Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 21 ocen.

Opinie o Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.

Zuzanna

@AM Mastera Ty długo już pracujesz w Am Okna? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity może obecnie liczyć pracownik?

ypoa

Pewnie, że wszystko zależy od pracowników, ale skoro atmosfera dopisuje, to obowiązki się prościej wykonuje.

anonim

(usunięte przez administratora)

AM Master

Jeśli nie jesteś oporny na wiedzę techniczną i nie masz problemu z nawiązywaniem relacji z klientem, myślę, że jak najbardziej. Trzeba próbować!

on

Super atmosfera, zgrani ludzie, polecam!

anonim

(usunięte przez administratora)

AM Master

Różnie w zależności od stanowiska i jakości wykonywanej pracy. Jest OK, potwierdzam.

LOT

Miło zaskoczony ;-) jest OK

Winterek

Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Wypłata na czas, a sam wiem, że dostawcy i podwykonawcy dostają kasę na czas, bo firmie zależy na rozwoju.

współpracownik

uwaga na tą firmę!!! (usunięte przez administratora) komunikacja i atmosfera współpracy fatalna

Artur

witam wielu ludzi pisze swoje doświadczenia na temat pracy w różnych firmach i ja taki post pragnę dodać. Pracuje w firmie AM OKNA od ponad 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony z współpracy z właścicielami firmy to uczciwi i rzetelni pracodawcy. Doceniają ludzi zaangażowanych i uczciwych w pracy. Pieniążki zawsze wypłacane są na czas a umowy uczciwe. W firmie AM OKNA można rozwijać się zawodowo i nauczyć wielu przydatnych umiejętności. Bardzo fajna rzeczą jest to że można podróżować po całej europie (jeżeli zna się języki) ponieważ firma sprzedaje swoje produkty do większości państw europejskich a nawet do afryki. NAPRAWDĘ SUPER FIRMA POLECAM KAŻDEMU

Zostaw opinię o Am Okna Sp. z o.o. Sp.k. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.