Opinie o Podium Trofea Sportowe Karolina Rychter w Czerwonak

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Podium Trofea Sportowe Karolina Rychter. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Podium Trofea Sportowe Karolina Rychter na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podium Trofea Sportowe Karolina Rychter w Czerwonak

Kasia Nowy wpis

Można pracować u was na pół etatu ?

Bagdasarian Boxing Club Poznań Nowy wpis

Super szefowa, miła obsługa szybka realizacja, szybkie wysyłki. Bardzo dużo promocji i najważniejszy duży wybór

Jakub. Nowy wpis

Szanowni Państwo, byłem pracownikiem tej firmy i mam dobre mniemanie o ludziach, którzy mnie zatrudnili. Niewielka rodzinna firma, która sobie nienajgorzej radzi dzięki pracy i zaangażowaniu tak pracowników jak i pracodawców, którzy bynajmniej nie spędzają czasu na batożeniu swoich podwładnych. Nie rozumiem, jak można tolerować tego typu anonimowe wpisy, pozbawione wszelkiej merytorycznej treści. Obraźliwa treść - moim zdaniem naruszająca dobra osobiste osób, nie poparta ani jednym argumentem poza wulgaryzmami po których pozostał nawias z napisem, że zostały usunięte. Czy to jest portal, którego istnienie służy zasięgnięciu informacji o działalności potencjalnego pracodawcy, czy miejsce w którym można sobie bezkarnie porzucać inwektywami? Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której znajdujecie państwo gdzieś wpis na temat swojego portalu: "odradzam wszystkim korzystanie z tego serwisu robionego przez kompletnych lamerów. nikt szanujący się nie powinien kijem dotykać tego beznadziejnego (usunięte przez administratora). same bzdury, a do tego design jakby krowa (usunięte przez administratora) na ( to też usunięte przez administratora)". Dostrzegacie Państwo wartość tej opinii? Chyba nie. A to dokładnie taki sam merytoryczny poziom, jak tych opinii powyżej. Proszę się nad tym zastanowić.

tera Nowy wpis

może po prostu nie mają aż tak dużo zleceń i realizacji. czy jest na serio wielki popyt na puchary teraz?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Podium Trofea Sportowe Karolina Rychter.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora)!najgorszy okres w moim życiu zawodowym. totalni prostacy w roli przełożonych.

ooo ja również miałam wątpliwą przyjemność pracy w tej \"firmie\". potwierdzam wszystko co pisano powyżej. (usunięte przez administratora) nie radzę nikomu, kto chce mieć do siebie szacunek, podejmować jakiejkolwiek współpracy z tą firmą!

Nigdy więcej pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)ODRADZAM PRACE W FIRMIE PODIUM W CZERWONAKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Podium Trofea Sportowe Karolina Rychter - Czerwonak

Podium Trofea Sportowe Karolina Rychter
1.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Gdyńska 71
    62-004 Czerwonak