Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.

Zuzanna

@AM Mastera Ty długo już pracujesz w Am Okna? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity może obecnie liczyć pracownik?

ypoa

Pewnie, że wszystko zależy od pracowników, ale skoro atmosfera dopisuje, to obowiązki się prościej wykonuje.

AM Master

Jeśli nie jesteś oporny na wiedzę techniczną i nie masz problemu z nawiązywaniem relacji z klientem, myślę, że jak najbardziej. Trzeba próbować!

on

Super atmosfera, zgrani ludzie, polecam!

AM Master

Różnie w zależności od stanowiska i jakości wykonywanej pracy. Jest OK, potwierdzam.

LOT

Miło zaskoczony ;-) jest OK

Winterek

Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Wypłata na czas, a sam wiem, że dostawcy i podwykonawcy dostają kasę na czas, bo firmie zależy na rozwoju.

współpracownik

uwaga na tą firmę!!! (usunięte przez administratora) komunikacja i atmosfera współpracy fatalna

Artur

witam wielu ludzi pisze swoje doświadczenia na temat pracy w różnych firmach i ja taki post pragnę dodać. Pracuje w firmie AM OKNA od ponad 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony z współpracy z właścicielami firmy to uczciwi i rzetelni pracodawcy. Doceniają ludzi zaangażowanych i uczciwych w pracy. Pieniążki zawsze wypłacane są na czas a umowy uczciwe. W firmie AM OKNA można rozwijać się zawodowo i nauczyć wielu przydatnych umiejętności. Bardzo fajna rzeczą jest to że można podróżować po całej europie (jeżeli zna się języki) ponieważ firma sprzedaje swoje produkty do większości państw europejskich a nawet do afryki. NAPRAWDĘ SUPER FIRMA POLECAM KAŻDEMU

Zostaw opinię o Am Okna Sp. z o.o. Sp.k. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.