AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.
3 17

Opinie o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.

Iwona

@anonymous, rozumiem, że Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta firmy AM Okna Beata Szymkowiak? Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy przybliżyć sytuację o której piszesz w swoim komentarzu? Czy zgłaszałeś ten incydent szefostwu firmy? @Ruda, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie AM Okna Beata Szymkowiak. Napisz coś więcej na temat dodatkowych obowiązków jakie zostały Ci przydzielone przez pracodawcę? Jak długo pracowałaś w tej firmie?

Ruda

Pracowałam tam półtorej roku. Najpierw dołożyli mi mnóstwo obowiązków, a jak poprosiłam o pomoc-wywalili mnie z roboty z dnia na dzień, nas*ali w papierach i nie podali konkretnej przyczyny wyrzucenia mnie z pracy. Ogólnie i klienci i pracownicy są traktowani tam jak maszynki do robienia pieniędzy i KAŻDY z pracowników zna powiedzonko, że tu się nie zna ani dnia, ani godziny :) Pracowałam na dziale reklamacji także wiem też, że okna jakością nie grzeszą :) Pozdrawiam byłe szefostwo, Amanda.

Ruda
@FRODO 25.04.2018 17:06

Chyba wiem, o którego kierownika chodzi... Szanowny Frodo, pracowałam tam ponad rok po odejściu tego kierownika i nikt nigdy nie podważał tam mojej wiedzy oraz kompetencji :) Nie będę wchodziła w dyskusję z kimś kompletnie anonimowym, chcesz to się przedstaw i pogadamy skoro sie "znamy"... A ja i tak przeczuwam, że mam w tym momencie do czynienia z tym, który na mój widok prawie skręca kark, aby nie spojrzeć mi w oczy. Czystego sumienia i spokojnego snu, Amanda.

anonymous

Bardzo dobra wspolpraca montaz i terminowosc 1 klasa.Teraz przestroga uwaga na Pana Wysockiego sprzedaje schody bieze zaliczke i po schodach.Czekam. Juz pol 5 miesiecy i nawet nie odpowiada na prosby

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.?

kjhg

Nie polecam, zwłaszcza oddziału Skwierzyna, terminy nie dotrzymane, pomiary złe, ogólnie klęska

andrzej

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...odradzam współpracę

oniona

Bardzo proszę o konkretny przykład ludzi, którzy się zwalniają. Z tego co wiem, Ci co robią są zadowoleni.

Gym

A skąd wiesz?

?
@Gym 02.04.2016 12:46

Ponieważ opinie o was chodzą po całej Skwierzynie. I nie są to dobre opinie.

?

Czy ktoś tam w ogóle jeszcze pracuje? Podobno jest tak źle że sami pracownicy się zwalniają:/

Stary

Nie, to nie jest prawda. Jeśli jesteś pracownikiem, to byś wiedział o tym

2016

Ej to jest portal dla pracowników, a nie dla konkurencji czy klientów ;-)

Darek 2

A może reklamacja nie jest zasadna?

Gorzów i okolica to bieda, nie ma dużej opcji na pracę, mimo, że jestem dobrym fachowcem. Czy nie ma już poszanowania do pracownika?

Xyz

To co robisz jeszcze w tej firmie, skoro jest tak źle. Pewnie takich fachowców jak ty szuka reszta świata. Może na więcej nie zasługujesz?

Zadowolony

Jak zwykle ci koledzy, którym nie chce się robić, mają jakieś nieuzasadnione pretensje

niezadowolony

Jaki jest związek firm Amokna z Gorzowa, 4future ze Skwierzyny i Animpol z Gorzowa? To ci sami właściciele?

zadowolony

jestem bardzo zadowolony z tej firmy i tyle

Udo

Właśnie skończyłem inwestycje wymiany okien. Chciałbym podziękować na forum publicznym Firmie AMOKNA za profesjonąlną obsługę, rewelacyjne wykonawstwo. W 100% mogę polecić.

piasek

Bardzo profesjonalna firma, fajni właściciele. Polecam

Jasne, trzeba być całkowitym idiotą żeby takie rzeczy pisać. " Liście, okucia połamane" po prostu kretyn. Gdyby była taka kiepska jakość to by tej firmy już dawno nie było, natomiast 90% produkcji robią na eksport. To mówi samo za siebie.

Potwierdzam, moim zdaniem nie ma do czego się przyczepić bardzo dobra firma

pacjent

żenująca firma, zero profesjonalizmu

Psycholog

Frustracja niby "klienta" czy psychicznego ex-pracownika? :-)

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie, choć wiem, że to zaboli niektórych, ale bez pracy nie ma kołaczy

Olejnik

Bardzo dobra profesjonalna firma, ja jestem zadowolony, dostałem rabat zimowy, a przede wszystkim producent, a nie jakiś handlarz.

husqy

Bardzo dobra firma mogę w 100% polecić

Zostaw opinię o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.