Karol Nowy wpis

Czy można starać się o wyższa posadę w firmie?

Anna Nowy wpis

@Janek, na forum nie można używać obraźliwych słów w stosunku do innych. Dodając komentarz zaakceptowałeś regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem, zatem może zostać usunięty. Zachęcam do wyrażenia opinii o pracy w Mettap. To pomoże innym użytkownikom podjąć decyzję o tym czy aplikować.

Administrator Nowy wpis

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w Mettap, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

maniek Nowy wpis

3500 sie da wyciongnąć

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Monter

Ile daja na poczatek? Slyszalem ze 3tys wyciaga sie w tej firmie.

maniek

pisze 3 raz bo kurcze 3 miejscca o metapie. ale slusarz z ust mi wyjołes, nie chciałem pisac tego. teraz trzymam za nowym kierownikiem Grześkiem, gośc spoko bez zbednego pier..... czekam na kolejne podwyżki;) jest ok mozna nasz metap polecić

slusarz

Atmosfera się poprawiła odkąd nie ma lalek. kaska na czas zaliczke chcesz to dadzą jaka chcesz i co tydzień i nikt nie marudzi za wziełes za duzo. firma sie rozwija. podwyzki były ze 3 chociaz płace nie są najwyżze

szukajacy

Polecam, polecam, polecam!!! Bardzo dobre zarobki, wyplata na czas i wszystko tak jak byc powinno. Jestem bardzo zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Mettap - Stare Pole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.