Opinie o Let’s Deliver Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Let’s Deliver Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Let’s Deliver Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Let’s Deliver Sp. z o.o. w Gdańsk

alislaw

Nie dajcie się nabrać na pracę w tej pseudo firmie . Oni nie mają zamiaru płacić pracownikom za wykonaną pracę nie mają także zwyczaju odpisywać na wiadomości SMS ani maile . Wyzysk i wykorzystywanie pracowników pod osłoną pandemii w bezczelny sposób ludzie szukali pracy aby zarobić w tym trudnym czasie LD to wykorzystał . Pracownicy stracili kasę na paliwo nie mówiąc o zaplacie za pracę . Nie wykonują poleceń Państwowej Inspekcji Pracy , która stwierdziła wiele uchybień . Tylko sąd i komornik ! Bezczelny człowiek przyjechał z Indii i dorabia się na szkodzie Polaków znalazł lukę w systemie prawa pracy . Umowa zlecenie z Lets Deliver jest szkodliwa dla pracownika nie mówiąc o braku terminu wypłaty !

Czy w Let’s Deliver Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Szeryf

Tak, firma wspolpracuje w formie partnerow z osobami prawnymi, ktore polubownie zatrudniają byłych kryminalistow z Rumunii, aby Ci, w razie Twoich narzekań w zwiazku z nieterminowaym rozliczaniem wyplat przez pracodawcę mogli Cie odwiedzic i pogrozic palcem.

Jozek21

Nie odpowiadacie na maile, a wysłałem ich kilka, i potwierdza się wasza nie wypłacalnoś, rozmawiałem z człowiekiem na ulicy który u was pracował, zawsze były problemy z wypłatami a my nie jesteśmy zwykłymi robolami, po wpisach tutaj już totalne zwątpiłem! I wypłata do 20?,co to na być? Moja glowna księgowa baaaardzo się tym faktem zdziwiła, zastanawiam się nad rozwiązaniem umowy! I to bardzo poważni, a pracuję już zetelnie drugi miesiąc i jest 18 a ja wciąż czekam na wypłatę! Pozdrawiam! Pozew zbiorowy chętnie złożę!

@Jozek21

Dorzucam się do pozwu! Jakiś prv?

James12
@Szeryf

Ja tak samo, pisać na email o pozew bezimiennyjames@gmail.com

ehh

nie poleca, kary za wszystko ( zarabiaja na tym, wiec badzcie gotowi na kary co miech )

Kurier

Rozmowa tak telefoniczna jak i spotkanie z osobami rekrutującymi bardzo miła... Naprawdę fajni ludzie... Ale warunki współpracy nieopłacalne Firma to StartUp...w Gdańskim Inkubatorze Przedsiebiorczości.... czyli pomysł na 2-3 lata dzioałania i zmiana pomysłu... żadne StartUpy nie wytrzymują dłużej niż 2-3 lata

podstawowa wiedza z zakresu topografii miasta, czy preferowałbym Gdańsk czy Gdynię.... Osobiście podjąłbym współpracę gdyby warunki były opłacalne.... okazały się nieopłacalne.. W każdym razie trzymam kciuki za rozwój - bardzo miło wspominam rozmowe rekrutacyjną....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Nie polecam. Nie płacą pracowałem 1 miesiąc, i nawet za to nie potrafią zapłacić.... Przestrzegam przed ta firma. Niby wszystko fajnie a jak dochodzi do zapłaty to jej poprostu nie ma...

Szeryf

Rozmowa rekrytacyjna: HR: " W ciągu ostatniego roku nie zwolniliśmy ani jednego pracownika" Niedopowiedzenia to również kłamstwo. Pozwolę sobie zadać pytanie: Ilu pracowników odeszło, z powodu braku nieterminowego rozliczenia? Ilu pracowników jeździ naburmuszonych z powodu notorycznego nierozliczenia w terminie? To, że wiele firm gastronomicznych upadło, to nie jest podstawą, aby działać jednostronnie wobec pracownika - czyli mnie w pierwszym miesiącu za drobne przewinienia firma policzyła 120 PLN kary, a ja po tygodniu braku informacji - kiedy będzie wypłata, mogłem co najwyżej odwiedzić firmę i na ich koszt zjeść zupkę chińską. Nie wróżę przyszłości dla takiej jednostronności.

Szeryf

Rozmowa rekrytacyjna: HR: " W ciągu ostatniego roku nie zwolniliśmy ani jednego pracownika" Brawo firma! Niedopowiedzenia to również kłamstwo. Pozwolę sobie zadać pytanie: Ilu pracowników odeszło, z powodu braku nieterminowego rozliczenia? Ilu pracowników jeździ naburmuszony z powodu notorycznego nierozliczenia w terminie? To, że wiele firm gastronomicznych upadło, to nie jest podstawą, aby działać jednostronnie wobec pracownika - czyli mnie w pierwszym miesiącu za drobne przewinienia firma policzyła 120 PLN kary, a ja po tygodniu braku informacji - kiedy będzie wypłata, mogłem co najwyżej odwiedzić firmę i na ich koszt zjeść zupkę chińską. Nie wróżę przyszłości dla takiej jednostronności, Szeryf

Monika Ducin

Mój chłopak i jego kolega nie dostali wypłaty przez ostatnie 2 miesiące.Telefonu nie odbierają, na maile nie odpisują. Sprawa oczywiście zgłoszona do PIP. Trzymajcie się jak and ale tej firmy.

BUSLAVTRANS

Firma unika płatności pomimo rzetelnie wykonanej usługi, na co wskazują maile od logistyków. nie polecam współpracy o ile sama pracą jest już opisana przez innych to jeżeli chodzi o finanse nie liczył bym na płatność . Każda faktura jest przeterminowana, na ostatnią płatność czekamy już 74 dni . Prośby i wezwania do zapłaty są bagatelizowane więc sprawa trafia do komornika sądowego. Brak kontaktu z firma w sprawie płatności. Firma prawdopodobnie będzie chciała na tą opinię odpowiedzieć przecząco więc pozostawiam tutaj swoje dane może jednak firma let's deliver zechce się skontaktować w sprawie płatności: Buslavtrans Maciej Busławski NIP: 6040210273 tel: +48508846017 email biuro@buslavtrans.com

Informacyjnie, należności z czerwca 2020 udało mi sie odzyskać za pośrednictwem komornika na podstawie sądowego nakazu zapłaty. To świadczy o nieuczciwych praktykach firmy, unikającej rozliczenia z pracownikiem.

Łysy
@Michał

Mi już zalegają za 5 miesięcy, to chyba zostaje droga sadowa albo KRD

As
@Łysy

Nie ma powodów. Poczekaj jeszcze 4 i wtedy działaj...póki co normalnie świadcz uslugi

Maciej
@Michał

Może pozew zbiorowy? Odnoszę wrażenie, że liczą na to że mogą nie płacić i ujdzie na sucho

Gdyniak

Mam zamiar tam pracować .Po przeczytaniu komentarzy ,różnie można myśleć .Pozytywów mniej niż negatywów o tej pracy .Pożyjemy zobaczymy

Maciej
@Gdyniak

Raczej radzę się zastanowić nad współpracą, są niewypłacalni więc będą zachęcać podwyżka stawki ale co z tego jak nawet na przedsądowne wezwanie do zapłaty nie reagują i brak kontaktu ...

azz

Szkoda mi tych wszystkich ludzi, którzy tam pracuję w (usunięte przez administratora)systemi za miskę ryżu. Tylko w Polsce są prawnie możliwe takie bandyckie praktyki. Niedługo trzeba bedzie dopłacać żeby móc pracować. Rozbudowany system kar, weksle za sprzęt, którego wartość zdecydowanie zawyżono, kary za spóżnienie, 7 zł/godz...kto się na to godzi? Czy ludzie mają jakąś godność? Na pewno ne właściciele tej firmy. Powinno być to prawnie zakazane.

@azz

Kary są bardzo rozbudowane: - za spóźnienie do pracy - za nieusprawiedliwioną nieobecność lub przerwanie pracy, i - za nierozliczenie się terminowo z utargu Jeżeli ktoś w ciągu 21 dni pracy w miesiącu spóźnia się 14 razy, to przykro nam, ale nie zaakceptujemy tego. Z dużym prawdopodobieństwem nowy pracodawca również nie. Weksel zabezpiecza nie tylko sprzęt, ale również zbieraną w czasie dnia pracy gotówkę. Po zakończeniu współpracy i rozliczeniu, zwracamy dokument. Nie wiemy skąd ta stawka 7 zł / h... :/ proponowane przez nas wynagrodzenie umieszczamy w treści ogłoszeń https://lets-deliver.tomhrm.com/public/jobs/pl/lets-deliver-sp-z-o-o

lolek
@Let’s Deliver Sp. z o.o.

Sami kłamiecie teraz tutaj Nie wiemy skąd ta stawka 7 zł / h... :/ proponowane przez nas wynagrodzenie umieszczamy w treści ogłoszeń (usunięte przez administratora) 7 zł jest za dyzur peek. a takich dyzurów jest sporo, jesli masz dyzur to płaca 7 zł brutto, az cie wezwa. wtedy przechodzisz na swoja stawke. Nie wiemy skad 7 zł....wezcie

@lolek

Dodatek za dyżur, obok dodatku na paliwo, dodatku na naprawy oraz premii za efektywność, jest jednym z dodatków do wynagrodzenia podstawowego (tak zwanej "godzinówki"). Wypowiedzi powyżej o stawce 7 zł brutto, w kontekście sugerującym, że to stawka godzinowa, a LD płaci poniżej minimalnego wynagrodzenia za pracę, to oczywista manipulacja. W taki sam sposób można by było również podawać stawkę premii (która jest wyliczana w formie dodatku do podstawowej stawki godzinowej) i napisać, że tyle zł LD płaci za godzinę pracy... Kwota dodatku za godzinę dyżuru wynosi 40% stawki godzinowej. W czasie dyżuru nie realizujesz zlecanych przez LD dostaw. Przebywasz w dowolnym miejscu (byle w obszarze operacyjnym), a jedyny obowiązek, to być pod telefonem, gdyby była potrzeba wsparcia kolegów w terenie.

Łukasz
@Let’s Deliver Sp. z o.o.

Łukasz- daruj sobie te manipulacje. Jak długo jeszcze ludzi będziecie na to nabierać?

Asdf
@Let’s Deliver Sp. z o.o.

Podajcie przykład pracownika, który spóźnia się do pracy i dostaje karę. A jaką karę wy płacicie za brak wypłaty wynagrodzenia i spóźnienie się z wypłatą o miesiąc? To są fakty o braku płynności finansowanej przez co pracownicy nie dostawali wynagrodzenia na czas. Maile o opóźnieniach szły jeden za drugim regularnie.

Geddeon

Witam Mam pytanie co do "zakazu konkurencji" Jeśli jako podwykonawca z własną działalnością gospodarczą i wykonujący podobne usługi podpiszę umowę I np. po roku ją rozwiążemy, to czy przez 3 lata nie będę mógł podpisać umowy z inną firmą, nie koniecznie aż tak dużą i o ściśle takim profilu, ale np. z ze sklepami internetowymi czy hurtowniami ? Może moje pytanie jest głupie, ale nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Nie było potrzeby Pozdrawiam

Czy rozmowa rekrutacyjna w Let’s Deliver Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jarek

nie

@Jarek

Zależy od stanowiska. Od Dostawców oczekujemy komunikatywnej znajomości języka polskiego, więc wszelkie rozmowy i szkolenia z nimi odbywają się w języku polskim. Większość pozostałych rekrutacji również. Wyjątkiem są te stanowiska biurowe, na których znajomość języka angielskiego jest wskazana. Wówczas rozmowy odbywają się w języku angielskim.

Kacper

Czy ktoś ma doświadczenia jako partner flotowy? Jak wygląda z rozliczeniami? I jak to faktycznie jest z tymi gwarantowanymi paczkami każdego dnia?

@Kacper

Kacprze, współpracuje z nami stałą grupa Partnerów Flotowych, którą teraz rozszerzamy z uwagi na ekspansję na inne rynki. Odezwij się do zespołu HR, a skontaktujemy Cię z którymś z naszych Partnerów w Twoim mieście. Najlepiej porozmawiać z kimś, kto pracuje z nami już jakiś czas.

Czy są jakieś opinie o pracy w administracji? Warunki pracy, regularność wypłat?

Jak ktoś chce i lubi czekać na kasę po idealna firma!!! Opóźnienia w przelewach ponad 2 miesiące. I jedyne wyjście to brać utargi.

Lets deliver - firma która sama z siebie co miesiąc, chwali się, że ma problemy z płynnością finansową i nie są w stanie płacić w terminie więc na każdy przelew trzeba czekać po 1,5 miesiąca, oczywiście to tylko się dotyczy kierowców, domyślam się, że łatwiej im jest zmieniać kierowców co miesiąc niż najzwyklej uczciwie płacić, z wyjątkiem są pracownicy biura, oni muszą dostawać pieniądze w terminie bo wciąż są te same osoby. Fajnie się reklamują - że nie musisz się martwić o pieniądze na paliwo, niestety musisz xD trzeba mieć pieniądze na dwa miesiące do przodu bo żadnych zaliczek nie ma i będą chcieli żebyś jeździł regularnie bez żadnej pomocy z ich strony, dodam jeszcze że z tej stawki za km musisz się rozliczyć z US więc końcowo i tak wychodzi, że się dokłada do paliwa. Tej stawki remontowej 10 groszy za każdy km też nie ma, jak poprosisz żeby wypłacili to ci odpiszą, że nie mają pieniędzy. Stawka premiowa? Musisz wyznaczyć dyspozycyjność na cały miesiąc żeby móc zacząć powalczyć chociaż o najniższy próg bo bez tego nie ma szans i po prostu szybko jeździć co się przekłada na wyższe spalanie więc i tak wychodzi na zero :-) Realizowałem po około 20 dostaw dziennie i nie byłem w stanie załapać się na najniższa stawkę premiową więc pisanie coś o nie byciu Kubicy jest słabe bo spokojna jazdą jest niemożliwe do osiągnięcia. To mogła być fajna firma w której można sobie dorobić, przejrzysta aplikacja i zasady, bez kar pieniężnych za wszystko ale lepiej pisać o wiecznych problemach finansowych i nie płacić w terminie.

Luke

dodatkowe zajęcie OK

Hej, czy w firmie Let’s Deliver Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

PAWGOR

Mistrzu, oni nie płacą na czas z dwumiesięcznym opóźnieniem i to ewentualnie. Daruj sobie, lepiej rower i pyszne.pl

Francus
@PAWGOR

Teraz tez maja być opóźnienia, czy ktoś z kolegów napisze kiedy i w jakich kwotach były robione te transze ?

Dostawca Gdańsk
@Francus

Zadzwoń do działu HR, bo innego tam nie ma, to ci może coś powiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Let’s Deliver Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Let’s Deliver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Let’s Deliver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Let’s Deliver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Let’s Deliver Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Let’s Deliver Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Let’s Deliver Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 121 ocen.

Let’s Deliver Sp. z o.o.