Opinie o Smartads Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Smartads Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smartads Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smartads Sp. z o.o. w Warszawa

Tomi

Witam. Chciałbym przestrzec wszystkie osoby przed tą firmą. Wydałem 5000 zł a żadnych efektów nie było, nigdzie nie można wystawić im opinii bo naciągają firmy SPRAWDŹCIE SAMI. Ja jako prezes firmy czuję się (usunięte przez administratora) i nigdy nie życzę nikomu współpracy z tą firmą lepiej omijać szerokim łukiem. Pozostałe pozytywne opinie są wystawiane przez pracowników lub osoby znajome.

Grzegorz W

Nie polecam, firma nastawiona na to zeby w maksymalnym stopniu wydoic ostatnia zlotowke z klienta. Zero poszanowania dla swoich zleceniodawcow. Nie dobrze mi sie robi jak slysze o tej firmie. Omijac szerokim lukiem

Zgadzam się
@Grzegorz W

to samo co u mnie

OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

Odradzam. Moje doświadczenia są takie same/podobne/identyczne jak innych, którzy napisali tutaj swoją negatywną opinię.

Kamil
@OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

To nic się nie zmieniło? Bo opinie są sprzed roku. Napiszesz o co konkretnie chodziło? O pieniądze, czy miałeś inne obiekcje?

@Kamil

Nic się nie zmieniło - po co zmieniać coś co zarabia i "działa" ? :)

Bart

UWAGA !!! To jest firma MEM. Zero efektów. Są idealni w wyciąganiu kasy od klienta oraz głoszeniu fanaberii o sztucznych inteligencjach i innych cudach technologicznych. Sprawiają wrażenie dobrych w tym co robią do momentu kiedy nie zaczną tego robić. Przy pierwszej weryfikacji ich pracy widać że są po prostu słabi.

hehe
@Bart

to typowa "korporacja" nastawiona na zarabianie pieniędzy, nic więcej.

Jolanta
@Bart

A co to takiego ten MEM? Możesz wyjaśnić, bo ja totalnie nie w temacie :)

Jolanta
@hehe

No dla niektórych firm pieniążki są najważniejsze. Po trupach do celu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Smartads Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Jedna z niewielu firm, która zniża się do nieuczciwych praktyk w celu wypromowania. Podszywanie się pod konkurencję to ich mocna strona. Wiedza,że robią źle,ale średnio się tym przejmują dopóki nie dostaną wezwania to pracownik ma pełne portki. Słabo znają się na przepisach i uważają,że wszystko im wolno.

Radek

Polecam współpracę, stworzyli kampanię która na siebie zarabia także dużo lepiej niż poprzednie firmy z którymi współpracowałem.

Praca ze zgranym, doświadczonym zespołem. Raczej bez większych problemów. Jak na Warszawę to bardzo dobre miejsce do pracy, bez przymusowych nadgodzin, stresu i bata nad głową. Polecam :)

Dobre miejsca do rozpoczęcia pracy w e-marketingu. Dużo szkoleń i merytorycznego wsparcia.

Wezuwiusz

Super polecam

Antoni G.

Są firmy rzetelne, profesjonalne, zaangażowane w pracę ale przede wszystkim po prostu dobre w tym co robią. Smartads z pewnością nie jest taką firmą. Cały czar pryska w momencie podpisania umowy (którą nawiasem mówiąc nie jest łatwo zerwać). Ogromny przerost formy nad treścią. Próbują sprawiać wrażenie wielkiej korporacji którą nie są. Jednak zasadniczo najważniejsze jest to że są po prostu słabi. Nie robią wyniku który ich złotouści handlowcy obiecują. Nie polecam serdecznie.

Nie polecam, naciągacze. Wielkie obietnice niestety żadnego pokrycia. Dobrany budżet miał na siebie zarabiać niestety nawet nie pokrywa części ponoszonych kosztów. Odradzam współpracy z tą firmą.

Mateusz B.

Ta firma to jakas kpina, kampania prowadzona na zenujacym poziomie, 0 efektow, obsluga klienta to jakas porazka, firma (usunięte przez administratora), wzieli kase i nic nie zrobili, omijac z daleka!!!!!

Karol

TRAGEDIA! Co to w ogóle jest? Wykonanie kampanii reklamowej na żenującym poziomie! NIE POLECAM nie będę się rozpisywał, ponieważ szkoda mojego cennego czasu

ricarde

Mijajcie duuuużym łukiem. Nie polecam zdecydowanie.

Franko

Jeżeli chcesz się pozbyć pieniędzy i nie mieć żadnych efektów zadaj się z tą firmą. Mili ściemniacze. NIE POLECAM !!!

Klient

Nie polecam! Omijajcie szerokim łukiem. Wszystko wygląda pięknie podczas pierwszej rozmowy. Pieniądze wywalone w błoto. W ciągu miesiąca nie zarobili nawet na 1/4 kosztów obsługi kampanii. Bardzo, bardzo, bardzo NIE POLECAM!

Radek S.

Pracowałem w firmie SmartAds ponad dwa lata, bardzo wartościowe doświadczenie - przyszedłem z minimalną wiedzą dotyczącą marketingu internetowego, po pierwszym roku kierowałem kilkunastoosobowym zespołem. Bardzo dużo możliwości rozwoju, dobra atmosfera, świetne miejsce do poszerzania swojej wiedzy na temat marketingu. Można tutaj spotkać ciekawych ludzi - rotacja niewielka także te znajomości mogą chwilę potrwać :) Cyklicznie organizowane wyjazdy integracyjne! Co do minusów - żeby coś w tej firmie osiągnąć trzeba poświęcić sporo czasu, nie tylko tych 8 godzin pracy, - tyle że w tym przypadku naprawdę warto! No i brak możliwości pracy w pełni zdalnej - przez ten warunek byłem zmuszony szukać innej pracy, szkoda ale nie można mieć wszystkiego. Odnośnie jakości świadczonych usług - firma nakierowana na klienta, bez ściemniania i oszukiwania. To ma w obecnych czasach ogromną wartość i jest coraz rzadziej spotykane. Taka była filozofia przez cały czas jak w firmie SmartAds pracowałem także nie sądzę żeby teraz uległo to zmianie.

Dzieki
@Radek S.

Dzieki za konkret.

Jordan
@Radek S.

Na jakie zarobki można liczyć?

Jeden z najlepszych pracodawców u których pracowałem!

Karol

@błażej a jak zarobki?

Błażej

Bardzo dobre efekty współpracy. Współpraca na wysokim poziomie - miły, nienachalny kontakt, raportowanie wyników. Ogólnie problemów brak, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Smartads Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smartads Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smartads Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smartads Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smartads Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Aleja Niepodległości 132/136 lok. 64
    02-544 Warszawa