Orapi-Transnet Sp. z o.o.

Opinie o Orapi-Transnet Sp. z o.o.

kandydat

Koledzy, a ja jutro idę na rozmowę ws pracy do tej firmy. Z tego co czytam to opinia raczej pozytywna. Zasięgnąłem opinii w kilku firmach i stwierdzam, że też jest pozytywna. Zdziwił mnie styl, który prezentują ludzie w firmie. Oni naprawdę wierzą w siebie, w produkt, w życie... I to idę jutro sprawdzić. P.S mnie interesuje co ja jestem wart, bo wtedy nie będzie potrzebny kolejny wpis w moim cv :)

mati

Tomek - to racja. Tylko trzeba pamiętać, że jako PH w tej firmie nie będziesz pracował wieki i następny pracodawca spojrzy na Twoje CV i powie, że pracowałeś w PPHU , a nie Orapi i to jest wtedy zasadnicza różnica (rozpoznawalność marki). Poza tym chodzi też o rozwój - w firmach korporacyjnych itp. jest ścieżka awansu, a w PPHU myślę, że nie. W każdym razie nikogo nie zniechęcam ponieważ dla każdego z nas co innego jest ważne w życiu. Jest teraz spory ruch na rynku i na pewno każdy z nas znajdzie coś dla siebie:)

Mati

Byłem na rozmowie i za specjalnie niema się do czego doczepić. Co do oferowanej podstawy to bez komentarza ale to wynika z tego że każdy z nas ma inne doświadczenia w pracy. Jedyne co martwiące to że zatrudnia firma Poldrex PPHU i to jak dla mnie mocno słabe.

tomek
@Mati

Mati, tak jak mówisz, normalnie się rozmawiało, a co do podstawy to u mnie nie było takiej rozmowy jedynie zapytali ile bym chciał zarabiać a ten poldex jak zrozumiałem jest ich przedłużeniem i tak sprzedaż ma być tylko tej chemii, mi to w sumie bez znaczenia jak cyfra by się zgadzała na koncie plus fajna praca

kicia

pracowałam w tej firmie. Było w miarę dobrze, ludzie jak wszędzie. Wymagania wysokie, ale gdzie ich nie ma. Pracowałabym dalej ale mam małe dzieciątko i zajęłam się wychowaniem. Liczę, że kiedyś tam wrócę. Mnie się podobało. Zanim podjęłam pracę też szukałam opinii. Powiem tak, wszędzie rozlewa się żółć tych co nie chcą lub nie potrafią. Taka polska mentalność. Ps. napisałam swoje odczucia bo uważam, że problem tkwi w ludziach nieudacznikach a nie w firmie. Pozdrawiam bezrobotnych, buziaczki. Kicia.

Handlowiec

porazka, bo był jeden człowiek cały spocony i zdenerwowany

najwazniejsze pytanie : ile chce zarabiać i czemu tak dużo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ferdek TV

Wpisujcie więcej opinii bo tak jak wy lubię serfować po ten stronce. Można się wiele nauczyć, np. jestem genialny, tylko ten świat jest porąb... Mój szef Jarek mówi, "nikt nie wmówi nam, że czarne to czarne, a białe to białe..."

very

A może właśnie firma sie rozwia bo patrząc na stronie w kontaktach jest ponad 20 osób -handlowców i mam wrażenie że ciągle te same nazwiska. Dlatego najlepiej jak się ma chęć to warto samemu wyrobić sobie zdanie

dd

w same sedno, po co słuchać internetowych ludzi jak można samemu sprawdzić w realnym świecie

yyy

firma ok

Zz

Wejdź na francuską stronę orapi z com na końcu albo na polską z orapi transnet i pl na końcu tam jest wiele rożnych marek od degryp oil transnet satin proven gramos spado itd itd

Aplikant

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie polecam, szkoda czasu. Kompletny brak profesjonalizmu

Aplikujący

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Szkoda słów i szkoda czasu na takie rozmowy. (usunięte przez administratora)

Zz

Do końca przyszłego roku ma być 3 razy więcej ludzi- więcej działów, większa penetracja rynku, bo orapi to długa lista firm które wchodzą w jej skład

sansei
@Zz

Długa lista firma? Jakich? Napisz bo mnie zaciekawiłeś.

boa

zgadzam się z Tobą tylko jedno mi się nie zgadza, bo mam normalną umowę o pracę

sansei
@boa

No dobra jesteście Panowie widzę w miarę zadowoleni. To jak wytłumaczycie to że że obecnie jest 16 ogłoszeń na przedstawicieli na każde województwo. Wszyscy się zwolnili czy tak rośnie sprzedaż że będzie po kilku ludzi na jedno woj?

wlkp

Po raz nie wiem który pojawiło się ogłoszenie na Wielkopolskę. Czy jest to spowodowane rotacją pracowników czy brakiem zainteresowania i kiepskimi warunkami pracy? Powyżej wielu chwali firmę ale bez szczegółów i konkretów ale mnogość ogłoszeń zastanawia. Osobiście słyszałem o bardzo niskiej podstawie, czy ktoś to potwierdzi?

@wlkp

Po co się podniecać wpisami od anonimowych hejterow czy nie wiadomo kogo kto pisze. Nie lepiej wejść na stronę orapi tam są kontakty do kilkunastu handlowcow - zadzwonić i zapytać ludiz jak jest ? Ja tak zrobilem i mam info jakie chcialem. koleś powiedzial otwarcie jak jest bo pracuje tam ponad 3 lata

olo
@Marcin

Kto tu się podnieca? Ja o 6.30 śpię a nie siedzie na gowork jak ty.

do zobaczenia już niedługo :-)

alex

Jura, tak czasem bywa, błąd hasła z loginem ale spoko, ważne że można jeszcze znaleźć fajną firmę

Jura

Kurcze, nie wiem o co chodzi, co wpisze pozytyw jest jakiś błąd i pojawiają się negatywne wpisy x kilka???przeciążenia czy co firma jest ok

jura

umowa o pracę po okresie próbnym - od 1 - do 3 mies, prowizja płacona jest od marzy ale nie będę wchodził w szczegóły. aktualnie jest 20 handlowców, średnia stażu ponad 2 lata, bo tak naprawdę Orapi zaczęło na poważnie zatrudniać 2 lata temu, mimo że jako transnet są od 10 lat w Polsce generalnie polecam, ale to subiektywne czy warto czy nie . dla mnie warto, a czy dla Ciebie. nie mam pojęcia

LG
@jura

Witam serdecznie. Proszę własnie o szczególy pracy i wynagrodzenia na stanowisku PH. Jest umowa o pracę? Jaka podstawa? (netto lub brutto) jakie premie? Jakie planysprzedaży? budżety sprzedażowe (promocyjne)? założenia dotyczące sprzedaży? Wyjątkowo dużo ogólników w tych wpisach poprzednich stawiających znak zapytania dotyczący ich wiarygodności. Nie pytam dlatego że zabieram dane do wywiadu:), lecz dostałem propozycję spotkania. Jakoś przedstawiciele handlowi w innych firmach chętniej dzielą się swoją wiedzą

in
@LG

witam, proponuje w takim razie porozmawiać bezpośrednio, na spotkaniu . internet to dużo info ale nigdy nie wiadomo co jest prawdziwe. na żywo, raz że widać z kim się rozmawia i najwazniejsze, że mówią osoby kompetentne a nie anonim x czy y z wirtualnego świata powodzenia

men

witam i grzecznie pytam jakie warunki pracy jaka podstawa jaki trzeba obrot miesieczny wykonac i jaka prowizja pozdrawiam

szczepan

no właśnie tylko nie wiem czy w tej chwili nawet takie bogate doświadczenia jakie posiada firma orapi wystarczą ,aby dobrze i skutecznie współpracować na Polskiej ziemi. Wiadomo , że już nie jedna firma przejechała się na naszym rynku i boję się , że z Orapi może być podobnie. Ale to może niech wypowiedzą się ph na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o Orapi-Transnet Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orapi-Transnet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orapi-Transnet Sp. z o.o. napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orapi-Transnet Sp. z o.o.