Humaneo

Opinie o Humaneo

Grażka

Jestem po szkoleniu w tej firmie na szkolenie czekał 3 tygodnie ale było fajnie pani co je prowadziła była naprawdę spoko. Pieniądze dostawałam w terminie zaraz zaczynam staż taki pan od nich dośc szybko mi znalzał miejse na staż.

Mariusz

Kasa w terminie na szczęście staż dostałem po dwoch tygodniach w sumie dziwna ekipa pracuje w Humaneo ale nie jest zle. Czytalem troche opinii tutaj i troche się bałem iśc do nich ale jest jako tako nie ma co narzekac

Xxx1235

Tydzień temu skończyłem szkolenie Kaska na w terminie była jutro mam rozmowe w firemce na staz tak ze do przodu

Grześ

U mnie spox pieniążki w terminie mogli by więcej przelać :) pozdro

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
manga_ka

czesc u mnie podobnie kaska na koncie bez problemowo, może wpisy na forum daly im do myslenia?

ADA

Halo!! szkolenie skonczylam, na stazu już jestem miesiąc pieniądze w pieniądze na koncie dzień po terminie. Jak u was?

karolek_w

U mnie wszystko ok. Właśnie jestem po szkoleniu i czekam na staż. Kasa za szkolenie zgodnie z zapewnieniami na koncie

Pełno tu złosci ja tam swoje doswiadczenia tez mam ale udalo mi się dostać na staz i do pracy czy poszedl bym tam jeszcze raz nie wiem faktycznie o kase niemal trzeba bylo sie prosic raz juz się wk.. i zadzownilem ze chce gadac z jakims szefem a nie lepkami roztropkami okazalo sie ze szkolenia sa organizowane prze Humaneo ale staze juz finansowane sa przez inna firme. Tak czy siak juz jestem poza projektem. Napewno trzeba ich meczyc nie wiem czy to natlok pracy czy sa (usunięte przez administratora) jak troche podzwonilem sprawa byla zalatwiana

romek_atomek
@Adam

Adaś a Ty nie jesteś jakimś stażystą w Humaneo? Nie no żarcik nie obrażaj się pan. w sumie racji trochę masz jak się dokręci tam śróbę to temat jest załatwiany ja raz miałem kiche z kasą chyba z 2 tygodnie czekałem poszedłem zrobić awanture bo akurat mieszkam w regionie gdzie siedzibę mają. Kasa przez nich nawet nie przechodzi obczajcie kto jest nadawcą przelewu.

dupa_jasia

OO trzeba uważać z takimi opiniami ostrymi ja raz z jedną firmą za takie gadanie miałem kłopot.

Aga

Osoby pracacujace w tej firmie to osoby ktore staraja sie nam pomoc. Nikt nie docenia tego ze mamy bezplatne szkolenia, ze mozemy sie czegos nauczyc. Ludzie cierpliwosci bo jest nas wielu i nawet jak firma, ktora nie zawsze jest odpowiedzialna za pieniadze to i tak je wyplacaja z niewielkim opoznieniem! Pani Aneta jak i reszta zespolu to fajne osoby. Obrazacie wszystkich, a czy ktos pomyslal ze oczernianie ludzi nazywajac ich uszustami jest karane! Zastanowcie sie czy chcecie pieniadze czy po prostu zdobyc prace i mozliwosc darmowych kursow!

Magda

Ta widzę chyba , że pracownicy Humaneo zaczęli pisać pozytywne komentarze. Mi się pracować chce, ale byłam niezadowolna z ich Pracy. Ktoś napisał, że telefony odbierają nawet po pracy. Śmiechu warte, gdyż ja do nich usiłowałam się skontaktować to przez 2 tyg nie odbierali. O glupie zaświadczenie musiałam dzwonić i pisać, to dopiero po 2 tygodniach otrzymałam je. Organizacja fatalna. Z mojej grupy osób tlko 3 osoby poszły na staż w czym sami sobie je znalezliśmy, reszty nawet na rozmowę nie wysłali. Ja bym to zrozumiała, gdyby od początku powiedzieli , że trzeba sobie samemu staż znaleźć, a nie sciemniali ciagle , że oni znajdą. Nawet tak się reklamują, na ogłoszeniach że znajdą staż. Szczerze nie polecam. A pieniadze to już inna kwestia.

Damian
@Magda

Rownież uważam ze pozytywne opinię, piszą pracownicy Humaneo. Bardzo słaba organizacja. Nie podobało mi się to biuro. Nie polecam nikomu, wrecz jak znajomi sie pytają czy iść do tego biuro to odradzam. Sami sobie szczerze dołki kopią, jakby byli w porządku i wszystko jak należy to każdy by polecał tą fimę i mieli by dużo ludzi , a ze zawalają sprawę to coraz mniej ludzi chce tam iść,. Tak działa marketing szeptany. Powinni sie zastanowić nad sobą .

Gośka

Brałam udział w szkoleniu odnośnie technik sprzedaży i było wszystko jak należy ale w naszej grupie różne osoby były, którym wszystko przeszkadzało, ze szkolenia wychodzily po obiedzie a o pieniądze za szkolenia pierwsze, robicie dobra robotę a hejtami się nie przejmujcie

Szymek

Ja również byłem zadowolony poszedłem na staż tam gdzie chciałem jako operator CNc jak byłem zarejestrowany w urzędzie pracy to nie otrzymałem zadbej oferty, dziwie się tym złym opiniom ale jak się komuś nie chce pracować to ze wszystkiego nie zadowoleni

Też byłem niezadowolony, jednak jak się okazało co do wypłat za szkolenia to nie wina Humaneo , tylko firm które zleciły im wykonanie kursu. Panie koordynatorki bardzo miłe i pomocne telefon potrafiły odbierać zarówno po godzinach pracy jak i w weekend . Pozdrawiam zespół Humaneo

Zadowolona

Zapisałam się kurs odbyło się wszytko tak jak przekazywał Koordynator: spotkania z doradcą, pośrednikiem szkolenie, a teraz oczekuje na staż. Jestem po szkoleniu i po rozmowach u pracodawcy, a to, że pośrednik dopytuje czy mamy jakieś oczekiwania do pracy i ewentualne miejsce to chyba tylko z korzyścią dla nas.

Zadowolona

Bartek

Beznadziejna firma. Obiecywali że znajdą staż, a nawet na żadną rozmowę nie wysłali. Kurs sie rozpoczął po 6 miesiącach.(usunięte przez administratora) Nie polecam

Janusz

Dla mnie to biuro to była kula i nogi. Nawet wrogowi bym nie polecił tego biura. (usunięte przez administratora) Traktują źle człowieka. Jedna wielka masakra

Marlena

Zgadzam sie z powyższymi opiniami. Kompletny brak szacunku. "Koordynatorzy" albo nie odbierali telefonów, albo ich odpowiedzią było "nie wiem". Zero organizacji. Nie polecam!!!!!

Witam! zapisałam się na kurs handlowiec, szkolenie ukończyłam i pieniądze za szkolenie otrzymałam. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo