TORANOKO SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o TORANOKO SP. Z O.O.

Klient Toranoko

Nie jestem co prawda pracownikiem, ale klientem, który złożył w grudniu 2015 zamówienie w sklepie Toranoko24, zapłacił za towar i do dziś tj. sierpnia 2016 roku czeka na towar. Jakiekolwiek próby kontaktu spełzły na razie na niczym. Jeżeli ktoś chce dołączyć do tak nierzetelnego przedsiębiorcy - życzę powodzenia...

Iza

Marcinie, czuję się urażona, a powyższy wpis jest wysoce niesprawiedliwy. Dowiedziałam się dziś o tym wątku od kogoś i oświadczam, że ta opinia nie została wyrażona przeze mnie. Nie mam z tym nic wspólnego i nie należę do ludzi, którzy publicznie wypowiadają się w ten sposób. I szczerze mówiąc do dnia dzisiejszego nie przyszło mi do głowy, że nasze relacje są negatywne. Szok :(

Pracodawca

Profes
@Pracodawca 24.07.2014, 07:29
Izo, zostalas zwolniona bo zamiast pracowac zajmowalas sie wszystkim innym. Krytyka tylko konstruktywna jest cenna....

A może by tak ureglować zaległe faktury za wykonane dla Toranoko przez nas prace poligraficzne z lipca i dwie z sierpnia 2014 . Nie było uwag ani reklamacji a pieniędzy nie ma pomimo wielu wezwań . Profes Mariusz Grobelniak

W.
@Profes 25.03.2015, 18:01

Firma Toranoko nie zapłaciła ani kontrahentom ani pracownikom, również jestem poszkodowany. Wygrałem sprawę w sądzie ale okazało się, że właściciel założył nową spółkę i komornik nie ma z czego wyegzekwować należności. Jest to po prostu oszust

była pracownica

Firma nie nadaje się do współpracy. Właściciel nie potrafi zarządzać firmą. Ciągłe problemy organizacyjne, braki w towarze. (usunięte przez administratora) Ostrzegam przed pracą i jakąkolwiek współpracą.

Zostaw opinię o TORANOKO SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORANOKO SP. Z O.O.