Opinie o Smartads Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Smartads Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smartads Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smartads Sp. z o.o. w Warszawa

Piotr Żukowski RadioCar

Przestrzegam przed firmą. Pozycjonowali mi strnę przez Google Ad, niestety zero kontaktu, na email odpowiada automat, kontakt następuje po dwóch tygodniach. Przekazane środki na reklamę zostały sprzeniewierzone i nie zwrócone. Straszą sądem i chętnie pójdę z nimi do sądu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Smartads Sp. z o.o.?

Wiesiu Nowy wpis

Asystent ds. Sprzedaży i Marketingu - wiecie, ile pensja wynosi na tym stanowisku? Widziałem ogłoszenie sprzed dwóch lat, to tam były widełki od 4800 do 6000 zł brutto. A na forum z kolei w maju pisano o kwocie 4600 - 5600 zł brutto dla asystenta ds. marketingu internetowego. Czy to to samo stanowisko, czy różnią się one jakoś zakresem zadań? I jak tu jest z wdrożeniem oraz podziałem obowiązków, każdy ma przydzielony stały zakres zadań?

Helena Nowy wpis
@Wiesiu

Podejrzewam, że to to samo stanowisko. 4k brutto, a obowiązki to dzwonie do firm i pozyskiwanie klientów.

Luke Nowy wpis

(usunięte przez administratora), w której jedyną sytuacja kiedy wykazują zainteresowanie współpraca to przypomnienie o płatności faktury. Zero pomysłu na kampanie, zero działań w celu poprawy kampanii, zero propozycji. Nie polecam. Kolejna firma, która pobiera wynagrodzenie za przepalanie budżetu reklamowego.

Czy w Smartads Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Smartads Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Piotr Żukowski RadioCar

Bogdan

Był tu ktoś na rozmowie o pracę ostatnio? Zauważyłem, że trwa rekrutacja na asystenta ds. marketingu internetowego. Jest umowa o pracę (ale po odbyciu okresu wdrożeniowego) i 4600 - 5600 zł brutto. To ile czasu trwa ten okres wdrożeniowy i czy w jego trakcie otrzymuje się premie, a ta UoP jest już później zawierana na czas nieokreślony?

Alek

Wlazłem z ciekawości poczytać komentarze i nie wiem czemu tutaj tyle ludzi negatywnie piszę. Współpracowałem kilka lat z tą firmą i u mnie ewidentnie było widać wzrost zapytań o wyceny. Kiedy reklama się skończyła to już nie było tak kolorowo. Może moja branża była taka, że łatwiej się reklamowało, niż jakiś milionowy sklep z ciuchami dla dzieci itp? Na dzień dzisiejszy już nie korzystam, ale proces wypowiedzenia umowy itp. wszystko zgodni z umową i ustaleniami beż żadnych problemów - bo tutaj też wyczytałem jakieś negatywne komentarze o wypowiedzeniu..

Bogdan
@Alek

No widzisz, jak Ci pomogli. Dobrześ to opisał dobry człowieku, bo by inni nie wiedzieli. A powiedz Ty mi, czy jak z nimi współpracowałeś, to jaki był kontakt z pracownikami, czy miałeś może dedykowanego opiekuna? I czy doszły Cię słuchy, jak tym osobom tam się pracuje pod względem zarobków chociażby? I czy te rezultaty to efekt doszkalania się pracowników?

Alek
@Bogdan

Opiekuna miałem przydzielonego do mojej kampanii, który kontaktował się z nami w celu polepszenia - nie mogę nic złego powiedzieć. Mieliśmy parę razy sytuację, że nie opłaciliśmy kampanii reklamowej i reklama była wstrzymana do zapłaty i wtedy też widziałem, że zapytań o wyceny wpada bardzo mało. No i po statystykach odwiedzin strony było widać ewidentny spadek. Odnośnie Pracowania tam to nie moja brocha, ja byłem tylko klientem, a raczej pracownikowi nie wypada mówić nawet źle o swojej firmie.

Szymon

Firma smartads zajęła się optymalizacją mojej strony pod kątem SEO i dostosowania strony pod algorytmy Google, nie oczekiwałem wiele ponieważ było mi to potrzebnie głównie do zbijania stawek CPC w kampanii ADS, natomiast firma wywiązała się ze swojej pracy perfekcyjnie, nie dość, że realnie wpłynęło to na stawki CPC i tym samym budżetem mogę pozyskać więcej kliknięć to jeszcze wyniki organiczne zaczęły na siebie pracować i wypracowują pełny zwrot inwestycji. Polecam każdemu kto się zastanawia. Na minus tylko 3 miesięczny okres wypowiedzenia, ale zrozumiałem, że jest to potrzebny czas do pokazania efektów

Joanna

Zastanawiam się nieśmiało czy byłaby możliwość odbycia tutaj stażu. Nie udało mi się wiele znaleźć w internecie o wielkości firmy ale te pozytywne komentarze bardzo kuszą. Macie jakieś informacje czy firma zatrudnia stażystów?

Krystian

Zacząłem współpracę z firmą smartads w lipcu ubiegłego roku, wyniki jakie udało nam się osiągnąć w kampanii SEO są bardzo zadowalające, na początku zaczęliśmy z niższym progiem inwestycji, ale dzięki dobrze prowadzonej kampanii miesiąc temu mogłem pozwolić sobie na zwiększenie inwestycji dokładając dużo większą liczbę fraz. Jak najbardziej polecam tą firmę do kampanii SEO

Justyna

Szukałam w necie info o stanowisku Młodszy specjalista / specjalistka ds. sprzedaży i marketingu i znalazłam, że proponują w tym ogłoszeniu kase 3500 zł netto. I jeszcze system premiowy. No to może wiecie, ile tej premii miesięcznie jest? I jeszcze może, jaki jest system lub sposób naliczania premii?

Czasy nie są łatwe dlatego trzeba szukać różnych sposobów na zwiększenie sprzedaży. Firma Smartads poinformowała mnie, że nie gwarantuje wyników bo jest to forma reklamy ale mają wiedzie i doświadczenie jak rozwijać sprzedaż w moim odzieżowym sklepie online. Okazało się że kampania Zakupy Google dała nam duży wzrost sprzedazy, ale największe efekty jak przeszliśmy na kampanie Pmax (nie do końca wiem jak to działa) także u mnie google ads się sprawdza. Polecam firme

Czy można poprosić o namiar na nową firmę i w jakiej kategorii działasz?

Arnold

Czy możesz powiedzieć jaka firma miała u Ciebie lepsze efekty w SEO?

Stefan

O co chodzi z tym, że nie chcą za akceptować wypowiedzenia?

Tomasz

Mnie doprowadzili do zamknięcia firmy (usunięte przez administratora) ! i (usunięte przez administratora)! Ta firma funkcjonuje na zasadzie fakturowania i windykacji, zero etyki i jakiejkolwiek wiedzy. Sprawa nadaje się do prokuratury. Musimy się jakoś skontaktować i połączyć działania.

Dariusz

3 miesiące temu szukali do pracy młodszego specjalistę ds. sprzedaży i marketingu. Szkoda, że wcześniej nie widziałem, bo bym aplikował. Szukam czegoś w branży. Jestem po licznych kursach i chcę teraz zacząć od juniora. W ogłoszeniu podali kwotę 3500 zł netto jako taką na start + oczywiście premie. W skali miesiąca są do osiągnięcia te 4000 netto?

Julia

Firma nie poszukuje czasem nowych specjalistów od Google Ads? Rozgladam się za nową pracą, a oni w pobliżu mnie. Może ktos powiedzieć na jakie zarobki można liczyć na takim stanowisku? I czy sa jakieś regularne szkolenia? Będę wdzięczna za info!

Łukasz

Dzięki za informację. Ja miałem podobne doświadczenia z firmą sunrise system. Nabrałem się na profesjonalny ładny szablon z raportem prac, który jest kopiowany od klienta do klienta. Po ponad roku strona zamiast iść do góry zaczęła spadać no ale umowa jest oczywiście przed tym zabezpieczona. Przestrzegam!

Zbyszek
@Łukasz

Witam serdecznie. Tak tak Sunrise system też wyciągną pieniążki z mojego portfela . Wysyłanie raporty z "pracami " przy stronie jedna wielka siema , linki do stron że niby w tu i tam jest umieszczony adres lub ogłoszenie nie działają po skopiowaniu i wklejeniu w wyszukiwarkę. Rozwiązałem umowę w trybie natychmiastowym po analizie raportów i uświadomieniu opiekunowi że ordynarnie żerował na mojej niewiedzy w tym temacie i braku wymiernych efektów. W ten sposób trzeba z nimi postępować a jak sądem będą straszyć za zerwanie umowy to krótko : możemy się zmierzyć ja mam wasze raporty z których nic nie wynika a wy macie comiesięczny przelew za pozorowanie prac i efektów. Odpuścili ostatnią fakturę i karę za zerwanie.

Potencjalny klient

Witam, Zbieram opinie na temat tej firmy. Niedawno zaproponowała mi współpracę. Czy mogę zapytać ile trwała współpraca? Z góry dziękuję.

Były klient
@Potencjalny klient

Zdecydowanie nie polecam. Firma (usunięte przez administratora) przy podpisywaniu umowy mówi jedno, przy jej rozwiązywaniu drugie. Sprawa skończy się w sądzie. Efektów kampanii oczywiście brak.

Przemek

Dzieki za opinie, wlasnie do mnie dzwonili. Przy okazji przestrzegam tez przed firma PIKSEO - ten sam schemat dzialania, wlasnie wczoraj wyslalem wypowiedzenie i zastanawiam sie nad pozwem

Radek

Jedna uwaga, zapoznając się z opiniami upewnijcie się ze na pewno dotyczą tej firmy o która Wam chodzi, zbieżność nazw bywa zaskakująca ????

Kamil
@Radek

No tak. Ale nazwa jest wyraźnie napisana i do tego miasto w którym działa firma. Myślisz, że opinie dotyczą innej firmy, czy coś źle zrozumiałem?

PM

Rowniez nie polecam… firma dramat zero efektow

Agnieszka
@PM

A Ty czemu nie polecasz? Możesz bardziej rozwinąć?

Mam podobne doświadczenia. Nie polecam tej firmy. Przechwalają się certyfikatami, jacy to są skuteczni, same ohy ahy, a jak przyszło co do czego to wyniki były gorsze niż jak sam prowadziłem kampanie. Podobna sytuacja przy wypowiedzeniu umowy. Wysłałem wypowiedzenie, oraz poinformowałem o tym telefonicznie i nie robili problemów. Po czym dokładnie dzień po zakończeniu umowy stwierdzili, że wypowiedzenie jest nieskuteczne i umowa nadal obowiązuje. Ta firma to (usunięte przez administratora) Trzeba na nich uważać

Sylwia

wiadomo tak z ciekawości coś na temat zatrudnienia tu u nich? w sumie to nie widziałam ogłoszeń a odnośnie tych opinii klientów ciekawa jestem ile w sumie osób tu nad tym wszystkim pracuje i czy naprawdę co do tego seo idzie aż tak narzekać. wiecie kiedy ostatnio ktoś dołączył do firmy i na jakich warunkach?

Ginter

Zero efektów w kampanii. SEO jest chyba obce

Krystian K.

Nie Polecam! Ta firma ma tylko dwa działy - handlowy i windykacyjny. Zostałem naciągnięty na kilka tysięcy, wyniki praktycznie zerowe. Zapisy umowy są jednostronne a sądząc z przebiegu wielu rozmów telefonicznych z pracownikami tego internetowego Amber Gold, firma raczej ma w nosie zbudowanie dobrej kampanii marketingowej, a jedynie wydojenie jak największej kasy. Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Smartads Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smartads Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smartads Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smartads Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smartads Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Aleja Niepodległości 132/136 lok. 64
    02-544 Warszawa