AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.

kjhg

Nie polecam, zwłaszcza oddziału Skwierzyna, terminy nie dotrzymane, pomiary złe, ogólnie klęska

andrzej

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...odradzam współpracę

oniona

Bardzo proszę o konkretny przykład ludzi, którzy się zwalniają. Z tego co wiem, Ci co robią są zadowoleni.

Gym

A skąd wiesz?

?
@Gym 02.04.2016 12:46
A skąd wiesz?

Ponieważ opinie o was chodzą po całej Skwierzynie. I nie są to dobre opinie.

?

Czy ktoś tam w ogóle jeszcze pracuje? Podobno jest tak źle że sami pracownicy się zwalniają:/

Stary

Nie, to nie jest prawda. Jeśli jesteś pracownikiem, to byś wiedział o tym

2016

Ej to jest portal dla pracowników, a nie dla konkurencji czy klientów ;-)

Darek 2

A może reklamacja nie jest zasadna?

Gorzów i okolica to bieda, nie ma dużej opcji na pracę, mimo, że jestem dobrym fachowcem. Czy nie ma już poszanowania do pracownika?

Xyz

To co robisz jeszcze w tej firmie, skoro jest tak źle. Pewnie takich fachowców jak ty szuka reszta świata. Może na więcej nie zasługujesz?

Zadowolony

Jak zwykle ci koledzy, którym nie chce się robić, mają jakieś nieuzasadnione pretensje

niezadowolony

Jaki jest związek firm Amokna z Gorzowa, 4future ze Skwierzyny i Animpol z Gorzowa? To ci sami właściciele?

zadowolony

jestem bardzo zadowolony z tej firmy i tyle

Udo

Właśnie skończyłem inwestycje wymiany okien. Chciałbym podziękować na forum publicznym Firmie AMOKNA za profesjonąlną obsługę, rewelacyjne wykonawstwo. W 100% mogę polecić.

piasek

Bardzo profesjonalna firma, fajni właściciele. Polecam

Jasne, trzeba być całkowitym idiotą żeby takie rzeczy pisać. " Liście, okucia połamane" po prostu kretyn. Gdyby była taka kiepska jakość to by tej firmy już dawno nie było, natomiast 90% produkcji robią na eksport. To mówi samo za siebie.

Potwierdzam, moim zdaniem nie ma do czego się przyczepić bardzo dobra firma

pacjent

żenująca firma, zero profesjonalizmu

Psycholog

Frustracja niby "klienta" czy psychicznego ex-pracownika? :-)

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie, choć wiem, że to zaboli niektórych, ale bez pracy nie ma kołaczy

Olejnik

Bardzo dobra profesjonalna firma, ja jestem zadowolony, dostałem rabat zimowy, a przede wszystkim producent, a nie jakiś handlarz.

husqy

Bardzo dobra firma mogę w 100% polecić

Zostaw opinię o AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AM Okna Beata Szymkowiak Sp. z o.o.