Opinie o Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. w Poznań

Nikola Nowy wpis

Rzecznik Praw Ucznia w związku z wykonywanymi obowiązkami faktycznie ma pracę hybrydową? No ciekawe, ile dni może sobie pozwolić na pracę z domu tak jak obiecuje ogłoszenie, chyba że ja sobie to jakoś źle wyobrażam tę pracę. Może ktoś ma doświadczenie?

Nie polecam. Kumplostwo, układy, potrafią człowieka wyssać jak cytrynę. Brak możliwości rozwoju

Pracownik Nowy wpis

Oczywiście święta prawda. Każdy na każdego krzywo patrzy. Jak coś źle zrobisz to nie jest tak, że ktoś pomoże, zmiecie pod dywan. Od razu eskaluje wyżej. Nie polecam. Aby piąć się w górę wystarczy być kolegą - wypłata? haha podwyżka? bez komentarza. Czekam na odpowiedni moment aby uciec. Ale wizja hipoteki na mieszkanie i utrzymanie rodziny ważniejsza aktualnie.

Kandydat Nowy wpis

Niepoważna firma. W rozmowie rekrutacyjnej pada zapewnienie, że dostanę odpowiedź, bez względu na to, czy mnie przyjmą, czy nie. Ale mija miesiąc, a tej odpowiedzi brak. Serio nie można napisać ogólnej wiadomości i wysłać jednocześnie do wszystkich kandydatów? To jest kwestia 5 minut. Kandydaci, szkoda Waszego czasu.

Niesmak Nowy wpis

Nie szanują kandydatów - zapewniali, że dadzą znać w ciągu dwóch tygodni o wyniku rekrutacji, bez względu na to, jaki on będzie. Oczywiście brak jakiejkolwiek informacji. Jeśli pracodawca nie szanuje ludzi i nie dotrzymuje danego słowa - to ewentualna współpraca kiepsko rokuje.

Firma Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Administrator platformy e-learningowej. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
A.

Bardzo szybka odpowiedź Pani z HR oraz sprawnie przeprowadzona rekrutacja.

Po dwóch etapach rozmowy kwalifikacyjnej, brak informacji zwrotnej o statusie zatrudnienia. Kilkukrotnie podjęto próbę nawiązania kontaktu poprzez rozmowę telefoniczną - niestety bezskutecznie.

Brak informacji zwrotnej, po rozmowie rekrutacyjnej, pomimo zapewnień, że kontakt nastąpi w ciągu tygodnia (bez względu na decyzję).

pracodawca
@Kandydat

Szanowny Panie, dział HR stara się przekazywać informację zwrotną w wyznaczonym terminie, jednak na tę decyzję wpływa wiele czynników, które mogą wydłużyć proces rekrutacji. Jeżeli informacja zwrotna została Panu przekazana w późniejszym terminie niż zakładano, jeszcze raz niezmierne za to przepraszamy. CRE EDICON

Firma działa dobrze więc pracownicy są zadowoleni. W takiej sytuacji nie ma chętnych do pisania.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o.?

Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 57
    61-891 Poznań
  • NIP: 7831728392 REGON: 361920821 KRS: 0000578432

Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o.