jakoś wybitnie źle, myśle, że można się przyzwyczaić i do stawek 10zł netto i ogólnie fajnych oobiektów do pilnowania

Były menadżer

Najlepiej wyłączyć tel. I mówić że się zepsuł a jeszcze lepiej jak się kupi nr tel na kartę i podać ten nr a na wolnym zmieniać kartę

wiarygodny 656
@Były menadżer

ludzie nie pracujcie w tym cyrku na kółkach (usunięte przez administratora)

tomi

hej hej wszystkim pracowal ktoś z was w Gdańsku mzoe jako pracownik ochrony? napisali ze wynatrodzenie zaczyna sie tutaj od 1 850 PLN a czytalem ze wymagana jest miedzy innymi tu do pracy niekaralność, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, jaka atmosferA?

WAWA

Brawo święta prawda

parasol

Bóg ich skaze a szczególnie menadżera Mirosława S

brawo brawo wszystko w temacie jest: "ujołeś" powinno być: "ująłeś"

wronka jan

Oczywiście zgadzam się w 100%Żydowska Firma

eod

Na pewno na stałe zatrudnienie może liczyć pomocnik operatora, ale jakie są przeciętne zarobki? Dzięki za odpowiedź

pracownik Umbrelli

kto mi podpowie ! Jaki jest okres wypowiedzenia przy umowie zlecenie ,bo nie jest dokladnie sprecyzowane wypowiedzenie.

sowa

jest dokładnie napisane; czytaj umowę; 14 dni

tyi
@pracownik Umbrelli

niby 14 dni ale jak sie dogadasz z menagerem to wczesniej mozesz wazne zebys nie porzucil bo wtedy wlepia kare

Wykwalifikowany
@pracownik Umbrelli

przy umowie zleceniu według litery prawa i kodeksu cywilnoprawnego nie ma żadnego okresu wypowiedzenia okres wypowiedzenia obowiązuje tylko przy umowie o prace zawartej na czas nieokreślony.

fff
@pracownik Umbrelli

na umowach zlecenie okres wypowiedzenia to tydzien

racej też już były

w stu procentach się zgadzam

abc

zarty sobie stroisz? czy jak, ile płaca za pozytywne wpisy?

Zostaw merytoryczną opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Umbrella Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 11 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Umbrella Holding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Umbrella Holding Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Umbrella Holding Sp. z o.o.