Orapi-Transnet Sp. z o.o.

Opinie o Orapi-Transnet Sp. z o.o.

Roobo

Aktualnie szukaja magazyniera czy ktos jest w stanie sie określić ile na tym stanowisku można zarobici na jakich warunkach?

czarny

witam Miałem zaszczyt pracować dla niech a racze dla pośrednika. Praca może i ok ale regionalny Pan czuję się bardzo władcą i rozkazuje wręcz co masz robić. Brak liczenia się z jego strony ze zdaniem przedstawiciela

@czarny

A na jakim regionie jak można spytać ?

Jaaao

Pitolicie, moze w koncu jakies konkrety ile kasy w podstawie na start ???

mer

Też to widziałem @sara ciekawi mnie jakie godziny są w stanie zaoferować w ogłoszeniu piszą, że "stałe"..bardzo zależy mi na tej wiedzy bo mam dość ciągłego jeżdżenia raz rano raz wieczorem do klienta. Może chociaż tutaj jest to w jakiś sposób unormowane

Handlowiec

porazka, bo był jeden człowiek cały spocony i zdenerwowany

najwazniejsze pytanie : ile chce zarabiać i czemu tak dużo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zizu

zostałem zaproszony na rozmowę na PH ale nie wiem czy jechac? Może ktoś napisać dokładniej ile płacą, jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele? Obecnie pracuję dla innej korpo chemicznej i nie wiem czy warto zmieniać

banek

hehe ale ściema, pr musi byc :)

BAN

jaca nie pękaj, nikt się nie dowie :)

BAN

hehe

radek

witam, czy moze macie wiedze, kiedy bedzie rekrutacja w małopolskim? pozdrawiam

cabanowy karzeł

dokładnie, juz niebawem koleżko ;)

cabanowy pyrak

dokładnie ma racje kolega. niedługo sie widzimy ;)

caBANowy pajac

A ja nie mam czasu biegać i zazdroszczę bo jestem ciągle na bezrobociu i czasu na nic nie mam no i przede wszystkim pieniędzy. :(

jacek

super, ja tez biegam mariusz i nie nosze skarpetek ;) moze nasze psy sie zaprzyjaźnia ;) jacku dziekje za to, ze wszyestko mi wytłumaczyles. super sprawa z obiekcjami, moge teraz kupowac w biedronce ziemniaki z promoci, kumam system, niezle :) masz chlopie łab na korku. lubie w wolnym czasie jesc ziarno

rob

Każdy ma prawo do swojej opinii Tak samo do wyboru pracy. Wszystkim nie dogodzisz

ON

Tak zaglądam tu czasem, boksujecie się tymi komentarzami nic z nich nie wynika. Tyle lat w Polsce i marka wciąż nierozpoznawalna. Nie wiem jak firma jest zarządzana ale nie wróży to nic dobrego. Ile negatywnych wpisów tylu niezadowolonych/zwolnionych pracowników. Więc szukajcie pracy w innych firmach gdzie pracownik jest doceniany i chce się pracować.

Bob

Witam mam pytanie a jaki oferują samochód służbowy ? jako narzędzie pracy na stanowisku przedstawiciela ?

ON

zrobienie tylko czwórki, to jakaś żenada, w handlu do 5000 się zaczyna i to bez łachy

brzoza

To w Polsce jest juze dwa koła do ręki podstawy :) I przy okazji koleżanka pytała o średnie zarobki -podstawa +premia i zrobienie czwórki do zrobienia jak się pracuje. Jednak jak się czeka żeby marka była rozpoznawalna to może być ciężko; )

yyy
@brzoza

Tak jak mówisz 4000 tys to na dwa miesiące. Powodzenia za taką pracę. Nie ma sensu a takie pieniądze niech sami sobie szukają jeleni . Marka jak marka jeszcze tym bardziej jak nie jest mocno rozpoznawalna to orka orka orka a za 2000 tyś to niech sami sprzedają.

lipa

Podstawa to minimum krajowe, marka nierozpoznawalna, 4000 to na dwa miesiące chyba.

kandydat

Koledzy, a ja jutro idę na rozmowę ws pracy do tej firmy. Z tego co czytam to opinia raczej pozytywna. Zasięgnąłem opinii w kilku firmach i stwierdzam, że też jest pozytywna. Zdziwił mnie styl, który prezentują ludzie w firmie. Oni naprawdę wierzą w siebie, w produkt, w życie... I to idę jutro sprawdzić. P.S mnie interesuje co ja jestem wart, bo wtedy nie będzie potrzebny kolejny wpis w moim cv :)

Zostaw merytoryczną opinię o Orapi-Transnet Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o. napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orapi-Transnet Sp. z o.o.