Opinie o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy METTAP Stare Pole. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METTAP Stare Pole o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Wiesiek

Nie chodzi o to, aby oczerniac wlasciceli czy ludzi, ktorzy tam pracuja. Tez nie o to, aby mowic jacy my pracownicy jestesmy swieci a oni bo wlasciciele nie. Generalnie sprawa jest prosta, nasz region jest biedny, zero perspektyw, pracy, wszyscy co mogli wyjechali albo do większych miast, albo lepszych regionow. U mnie znajomi pouciekali, bydgoszcz, warszawa, trojmiasto. Są jacy są, generalnie w elblagu kazdy wie na czym się dorobili - i nie była to uczciwa praca, myślę, że nadal nie sa uczciwi. Nie mieliby tego co mają w tak szybkim czasie. Jak jest? w miarę, kasa czasem sie opóźnia, ale też dużo pracownikó pierd** robotę, są zwroty i poprawki. Bartek jest najlepszy, myślę, że gdyby nie on, ta firma by nie istniała. Ani mlody Prezes ani Stary Prezes nie maja takiej wiedzy jak on i nie ogarneliby tego, zanim on przyszedl firma byla w bankructwie. Bywało gorzej generalnie.

respect
@Wiesiek

Każdy choć lekko zorientowany wie kto tak naprawdę to ciągnie kilka osób wkłada w tą firmę wszystko i na pewno nie jest to kierownik,cham i prostak zero kultury do ludzi którzy rtam ciężko pracują ....

@respect

Czy mógłbyś rozszerzyć temat? Co zmieniłbyś swojej pracy?

Janek
@respect

Kierownik robi robote zeby nie on to by nie bylo firmy pytasz sie brygadzisty nic nie wie pytasz sie kierownika wszystko wytlumaczy jak zmontowac jaka srubka jak przykrecic szacun dla kiero

ramus
@Janek

ha ha ha takiej bzdury to ja dawno nie czytałem,nie pucuj człowieku kierownikowi jak nie znasz realiów,szybciej pogrąży ta firmę niż uratuje,a montaż trzyma sie dzięki Danielowi. Ogarnij się i nie pisz głupot.

@Alicja

Pani Alicjo, nie wiem kim Pani jest ale na innych stronach opinii firmy nie ma żadnego moderatora. Niech sobie da Pani spokój z tym wypytwanjem. Tu każdy ma napisać prawdę a nie jakiś pani hasła co byś zmienił. Serio. Żenada

troche kultury Panie G
@Janek

którego brygadzisty? chyba zajączkowskiego. ale on śrub nie kreci. jak chciałem przypucować to było powiedziec cos mądrzejszego. na montazu sa prawdziwi kozacy. całe gówno jakie spier..... spawalnia poprawi

Firma w szybkim czasie rozwineła sie, a to wysiłek nas wszystkich pracowników, brygadzistów kierownika i młodego prezesa przemka.

pracownik od lat

to raczej wysiłek dobrych pracownikow, ze jeszcze tym (usunięte przez administratora) brygadzistow i w szczegolnosci Bartka. Mlodego presa przemka, phii kpina chyba ludzi, ktorzy za nim stoja. Przeciez to pionek, ktory nie ma zielonego pojecia o niczym, cwaniak i mniejszy burak niz stary.

Alicja

@anonim co takiego działo się w METTAP, że oceniłeś, iż firma bardzo szybko się rozwinęła? Czy w związku z rozwojem są przewidziane jakieś procesy rekrutacyjne, o których wiesz i mógłbyś o nich wspomnieć w kolejnym poście? @king widzę, że nie masz zastrzeżeń odnośnie pracy, Możesz opisać jak wyglądała rekrutacja na Twoje stanowisko i jakie są wymagania stawiane przed kandydatami? Wszelkie informacje dadzą lepszy pogląd na sytuację w METTAP i pozwolą poszukującym informacji o tej firmie na poznanie konkretnych procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.

king

wpisy typu stara czy spawacz to chyba pijacy na zakładzie albo mający lekki ból tyłka że inni w zyciu coś osiagneli ciezka pracą. wróciłem z zagranicy niedawno i pracuje w mettapie. powiem wszystkim tak. chciałbym miec całe zycie takie miejsce pracy jesli chodzi o atmosfere. jesli kierownicy narzekaja niech idą do innej pracy. bedą zwykłymi pracownikami jak ja bo kto im da kierownicze stanowiska.Wypłata? była opózniona 1 dzień. 11 zamiast 10. nikt nigogo nie trzyma na siłę, a pamietajscie koledzy to my tworzymy zakład nie malinowski. MY. skoro bluzgasz na sojego pracodawce to znaczy zze sam niszczysz toco robisz.

Spawacz

Rozmowa dobrze przeprowadzona, wszystko tak jak powinno wyglądać. Dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

miedzy innymi : staż pracy umiejętności odległość miedzy domem a pracą. jakie warunki mnie interesują

STARA

Śmiać mi sie chce jak widze ze niektóre opinie sa napisane przez pracodawcę. Pracownicy i kierownicy narzekają. Slaba placa. Plotki krążą ze firma jest zadłużona na grube pieniądze. Wyplaty są wypłacane z opóźnieniem 2 tygodni do miesiąca. Mówią o szacunku do pracowników a sami nie przestrzegają tego co mówią. (usunięte przez administratora) PROSTACTWO I NIEWOLNICTWO. Niepolecam.

@STARA

No zgadza się...

Alicja

@prawie nowy czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź o pracodawcy METTAP. Napisz, co proponuje pracodawca, jakie stawia wymagania i czy pomaga wdrożyć nowego pracownika do swoich obowiązków. Czy kandydat może liczyć już na starcie na umowę o pracę? Twoja opinia o METTAP będzie pomocą dla osób, które chciałyby aplikować do tego pracodawcy i szukają potwierdzenia swojej decyzji właśnie na tym forum.

prawie nowy

od 8 miesiecy w mettapie. rewelacja. bez stresu bez chamstwa spokojna praca. pieniadze całkiem dobre

Wojtek

Może czas zacząć doceniać to co mamy a mamy świetną firmę

dziku
@Wojtek

nie wiem czy to jest zart czy niezaart ale mettap to jest pożadna firma a chłopaki co rzadza i kierownik i brygadziści naprwde dobre chłopy. tutaj tylko troche ludzkiego podejscia do siebie a mozna pracowac w fajnej atmosferze

Szfagier
@dziku

Ja tam też nie narzekam. Mam blisko do roboty. Nie marnuje czasu na dojazdy. Bardzo fajna firma tutaj w okolicy.

mettapok

wszyscy narzekającym proponuje zmienić pracę. narzekają ci co najmniej zapier..... jak mało zarabiasz idx do szefa i mu to powiedz. pokaż ze jestes dla firmy ważny lub bardzo wazny. pewnie dostaniesz i 20 złotych na godzine. radze prezesowi tylko zwrócic uwag e na swojego kierownika i brygadzistów( może nie wszystkich bo wszystkich nie znam) bo to dopiero ściemniacze

grymas
@mettapok

zgadzam sie zajmuja sie tylko wchodzeniem staremu w tyłek,zajeci tylko jak jest w okolicy

rysiekzuławka

wiem że poszukują ciagle pracowników głównie spawaczy i slusarzy. na region płaca niezle nie trzeba dojerzdzac. pracuje niedaleko i sam chce sie do nich przenieśc jako spawacz. podobno znacznie sie poprawiło jak piszom koledzy niżej bo kolega pracuje . szukałem w dzierzgoniu i sztumie aale tam płacom po 2,5 tysia z nadgodzinami

łysy
@rysiekzuławka

wybielać tej firmy nie można, tutaj też tak kolorowo nie jest, spawalnia kołchoz od pon do soboty, 10h dziennie a jak obsuwa jest to trzeba zostać na 12, soboty 6h, obowiązek minimum 2 soboty w miesiącu. nadgodzin nie ma, czy 12h czy 10 czy sobota cały czas ta sama stawka godzinowa. przerwa jedna na 10h tylko 20 min. słabe oświetlenie na hali, wzrok po (usunięte przez administratora) dostaje mocno, zapylenie tez spore. rewelacji nie ma ale spawacz trochę doświadczony może te 17zł/h zarobić po pewnym czasie.

luzak
@łysy

Czy ktoś liczy ze palisz godzine dziennie i masz płacone, jak chcesz kawe rano popołudniu to ktos cie gania? znajdz w elblągu druga taka firme. może panowie płacą nie arz tak dobrze ale mamy naprawde luz w robocie swoje trzeba zrobic ale nikt na mnie nie drze ryja i nie wyzywa. wiec trzeba mówic o dobrych stronach. a jak sie pojdzie do chłopaków w biurze to ci dadza kase od reki jak potrzebujesz bez pierd..... na co ci. chcesz pozyczke tez dali. ja sobie chwale tylko jak młody rzadzi. a jak teraz jest tomek drugi to i pan jacek pomaga

Łysy
@luzak

Lepiej by było wprowadzić normę jakaś do wykonania w ciągu 8H zamiast siedzieć w pracy 10 czy 12H bo seks się pali kiepy czy leci w uja. Praca by szła sprawniej i może soboty by były wolne. Dla prezesa praca po 12H i dodatkowo soboty to koło d.. lata bo nie płaci ani 50 czy 100 za nadgodziny czy pracę w sobotę.

spawacz
@Łysy

Myslisz ze prezes nie wolałby zapłacic 50 czy 100? ale jak mamy yle poprawek to co sie dziwisz. normy nie wprowadzisz bo to nie jest składanie pudełek

Grzywa
@Łysy

Jaka norma,nikt ci za akord płacić nie będzie. Niech im się wiedzie bo robota glupata ale w miarę pewna.

Pole
@Grzywa

Robie co chce i jak chce zero nadzoru i organizacji wystarczy tylko podlubac na stanowisku przez 10 h i potem luz, nikt nie goni bo nikt norm nie zna, Wielka prowizorka ale praca ok nie trzeba się zbytnio starać wystarczy odpowiednio się ustawić z brygadzista i czas leci... mi pasuje :-)

uczciwy
@Pole

Nikt nie goni bo pracują tutaj normalni ludzie i wiedza ze sie nie da zapier... 10 h non stop. twoje podejście to właśnie typowe leserstwo. przez takich jak ty i (usunięte przez administratora) brygadzistwów co tylko kapuja jest słabiej w płacach. mysle ze młody to widzi a wasze dni na (usunięte przez administratora) s na firmie są policzone. mam dzisiaj wolne wiec pisze

raps
@uczciwy

widać uczciwość: fajeczka,kawka,bajera przyjdź na montaż to poczujesz co to praca ,gwiazdy internetu

neo

Cesarz jest tylko jeden- ma władzę absolutną

@neo

proszę zachować powagę wpisów

Darek
@Alicja

Pani Alicji to strona o opinie o firmie więc póki administrator czyli Gowork nie kasuje to możemy pisać :) także luz

onna

w kilku firmach w okolicy sie pracowało. warzywa rolnicy i inni. od niedawna czuje sie tutaj jak u siebie. pozdrowienia dla naszego kierownika z montazu p. Daniela. równy gośc

Stary ale Jary

Jest dobrze. Nie ma porównania to co było kiedyś a jest teraz. Moim zdaniem firma zmieniła się o 180 stopni na plus. Od czasu kiedy kierownikiem jest facet jest lepiej.

Alicja

@lubietuwłazicwpracy, dlaczego uważasz, że kierownictwo mężczyzn na produkcji wpłynęłoby pozytywnie na firmę? Rozwiń swoją myśl. @Nic, napisz co dokładnie masz na myśli. Sprecyzuj bardziej swoją wypowiedź. Na forum czytałam, że były premie świąteczne. Czy na jeszcze inne benefity mogą liczyć pracownicy? Czy obecnie jest prowadzona rekrutacja i na jakie stanowiska? Dajcie znać w komentarzach jak wygląda rekrutacja oraz piszcie wszelkie inne przydatne informacje.

Ten.

Mężczyźni nie cierpią na ZNP

adadca
@Ten.

w mettapie faceci lubia spacerowac z szefem po fiirmie i sie pokazywac innym ze są wazniejsi

widze
@adadca

hhhhaaaaa wszystko w temacie i wiadomo o kogo chodzi ...

Luke skywalker

Hej Panowie słyszałem ze szukają zaopatrzeniowca ktoś cos wie ile mozna wyciągnąć i ile godzin sie pracuje czy np ile za h jakie są obowiązki ktoś cos o tym stanowisku pozdro

Majster

Z tego co widziałem to każdy dostał premie na święta wielkanocne, ładny gest prezesa, to się ceni, wesołych świąt wszystkim.

@Majster

tak dostał kazdy bez wyrózniania . wiadomo jedni ciezko robiaa drudzy wala sobie troche w kulki. widac ze jeszcze troche i do mettapu bedzie sie szło z przyjemnością. wesołych swiąt panie i panowie

stachu

widać że młody prezes to inne zarządzanie niż za starych czasów. kiedyś jak sie dostało na flaszke to było coś. dzisiaj zaczynam sie czuc w firmie potrzebny. życze wszystkim wesołych świat

mwr

u nas były premie świateczne kolejny raz z rzędu.

Rybi

Przepracowałem w biurze co prawda tylko 9 miesięcy i zmieniłem firmę, ale mimo wszystko na prawdę polecam szczególnie tym którzy chcą się czegoś nauczyć i zdobyć doświadczenie. Szefostwo i kierownicy w porządku, atmosfera również - myślę że w tej kwestii od grudnia nie wiele się zmieniło. Pozdrawiam pracowników i kibicuję żeby Mettap ciągle się rozwijał.

Nic

Jeżeli tak szukają że biorą z ulicy do przyuczenia a wy dymacie bez głowy żeby tylko zabłysnąć to się szykujcie niebawem na 2 zmiany a potem 3 i orke bez podwyżek i wolnych weekendów

metal
@Nic

nie zgadzam sie z Toba. może jest i orka ale podwyzki w mettapie są regularne. słyszałem od kierownika ze młodzi szfowie szykuja wolne dwie soboty jak bedzie dobrze szło. premia na świeta była wiec może i w piątek bedzie. zakład sie robi coraz bardziej normalny a nie jak 2 lata temu. ruda z buzią i pan drugi z głosem

nic
@metal

To znaczy orka od pn do sob obowiązek? Nie ma wolnych week? i te zarobki podawane przez niektórych 3tysiace to z sobotami są?

Zostaw merytoryczną opinię o METTAP Stare Pole - Stare Pole

• Jak się pracuje w METTAP Stare Pole?

Zobacz opinie na temat firmy METTAP Stare Pole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METTAP Stare Pole?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METTAP Stare Pole?

Kandydaci do pracy w METTAP Stare Pole napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METTAP Stare Pole
4.5/5 Na podstawie 402 ocen.

METTAP Stare Pole