Let's Deliver

Gdańsk

Opinie o Let's Deliver

Viktor wawa

apropo stawek ja mam proponowanie mniejsze czemu?? za zlecenie 16 brutto!!!!! i 0,40 za km czyli jak bede duzo pracowac to 1500 moze to chore pomijam ze auto po pol roku na szrot czyli 5 tys w plecy zostanie z pol roku pracy 1000 na czysto to choreeee ludzie opanujcie sie z takimi stawkami!!!

Lidia

@TrueStoryBro, ze strony Let's Deliver dowiedziałam się, że dostawcy w tej firmie mogą wykonywać swoje obowiązki wykorzystując do tego swoje prywatne pojazdy. Rozumiem, że pracodawca pokrywa koszty paliwa. Czy zapewnia również serwisowanie takich pojazdów? Czy stawka osoby pracującej z wykorzystaniem prywatnego pojazdu różni się od tej, która korzysta z takiego udostępnionego przez firmę?

Kurier94

Fatalnie, fatalnie, fatalnie. Na prace dorywcza dla studenta odradzam. Chociaż firma promuje się ze jest elastyczna to niestety jest tak tylko na papierze. Konieczność pracy minimum 7 dni w tygodni za jakieś śmieszne pieniądze. Nie daj Boże żeby komuś wyskoczył jakiś egzamin czy inna sytuacja losowa w dniu w którym miał pracować, spotka go za to kara finansowa. Odradzam!!!!

TrueStoryBro
@Kurier94 16.12.2017 19:32

Nie wiem skąd masz informacje o karach. W tej firmie liczy się szczerość - jak wyjaśnisz co i jak to nikt żadnej kary nie zatwierdza. Musiałeś na prawdę nie chcieć pracować jakiegoś dnia (to znaczy nie zgłosić nieobecności) skoro dostałeś karę.

Koczkodan

lipton niestety podobno nie daja nawet jedzenia na lunch

PPP

na telefon rekrutacyjny trzeba było dzwonic po kilka razy bo ktoś zapomniał a tu to ma zadzwonić w piątek jest wtorek telefonu brak,w tytule pracuj kiedy chcesz i od której chcesz,kiedy chcesz musi być 1 weekend sobota niedziela 10 godzin,do tego jak chcesz pracować po 4 dziennie to tez nie,minimum 8 godzin inaczej nie otrzymasz telefonu

Daniel

Praca w Let's Deliver jako kurier rowerowy była bardzo rozwijającym doświadczeniem. Atmosfera bardzo przyjemna, stawka może niewielka, ale to przecież tylko przewożenie paczki z punktu A do B. W ciągu mojego całego czasu pracy od rozmowy kwalifikacyjnej do rozwiązania umowy, wszystko było jasne i zawsze można było się bez problemowo "dogadać". Będę miło wspominał pracę w Let's Deliver bo pozwoliła mi poznać dużo nowych ludzi, zarobić i poprawić kondycje :). Bardzo polecam tą pracę osobom które uwielbiają/kochają jazdę rowerem , chcą sobie trochę zarobić i spożytkować swój czas wolny.

Pawel

Jeśli pasuje Tobie praca za ,,najniższą krajowa''(oczywiście jeśli nie dostaniesz kar) i na umówię zlecenie to praca dla Ciebie. Brak dodatków socjalnych. Wyzysk, o przerwę musisz się prosić, której i tak nie dostaniesz... Praca dla osób mało ambitnych. NIE POLECAM !!

Brahma

+: Kasa w terminie Komunikatywni ludzie (można się dogadać) PRAWIE zawsze. Fajna atmosfera Rozwijająca przez 3-4 miesiące Konkretnie i na temat -: Po 3 miesiącach umierasz z nudów jeżeli masz problemy z kręgosłupem nawet nie zaczynaj pracy tam Upierdliwie przydzielane godziny pracy (raz tak raz śmak, czasami dyżur 3 h który unieruchamia cię na cały dzień w zasadzie w domu). Namaste

Michal

Firma lets deliver niestety płaci marne grosze , na rozmowie ładnie czaruja wyciągają z pracownika wszystkie siły fizyczne i psychiczne , pracownicy w biurze nie maja miejsca do pracy, wszyscy scisnieci jak sardynki w puszcze zarabiajac przy tym marne grosze 1500zl za miesiąc to jest jakas patologia, slyszalem o logistyku który taką pensję dostal w 2017r. Za miesiac, Jest to nie do pomyślenia , stres i praca w dziwnych godzinach w złych warunkach biurowych , a odzywki co niektórych ludzi tam pracujacych przekraczaja normy moralne ,chociaż ludzie starają sie utrzymać jakaś niby dobrą atmosfere to praca podobnie jak w korpo chcesz sie wybić to po trupach , kierowcy jeżdżą po 12h nawet dłużej są nie wystarczająco przeszkoleni , dużo kar za wszystko , (taki co nie ma życia i jeździ po 10-12h dziennie może zarobi ponad 2000zl ale o swoje auto też trzeba zadbac ) dostawy nie na czas zupełnie inaczej jak to jest w umowie , klienci nie zadowoleni .zatrudniają tam wszystkich prosto z ulicy . Nie polecam , chyba że jesteś osobą bez ambicji i chcesz sie dawać wykorzystywać i być marionetka swoich podwładnych. Odradzam wszystkim młodym osobą , nie dajcie sie nabrać to są oszuści a ich usługi są nie rzetelne

Lidia

@Kuba , dobrze, że wyjaśniłeś sprawę, takie cenne uwagi z pewnością ważne będą dla nowych kandydatów którzy będą chcieli podjąć pracę w Let's Deliver. Poza tym aplikowanie i uczestnictwo w rozmowie są najlepszym sposobem na dowiedzenie się wszystkiego na temat zatrudnienia w firmie.

Kuba

Czytam komentarze pojawiające się ze strony internautów i oczy przecieram ze zdumienia. Jakim autorytetem jest osoba, która nazywa założyciela firmy "ciapakiem"? Jaki poziom wychowania i wyedukowania owa osoba prezentuje?! Powiem szczerze - ktoś o takim poziomie kultury i wychowania swoim żenującym komentarzem promuje tylko firmę. Teraz kilka słów ode mnie. Jestem pracownikiem tej firmy od grudnia 2016r. Firmy nikt mi nie polecał, szukali pracowników na trójmiasto.pl i to była moja pierwsza styczność z firmą. Wysłałem CV, odpowiedź była bardzo szybka, poszedłem na rozmowę, przywitał mnie kierownik, który wydał mi się bardzo młody i tak też było. Let's Deliver, to firma, która jest powiewem świeżości i innowacyjności, ma jasne i klarowne zasady współpracy, dają dobrą stawkę. Po pół roku współpracy mam 15zł/h mało? Moim zdaniem bardzo uczciwie, ponad to, grafik jest elastyczny, prezes nie jest zadufanym w sobie bufonem, tylko uczciwym i uśmiechniętym facetem, kadra kierownicza dokłada wszelkiej mocy aby pomagać pracownikom, są elastyczni i wyrozumiali. Nikt nie krzyczy, nikt nie zmusza, zawsze można się dogadać. Do wynagrodzenia można doliczyć napiwki ok 25zł/dzień oraz dodatek na paliwo, który przy moim samochodzie palącym 9 ON/100 pokrywa go w całości, więc nie jest dodatkiem tylko finansowaniem paliwa :) Jeżeli masz auto ekonomiczne to zarabiasz jeszcze na paliwie. Ponad to jest dodatek naprawczy - amortyzacja. Jest to najlepsza firma w jakiej dotąd pracowałem, gorąco polecam a wszystkim niezdecydowanym rekomenduję pójść na rozmowę, poznać nas od środka i zobaczyć jaką zgraną paczką jesteśmy!

Nick
@Kuba 06.07.2017 12:33

Ciapek kazał ci tak napisać. Ja myślałem że juz zwineli interes. Przecież wszyscy wiedzą że w dzisiejszych czasach najlepszą formą reklamy jest publiczne forum gdzie za darmo w nieskończonosć można wychwalać swoje produkty i usługi. Oczywiście wszyscy Ci którzy wysmiali tą firmę kłamią tylko ty jeden dodając kolorowe komentarze mówisz prawdę. Za 15zł/h to pracuje stróż na budowie, a raczej śpi a używanie swojego auta dla potrzeb jakiegoś łosia to tak jak by być budowlańcem i przynosić do roboty swoją betoniarkę i cegły, szef tylko płaci za beton. Pracuj dalej może za rok znów będzie podwyżka i szef dołoży się do opon na zimę.

Drajwer
@Kuba 06.07.2017 12:33

Uważnie przeczytałem,przyjąłem do wiadomości,a najbardziej zdziwiło mnie to że można jeszcze zarobić na paliwie,gdy posiada się ekonomiczne auto. W mojej ponad 30-to letniej karierze zawodowej nie spotkałem się z pracodawcą który pozwoliłby na takie rozliczanie paliwa,by z tego tytułu profity miał pracownik.Maksymalnym zyskiem jest raczej to jeśli wyjdzie się na zero . Z tym kolego chyba przesadziłeś.

vin

Ta firma to największy żart w branży dostaw. Jak będę chciał wozić pizze to zapytam o pracę w pizzerii. Tam też dostanę przynajmniej umowę zlecenie i nikt jak już ktoś wyżej napisał nie będzie mnie karał za ew. spóźnienia itp. Zarobki z doopy. 8-9zł/h to przy 200h całe 1600-1800zł ...WOW do tego dobijać swoje własne auto. Te ich 10gr./km na amortyzację auta niech se w d*** wsadzą. W pizzerii bez problemu można wyciągnąć 2500-3000 na rękę, wiem bo jeździłem. Mam nadzieję że takie pseudo firemki znikną szybciej niż się pokazały. Zresztą czego się spodziewać po firmie prowadzonej przez ciapka.

Tomasz

Pracowałem w tej firmie jako kurier na studiach i naprawdę miło wspominam spędzone tam półtora roku :) Chciałbym mieć tak pozytywną atmosferę w obecnej firmie. Z zarobków byłem zadowolony. Ja pracując 80-100h w miesiącu wyciągałem na czysto do 1500 zł. A widzę, że wciąż uatrakcyjniają ofertę dla kierowców (dołożyli np. dodatkową kasę na na naprawy auta, czego wtedy nie było :D). Udowadnia to ich szacunek do pracowników, który dobrze pamiętam. Ja, polecam. Nie tylko studentom, bo 1/3 pracujących tam osób już dawno studia skończyła, więc też musi się im to opłacać :)

AH

8-10 zł/h za jakąkolwiek pracę w dzisiejszych czasach jest poniżej godności człowieka, no chyba że ma się 18 lat i mamusia z tatusiem za wszystko płacą. Wtedy na piwo fajki i snickersa raz w tyg. starczy. Jeżeli firma daje od razu umowę zlecenie to można uznać za +, bo przynajmniej ma się ubezpieczenie a o składki emerytalne nie ma się co martwić bo i tak nikt z roczników 70'-80' nigdy emerytury nie dostanie.

Agnieszka
@AH 19.09.2016 10:06

z każdej umowy zlecenie składki emerytalna i rentowa też są normalnie obowiązkowo odprowadzane, chyba że jesteś studentem. Wyjątkiem jest składka chorobowa, o niej decydujesz samodzielnie.

NAJKOmuzykant

Praca..o ile to można nazwać pracą to raczej dla studentów.... I to takich średnio rozgarniętych....studentów.. Owszem atmosfera miła...ale zarobki żadne....

Tomasz

Znam 3 osoby, które są po praktykach tam zostały i pracują do dziś ;)

driver

@luigi niestety co prawda to prawda.

luigi

dobijać własny samochód za takie pieniądze... potem te "super" zarobki zgarnie osiedlowy warsztat samochodowy :D interes życia

mmmmm....
@luigi 12.05.2016 08:50

Do pensji doliczany jest także dodatek na eksploatacje auta (nie za paliwo) który spokojnie starczy na mechanika. No chyba, że jeździsz autem który wymaga częstych wizyt w warsztatach. Jeśli nie to starczy z "górką" na naprawy.

ryś

Aaaaa zapomniałem jeszcze o jednym. Jeżeli zamienisz się w grafiku z innym dostarczycielem pizzy i czekasz na zlecenie to firma proponuje (dosłownie) 0 zł za godzinę pracy, ale jeżeli cię wezwą to zarobisz 8 zł/h plus 50 zł za dzień. Oczywiście wszystko liczy komputer, więc zarobisz 0 zł. No po prostu umowa na miarę XVIII wieku, tyle że to ty białasie jesteś czarny.

Ryś

Super firemka. Najlepsze co proponują to umowa zlecenie. W niej zapisy odnośnie pracy afrykańskich, białych niewolników: 1. Za spóźnienie o 10 min. do pracy - kara 50zł 2. Za niestawienie się w pracy - kara 100 zł 3. Za odstąpienie od umowy w czasie 30 dni od jej zawarcia - 150 zł za żenujące trzy godzinne szkolenie o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Maryny. 4. Stawka 8 zł za godzinę jeżeli jesteś w grafiku. 5. Stawka 3 zł za godzinę jeżeli masz tzw. dyżur (kierownik zmiany uważa, że to super sprawa, siedzisz w domu i zarabiasz na rodzinę. Może jego rodzina wyżyje za 3 zł za godzinę ale to fenomen na skalę światową. 6. Podpisujesz czek in blanco (bez protestu) - pracodawca traktuje cię od pierwszego dnia jak złodzieja ale widocznie nie doczytał jakie konsekwencje można ponieść podpisując ten papier. Zapisy umowy sprzeczne z jakimkolwiek prawem, ale niestety żerują na bezrobociu i biedzie społeczeństwa, a głupich nie sieją - sami się rodzą. Miłego rozwożenia pizzy frajerzy. Firemka powinna się nazywać Dajmy Małpie Banana i Niech Dla Nas Zapier...A, lub LETS BABANNA.

global
@Ryś 11.12.2015 19:31

Bardzo dziwna firma skoro wymaga punktualności oraz stawiania się w pracy...

Łukasz
@Ryś 11.12.2015 19:31

Witam, od razu napiszę, że jestem w firmie Let's Deliver odpowiedzialny za sprawy związane z zatrudnionymi pracownikami. Czuję, że wpis wymaga sprostowania :) 1. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy. Umowa jest podpisywana pierwszego dnia na szkoleniu teoretycznym, a od umowy odprowadzamy wszystkie wymagane podatki i składki na ubezpieczenie społeczne. 2. Proponowane przez nas stawki NETTO przedstawiają się następująco Umowa zlecenie: okres próbny (1 miesiąc) - 8 zł/h + 0,50 zł/km (auto osobowe) ; 8 zł/h + 0,67 zł/km (kombivan, mikrovan, minivan) po okresie próbnym - 9-10 zł/h + km Umowa współpracy (na własnej działalności): okres próbny (1 miesiąc) - 12 zł/h + 0,60 zł/km (auto osobowe) / 12 zł/h + 0,80 zł/km (kombivan, mikrovan, minivan) po okresie próbnym - 13-14 zł/h + km 3. Za nieusprawiedliwione spóźnienia, czy niestawianie się do pracy, można być ukaranym - to prawda. Jeżeli to nie poprawi postawy Kuriera i sytuacja się powtarza, z taką osobą umowę rozwiązujemy. Zależy nam na współpracy z rzetelnymi ludźmi. 4. Każdą nową osobę skrupulatnie przygotowujemy do pracy. Kandydat przechodzi 3h szkolenie teoretyczne oraz 5-10h szkolenie praktyczne w terenie pod okiem doświadczonego Instruktora (czas zależy od pojętności ucznia;)). Jest to ważny etap, gdyż jakość naszych Kurierów jest dla nas sprawą priorytetową. Ponadto, zależy nam na długoterminowej współpracy. Jeżeli szukasz czegoś na 2-3 tygodnie, to szkoda zarówno Twojego jak i naszego czasu. 5. Niestety oszuści i kombinatorzy się zdarzają, dlatego zabezpieczamy interesy zarówno naszych pracowników jak i firmy w zgodzie z literą prawa. Wśród swoich Kurierów mamy osoby z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym, byłych i obecnych przedsiębiorców, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją zawodową karierę. Naturalnym jest, że ich wiedza na temat przepisów prawa, przepisów podatkowych, świadczeń społecznych, formalności, czy nawet samych obowiązków zleceniobiorcy jest na różnym poziomie. Dlatego zawsze i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości związane z treścią dokumentów, czy zasadach współpracy. Ostatecznie nikogo do podpisywania umowy i pracy z nami nie zmuszamy. @Ryś, mam poczucie, że coś wyraźnie nie zagrało w naszej współpracy i chyba masz co do tego żal. Przykro mi, że się tak czujesz i tego doświadczyłeś. Po treści Twojego wpisu widzę, że nie wszystko zostało Ci dobrze wytłumaczone. Być może stąd Twoje odmienne oczekiwania. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, jak również poznam Twoje spostrzeżenia oraz sugestie na temat tego co moglibyśmy w firmie udoskonalić. Cały czas się uczymy i jestem otwarty na konstruktywny feedback :) Zapraszam również innych zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu: lukasz@lets-deliver.pl Pozdrawiam, -Łukasz Tomczyk

ryś

Nie pękaj, wal do firmy i podpisuj umowę. Masz gwarancję, że nic nie zarobisz ale jak lubisz wozić pizze to zajęcie w sam raz dla ciebie. Zastanawiam się tylko, czy już czasem tam nie pracujesz.

ryś

A ile ty chcesz dorobić???? Co za ściemę tu walisz, jak podpisałeś umowę (niezgodna z jakimkolwiek prawem) toś frajer i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobisz o czym każdy przeciętnie rozwinięty człowiek wie w 20 sekund, po jej przeczytaniu. No chyba, że piszesz z biura.

Gluhbirne

Dopiero zaczynam współpracę, ale na początku mogę powiedzieć kilka słów. Świetna, wyluzowana, młoda kadra, miła atmosfera w pracy. Jasne i przejrzyste zasady - co, gdzie i kiedy. Nie rzucają od razu na głęboką wodę. Jeśli lubi się prowadzić auto po mieście i chce trochę dorobić - zdecydowanie polecam!

blondi

W Let's Deliver odbywam dwumiesięczne praktyki i mogę szczerze polecić wszystkim aktywnym i ciekawym świata studentom. Program praktyk jest przemyślany i dostosowany do umiejętności i potrzeb. Zespół pracowników Let's Deliver składa się z mega pozytywnych, energicznych ludzi. Mam nadzieję, że po praktykach zostanę zatrudniona :)

On

Jeżdżę od prawie roku - jest naprawdę spoko. Praca nie jest nudna i mega fajni ludzie :)

Biało-czarno

Byłem na rozmowie, jeździłem i tak mi się spodobało, że robię to dalej.

Herszt

Bardzo porządna firma, z masą ciekawych osobowości. Nie znam zbyt wielu innych miejsc w którym pracownicy zostawaliby po zakończeniu pracy na kawie :)

Mr. X

wielokrotnie w różnych sytuacjach proponowałem Anish-owi "stymulanty". Niestety za każdym odmawiał więc z autopsji wiem że stymulanty to nie to :-) może po prostu lubi pracować?

Ciapat

Anish to straszliwa karwa na hajs, odradzam jakąkolwiek współpracę z tym gościem. A do tego zażywa stymulanty bo non stop praca to w końcu jego pasja nie ?

marr

pomysł na firmę świetny ,ale strona internetowa beznadziejna trzeba być mocno zdesperowanym klientem żeby odnaleźć kontakt..Mnie się udało ale byłem bliski rezygnacji...Pozdr.

Buba

Młoda firma ze świetnym potencjałem. Założyciele otwarci na pomysły, przyjaźni i szczerzy w relacjach międzyludzkich. Myślę, że miejsce raczej dla osób mających na siebie pomysł, wierzących w swoje umiejętności i swoją kreatywność, aniżeli pracowników potrzebujących "ciepłej korporacyjnej posadki". Trzymam za chłopaków kciuki w dalszym rozwijaniu firmy :)

Zostaw opinię o Let's Deliver - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Let's Deliver