Podium Karolina Rychter

Czerwonak

Opinie o Podium Karolina Rychter

Jakub.

Szanowni Państwo, byłem pracownikiem tej firmy i mam dobre mniemanie o ludziach, którzy mnie zatrudnili. Niewielka rodzinna firma, która sobie nienajgorzej radzi dzięki pracy i zaangażowaniu tak pracowników jak i pracodawców, którzy bynajmniej nie spędzają czasu na batożeniu swoich podwładnych. Nie rozumiem, jak można tolerować tego typu anonimowe wpisy, pozbawione wszelkiej merytorycznej treści. Obraźliwa treść - moim zdaniem naruszająca dobra osobiste osób, nie poparta ani jednym argumentem poza wulgaryzmami po których pozostał nawias z napisem, że zostały usunięte. Czy to jest portal, którego istnienie służy zasięgnięciu informacji o działalności potencjalnego pracodawcy, czy miejsce w którym można sobie bezkarnie porzucać inwektywami? Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której znajdujecie państwo gdzieś wpis na temat swojego portalu: "odradzam wszystkim korzystanie z tego serwisu robionego przez kompletnych lamerów. nikt szanujący się nie powinien kijem dotykać tego beznadziejnego (usunięte przez administratora). same bzdury, a do tego design jakby krowa (usunięte przez administratora) na ( to też usunięte przez administratora)". Dostrzegacie Państwo wartość tej opinii? Chyba nie. A to dokładnie taki sam merytoryczny poziom, jak tych opinii powyżej. Proszę się nad tym zastanowić.

tera

może po prostu nie mają aż tak dużo zleceń i realizacji. czy jest na serio wielki popyt na puchary teraz?

(usunięte przez administratora)!najgorszy okres w moim życiu zawodowym. totalni prostacy w roli przełożonych.

ooo ja również miałam wątpliwą przyjemność pracy w tej \"firmie\". potwierdzam wszystko co pisano powyżej. (usunięte przez administratora) nie radzę nikomu, kto chce mieć do siebie szacunek, podejmować jakiejkolwiek współpracy z tą firmą!

Nigdy więcej pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)ODRADZAM PRACE W FIRMIE PODIUM W CZERWONAKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Podium Karolina Rychter - Czerwonak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podium Karolina Rychter