Humaneo

Opinie o Humaneo

Lucy55

Czesc początki mialam takie sobie na szkolenie czekałam ze 2 miesiące ale potem ruszyło wszystko w miarę ok posrednik coś tam mi mówił że mam sobie sama staz znalexc ale potem trafiłam do innego i juz było ok. Jak ktoś tam się wybiera to niech sobie pilnuje swoich spraw i bedzie dobrze.

Paula66

dzieki za pomoc w znalezieniu stażu pozdro w bielska

Kingi

panie i panowie w humaneo sa mili i pomocni ja dziekuje im za pomoc w szkoleniu i znalezieniu pracy.

Ana12345

dzięki za pomoc w znalezieniu stażu jestem już tu od 2 miesiecy pracuje się super i raczej mnie zatrudnią

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Humaneo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Dzoanna

Ja jestem zadowolona fajne szkolenie i szybko staż dostała.

Adrian123

Wczoraj zdałem egzamin jeszcze tydzień temu dostałem ofertę stażu myślę że będzie ok dzięki!!

Litwin35_w
@Adrian123

A jaki kurs odbywałeś ? Z jakiej materii ?

Adrian123
@Litwin35_w

Cześć Pracownik biurwy

Ola

Ja jestem zadowolona dostałam staż w fajnej frmie i teraz tam pracuje i wszystko idzie w dobrym kierunku. A szukałam pracy długo

Stazysta
@Ola

A w jakim szkoleniu uczestniczyłaś ? Pracownik administracyjno-biurowy ?

@Stazysta

Cześć, ja jestem po kursie księgowości

Litwin35_w

Ja biorę udział w projekcie z Humaneo - trochę złe szkolenie wybrałem, bo na pracowników administracyjno-biurowo-kadrowo-płacowych jest zerowe zapotrzebowanie na rynku pracy w porównaniu do operatorów koparko - ładowarek, spawaczy i operatorów wózków widłowych lub spawaczy. Ale tak czy inaczej gdzie jest niby ta pomoc od Humaneo w znalezieniu stażu. Mi powiedziano, że sam mam sobie szukać stażu, więc nie wiem skąd tutaj są te opinie, że załatwiają staże.Proszę o jakąś odpowiedź w komentarzu od samego Humaneo.

@Litwin35_w

Witam Pana serdecznie, jeśli jest chociaż najmniejszy problem ze zrealizowaniem przedostatniej formy wsparcia czyli z pośrednictwem pracy, proszę się z nami skontaktować. Postaramy się zakończyć temat znalezienia stażu najszybciej jak się da. Pozdrawiamy zespół Humaneo.

wózkowy

Cześć jestem po kursie operator wózka widłowego, szkolenie ok staż ok nadal pracuje tam gdzie staż dostałem a to już rok zaraz będzie czasem nocki trzeba odtyrać ale jest dobrze. Pozdro z kato

wózkowy

zadowolona uczestniczka

Pozdrowionka dla wszystkich pracowników Humaneo dzieki za pomoc w znalezieniu pracy buziaczki!!

Woj_Tek

Byłem zobaczyłam zdobyłem :) fajna ekipa pomogli znaleźć staż szkolenie było spox szkoda że nie da się 2 kursów w jednym projekcie zrobić mam teraz uprawnienia spawacza ale tylko mig/mag. Hej macie coś jeszcze Ciekawego? Po jakim czasie można raz jeszcze iść na kurs i czy można pracowac i kurs robić?

@Woj_Tek

Witam serdecznie, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej pracy. Jeśli chodzi o udział w projekcie to po raz kolejny możną skorzystać z przewidzianych form wsparcia po upływie co najmniej jednego miesiąca od zakończenia udziału w projekcie. Niestety większość projektów nie przewiduje udziału w nich osób pracujących. Jeśli jako osoba zatrudniona chciał by Pan skorzystać z dofinansowania na uzupełnienie kwalifikacji zawodowych to Pana pracodawca może wnioskować o takie wsparcie do Wojewódzkiego Urzędu Pracy który realizuje tego typu projekt. Możliwe jest również skorzystanie z dofinansowania w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego którego dysponentem jest Sądeckiego lub Powiatowego UP (zależy, który jest właściwy dla miejsca Pana zamieszkania). Ten wariant dostępny jest również dla Pracodawcy. Pozdrawiamy Zespół Humaneo

Ola

Cześć bywa u nich różnie ale zawsze udawało mi się wszystko załatwić z lekkim poślizgiem ale do zniesienia.

Justi

było szkolenie był staz teraz pracuje dzięki Humaneo za pomoc.

Luki123

Dobra firma projekty mają na bieżąco więc zawsze się mozna podpiąc.

Maniek

szkolenia spox kasa w terminie nie ma się o co przyczepić.

Edek

Jestem zadowolony dostałem prawo jazdy c za (usunięte przez administratora) i staż nie ma co narzekać a z urzędem pracy to dopiero jest dramat.

Adam_pracodawca

Ja już mam kilku stażystów z tej firmy nigdy nie było żadnych problemów.

Kamil

a ja nie narzekam szybko sprawnie i konkretnie pracownicy mili warto z nimi się dogadać a przedewszystkim dokłądnie przeczytać regulamin udziału w projekcie.

Wojtek

A ja jestem zadowolony wszystko poszło sprawnie z mojej grupy już wszyscy są na stażu albo w pracy kurs sprawnie i przyjemnie kasa za dojazdy i stażowa z lekkim poślizgiem ale nigdy dłużej niż 2 - 3 dni nie czekałem. Firmę polecam bo miałem z inną do czynienia i zawsze był dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o Humaneo - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Humaneo?

Zobacz opinie na temat firmy Humaneo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humaneo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humaneo