Orapi-Transnet Sp. z o.o.

Opinie o Orapi-Transnet Sp. z o.o.

szukający pracy

To ile tak można wyciągnąć?

pracownik dystrybutora

pieniądze: podstawa + prowizja = da się wyżyć...

pracownik dystrybutora

dostajesz auto, telefon, dobre szkolenia, świetne produkty i do pracy,pracy,pracy....

transportowiec

Ja jestem zadowolony z połysku po produkcie super C, które mają moje 'Renówki"

Handlowiec

porazka, bo był jeden człowiek cały spocony i zdenerwowany

najwazniejsze pytanie : ile chce zarabiać i czemu tak dużo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zorientowany

HT 2002P+

dystrybucja

A czy ktoś może powiedzieć o pracy u dystrybutora transnet? Jakie warunki etc?

Maciej

Jak w każdej pracy trzeba dużo pracować na efekty Ogólnie ok

k

betoniarz - 2013-07-03 17:28:29 Mimo, że kwasior smierdzi, jest najlepszy na rynku, i moc,i skutek ściągania zeschłego betonu z gruszek. Użytkuję o kilku lat i jestem zadowolony. Dla tego komu zapach przeszkadza jest zamiennik nieśmierdzący. A jak się nazywa? Ten niesmierdzacy?

betoniarz

Mirosław

Nie wiem jak produkty do betonu ale przypomina mi się jak (usunięte przez administratora) zaproponował mi współpracę. I chemia transnet była chyba 2 razy droższa od tego (usunięte przez administratora) z Belgii co do tej pory używałem. Po testach stwierdzam. Nie ważne ile kosztuje produkt. Ważne na ile wystarczy. Teraz mam beczkę z Transnet u na 4 miesiące a tamte tańsze z Belgii ledwo na miesiąc wystarczala A gość z firmy jak zobaczył że kupiłem beczkę z konkurencji zaproponował mi dodatkową zniżkę. Zabawny człowiek bo czegoś nie zrozumiał że sama cena to nie wszystko. Podejrzewam że z tym produktem do betonu będzie podobnie ale niech Pan do nich zadzwoni i poprosi o bezpłatną prezentację. Ps Mają genialne rozwiązania jeżeli chodzi o kontrolę chemii Pozdrawiam Mirek

klient

Mam pytanko? Czy to prawda że produkt do usuwania betonu nie ma sobie równych? Znajomy poleca mi ale się zastanawiam bo mimo wszystko nie jest to tania chemia w porównaniu z tym co mam.

zdziwiony

Zdziwiony - 2013-07-03 16:08:10 PolecamTym bardziej że byłem pewien o pracę w ot. Mam doświadczenie a mimo to nie zostałem zatrudniony. Szacunek dla mojego konkurenta z wrocka. Jak się nie sprawdzisz to znowu będę próbował. A teraz szlifuje się w konkurencji.

Zdziwiony

Polecam

jacek z wielkopolski

Kochani Jak ktoś chce pracować w transnecie lub ma jakieś pytania to zapraszam do telefonu do mnie Znajdziecie na stronie w kontakt (usunięte przez administratora) Jestem w firmie od ponad 6 lat więc służę wiedzą. Dla mnie transnet to już coś więcej niż praca. To jest pasja

tomek

anonim - 2013-07-03 14:04:23 tomek a możesz powiedzieć na jakie stanowisko firma Orapi-Transnet sp.z.o.o? wiesz jaki był tam rodzaj umowy?Zawsze o umowę o pracę było Jak jest teraz nie wiem bo nie szukam w tej samej firmie drugi raz pracy. Jestem już ponad1, 5 roku w transnecie i polecam pod każdym względem

zdziwiony

Fajna sprawa, że tylu handlowców interesuje się tą firmą. Próbowałem zatrudnić się na początku roku, ale było bardzo dużo kandydatów i niestety. Może teraz dzięki wielu wpisom zrobią dodatkowe rekrutacje...

darek

z tego co wiem na stronie orapi-transnet.pl jest zakładka - praca. zawsze możesz wysłać cv w Krakowie jest człowiek co prowadzi jeden z działów Orapi - degryp oil, ale z transnet-u chyba nie ma nikogo.

tomek

A wiadomo coś kiedy będzie rekrutacja? Widziałem jakiś czas temu ogłoszenie na pracuj ale już gp noe mogę odnaleźć Interesuje mnie praca na małopolskie i okolice. Znam branżę

zdziwiony

anonim - 2013-06-30 12:40:18 zdziwiony a możesz natomiast powiedzieć coś odnośnie z zarobków w firmie Orapi-Trensnet sp.z.o.o oraz o warunkach socjalnych?To zależy czy pracujesz bezpośrednio u producenta czy u dystrybutora. U producenta jest dość wysoka podstawa plus prowizja wypłacana kwartalnie. Jak zrobisz więcej to na koniec roku jest jednorazowa premia. Z tego co wiem dystrybucja powiela ten wzorzec

zdziwiony

może i mógłbym, ale w jakim celu, skoro wszystkie niewygodne dla tej firmy wpisy zostały usunięte ? Każdy kto zetknął się z tą firmą ma o niej własne zdanie, firma najwidoczniej pozwala tylko na publikowanie opinii pozytywnych o sobie. Co widać w wypowiedziach powyżej, pisanych chyba tylko przez pracownika/ów firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Orapi-Transnet Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o. napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orapi-Transnet Sp. z o.o.