Sun + Agnieszka Turowska

Poznań

Opinie o Sun + Agnieszka Turowska

farno
użytkownik zarejestrowany

Sama praca wydaje się być bardzo ciekawa @dorota, oczywiście pracownicy w firmie są zatrudnieni na stałe w ramach umowy o pracę, ale żadnych dodatków chyba nie ma

Andrzej

Działa, prężnie.. akurat nie znam warunków pracy, ale widziałem w poniedziałek, że w lublinie montowali plac zabaw.

Dawidek-9182

Pracując w określonej firmie, można poznać bardzo dużo zwyczajów panujących wewnątrz owej spółki, pokaż ludziom jak prezentuje się firma w której pracujesz. Najbardziej przydatne opinie to opinie zatrudnionych ludzi , o ile pracowałeś w Sun-Plus Zbigniew Kamiński, pozostaw ją dla potencjalnych pracowników. Piaseczno i inne miasta oczekują na Twoją opinię. Pomóż wylansować swojego pracodawcę, daj znać przyszłym osobom zatrudnionym o warunkach panujących w waszej spółce. Od kiedy jesteś tam zatrudnionysię tam zatrudniasz ? Czy można tam zarobić?

Zostaw opinię o Sun + Agnieszka Turowska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sun + Agnieszka Turowska