Opinie o Good One PR Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Good One PR Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Good One PR Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Good One PR Sp. z o.o. w Warszawa

Z tych 14, 15 zatrudnionych osób w 2022 roku bodajże, tak przeczytałam wątku nie potrzebujecie aktualnie powiększyć swojego zespołu? Dział marketingu, to by mnie najbardziej interesowało. Rodzinna atmosfera dalej sprzyja pracy? Znalazłam tutaj na forum również informację, że pracodawca chętnie inwestuje w benefity rozwijając swoją firmę. Wynagrodzenia zapewne zależne są od zdolności, doświadczenia. A inne dodatki? Co co macie ciekawego w ofercie?

DO HM Nowy wpis

W tym momencie firma nie ma otwartej rekrutacji.

Kornela Nowy wpis
@DO HM

Eh no właśnie widziałam, że nie ma rekrutacji, widziałam tylko stare ogłoszenie na stanowisko senior account executive. A wiecie, czy jak bym wysłała maila z cv na to stanowisko bez rekrutacji do działu HR, to jest jakaś możliwość dostania pracy na tej posadzie lub na innej? Firma reaguje na takie aplikacje bez otwartej rekrutacji?

Samanta

Jakieś aktywne oferty są, o których ktoś cokolwiek wie? Dwa lata temu było ogłoszenie Senior Account Executive i coś podobnego przynajmniej by mnie interesowało. Nadal pracujecie hybrydowo? Można wiedzieć jaki procent pracy odbywa się z siedziby jeśli tak? Lokalizacja mi nawet pasuje, także to nie problem.

Do Samanta Nowy wpis
@Samanta

O której lokalizacji mówisz? Są dwie

Amy

Bardzo mocny komentarz tu widzę na temat zarobków. Faktycznie jest słabo pod tym kątem? Może ktoś poda mi chociaż widełki orientacyjnie w takim razie? Byłabym ogromnie wdzięczna, bo nie ukrywam, że mam swoje oczekiwania.

Do Amy
@Amy

Przy wszystkich ogłoszeniach są widełki. Teraz trwa rekrutacja na Account Executive i widełki to 6 500 - 7 500 PLN netto miesięcznie przy B2B / 5 500 - 6 500 PLN brutto miesięcznie przy UoP

@Do Amy

Dalej trwa rekrutacja? Chce się upewnić, bo widzę właśnie ofertę dodana miesiąc temu na linku i jest napisane, że nie akceptują już zgłoszeń. Co teraz? można jeszcze napisać indywidualnie maila po prostu? Kandydował ktoś tak? po jakim czasie się odzywają zazwyczaj?

Do @FQ

Gdzie widzisz taką ofertę? Podeslij link

Martyna Dziopak

Jestem wieloletnim pracownikiem Good One PR i tak, napiszę tutaj laurkę, bo rekrutując się do agencji, trochę przez przypadek, zakładałam że będzie to przejściowa praca. Tymczasem mija moja 8. rocznica pracy w tej firmie. Czytając te komentarze robię naprawdę duże oczy i nie mogę się nie odezwać. Dlaczego jestem tu tak długo? Ma na to wpływ wiele czynników. Przede wszystkim już dawno nie spotkałam tak elastycznego, prorodzinnego i otwartego na potrzeby pracowników pracodawcy. Będąc na pokładzie Good One PR urodziłam dwójkę dzieci, przeprowadziłam się do innego miasta, miałam po drodze wiele komplikacji życiowych czy zawodowych. Firma wspierała mnie na każdym etapie mojej drogi. Po drugie atmosfera. To, co wyróżnia naszą agencję, to naprawdę niewielka rotacja i bliskie relacje między pracownikami. Pracuję z ludźmi, z którymi znam się od lat. Jesteśmy blisko w pracy i prywatnie. Nie przeszkadza w tym nawet fakt, że na co dzień prowadzę oddział we Wrocławiu, a większość zespołu mieszka w Warszawie. Bardzo cenię sobie fakt, że wzajemnie się wspieramy, a w trudniejszych momentach ruszamy razem na pokład. Od początku mojej pracy w Good One PR na "szeregowym" stanowisku miałam kumpelskie stosunki z przełożonymi i z prezesem. Nawet w trudniejszych sytuacjach na linii agencja-klienta, zawsze miałam wsparcie "z góry", zawsze mogłam się wygadać i - co ważne - zawsze mogę mówić głośno, co myślę, oczywiście przy zachowaniu zasad konstruktywnej krytyki:)) Po trzecie - warunki pracy. Zaczynałam w momencie, gdy firma była stosunkowo mała, mieliśmy skromne budżety, niewielkich klientów. Dzisiaj jesteśmy w zupełnie innym miejscu. Niezależnie od skali rozwoju, zawsze wsłuchiwano się w nasze potrzeby. Im stawaliśmy się więksi, tym bardziej inwestowano w benefity i rozwój pracowników. Możemy też sami wychodzić z inicjatywami pracowniczymi, które w większości przypadków są wdrażane w życie. Jasne, są obszary, nad którymi możemy jeszcze popracować, ale myślę, że firma jest tego świadoma i wie, w jakim kierunku zmierza. Podsumowując - stres, presja, głodowe warunki finansowe, straszna atmosfera - to akurat wszystko czego bym NIE powiedziała o pracy w Good One PR.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Good One PR Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Ilona Rutkowska

Jako osoba związana z firmą od ponad 4 lat przedstawię tu kilka faktów na temat pracy w Good One PR. Rotacja - jak chyba w każdej firmie - jest nieunikniona. U nas jest niewielka, zarówno jeśli chodzi o pracowników, jak i klientów. Zespół, mimo że nie jest duży (obecnie jest to 14 osób), składa się z pracowników, którzy stażem sięgają 4, 5, 7, a nawet 10 lat. Każdy jest traktowany indywidualnie i może liczyć na dużą elastyczność (chociażby w kwestii łączenia studiów z pracą). Już na poziomie rekrutacji podkreślamy, że nie szukamy osób na chwilę i nie żegnamy się z pracownikami po zakończeniu konkretnych projektów. Staż traktujemy jako wprowadzenie do branży PR, dlatego bardzo często jest to wyjściowe stanowisko, po którym przychodzi etap zatrudnienia. Mamy jasno ustaloną ścieżkę rozwoju zawodowego, politykę awansów i system premiowy, a poziom wynagrodzeń ustalany w oparciu o medianę z branży dot. danego stanowiska. Do tego szereg dodatkowych benefitów, w tym branżowych szkoleń, które dofinansowuje na poziomie 80% lub w pełni finansuje agencja. Regularnie organizujemy firmowe integracje, z których wiele wychodzi z inicjatywy samych pracowników, co zdecydowanie nie świadczy o fatalnej atmosferze w zespole. Na rynku działamy od ponad 13 lat, a z większością klientów łączy nas współpraca liczona w latach. Jesteśmy polecani i doceniani, na co najlepszym dowodem może być wyróżnienie Agencja PR Roku 2022, przyznane w oparciu o wyniki badania satysfakcji klientów, przeprowadzonego przez firmę Kantar. O tym, jak naprawdę jest w Good One PR najlepiej przekonać się osobiście. Zapraszam do składania aplikacji. Nawet jeśli oficjalnie nie prowadzimy rekrutacji, może akurat myślimy o powiększeniu zespołu. Ilona Rutkowska

Rozbawiony
@Ilona Rutkowska

Piękna jest to laurka - widać ten PRowy kunszt! Szkoda tylko, że niezbyt prawdziwa i skonstruowana z wyświechtanych frazesów. O firmie naprawdę wiele są w stanie powiedzieć jej byli pracownicy i tym opiniom bym zaufał. A jeśli wieloletni pracownicy są tak zadowoleni, to może warto zastanowić się nad nierównym poziomem ich traktowania w kontrze do stażystów i młodszych kolegów z branży? ;)

YYY

Firma potrafi bardzo skutecznie zniechęcić do zawodu PR-owca. Komentarz niżej odnośnie zdrowia psychicznego jest jak najbardziej słuszny. Fatalna atmosfera w zespole, obgadywanie przez przełożonych za plecami, presja i zupełny brak szacunku zarówno do pracowników, jak i klientów, wbrew temu co firma lubi o sobie mówić. Szefostwo nie wywiązuje się ze złożonych obietnic. Na dodatek wszystko za głodowe stawki (i niech nikt nie da się przekonać, że są to standardowe zarobki w branży, wystarczy porównać to z ofertami innych agencji, które na tych samych stanowiskach oferują czasem dwukrotnie wyższe wynagrodzenie). Niech dowodem na beznadziejną sytuację będzie fakt, że skontaktowali się ze mną inni byli pracownicy (świat jest mały, a branża dość hermetyczna ;)), pytając o przyczynę odejścia i wszystko wskazuje na to, że w firmie źle dzieje się od bardzo dawna, a jednocześnie nic się nie polepsza. Nie polecam, warto szukać dalej!

Dorota
@YYY

No tak, im więcej świadków i ich relacji to idzie sobie wyrobić jakąś już opinię. :/ Czyli co tak naprawdę musieliby zmienić, żeby to inaczej się prezentowało wszystko? Wgl się da?

YYY
@Dorota

Najlepiej byłoby zacząć od przyznania wynagrodzenia, które nie byłoby uwłaczające ;)

Dorota
@YYY

No zawsze jakiś start ale pytanie czy kondycja finansowa na to pozwala? Do tego jak kwotę masz konkretnie na myśli?

Good One PR rekrutowała niedawno na stanowisko Account Executive. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

xxx

Totalnie nie polecam. Oszczędzisz swojego zdrowia psychicznego i stresu.

Teresa
@xxx

jesli XXX tam pracowałeś, możesz napisać coś o warunkach zatrudnienia, żeby można ocenić czy sa aż takie złe ?

xxx

Wszystkim odradzam serdecznie tę firmę! Praca na umowach śmieciowych, brak szacunku do człowieka (np. prawie godzinne spóźnienie na rozmowę kwalifikacyjną), fatalna atmosfera w pracy.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Good One PR Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Good One PR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good One PR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good One PR Sp. z o.o.?

Good One PR Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Edwarda Jelinka 38
    01-646 Warszawa